Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Не розумію, як можна поповнити скарбничку вводячи лише телефон і не знаючи паролю? Відкрив Приват24 і не знайшов такого.

https://privatbank.ua/ua/kopi/ - вводимо номер телефону - отримуємо смс - бачимо скарбничку, але далі скарбничку можна зняти тільки на свою карту.

Різницю між поповненням і підключенням скарбнички відчуваєш? На тому сайтв можна тільки підключити послугу при отриманні нової картки, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Відчуваю, думаєш що коли зловмисники кажуть "ми зараз відкриємо/поповнимо скарбничку", то вони її відкриють/поповнять? Через код з смс на тому сайті можна побачити залишок по картам, тому подальший діалог можливо був би такий:

- ми підключимо вам до скарбнички карту ***дві остані цифри (або карту на яку мали перевести гроші), на ній залишок Х.ХХ грн., для успішного підключення нам потрібні додаткові дані: срок дії і цвв ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавили мене ось ці велосипеди на olx.uа :

http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/velosiped-wilier-triestina-101-xn-IDeEkhk.html#cb59f7a122

http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/bianchi-doss-xc-l-5200-IDeEkM6.html#e680f0ba88

http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/velosiped-trek-elite-9-8-IDeEkvi.html#cb59f7a122

Передзвонив, запитав де можна глянути, - відповіли, що не з Луцька, а знаходяться в Одеській області місто Рені. Запитав про умови замовлення - 300грн. передоплати і далі відправляють, думав скинути до меншої суми, але не погодились, мотивуючи що він тільки продавець і нічого не вирішує. Запитав про "аккаунт" на olx - сказали, теж саме і він їх не виложує в інтернет, він тільки продавець. Запитав про можливі відгуки про роботи - ніде-нічого.

Давайте попробуєм вивести на "чисту воду".

Ось ім'я і номер продавця - Євгеній 096 864 59 17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serguk2909,

наприклад, з твоїх лінків - Trek Elite 9.8. пошук по фото видав - лише на першій сторінці 3 оголошення з аналогічними фото

http://katuha.com/-2/6-velosipedy-24-gornye-mtb-/61233-prodam-velosiped-trek-elite-9-8-.html

http://lviv.lv.besplatka.ua/obyavlenie/trek-elite-98-7213601

http://lvov.lv.olx.ua/obyavlenie/trek-elite-9-8-IDdc5uj.html#0c9a861cb2

висновки роби сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавили мене ось ці велосипеди на olx.uа :

всі 3 оглошення не активні вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому таких оголошень-лохотронів на різну тематику (популярну в основному) багато є. Вони виділені в пошуку і на різні імена (як правило жіночі) і телефони і на всі міста-регіони. А коли дзвониш, то обично ті хто піднімає трубку навіть не можуть щось путнє сказати по товару. Тільки схема - завдаток (100-300) і тоді ми вам відправимо. І ціна файна, 5-10 людей поведеться і оголошення пропали, а появились інші на зовсім іншу темату, теж "гарячі" і теж з фааайною ціною. У них свій своєрідний бізнес і доволі прибутковий. А лох.уа цьому сприяє, бо їм за виділені оголошення теж копійка капає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

066 985 68 27 обережно шахраї!!!

Звонить чоловічок, повільно і впевнено розмовляє, типу працівник служби безпеки Приват-банку, розпитує чи приходять смс на ваш телефон при знятті коштів, далі починає розповідати, що вони проводять перевірку даних, коли я сказав що не скажу всіх даних по картці, почав лякати, що заблокують мені картку. В результаті я послав його нах...

Будьте обережні!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб пересвідчитись в наявності товару у продавця я як правило прошу додаткове фото на якому на фоні товару буде клаптик паперу з моїм номером. Це не панацея але відсіює відразу тих в кого взагалі нічого немає, хоча не убезпечує від тих хто продає зламки під виглядом робочого. Також дуже помагає погуглити фото з оголошення на предмет аналогічних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Неадеквати на ОЛХ.

Прдавав одну річ. Пише мені чудо в приват, пропонує ціну. Я відмовляюся, моттивую, що задешево. Він мені починає розповідати, що він таке продавав значно дешевше і т.д. Я кажу, що мені пофіг, по чому він продавав. Мене це не цікавить. В мене є ціна, якщо погоджується, то можна поторгуватися + - кілька грн.

