Перейти до змісту

frv

Power users
 • Кількість зміста

  2 592
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

177 Продвинутий

9 Підписників

Про frv

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 27.01.1972

Контакты

 • ICQ
  566426620

Останні відвідувачі профілю

15 419 перелядів профілю
 1. Маю комп на базі 775 сокету з процом 4х q8200, 2gb опери і якимсь вінтом невеликим. Віддам за 1350грн. Якщо цікавить пишіть в приват.
 2. Наівно розмірковуєш. Де б він не ховав гроші - вони легко відслідковуються, і ніякі філіпіни не допоможуть. Америка контролює банківську систему і має добре розвинуту інформаційну сітку. Заховатись звичайно можна, н-д в Північній Кореї чи Росії, тільки от Порошенко навряд чи до такого опуститься. Я хочу сказати, що гроші які вкрадеш у американців (навіть якщо це інвестиції чи позики нашій державі), всерівно прийдеться віддати. А тому краще танцювати під їх дудку, авось обійдеться тим більше, що Порошенко не такий наївний і не краде (а "заробляє") так відверто, як Лазаренко.
 3. Я нікому нічого не доводжу, просто висловив своє бачення його діяльності і бездіяльності, його багатства і бідності держави. Якщо у другому турі буде він і Тимошенко, то я проголосую навіть за Порошенка. Але не тому що він такий ефективний, тому що популізм Тимошенко це ще більше зло. Ну і, на мою думку, Порошенкові рахунки при нагоді американці легко заблокують, а тому є надія, що він і надалі буде хоч щось робити для народу, а потім і гордитись цим.
 4. Як на мене, то при оцінці кандидата слід звертати увагу не тільки на те, що він зробив чи зробить, як стане президентом, але і на те, чого не зробив. Конкретно щодо Порошенка: - да, за безвіз; -да, за томос, але чому не знята депутатська недоторканість? чому не реформована судова система? Наслідки ж очевидні: корумповані депутати-крадії всі повтікали, арешт з майна Януковича і Ко знімається, куча грошей не повертається, знову ж таки зникає. І тепер подумайте, президент і фракція не можуть цього зробити чи не хочуть? Я особисто розцінює їх бездіяльність в таких питаннях як дію зроблену в угоду третіх сторін (олігархату і корупціонерів). А тепер оцініть для кого він більше зробив:для народу чи для олігархів? Сам Петро Олексійович працює на державних посадах (депутат, міністр, президент) більше 20 років і за цей час став мільярдером, а держава навпаки стала мати мільярдні борги. Виникає питання: чому не навпаки? Адже за свою державну роботу йому ж непогано і платять.
 5. frv

  Автоцивілка

  При купівлі авто у мене залишилась автоцивілка ("Експрес Страхування") на нього від старого власника. Термін дії до 11/07/19. В страховій повернути кошти можуть тільки власнику на картку (а у власника картки нема жодної). Тому запропонували мені переоформити на будь-яке інше авто (мабуть від вартості нової страховки віднімуть залишок коштів по цій). Так як у найближчого мого оточення нема авто без автоцивілки - віддам у добрі руки. Якщо до завтра ніхто із знайомих бордівців не забере - віддам першому, хто залишить контакти в темі чи в приваті.
 6. Цікавить mi a2 lite. Доступні кольори і ціни.
 7. Як варіант можна проїхатись по виробництвах, де б'ють піддон (там якраз відрізки по 20-40 см і в основному сосна). Зазвичай у нас їх валом, але цієї зими невеликий застій, а те що є "розбирають як гарячі пиріжки" свої ж робітники.
 8. frv

  Рамка на процесор ам2+

  Можу продати умовно робочу мамку на ам2 (запускається не завжди з першого замикання контактів), рамка ціла. 120грн. Або за 150 грн з одноядерним атлоном, кулером і планкою 512мб.
 9. Маю комплект (мать, проц, кулер) з 245 атлоном - 600грн або можу продати саму мамку за 500грн. Якщо цікавить - пишіть в приват.
 10. frv

  Обмін валют

  Цікавить обмін євро і злотих на долар. Контакти в приват.
 11. frv

  Обмін валют

  Обміняю 3800 злотих на 1000$. Контакти в приват.
 12. frv

  Обмін валют

  Куплю 500 евро по 32.05. Контакти в приват.
×