Перейти до змісту

frv

Power users
 • Кількість зміста

  2 580
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

167 Продвинутий

9 Підписників

Про frv

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 27.01.1972

Контакты

 • ICQ
  566426620

Останні відвідувачі профілю

15 189 перелядів профілю
 1. frv

  Обмін валют

  Обміняю 3800 злотих на 1000$. Контакти в приват.
 2. frv

  Обмін валют

  Куплю 500 евро по 32.05. Контакти в приват.
 3. Залишилось: 512 ddr1 - 20 грн БЖ Powerlink 400вт - 100грн dvd rom - подарую покупцю будь-чого.
 4. frv

  Все про бляхи

  Я не смішу, все те барахло миттю пропаде з доріг, коли у людей буде альтернатива: гольф чи пасат по ціні жигуля. З'явиться нова проблема - утилізація. Я особисто проти ввезення авто стандарту нижче евро5, але в ситуації що склалась потрібно легалізувати те, що вже й так їздить і дати адекватні умови на нові (під адекватними я розумію не тільки зниження акцизу, а зниження загальної суми розмитнення і пдв до 10% вартості авто). Зрозуміло що не всім нині доступно купити авто евро5 і розмитнити навіть за 10% його вартості, але це автоматично знизить ціни на вже існуючий хлам і на те що в майбутньому вважатиметься хламом.
 5. frv

  Все про бляхи

  Щоб влада дослухалась до вимог євробляхерів потрібно: 1) щоб їх вимоги були спрямовані не тільки на власні потреби, а на потреби більшості українців з врахуванням інтересів екології; (типу - доступне розмитнення для кожного на авто не нижче євро 5 плюс компроміс по розмитненню євроблях або пільгове розмитнення одного авто на сім'ю на 5 років (300-500євро)); 2) щоб до бляхарів приєдналась значна частина населення (все таки ми ж хочемо жити по європейськи, і при цих нікчемних зарплатах нефіг переплачувати вдвічі за авто) 3) потрібно не траси перекривати, а в'їзди і виїзди на заводи депутатів і президента ( ми і без рошенівських цукерок новий рік якось зустрінемо...) 4) позбутись популізму у своїх вимогах (ніхто не легалізує євробляхи за безцінь і ніхто не знизить комуналку, це утопія) Як на мене то, поки що АЄС є чиїмось політичним проектом, можливо навіть порошенківським, адже загнавши ситуацію в тупік він має можливість ефектно її розрулити, отримавши зайві % до свого рейтингу. Поживемо - побачимо.
 6. Залишилось: P5GV-MX (s775) + якийсь проц, як неробочі - 40 грн кулер s775 алюміній - 30 грн 512 ddr1 - 20 грн БЖ Powerlink 400вт - 100грн Корпус білий Terra (трохи грязний)+ dvd rom - подарую покупцю будь-чого.
 7. В мене є штук 5 мишок, що глючать або не працюють. Можеш підійти вибрати і попробувати.
 8. frv

  Все про бляхи

  Я думаю, що народ на бляхах чекає не на пільговий акциз, а на пільгу по розмитненню хоча б однієї автівки на сім'ю, хоча б на 10 років. Якось тупо отримуючи ЗП в рази меншу від європейців платити щоразу на 35-50% більше за авто. І мене дивує думка тих, хто каже я заплатив і вони нехай платять податки в державу, бо нема чим пенсійний фонд наповнити. Ці податки знову ж таки потрібно заробити у країні, де оплата праці в рази менша від європейської. А наповнювати пенсійний фонд можна і іншими способами: ніхто ж не береться легалізувати доходи з яких податки роками не платились. Купив автівку - легалізуй, вкрав мільярд - ну це ж ще довести потрібно, а може це бабусина спадщина.
 9. Ніде нема інформації про тих що були зі сторони Аслана, їх особи встановлені чи ні? Поранений що зник теж може померти.
×