Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Обережно шахраї! Моб. 0567335040, 0567671365, 0567673290 – представляються працівниками банку; 0948212463 – Дніпропетровська комісіонка.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А по детальніше, що трапилось?

Тобто Сландо.

Змінено користувачем Ura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу должны были мне бабло перечислить, но я в этих банкоматах ниче не шарю, то с меня сняли конкретно. Пойду в милицию. Тока Димке ниче не говорите. А шо вы посоветуете?. Че говорить, сама баба дура! :(

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рили сори, ось правильні дані - Обережно шахраї! Моб. 0567335040, 0567671365, 0567673290, 0567673290 – представляються працівниками банку; 0948212463 – Дніпропетровська комісіонка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий користувач, просто гадає що тут екстрасенси сидять! і хто такий Дімка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких історій на просторах тирнету хоч вібдавляй. Сама одного разу ледве не попалась на гачок. Була і друга спроба розводу, але я вже була добре обізнана - поморочила шахраям трішки голову

Ось одна з історій, де описана суть:

продавала я своє весільне плаття в інтернеті за 4000 грн (воно просто направду дороге і в хорошому стані,думаю хоч меншу половину вторгую)ну ясне діло бізнес йшов тугенько...і тут дзвонить мені серйозний мужчина, каже що власник весільного салону і хоче купити в мене плаття на перепродаж.все гарно порозпитував в мене, все як має бути, чи не вицвів колір, чи чисте, чи непорване..я звісно щебетала все як є, бо дуже втішилась що хтось купить нарешті...все, каже, беру! домовились половина на карту ПБ половина наложеним платежем...кажіть реквізити( а я в тому була новачок, і перепитую брата, які цифри можна казати, а які ні) і диктую свому покупцю номер карточки, далі він мене питає дату народження, я перепитую навіщо, каже то для платіжки (бо рахунок депозитний) я дурна сказала...(тепер вже мислю, мабуть пробував вгадати пароль!!) далі термін діїї картки! Отут мене шось стримало я несказала і він на тому перейщов на "план В"...я вам перекидаю 2500 грн а ви мені відзвоните і підтвердите...кажу Добре! Дальше події розгортаються як в бойовику з елементами еротики..

це була неділя) дзвонить в мене тел..піднімаю...Здраствуйте) Вас беспокоит Приват Банк меня зовут Вася..вам прийшли 2500 але так як у вас не активована якась там послуга то ті гроші висять в повітрі (бо ви фізична ос а гроші перераховує юридична)...підключіть послугу щоб гроші потрапили на ваш рах...я питаю як це зробити...а він мені..дуже швидко шось називає..я не зрозуміла кажу дайте запишу..Він-давайте домовимось на 15:00 як будете біля банкомату і я вам скажу все...бо нема часу кліенти на дроті...я думаю добре...гроші все таки прийшли..плаття нарешті продаю...вже коробку пішла шукати,куди спакувати його)тішуся)

дзвонить..(я взяла з собою тата) диктує мені нажміть отримати кошти, нажміть туда нажміть сюда(закручує мені голову) а потім нажміть перекинути гроші! Я така СТОП! куда нахрин перекинути! а він мені-нажміть і все побачите(це ваша віртуальна картка) нажміть і все зрозумієте,давайте скоро бо я не маю часу з вами тут розсмоктувати, на мене клієнти чекають...і тут я почала сильно сумніватися..але жага отримати свої" 2500 все таки не відпускає! я починаю в нього випитувати що це за віртуальна картка і чи є вона в мене в договорі, я прийду додому почитаю і передзвоню, або завтра виясню в відділенні! А ВІН мені_НЕ! сума пропаде! рахунок заблокують! ніяких передзвонювань,давайте вже рішайте! я в страху думаю а як заблокує!..ВІН Ж ПРАЦІВНИК БАНКУ ВСЕ ТАКИ..і так професійно все гарно мені тараторить...а в мене на рахунку була кругленька сума...але чую пахне жареним..та не знаю як бути...і тут мій тато видьоргує картку з банкомату бере трубку і посилає того Мен"а нахер і кидає трубку...я в плач..кажу зараз картку з грошима заблокує...і тут дзвонить мій покупець і каже мені_ Що це мені дзвонять з банку і кажуть що якісь проблеми..я йому все пояснюю..а він мене перебиває і в крик..що я вкрала в нього гроші і він йде в міліцію! і тут мене осянило що це ЗГРАЙКА АФЕРИСТІВ!

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рили сори, ось правильні дані - Обережно шахраї! Моб. 0567335040, 0567671365, 0567673290, 0567673290 – представляються працівниками банку; 0948212463 – Дніпропетровська комісіонка.

Який працівник банку? Шахрай звичайний. Повторю стомільйонний раз: НІКОМУ НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ!!! Особливо по телефону. Це аксіома. Завчіть її як на геометрії і не потрапляйте на гачки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про этот номер я уже писал, 0567335040, типа приватбанк. Уроды, до сих пор звонят жене на мобильный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про этот номер я уже писал, 0567335040, типа приватбанк. Уроды, до сих пор звонят жене на мобильный.

