Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Harddriver,

В приваті є така штука, як "захищений платіж" https://privatbank.ua/ru/news/privatbank-zapuskajet-servis-zaschischennyh-platezhej-za-uslugi-i-tovary-pokupajemyje-v-internete/. Мені так платили колись. Суть - можна відізвати кошти, які вже "лягли" на рахунок, (і СМС прийде). Правда думаю як "стукнути" в підтримку "халява" припиниться :)

Зараз такої функції ніде знайти не можу. Я неправильно шукаю? Чи Приват вже натішився роллю арбітра в диспутах українських продавців і покупців? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

якщо ти чогось не розумієш - це не значить, що ти правий

повторювати ще раз для тих, хто в танку не буду. Перечитай УВАЖНО ще раз мій пост.

 

 

 

а якби і Ви "пробили" то теж би зрозуміли без додаткових пояснень (імхо, легше і швидше знайти самому ніж 2 поста язвити).

1. Якого хєра мені щось шукати, бо хтось якусь загадку загадав?! Якщо хоче щось сказати, то нехай договорює.

2. Йому важко було толком пояснити причину свого звинувачування в одному (чи в другому, раз перепитали) пості, щоб ніхто не створював "додаткових 2 поста язв"?

3. Оті свої цитати ти звідки взяв? Посилання не вмієш давати? Чи мені теж "пошукати"? Крім того, на заборі теж пишуть, ти в курсі?

4. І саме головне (отут повторююсь) - щоб стверджувати, що людина ШАХРАЙ, потрібно мати трішкі вагоміші аргументи, ніж "мені здалося з розмови". За "базар" прийнято відповідати. якщо ти мужик, звичайно.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти чогось не розумієш - це не значить, що ти правий

повторювати ще раз для тих, хто в танку не буду. Перечитай УВАЖНО ще раз мій пост.

та можеш скільки завгодно разів перечитати ТВІЙ пост.

тебе попередили, що існує схема розводу продавців, про яку ти ще не чув - а ти вже хочеш вір, хочеш сам наступай на граблі.

а схема існує - незалежно від того, чи ти розумієш, як ця схема працює, чи не розумієш, чи розвели особисто тебе, чи ще не встигли.

і таких схем є декілька різновидів - тому варто просто взяти за правило включати сигнал алярму для себе, якщо покупець дуже спішить платити (як і занижена ціна продавця, як і свіжа реєстрація продавця, і т.д.).

звісно, ніхто тебе не змушує повірити в те, що такі схеми існують. і ніхто не буде давати тобі посилання на судові рішення, які пройшли всі судові інстанції - не віриш, ну й не треба. в тебе є свобода вибору в наступанні на граблі.

ми тебе почули - ти не віриш, що ця схема існує.

писати тут покрокову інструкцію для шахраїв - сподіваюсь, тут ніхто не буде.

... а якщо намагаєшся когось підловити когось на неправді - то потрудись вже сам знайти й надати докази цього (в т.ч. й погуглити)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, я бачу, дійсно тупий. Я В КУРСІ ПРО СХЕМИ РОЗВОДІВ!!! Тут людину конкретно звинуватили в ШАХРАЙСТВІ, при цьому нічого не пояснивши! При чому тут схеми?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я В КУРСІ ПРО СХЕМИ РОЗВОДІВ!!! Тут людину конкретно звинуватили в ШАХРАЙСТВІ, при цьому нічого не пояснивши! При чому тут схеми?!?!

для особливо гострих він вказав причину звинувачення - підозрілу пропозицію швидкої передоплати, плюс відгуки по номеру в інтернеті - типові ознаки однієї зі схем. для відмови від співпраці з таким продавцем - цього більш, ніж достатньо.

якщо ти не помітив - то автор топіка не кликав продавця в прокуратуру, міліцію чи в суд, нічого великими літерами не писав. хто хотів - почув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарід, збавте оберти.

 

варіант ідеальний, він же правильний:

якщо покупець хоче здійснити 100% передоплату, 16 цифр карти і контролька - прізвище отримувача, все.

гроші впали, продавець побачив - відправив товар.

 

мутні справи:

"співробітник" бла бла у вас ща все уведуть з карти, підійти до банкомату\терміналу, налішли чудо-смс, продиктуй дату на карті CVV2, відправ на себе в інше місто, ваш варіант...

