Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Щодо Ощадбанка, то ось є така інфа.

Повідомляємо, що в банкоматах АТ «Ощадбанк» є послуга переказу коштів з картки, вставленої в банкомат, на картку, номер якої Ви вказуєте самостійно.

Вставивши Вашу картку в банкомат АТ «Ощадбанк» Ви не зможете здійснити переказ з картки іншого клієнта на Вашу, вставлену в банкомат.

Послуги «підтвердження переказу через банкомат, вставивши картку отримувача переказу» не існує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

sveta.anna3710, в ощаді ніколи такого і не було

Подумати логічно: АТМ(банкомат) це автомат видачі готівки. В нього заправляють готівку і він її вам видає...

Інша справа депозитні кіоски(айбокси) куди ви кладете гроші і вони вам приходять

всі перекази, в т.ч. міжнародні і внутрішньобанківські отримуються виключно через касу!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замітив , що телефонують такі розводили, коли продаєш або телефон, або ноутбук, ну на інші товари теж, але як правило починаеш продавати ноутбук, чим дорожче коштує, тим більше хочуть тебе розвести. І ще одне правило, ви продаєте щось на сландо, і вам зраху хочуть перечислити гроші - всю суму зразу, вже пахне розводом, таких покупців немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне правило, ви продаєте щось на сландо, і вам зраху хочуть перечислити гроші - всю суму зразу, вже пахне розводом, таких покупців немає.

Та ладно, у мене щодня немало таких покупців.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевела 100 грн., как же - что бы не забрали ноут по хорошей цене

сорі пані, але це класична схема загону оленів роздування неіснуючого попиту, можна посилати одразу таких продаванів.

точно так само з купою на ходу придуманих казкових історій про ломбарди\конфіскати\бла бла.

якщо назрівають озвучені продавцем мутнуваті схеми з Ощадбанком - посилати.

на рахунок задовбати звінками - стартовий пакет коштує в роздріб ~$1\шт, думаю тут все ясно.

раніше була трава зеленіша, ковбаса по 2.20 і тд.... :)

Якщо станом на сьогодні, лише на одному olx крутиться 8.5 млн оголошень, напевно більше шансів клюнути на шахрайство, аніж рік-два тому, ага?

п.с. неодноразово казав, супер ціна\халява\лапша на вуха - в людей відключає здоровий глузд і вміння подумати\аналізувати, ну що ж тоді, приходиться линяти на кровні і псувати собі нерви...

Про халяву - согласна, бесплатный сыр только в мышеловке)) Но, цена была не сильно неадекватная, что бы не вестись. И все предыдущие покупки с нашей предоплатой были удачные - расслабились :_02: (Правда это была не техника и чаще на харьковтуристе - там хоть репутация есть, почему у меня и осталось недоверие к сландо)

Но - не все, кто продает по нормальной цене - шахраї и не все шахраї сильно занижают цену)) Тогда вопрос. Если я хочу купить товар - а продавец ставит условие предоплату для отправки наложенным платежом (ведь на месте продавца я бы тоже не хотела отправлять товар без предоплаты) - что вы посоветуете делать? ;-)

P.S. Я выше описывала не для того, что бы пожаловаться какие они плохие, я знала про разводы и что рискую деньгами. А для того, что бы может кого-то предостеречь от подобного опыта.

Змінено користувачем anika
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sveta.anna3710, в ощаді ніколи такого і не було

Подумати логічно: АТМ(банкомат) це автомат видачі готівки. В нього заправляють готівку і він її вам видає...

Інша справа депозитні кіоски(айбокси) куди ви кладете гроші і вони вам приходять

всі перекази, в т.ч. міжнародні і внутрішньобанківські отримуються виключно через касу!

Виталя, шо ты плетёшь - не позорься, работничек :_09:

Функция перевода с карты на карту через банкомат в Ощаде уже год как работает (о чем и пишет sveta.anna3710). :0153:

"внутрішньобанківські" только к кассе - тоже не приплетай :)

Змінено користувачем GreyHairs
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Функция перевода с карты на карту через банкомат в Ощаде уже год как работает

конечно роботает, аж год, с грифом "С технических причин нельзя выполнить операцию"

"внутрішньобанківські" только к кассе - тоже не приплетай

Давай, отримай "грошовий переказ" від переказувача на картку. Не плутай з поповненням, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sveta.anna3710], в ощаді ніколи такого і не було

Відповідь моя така. По перше, як мене могли тоді розвести на бабулі? По-друге, це частина офіційного листа від ощадбанку, що гроші з картки на картку відіслати елементарно, тобто зі своєї картки на чужу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конечно роботает, аж год, с грифом "С технических причин нельзя выполнить операцию"

Давай, отримай "грошовий переказ" від переказувача на картку. Не плутай з поповненням, будь-ласка.

