Перейти до змісту

Серега89

Учасники
 • Кількість зміста

  718
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

136 Продвинутий

1 Підписник

Про Серега89

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 03.03.1983

Контакты

 • ICQ
  нет
 • Jabber
  нет
 • Skype
  0996429828

Информация

 • Интересы
  0996429828

Останні відвідувачі профілю

4 724 перелядів профілю
 1. Шкода є і буде недоФольцвагеном. Різниця в них не тільки в значках. Напр по внутрянці , як писалось вище, skoda scout має багато елементів від Б5 який на 15 років старший.
 2. В ідеалі буде "дуйчик" в районі 40-го. Сьогодні. 0996429828
 3. В ідеалі буде "дуйчик" в районі 40-го. Сьогодні. 0996429828
 4. утеплення будинку

  Той церезіт, як і інші багато чого радять по бумажках, а по факту воно виходить якось троха не так... Ходжу я на їхні семінари, спочатку вчили одним методом клеїти, потім іншим, бо так вже нізя, шото пошло не так і т.д. Коли наголошували що клеїти тільки під гребінку, довелося їх обламати: На цегляній кладці, попросили "церезітовського спеца" приклеїти 1 листок пінопласту під гребінку - в результаті площа адгезії (місця де клей пристав до стіни) була десь 20% а це лише був 1. Потім круглі очі і відповідь - ну стіну, жеш ,треба пощикатурити щоб вирівняти, а потім тільки клеїти. Далі йому питання - як заставити (переконати) замовника під маяки оштукатурити весь будинок для утеплення. Відповідь була дуже змістовна - якщо не захоче, то відмовляйтесь проводити роботи. Ось вам і інструкція...
 5. утеплення будинку

  Ось той підрядник для того щоб бабосів зекономити і наймає різних алкоголіків, халтурщиків і т.д. Навіщо йому наймати майстрів і платити по 160-180 за м.кв. якщо пацани по 120 зроблять. Щож там тої роботи, складного нічого не має, любий зможе пінопласт поклеїти... По 70-90коп це імітація дюбеля, нормальні в районі +/- 1.3 гр. Девятиповерхівка "на око" 2500 м.кв. На 1 кв.м , щоб добре тримало розхід - 7шт. (дюбеля). Рахуємо 2500х7=17500, х 1.3=22750. Відповідь: при утепленні, висотки на дюбелях можна прикарманити до 23000 гривень.
 6. утеплення будинку

  ЗСтіна 100% відсотків не грунтована, клеїли як є, на ту пиль, грязь, що збиралась роками. Клей не втирали в пінопласт, відсутність дюбелів на такій висоті, "відсічок" (унеможливити фактор тяги)немає між поверхами. Щей до того, самий дешевий матеріал (бачив якість того пінопласту). Це тільки те що побачив на фото і мельком в новинах. На місці, впевнений, ще косяків добряче назбирається. Ось вам живий приклад економіїї.
 7. Починав так як описали. З двоюрідною сестрою, вишла заміж за чувака з квартирою! Тепер маю на ділянці цоколь 12х14, з дзеркальною розміткою двох половин і проект на півторачку для трьох чоловік. Добре що коробки ще не було, зараз американку планую. А прикинь, якби вона дала задню на етапі завершенні внутрянки...., що мені тоді з тими хоромами було б робити.
 8. Як був молодший то моє "гучно" починалося з тієї пори, коли статуетки на поличках починали ходити по них. Спочатку приходили сварилися, а потім просто, пробки викручували... Зараз вродь і гучно слухаю, але нікому не заважаю. Маю пару знайомих які побудувалися, ніхто не жаліє і не плюється. Роботи звісно побільшало, бо за своєю ділянкою догляд потрібен, вважаю воно того варте... П.С. "Дурний" собі і в квартирі роботи знайде на кожен день.
 9. утеплення будинку

  Lovetstiney ти знову за своє, да будь ти мужиком,своїми мінусами ти нічого не доведеш! Немає що сказати, ігнор. Зрозумів що неправий - скажи, так мол і так, трохи далековатий від технологій утеплення. Писав те що на фірмі навчили і в брошурці прочитав... Є якісь аргументи, переконай мене і можливо своїх потенційних клієнтів у зворотньому, що ти дійсно фахівець і що "твій" продукт вартує такої ціни. Бо різниця в ціні "твого" вент. і "мого" мокрого, на мою думку, не перекриє і близько різниці терміну служби та ефективності теплозбереження і т.д. P.S. З твоєї поведінки поки, бачу що рівня твоїх знань вистачає тільки на втюхування "тих самих" брошурок. Боїшся на людях писати, напиши в приват!
 10. утеплення будинку

  Те що мінуси клацати ти навчився я зрозумів, а тепер прокоментуй якщо не важко, цікаво просто. Може які знання з ваших поправок отримаю.
 11. утеплення будинку