 

все доволі просто та зрозуміло, якщо голова не тільки, щоб у неї їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, а в мене один ідійот, коли я попросив номер карти шоб кинуть 260грн, бо бачив шо чувак з 2012-го року на ОЛХ, написав цілу простиню і забанив мене, бо я посмів попросить додаткові фото товара... При тому шо я на ОЛХ з 2012 року... А дехто дивлячись на дату і на товари - просто платить вперед і все. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якого хєра мені щось шукати, бо хтось якусь загадку загадав?! Якщо хоче щось сказати, то нехай договорює.

2. Йому важко було толком пояснити причину свого звинувачування в одному (чи в другому, раз перепитали) пості, щоб ніхто не створював "додаткових 2 поста язв"?

3. Оті свої цитати ти звідки взяв? Посилання не вмієш давати? Чи мені теж "пошукати"? Крім того, на заборі теж пишуть, ти в курсі?

4. І саме головне (отут повторююсь) - щоб стверджувати, що людина ШАХРАЙ, потрібно мати трішкі вагоміші аргументи, ніж "мені здалося з розмови". За "базар" прийнято відповідати. якщо ти мужик, звичайно.

хоч я з ТОБОЮ на одному полі, як то кажуть, свиней не пас, але:

1. Тобі взагалі "ніякого хєра" шукати не потрібно. Чекай повних постів про шахраїв з лінками на книги скарг(які я спеціально для тебе не вставляв), фотографіями, свідками шахрайства, жертвами злочину і випусків в ТСН по цій темі :)

2. Цікаво спостерігати за твоєю холеричною реакцією на цілком адекватні пости може, правда, не повністю "розжовані" для тебе

3. Вище вже писав, взяв з просторів тирнета. Посилання давати вмію, але для чого? Щоб тобі на 2 кліки мишкою часу зекономити? Пофіг. А про те що пишуть на заборі і пишуть по КОНКРЕТНОМУ номеру - речі різні. В даному випадку, розуміючи збіги свідчень про тих хто телефонував, сумніваюсь що це просто хтось зводить наклеп на чийсь телефонний номер.

4. Щоб стверджувати що людина шахрай (особливо в темі розводів на сландо)- мені, наприклад, достатньо після дзвінка "покупця" погуглити номер і побачити хоча б один негативний відгук в стилі "покупець-співробітник банку". Ти ж просто чіпляєшся до слів, киваєш на презумпцію, і заперечуєш очевидне - таких "кидал" сьогодні на OLX тьма, і стиль та методи їх роботи вже зрозумілий багатьом.

Змінено користувачем Demeter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-18550-0-61038200-1449771334_thumb.j

post-18550-0-04230300-1449771350_thumb.j

1 пдозра - вся сума відразу на карту

2- При купілі костюма, людину не цікавить ширина в поясі, довжина рукава і т.д.

Кілька днів назад, знайомі ввечері знайшли оголошення про продажу меблів та техніки у звязку з відїздом. В вечері по телефону договорились про купівлю ( зранку мали закинути гроші (завдаток)на карту, типу аванс, щоб нікому більше не продали). Потім дзвінок мені, бла-бла-бла халява, треба їхати поки ще не продали. Виїхали з самого ранку, телефонувати їм чомусь не захотіли, дуже рано було. Їхали в село Нудижи Любомльського району, від Ковеля і до місця прибуття продавець на дзвінки не відповідав ( 1 підозра про кидалово). Через часік передзвонив , вибачився що не відповідав, сказав що на роботі, відпроситься зараз в директора і підїде ( 2 підозра, роботи там не має, одна Польща). З того моменту звязок з ним пропав, як і його оголошення. Всі місцеві "довідкові бюро" вперше про такого чули, так і номер нікому його не відомий. Родичі мої живуть у сусідньому селі, там і чекали халяви майже увесь час. Результат - потрачений майже день марно + 300км катнули.

0983657450

Було і раніше декілька клієнтів, вся сума відразу вам на карту а ви мені товар. Суми були не значні, кажу закиньте на рахунок телефону, вони- ок, домовились, по цю пору чекаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви так вчепились до тої 100% передоплати на картку? У мене більше половини продаж так проходять.

Були, звісно, безуспішні спроби розводу, по схемам описаним в темі. Але 2-3 хвилини спілкування достатньо щоб зрозуміти ким насправді являється покупець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я одразу також не зрозумів. Одразу скинув гроші? Чи тільки сказав, що скине.