Виталя, справедлива поговорка "иногда лучше жевать..."

Ты хоть раз переводил деньги с банкомата на карты Ощада? 100% уверен нет.

По второму, не путай товарищ ""внутрішньобанківські" операцыи, в том числе и переводы (с возможным зарахуванням и на карту) и грошови переказы, которые не есть внутрибанковскими, в основном это системные переводы (системы работающие в любом банке), ну кроме нашей (ощадовской) "Швыдкой копийкы".

Пардон за оффтоп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты хоть раз переводил деньги с банкомата на карты Ощада? 100% уверен нет.

Бля, шо ты лепишь? Как я мог не ппереводить деньги, когда я инсталировал АТМ и киоски. Их как то надо было проверять. Давай теперь подумай, шо сказал. Год назад процесинг был гнилой как незнать что, давай ты не будешь мне тут втирать. Если что и делалось, то только в тестовом режиме, но никак не для "всех клиентов"

По второму, не путай товарищ ""внутрішньобанківські" операцыи

никто тебе на форуме про внутребанковские операции и не будет чесать, а вот перевод (он же "переказ")

Послуги «підтвердження переказу через банкомат, вставивши картку отримувача переказу» не існує!

я сказал, что на карту никогда не получается.

Змінено користувачем vetalforever
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, ты можешь втирать здесь на форуме о своей инсталяции банкоматов и киосков, что в лучшем случае сводиться до перегрузить и заправить с инкассаторами, но не мне. Что ты проверяешь перегрузив - воткнул карту, хляпнул баланс и все. :) Может здесь и не знают твоей работы - но "блякать", "лепить", "втирать" ты мне не будешь, работничек :).

Не смеши людей, меня и "не надувай губы".

На этом всё.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жіночка покупець в свою чергу каже - в мене в Луцьку зараз знаходиться мій знайомий, він може до Вас підїхати і забрати ноутбук. а гроші я Вам скину на картку - як він приїде до ВАс.

знайомий погодився..

через певний час дійсно приїзджає мужчина..знайомий телефонує жіночці покупцю щоб та скидала гроші..

через хвилину знайомому з номеру 10600 приходить на телефон смс, що Ваша картка привата поповненна на такуто суму.- вартість ноутбуку. і ноутбук віддається мужчині..

Ще один варіант на цю тему:

Hv7MK.jpg

Але цього разу кидала тупо обламався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сначала пересылала товар наложенным платежом. Он мне зошит по англ., нем. - я ему готовое исполнение. Потом клиент сам предложил кидать деньги на карту, убедился, что я не кидала. Так и дружим. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж нещодавно дзвонили. Неділя, вечір, готую вечерю і тут дзвінок. Телефонувала пані Наталья, явно з львівським акцентом розмовляла. З перших слів почала на мене наїжджати що типу оплатила курточку за 700, а я їй прислала кофточку якусь. Тут я починаю згадувати що і кому на цьому тижні відправляла. Думаю так, кофточка була, але там наче все отримали, відписали. Думаю ладно, може щось забула. Питаю у неї - а яка курточка? Кажу що курточок не продаю, і явно посилка з не тим товаром прийшла не від мене. А вона мені вперто доказує що купляла в якомусь інет-магазині називає щось мені геть не відоме, а посилка прийшла з мого імя і не з тим товаром. Починає погрожувати мені СБУ. Оо - тут я взагалі вже не розумію про що мова. Каже заяву накатала, через 3 дні мені прийде заявка якась, що мене будуть судити по кримінальному кодексу. У мене взагалі уже мозг відрубається, бо просто не розумію що це таке. Знов перепитую куди вона оплачувала, на які реквізити. Пані Наталья кричить у трубку, що посадить таку падлюку як я, бо ж скільки можна вже людей дурити. Тут я їй кажу заспокоїтись, давайте по порядку. Назвала всі її притензії - вона погодилась, але кажу їй - ви ж оплачували комусь іншому - його і шукайте, я тут ні до чого. СБУ не боюсь, бо хай провірять мій рахунок і там такого обороту коштів не було. Тут вона взагалі вже починає ліпити щось не сумісне: типу я студентка, у мене грошей немає! Я готова потратитись на суд, але посадити вас!

Тут до мене доходить що це вже точно розвод. Питаю її що вона хоче від мене добитись цим дзвінком.

Вона: я зараз за кордоном, і в ці вихідні приїжджаю (дзвонить мені з лайфа, бідна студентка) і візьмусь за це діло серйозно.

Тут я в істериці сміху вже не витримую і кажу їй: "до зустрічі в суді" і кидаю слухавку. Ще пару раз передзвонила мені, але я трубку не брала.