  Ще докину малость на ваш аргумент - "на відміну від утеплення мокрого фасаду пінопласту де терміни 10-15 років. " Сравнительные характеристики сроков службы утеплителей Чтобы выбрать самый долговечный материал, необходимо сначала сравнить сроки службы, которые отличают пенопласт и другие виды популярных теплоизоляторов. Сделать это можно на примере утепления фасадной части здания. Экструзионный пенополистирол: Состояние слоя штукатурки, наносимой сверху, разрушается примерно через 400 циклов. Снижение показателей теплозащиты после 700 циклов. Через этот промежуток времени штукатурка полностью осыпается, защитного слоя нет. Блочный пенополистирол: Состояние слоя штукатурки, наносимой сверху, разрушается примерно через 700 циклов, наблюдается расслоение, сетка сгнивает. Снижение показателей теплозащиты после 700 циклов. Срок службы до проведения капитального ремонта поверхности около 20 лет. Минераловатные плиты и их служба: Состояние слоя штукатурки, наносимой сверху, разрушается примерно через 500 циклов. Снижение показателей теплозащиты после 700 циклов. Срок службы до проведения капитального ремонта поверхности около 20 лет. Какой можно сделать вывод из приведенных данных? Все зависит от того, какой именно вид пенопласта используется для работы. Долговечность зависит от типа материала, насколько он соответствует всем требованиям проведения определенных работ. Надо помнить, что указываемые 700 циклов оттаивания при эксплуатации соответствуют примерно 50 годам.
 12. утеплення будинку

  1. Довготривалий термін експлуатації ( більше 50 років) на відміну від утеплення мокрого фасаду пінопласту де терміни 10-15 років. ----------- Займаюся утепленням більше 12 років, один з перших будинків які я утепляв (якість роботи тоді була на нижчому рівні ніж зараз, не вистачало практики) потребував "ремонту фасаду", не по нашій вині. Вскритіє показало що за 12 років пінопласт зовсім не змінився. Структура, плотність однакова з обох боків, така як і була тоді - ніби щойно поклеєний. Будинок з газоблоку утеплений 10см, 25 плотності (зараз вона гост називається) за цей строк ніяких мокрих стін, грибка і різних бабайок якими лякають. 2. тобто в порівнянні з пінопластовим утеплювачем немає точки роси між стіною та пінопластом ------------- Ну це ващє пісєц х@й з пальцем порівняв, як в одну так і в іншу сторону... З чого ці дані, з потолку? З ваших слів я зрозумів що ви далекі від розуміння такого поняття як ТОЧКА РОСИ. Я вас здивую але місце точки роси визначається не тільки мінватою і пінопластом а за такими показниками як 1 Вологість зовнішня та внутрішня. 2 Товщина стіни та утеплювача. 3 Температура внутрішня і зовнішня. 3. Також хотів би зазначити що плитка виготовляється тільки з якісних та екологічних матеріалів -------------------- Повний хімічний склад плитки в студію, якщо вже так запевняєте. (не потемі, але цікавить) 4. А термін експлуатації такого типу утеплення можна порівняти тільки з терміном експлуатації будинку вцілому. ------ це вже реально перебор, мож він ще цегляний будинок перестоїть? 5. Відповідь на ваш відос. На моїх очах згоріла деревяна новобудова у Прилуцку, залишився лише комин та покарьожена металочерепиця - з дерева будуватись не можна, бо воно горить? Перекриття також тільки зб? Приватні будинки згорають з середини і пофіг чим вони утеплені... 6 Чому Ви пхаєте скрізь той пінопласт ? Невже хочеться жити в газовій камері ? ------------------ Розкажу з відки пішла така фраза - був собі старенький , радянський будинок (таких багато). Вентиляції 0, в крайньому випадку якась там типу витяжка на кухні заросла павутиною, засипана хламом і т.д, з вікон свистало так що тюль заверталася... І тут власник міняє всі вікна на пластик, двері також з ущільнювачем і зашиває будинок пінопластом (можливо і сам - бо так дешевше, на ютубі гляну як, або мастрів подешевше знайде), стелю закриває плівкою. А далі купа пару на кухні, купа пару в с.в., провітрювати - да ну, холодно на вулиці. І через певний час паніка і крики - піноплас гауно, стіни мокрі, грибок, в хаті дихати нема чим... 7. Для прикладу якщо врахувати термін експлуатації даного фасаду в порівнянні з мокрими, то він не дорожчий. Оскільки термін експлуатації довший завдяки високої якості матеріалів та захисту утеплювача від зовнішніх чинників -------------- Різниці ціни мені вистачить на ще один мокрий фасад, "теплу вентиляцію" і ще якийсь ніштяк. Так що не потрібно стверджувати , що він не дорожчий. Думаю з вас достатньо....
 13. утеплення будинку

  Тут справа не в репертуарі! Не потрібно вводити людей в оману, намагаючись втюхати свій продукт. Те що ви тут понаписували, я можу легко спростувати і довести що ви неправі. Шкода що часу зараз не маю на "пісюльки" бо йду дружину "спати укладати".
 14. Від мінвати, різання болгаркою захистять? Дайте контакт, або 0996429828
 15. продам капусту

  На варшавці брав по 2.50. На OLX по 2....
×