Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

От і мене на ОЛХ знайшли - спроба стандартного розводу

з банкоматом, гра була не переконлива.

0994538167

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

на протязі минулої неділі двічі з типу "привата" телефонували (056*********), два рази одне й теж, мол ви очікуєте на грошовий переказ бла-бла-бла на суму таку то (за кілька годин до цього псевдо покупець телефонував та просив скинути номер картки), я їм "ні", вони тоді "а ми тоді вам картку заблокуємо", а я такой "валяй" і поклав слухавку :) далі дзвінок на 3700 до СБ та попросив заблокувати номер шахраїв.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні падло дзвонило з 0949679836. Дав номер картки мами, так як сам Приватовської немаю. Розпитувало який номер мобільного вказувати в платіжки (ще подумав нафіга ця інфа), кажу вказуйте мій номер. Ок, добре, Вам подзвонить мій колега про перевід коштів, але Ви мені відзвоніться (думаю колега, фірма, що за брєд). Добре думаю. Потім рішив прогуглити цей номер. Виявилося шахраї. годину переживав, щоб не розвели. Мамі сказав зніми всі кошти, що на картці, то друзів в ПБ подзвонив, сказав чи не зможуть щось зняти маючи лише номер картки. Заспокоїли, що нічьо, голвне більше інфи не давати (і так зрозуміло).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на протязі минулої неділі двічі з типу "привата" телефонували (056*********)

було б добре номер висвітлити повністю.

наприклад, тоді його можна занести в свою тел.книгу і якщо подзвонять, одразу знати, що то разваділи.

і з якого часу СБ Привата блокує номери телефонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвінок на 3700 до СБ та попросив заблокувати номер шахраїв.

Повідом ще про 0949679836. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на протязі минулої неділі двічі з типу "привата" телефонували (056*********)

було б добре номер висвітлити повністю.

наприклад, тоді його можна занести в свою тел.книгу і якщо подзвонять, одразу знати, що то разваділи.

і з якого часу СБ Привата блокує номери телефонів?

та не зберіг я номери, шкода.

заявка подається в СБ банку, де виясняють моменти, і вирішують питання, вони там не штани протирають і в сб беруть не просих людей. Сфери впливу теж не маленькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не зберіг я номери, шкода.

заявка подається в СБ банку, де виясняють моменти, і вирішують питання, вони там не штани протирають і в сб беруть не просих людей. Сфери впливу теж не маленькі.

Та какать, вибачте, вони хотіли...

Саме ВИ даєте всю потрібну для зняття грошей інформацію. Значить і вина повністю на ВАС. Банк свої гроші губити не буде, з-за того, що хтось - лох. Особливо, коли "підчищають" кредитки, бо зазвичай всі картки на один номер підв'язують. В найкращому випадку "увійдуть в ситуацію", зроблять розстрочку по виплаті або зменшать відсоткову ставку - і не більше того. А гроші доведеться повертати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічка темна, хоч воки вибери. Дзвінок. Номер невідомий.

- Доброї ночі! Вас бєспакоіт служба поддєржкі Пріватбанка.Мєня зовут Наташа. Я - адміністратор. Ви нє спітє?

- Та, дякуючи вам, уже ні... Но в третій ночі я дєпозіти, - кажу, не вкладую. І шо дньом цим захочу зайнятись тоже не факт.

А вона далі так нєвозмутімо :

- С вашей крєдітки токо што прішол запрос на снятіє 5 000грівен Ви подтверждаєтє видачу етой суми?

- А откуда, - питаю, - запрос прийшов ?

- Із банкомата, расположеного в ТЦ, рядом с вашим домом. Запрос по сістємє "Срочная покупка".

- А! - я начинаю інтірєсно просинаться. - І шо це підстава будить мене в три часа ночі?

- Ви подтверждаетє запрос?

- Нє, - кажу. - Не підтверджую. Шо я дура : ноччу стіралку купляти.

- То єсть, ето нє ви снімаєтє деньгі?

- Канєшно, кажу, шо не я. Я тут сплю.

- Тогда вам нада срочно в том же банкомате отмєніть запрос. У нас сєйчас афєрісти, знаєтє, ломают сєрвєри і грабят счета клієнтов. Ви ізвєнітє, пожалуста, што ми вас разбуділі, но самі в круглосуточном режимє работаєм.

- Да нічо.- Кажу. - А шо робить то треба?

- Вставіть крєдітную карточку в тот же банкомат, но вмєсто пін-кода набрать чєтирє ноля. Ето нада здєлать побистрєє. Оставайтєсь на лініі, я вас проконсультірую дальше.

- Ага, - кажу. - Спасібо. Уже одіваюсь, да. А в міліцію звонить не треба?

