Перейти до змісту

Серега89

Учасники
 • Кількість зміста

  701
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

126 Продвинутий

1 Підписник

Про Серега89

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 03.03.1983

Контакты

 • ICQ
  нет
 • Jabber
  нет
 • Skype
  0996429828

Информация

 • Интересы
  0996429828

Останні відвідувачі профілю

4 643 перелядів профілю
 1. Вчора дивився, очікував більшого - кричали спецефекти супер-пупер а на ділі тільки голема нормуль забабахали, ставлю 7 балів з 10. Якби не "Олежко" булоб 5 балів. А от дружині фільм сподобався.
 2. утеплення будинку

  Проводив, і такого там понаписував, а фактів НУЛЬ навів...якщоб я був далекий від цієї галузі, сам би боявся утеплятись пінопластом після його пісюльок. Якщо у вас в будинку нормальна вентиляція, ніяких перешкод для утеплення пінопластом не бачу.
 3. утеплення будинку

  1.Хороша реклама марки авто - Jeep. 2.Паропроникність мінвати в рази більша за газобетон - згоден. А паропроникність того всьго бутерброда, що її накриває ,набагато менша за паропроникність мінвати. 3.Це правило не стосується пінопласту, тільки мінвати. З пінопластом там зовсім інша історія. При утепленні мінватою (точка роси знаходиться в утеплювачі) зовнішній шар повинен бути вентильований, тобто не мокрий а вентильований фасад необхідний, а це вже зовсім інша робота і кошти. Не забувайте ще те, що паропроникний матеріал пропускає вологу як в одну сторону так і в іншу... (часу зараз не маю все пояснити)
 4. утеплення будинку

  Де точка роси при утепленні мінватою там не пишуть? А я вам скажу - в утеплювачі. Паропроникність матеріалів з внутрішньої сторони "стіни" до зовнішньої повинна збільшуватись, так? А тепер задачка на логіку - Скільки вам ще потрібно розписувати щоб ви нарешті зрозуміли - УТЕПЛЮВАТИ ГАЗОБЛОК, ПІНОБЛОК МОЖНА ЯК ПІНОПЛАСТОМ ТАК І МІНВАТОЮ !!!! Якщо утеплювати пінопластом- мокрий фассад. Якщо утеплювати мінватою - вентильований фассад! Стоїть авто (нехай) Санг Йонг Кайрон, при запитанні що за це за авто - основна маса відповість що це JEEP (китайський або просто), мала частина - позашляховик. Розумієте до чого я веду?
 5. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Якщо написано в оренду, то вже не безкоштовно! У МТСа 3g тільки 700мб на день нарив, багато не надивишся. Дякую Вітьку за підказку, сьогодні, якщо вдасться, візьму київстар.
 6. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Про фільми і т.д написав щоб було ясно що інет потрібен швидкістний і без обмежень МБ. Флешка виймається, замінити можна на любий обєм, і навіть, прикиньте - до нього можна, навіть, підключити зовнішній накопичувач. Цей варіант не дуже підходить , хочу щоб він сам обирав що йому переглядати, а не те що принесуть.
 7. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Флешкі не по 4 гіга , а флешка в планшеті на 4 гіга. Не фільми з ютуба а ВІДОС (гумористичний, науковий і т.д) По ходу не там запущено де ви вважаете...
 8. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Ліміт у телефоні ГБ маловатий. Флешка 4 гіга на планшеті. Фільми одні бачив, інші ні - за кожен перепитувати не варіант та і відоса з ютуба також накачати потрібного складно.
 9. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Лежить в обласній, пароль дали. Мережа дуже слаба, тільки одна поділка. Шукаю далі.
 10. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Вже завтра поцікавлюсь.
 11. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  На жаль не дають пароль.
 12. Орендую WiFi 3g модем у лікарню

  Брат попав у ДТП, зараз лежить "зашитий" у ліжку. Потрібен у палату якийсь інтернет, для перегляду фільмів і т.д. Можливо є ще якісь варіанти? 0996429828 або сюди.
 13. Віддам будівельний бій

  далеко нести до авто?
 14. Вартість покрівельних робіт

  Два "харашо" не буває, не гоніться ви за тими цінами на роботу. Потім може боком повилазити - контруклон даху відносно ринв, випуск завеликий або замалий, вітрова гармошкою ляже, вода по стінах потече і т.д і т.п. Шукайте краще хороших майстрів з гарними відгуками, подивіться їхню роботу (толковий майстер не цурається своєї роботи і буде привід заїхати на каву до попереднього замовника).
 15. Якщо з декоративною штукатуркою, орієнтуйтесь на 450 гр. за м2.
×