Якщо його не влаштовує - нехай проходить повз теми. на що отримав відповідь:

vFAO.jpg

ЗВісно, що на провокацію не піддався. Але скаргу, на те, що чоловік неадекватний адміністрації написав.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лох.юа хватає дебілів. Продаємо один дешевий товар по Україні - дуже добре беруть, десь по 70 грн, відправляємо в основному укрпошта або делівері-авто без страховки. Чудо пише, шо мол давайте наложкою. Кажем - наложка буде вартувати вартості самого товару, який смисл? Так доставка район 10-15 грн. Починаються погрози, шо мол кидали і т.д.. На провокації не піддаємось, пишемо в адміністрацію сайту - користувача блокують. І ще буває багато різних таких кадрів, це робота з людьми і такі нюанси є завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робота з людьми і такі нюанси є завжди.

Воно то так. Але найбільше обурило - "бандерівці" і "я твой мама рот ебал", як ті чурки. Чесно, таким би по писку металевою трубою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робота з людьми і такі нюанси є завжди.

Воно то так. Але найбільше обурило - "бандерівці" і "я твой мама рот ебал", як ті чурки. Чесно, таким би по писку металевою трубою.

там ще й про "батька", але якщо абстрагуватися, і "проаналізувати" то побачимо звичайного зека або того хто надивився кін і живе по суміші "панятий" і "коституции СССР 1977года"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б зрозумів, якби образи були "по темі". типу ти не січеш нічого в темі. Я краще розбираюся, вчи матчастину і т.д.

Але це ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому й не став піддаватися. Як казав один лікар, він дурний - не ображайся на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, олх то просто якийсь клондайк неадекватів і розводіл..

За моїми скаргами заблокували вже 3-х :), але створити новий акк там що два пальця... От колись на аукро, щоб зарегатись, потібно було на пошту (не електронну) лист отримати з кодом :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер основна ФІШКА посту, заходжу на сайт ПРИВАТА, описую суть інцидента, мені радять бути уважним і нікому не повідомляти дані карти (пін), на що заперечую, сорі номера телефону що до мене телефонували місяцями зловмисники не міняють, а нікому нема діла, навіть привату плювати що його клієнтів РОЗВОДЯТЬ!!!!

Е...а що Приват по вашому має робити щоб його клієнтів не розводили ? Приват завжди наголошує: НІКОЛИ не повідомляйте свої персональні дані карти типу пін, св-код, термін дії і т.д. Але ж ні, клієнти послухають попередження при відкритті картки, і забувають.... Просто будьте уважні, не ведіться на надто низьку ціну і т. д. і ніхто вас не розведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привату плювати що його клієнтів РОЗВОДЯТЬ!!!!

Я тобі більше скажу. Привату це вигідно. Бо йому насрати, хто буде виплачувати кредит чи що там ще. Є колектори і все. Ті будуть вибивати.

Крім того є міліція, яка мала б цим займатися, але їй також пофіг. Бо це ж потрібно купу тєлодвіженій зробити.

Запит дати до оператора звязку. Вишукувати де вони можуть бути і т.д. (це ясно де - тюрма, звідти і телефонують) Хто спільники і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робота з людьми і такі нюанси є завжди.

Воно то так. Але найбільше обурило - "бандерівці" і "я твой мама рот ебал", як ті чурки. Чесно, таким би по писку металевою трубою.

А що робити? Варіантів ніяких немає. Було що з Криму пару разів дзвонили менеджеру, по іншим товарам, як взнали, що з Луцька, то були погрози типу "прієду всю семю пірірєжу", "атшкрібать ат атфальта будут" і все в такому дусі. Менеджер не розгубився, і сказав мол "Замовляти щось будете чи ні?", на тій стороні потім були гудки і все. Було таке пару раз в різні часи і з різних телефонів. Але то ще якось зразу після анексії Криму було, зараз вже таких нюансів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olx рекламує власну доставку на базі міст експрес... наложений платіж та інші "шняжки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olx рекламує власну доставку на базі міст експрес... наложений платіж та інші "шняжки"

а що це змінить? в більшості випадків, намагаються розвести саме на сумі доставки... типу - відправлю наложкою,але для гарантії перекажіть на картку, вартість доставки в обидва боки

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це змінить?

Якщо буде змога перевірити відяху чи память - то так, А інакше... смислу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде змога перевірити відяху чи память - то так

я трохи інше мав на увазі, я про те, що немає різниці хто перевізник, якщо продавець вимагає наперед гроші за доставку, а потім - просто не відправляє товар.

Купа оголошень, де просять гроші за доставку наперед і суми там смішні - 30-70 грн. за такі гроші - навіть заяву не приймуть, цим і користуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...