- Ми уже позвонілі.Банкомат опєчатают сейчас. Так что поторопітєсь, потому что послє опєчатіванія вам прідьотся ехать в ценральний офіс і оформлять много бумаг.

- Шо : ноччу їхать?

- Нєт, канєшна - дньом. Но там очєнь долго всьо. І сложно.

- Ага, кажу, - добре. Одіваюсь . А нє - замотаюсь одіялком і так побіжу. Скіки там того двора?

-Давайтє. Я на лініі. Ми єщьо успєєм до прієзда міліциі і нашей Служби бєзопасності.

- Ага, - говорю. - Я тіко подзадєржусь мінутку. Нада шнурівки до валянок погладить. Я в валянках з неглаженими шнурками, даже, ноччу надвір не вихожу. Імідж, знаєте, прєждє всього.

- Ви чьто : шутітє?

- Нє! Шо ви? Як ви могли таке подумати? Які тут шутки? Мене так мама привчила з дєцтва. Я всігда так роблю.Імідж, дрес-код - то пєрвим дєлом, бо люба сітуація : неожиданий мейкап, нагле прет-а-порте,случайний от кутюр, внєзапний гоп-стоп,чи класіческе : з віщами на виход - єссі поглажені шнурівки ,то ви на конє.

- Так ви ідьотє? - Нетерпляче так.

- Канєшно! Шо я дура яка? Уже біжу. Щас ви получите свої чотири нуля в полном обйомє...

І замотуюсь в ковдру по вуха. Спатоньки...

Нема в мене стіралки, канєшно. Перу собі руцями. Ше, слава Богу, не одвалились. Но і кредитки нема. Ібо : нафіг нада! І ТЦ рядом з моїм домом - то тричі на тиждень у наш двір баба Гєня молочко привозить зо села.

Але, оказується, даже при таких розкладах, спокій тобі лише сниться.Потому шо всяка блядота , даже ноччу, полює за чужими грошима. Держава лихварів і наперсточників, блять! Йобані аферисти!

Всім доброго раночку! І будьте пильні !

http://repka.club/blogs/vsyake-razne/item/2732-nochnyye-volki

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заявка подається в СБ банку, де виясняють моменти, і вирішують питання, вони там не штани протирають і в сб беруть не просих людей. Сфери впливу теж не маленькі.

гіперболізуєш, переважно це мєнти у відставці, нерідко ліниві

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні падло дзвонило. Дав номер картки мами, так як сам Приватовської немаю. Розпитувало який номер мобільного вказувати в платіжки (ще подумав нафіга ця інфа), кажу вказуйте мій номер. Ок, добре, Вам подзвонить мій колега про перевід коштів, але Ви мені відзвоніться (думаю колега, фірма, що за брєд). Добре думаю. Потім рішив прогуглити цей номер. Виявилося шахраї. годину переживав, щоб не розвели. Мамі сказав зніми всі кошти, що на картці, то друзів в ПБ подзвонив, сказав чи не зможуть щось зняти маючи лише номер картки. Заспокоїли, що нічьо, голвне більше інфи не давати (і так зрозуміло).

Виставила лот на ОЛХ. Тільки вчора зареєструвалась - сьогодні дзвонить 0990944734. Хочу купити - дайте реквізити - передам фінансовому.

Дала картку - не свою. Телефонує - у Вас там заборгованість - ми не можемо скинути кошти. Кажу - не в курсі, картка не моя. Дам Вам свою - там точно проблем немає. Ще кілька разів дзвонив - хз чого, казав про якусь квитанцію і ще щось.

Дзвонить фінансовий (Ф) - 0935769461.

Ф: Ви (ФО) колись отримували кошти від ЮО?

Я: ні.

Ф: я Вам розкажу процедуру...

Я: слухаю (і вже посмішка потягнулась від вуха до вуха)

Ф: йдете в банк в касу ...ля-ля-ля... і це займе десь 30-40 хвилин Вашого часу, чи до терміналу і це буде хвилин 5-7 (все ж для того, щоб я вибрала найменш затратний по часу варіант). Який Вам варіант підходить?

Я: ніякий.

Ф: чому?

Я: просто так. Дивіться, я Вам можу виставити рахунок з № р/р , ЄДРПОУ і т.д. Проблем ніяких. Кидайте на мій тел. електронку.

І ТИШИНА!)))

Змінено користувачем Oksana04
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба казати підходить,

але банкомат далеко треба їхати - киньте грошей на таксі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підкажіть будь ласка чому в мене в пошуку по номеру не видає Борду?

post-8000-0-47689700-1432724547_thumb.jp

мало часу пройшло, пошукові боти ще не проіндексували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Залиште, будь ласка, контакти шахраїв за цим посиланням - http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ щоб проінформувати та попередити інших користувачів.