 

Якщо скинув - то яке шахрайство? В чому?

Якщо тільки сказав - то це інша справа.

 

Сьогдні з борди чоловік купвав річ. Взяв номер карти - 2 хв і гроші в мене. 100% суми.  Приват онлайн - підтвердив. Потім прийшла СМС.

Я проїхався на автостанцію і відправив річ. Все.

 

Інша справа, якщо смс від "банку" прийшла.

Є сервіси які розсилають смс-ки, в якості відправника (Альфа Ім'я), можна поставити будь-що. Вартість їх не така вже й висока, в порівнянні із тим, на яку суму "кидок".

Тому перестраховуюся приватом24 завжди. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам ноут на ОЛХ http://olx.ua/obyavlenie/prodam-noutbuk-acer-IDhjsze.html#8028236026 ?

 

100% розвод. При спробі домовитись купити у Володимирі - зразу вимикають телефон або включають постійне бізі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де предмет шахрайства ? Хто доказав ? - пишите в підтримку, даєте ссилки на реальну вартість ноута, бажано ще можна попереписуватись з ним через особисті повідомлення, і його заблокують 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де предмет шахрайства ? Хто доказав ?

Можна тільки припускати. Наприклад з "неоригінальності" фото, що в описі лоту.

З іншої сторони, можете скинути хлопцям аванс і "доказати" самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


При спробі домовитись купити у Володимирі - зразу вимикають телефон або включають постійне бізі.

це ж не я придумав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Як вам ноут на ОЛХ http://olx.ua/obyavl...html#8028236026?   100% розвод. При спробі домовитись купити у Володимирі - зразу вимикають телефон або включають постійне бізі.

Майже впевнений, що цей 100%-й розвод йде з анексованої території. Знання української ще те. Ризику бути притягненим до кримінальної відповідальності практично не має.

Чув про лучанку, яка через "продаж" лахів розводить кацапів в VK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам ноут на ОЛХ http://olx.ua/obyavlenie/prodam-noutbuk-acer-IDhjsze.html#8028236026 ?

 

100% розвод. При спробі домовитись купити у Володимирі - зразу вимикають телефон або включають постійне бізі.

Перше правило на ОЛХ: не ведись на лоти продавців, які щойно зареєструвались (тиждень-два).

Snymok1.pngi.gif

Змінено користувачем frv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А який взагалі на ОЛХ існує ризк бути притягненим?!!

При бажанні органів можна знайти людину через номер мобільного, а ще краще, по номеру банківської картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


При бажанні органів можна знайти
О!!! при бажанні органів! А це з розряду фантастики
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково фантастика.

Час від часу розводять небайдужих вливовим людям осіб (улюбленого племінника прокурора, подружку жінки мера, і т.п.) - і тоді слідство рухається дуже оперативно, і винних знаходять швидко (інколи, заради швидкості, винного призначають (

А ще час від часу назбирується критична маса заяв, і задля покращення "статистики роботи" органи змушенні трохи зайнятись роботою.

Проблема в тому, що в найпоширеніших розводах "за доставку" суми замалі для притягнення до відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, можна хоч один факт цього, що ти пишеш? ХОЧ ОДИН!

А навіть якщо й уявити, що десь на якійсь планеті стався такий чудний збіг, що шахрай попав на "улюбленого племінника" і "органи" когось там випадково знайшли, то все-одно по цьому одиничному випадку навіть наближено не можна стверджувати, що "на ОЛХ можна бути притягнутим".

 

Зав'язуйте фантазувати. Повертайтесь в реальність.

Сам ОЛХ не хоче, щоб хтось кого вираховував, бо інакше зробили б хоча б елементарну рейтингову систему чи хоча б відгуки про продавця/покупця. Це не складно. Але воно їм нафіг не потрібно, воно їм тільки за шкодить, і вони це розуміють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам ОЛХ не хоче, щоб хтось кого вираховував, бо інакше зробили б хоча б елементарну рейтингову систему чи хоча б відгуки про продавця/покупця. Це не складно. Але воно їм нафіг не потрібно, воно їм тільки за шкодить, і вони це розуміють

Якщо зроблять рейтинги/відгуки - то це вже буде не ОЛХ, а платне Аукро. Така конкуренція власникам не потрібна. ОЛХ позиціонується як безкоштовна площадка для торгівлі з рук в руки по місцю проживання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...