Хтось стикався з такою схемою? Бо я так і не вїхала, як тут на бабло можна було розвести. Звісно ніяких заявок мені від СБУ не прийшло)))

Змінено користувачем katjka_9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я так і не вїхала, як тут на бабло можна було розвести.

Треба було дочекатись - "кінця вистави", тобто, це Вас тільки "обробляли", а коли б відчули що Ви вже "готові" - запропонували б перевести деяку суму на карту, або поповнити телефон, щоб уникнути неприємностей.... стандартний розвод в інеті багато про таке писалось... Добре що маєте міцні нерви і не повелись.

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось стикався з такою схемою? Бо я так і не вїхала, як тут на бабло можна було розвести.

katjka_9, то просто якась тп

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, може і не розвод. Просто переплутала людина кому гроші перевела.

Таке деколи буває: людина повиписує декілька номерів телефонів продавців аналогічного товару, торгується з трьома-чотирма паралельно, а потім не пам'ятає з ким остаточно домовилась і кому оплатила.

У мене було кілька таких випадків.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, може і не розвод. Просто переплутала людина кому гроші перевела.

Таке деколи буває: людина повиписує декілька номерів телефонів продавців аналогічного товару, торгується з трьома-чотирма паралельно, а потім не пам'ятає з ким остаточно домовилась і кому оплатила.

У мене було кілька таких випадків.

Але коли Ви звоните погрожуючи СБУ - це якось серйозно, з таким не шуткують, це раз. По друге - вона сказала що зараз за кордоном, а при тому дзвонила мені на лайф. Явно що аферистка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

katjka_9, може і не розвод. Просто переплутала людина кому гроші перевела.

Таке деколи буває: людина повиписує декілька номерів телефонів продавців аналогічного товару, торгується з трьома-чотирма паралельно, а потім не пам'ятає з ким остаточно домовилась і кому оплатила.

У мене було кілька таких випадків.

Але коли Ви звоните погрожуючи СБУ - це якось серйозно, з таким не шуткують, це раз. По друге - вона сказала що зараз за кордоном, а при тому дзвонила мені на лайф. Явно що аферистка.

може вона не тільки номером помилилась але і країною?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ і курточка?

мда....

Треба мішок соломки продати хоча б, чи торбу правильних таблеток, щоб їм стало цікаво рипатись :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф, закордон, курточка, сбу - якась фігня получаєця.

1000% обробляли. І хотіли "повернути витрачені" гроші. тИпу ,я заберу заяву, якщо ви гроші повернете. Поставте на смартфон (Якщо смартіон у вас, і якщо на андроїді ) програмку, яка записує розмову. Класна і надійна штука. МОжна невзначай запитати прівзище того, хто телефонує, і називає свою карточку (чи не свою). А там і запит можна самому в міліції зробити.

Я такі номери одразу шукаю в гуглі. десь 100% мелькають.

Між іншим - номерок "неврівноваженої студентки" в студію!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380936234258 Представляється Романом. Виставив на продаж шапку на сайті OLX .Звонить цей клієнт,звучать стандартні питання,його все влаштовує,каже що сам з Запорізької області,і готовий її купити,просить номер карти, Ми з ним домовилися за покупку і договорились зізвонитись. На наступний день звонить цей номер +380919321941, Алєксєй,сатруднік приват банку,каже ,ви очікуєте перевод,ідіть до банкомату і підтвердіть його,добавляє що це мій перший перевод від фірми і його треба підтверджувати,а наступні вже ні.Широким Шагом був послан співробітник приватбанку.ЦЕ ШАХРАЇ , БУдьте обережні

Змінено користувачем 14karat
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я такі номери одразу шукаю в гуглі. десь 100% мелькають.

Між іншим - номерок "неврівноваженої студентки" в студію!

Шкода, телефону цієї мадам немає. Це було десь тижні 3 тому, я якось і не записала номер. Бо подумала що в наступний раз на такі заявки одразу кину слухавку, але хлопець провірив номер ще тоді - чистий, видно новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380936234258 Представляється Романом. Виставив на продаж шапку на сайті OLX .Звонить цей клієнт,звучать стандартні питання,його все влаштовує,каже що сам з Запорізької області,і готовий її купити,просить номер карти, Ми з ним домовилися за покупку і договорились зізвонитись. На наступний день звонить цей номер +380919321941, Алєксєй,сатруднік приват банку,каже ,ви очікуєте перевод,ідіть до банкомату і підтвердіть його,добавляє що це мій перший перевод від фірми і його треба підтверджувати,а наступні вже ні.

Акуєть серйозна фірма... Через OLX купує шапку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...