Також, обов'язково напишіть нам про підозру на шахрая через Службу підтримки http://olx.ua/uk/contact/. Якщо Ви стали жертвою шахрая, то радимо вчинити так:

Зв'яжіться з адміністрацією сайту за допомогою розділу «Зворотній зв'язок». Надавайте, будь ласка, повне підтвердження шахрайських дій користувача (а саме - сканкопію або фото чека, накладної, рахунку з координатами, телефоном та іншими даними шахрая), подробиці вашої угоди, листування з продавцем.

Ми також рекомендуємо вам звернутися в місцеве відділення міліції з заявою про факт шахрайства. Після вашого звернення на підставі офіційного запиту ми зможемо надати представникам правоохоронних органів дані для подальшого розслідування.

Офіційна підтримка Olx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня то все, для відмазки. Скільки з нас хочаб розмову записують???. А то і скани і фото і ще щось для підтвердження.. Мусять щось писати. А на ділі, толку 0. Все у наших руках. І гроші теж. Як на базарі, то за гривню торгуються, а тут чортзна кому тисячі переводять...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене сьогодні цікавіше було )

Приходжу зранку на офіс, а на робочому телефоні 32 пропущених. І далі наярюють і за який-то скутер питають. Ну, думаю, хтось повеселився, забив номер в оголошення, шоб поспамить. В одного "клієнта" випитав назву оголошення, знайшов, дійсно мій номер вказаний. Глянув інші оголошення автора - там інший номер є. Зателефонував і виявилось, шо в чувака номер від мого відрізняється тіко кодом оператора ) в мене 068, а в нього 098... І таке буває )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паскуда с белой церкви

скупает металолом а потом продает как новое

меня нагрел на батареях к упсам

5211 5374 0187 2291 Крупенко Федор Алексеевич

http://olx.ua/list/?search%5Buser_id%5D=17263885&page=2

обьяву о продаже батарей удалил



  • Федор
    189361821_5_94x72_akkumulyator-gelevyydlya-bespereboynikstabilizatorsignalizatsiimopedo-kivska-oblast_rev005.jpg
    аккумулятор гелевый(для бесперебойник,стабилизатор,сигнализации,мопедо
    Просмотреть Номер объявления: 185047587


  • 20 май, 16:03

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив статтю з черговою схемою розводу. Будьте обережні!

Тернополянин повідомляє про нову схему обману клієнтів «Приватбанку»

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив статтю з черговою схемою розводу. Будьте обережні!

Тернополянин повідомляє про нову схему обману клієнтів «Приватбанку»

Не розумію, як можна поповнити скарбничку вводячи лише телефон і не знаючи паролю? Відкрив Приват24 і не знайшов такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора телефонували аферисти з номера 0564430785 хотіли взнати дані картки мотивуючи це необхідністю проведення корпоративного платежу :) Між номер взнали з лох.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доповню тему. Сьогодні набрав чоловік з номера 0632219587 Представився Андрієм, навіть надіслав смс з адресою доставки та повним ім"ям Сагойдачний Андрій Дмитрович. Я у відповідь надіслав номер карти. Через кілька годин передзвонили з номера 0567851470, І почалося, як і в пості вище. Відповівши що цей розвод мені відомий, мені відповіли що не розуміють про що я, і блокують мою карту та рахунок.

Номер виплив відповідно з OLX

Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, як можна поповнити скарбничку вводячи лише телефон і не знаючи паролю? Відкрив Приват24 і не знайшов такого.

https://privatbank.ua/ua/kopi/ - вводимо номер телефону - отримуємо смс - бачимо скарбничку, але далі скарбничку можна зняти тільки на свою карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгую на ОЛХ. стандартна схема, дзвонить з 094 абонент та не торгуючись готовий купити лот, просить номер картки для передоплати, про наложку і слухати не хоче. диктую, записує. через пару годин дзвонить 056... представляючись працівником ПРИВАТА і починає мурижити по карті, задає питання не зрозумілі для мене (я працівник банку по сумісництву :) ), як банк таке може питати. далі він розуміє що вже я його починаю мурижити бо щось не так. вічливо прощається та кидає слухавку. гуглю що за номер. гугл не дурак! номера не раз засвічені в подібних схемах розводу добросовісного та довірчивого електората. зітхнув і зрадів що уникнув КИДКА.

а тепер основна ФІШКА посту, заходжу на сайт ПРИВАТА, описую суть інцидента, мені радять бути уважним і нікому не повідомляти дані карти (пін), на що заперечую, сорі номера телефону що до мене телефонували місяцями зловмисники не міняють, а нікому нема діла, навіть привату плювати що його клієнтів РОЗВОДЯТЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...