Щойно мені телефонували. Жіночий голос. Відразу відшив, бо нєхєр в неділю дзвонить... а пізніше згадав за цю темку і точно - номер збігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давала об"яву на сландо (ОЛХ) про продаж товару. Подзвонили з Дніпра, представились магазином, хотіли купити товар. Потім дзвонили з банка, що не можуть перерахувати мені на картку кошти, щось там автоматично не получається. Треба було піти до банкомату ощадбанку. Я, наївна душа, поперлась. Там поздвонив чувачок і я як остання дурепа, перерахувала йому кошти. Навіть сама не розумію, як це трапилось. Ніби і вища освіта, та по ходу і це не допомогло. Як зазомбована була. ТРЕБА ЗАВЖДИ ВСЕ ПЕРЕВІРЯТИ В ІНЕТІ І ДОВІРЯТИ СВОЇЙ ДУПЦІ!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне тоже зваонил какой то хер, нашёл моё обьявление на сландо. По "базару" сразу понял "ЗэК". Начал с того что хочет купить товар. Потом начал просить номер моей карты :). Я знаком с этой темой развода..... решил с ним поразвлекаться :) .....Предложил ему отрпавить наложеным платежом.... Он начал молоть что то вроде -- что у него электронные деньги на карте Ощадбанка и он не сможет оплатить на новой почте картой. Тогда я сказал что создам требование (выпишу ему счёт) к оплате. И после того как он оплатит я вышлю товар :) Он нихера не понял как это так. Я ему сказал чтобы он продиктовал мне номер своей карты, имя, фамилию вообщем все данные :) Он продиктовал я сказал что вышлю ему фактуру к оплате, он опять нихрена не понял и бросил трубку.

Представился Щукин из г.Лозовая. Харьковская обл.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там поздвонив чувачок і я як остання дурепа, перерахувала йому кошти. Навіть сама не розумію, як це трапилось.

Так а зачем вы им платили, если товар хотели покупать они?
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли до мене подзвонили вже другий раз. Я відразу зрозуміла що хочуть розвести - товаром не цікавляться, а лише суму перепитують (не торгуються) та номер картки. І все це відбувається на вихідні

Там поздвонив чувачок і я як остання дурепа, перерахувала йому кошти. Навіть сама не розумію, як це трапилось.

Так а зачем вы им платили, если товар хотели покупать они?

Людина стоїть біля банкомату і "працівник" банку розказує що і як зробити. Потім каже переслати кошти (перед тим зондує чи кошти є на рахунку) ніби для перевірки на віртуальний рахунок, щоб у подальшому отримати кошти покупця. Якось так

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обично вони звонять за товари нові а не.б.у.скики раз звонили все за нові товари.останій раз за салатницу.перепутав ціну замість 50 поставив 800 грн.позвонив поговорили попросив він номер картки приват банка.я сказав наберу через 10 минут.з тих 10 минут шукав товар який в мене за таку суму побачив свій лот з ціною и помилкою поняв шо кідало.воно перезвонюе и питае дату........по картці.я леві цифри.в кінці кажу там нічого з фінансів нема.воно зразу вибило.звонять не тільки з олх а й инших сайтів.починае питати за дати прикалуйтеся з них вам смішно йому фігово.удачних продаж всім

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь якщо баян, але я тільки зараз догнав

ну і назву змінили ОЛХ, О<->ЛХ ЛОХ -це типу троллінг від власників цього сервісу?

Змінено користувачем Holy
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо немає якихось явних признаків того, що тебе хочуть розвести (ну хоча б спочатку), то як відрізнити і які дані можна давати, а які ні?

На скільки розумію не можна давати термін дії карти, СVV код, власні дані (типу дати народження, паспортних даних і т.д.)

мусиш дати для оплати: номер карти і своє ПІБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як , я не розумію, ЯК можна надавати свої данні по ТЕЛЕФОНУ ... омг .

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як , я не розумію, ЯК можна надавати свої данні по ТЕЛЕФОНУ ... омг .

та це ще таке...

а от судячи з цих слів:

Потім дзвонили з банка, що не можуть перерахувати мені на картку кошти, щось там автоматично не получається. Треба було піти до банкомату ощадбанку. Я, наївна душа, поперлась. Там поздвонив чувачок і я як остання дурепа, перерахувала йому кошти.

і

Людина стоїть біля банкомату і "працівник" банку розказує що і як зробити. Потім каже переслати кошти (перед тим зондує чи кошти є на рахунку) ніби для перевірки на віртуальний рахунок, щоб у подальшому отримати кошти покупця. Якось так

коли ти продаєш певний товар, і очікуєш за нього отримати гроші то.... ЯК може невідомий голос в телефоні заставити тебе (продавця!)піти до банкомату???? і ще й переказати кошти????? хай навіть через якісь там хітромудрі операції (хоча як це?) >_<

в банкомата по суті 2 функції: перевірка власних коштів, та їх вивід (видача, переказ, поповнення тощо)

тоді ЯКИМ чином можна отримати від банкомату прибуток, не знімаючи СВОЇХ же грошей??

де логіка? де мозг? де 6 чуття хоча б якесь там?

я шось зовсім не уявляю, як це використовуючи звичайний банкомат можна збільшити свій капітал О_О

п.с. але якшо вірити у виділену жирним цитату, то тут вже ніяк не допоможеш

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно шахраї! Моб. 0567335040, 0567671365, 0567673290 – представляються працівниками банку; 0948212463 – Дніпропетровська комісіонка.

По ходу должны были мне бабло перечислить, но я в этих банкоматах ниче не шарю, то с меня сняли конкретно. Пойду в милицию. Тока Димке ниче не говорите. А шо вы посоветуете?. Че говорить, сама баба дура! :(

рили сори, ось правильні дані - Обережно шахраї! Моб. 0567335040, 0567671365, 0567673290, 0567673290 – представляються працівниками банку; 0948212463 – Дніпропетровська комісіонка.

:_31:

мо ще пивка?

ПиСи:

обережно ОЛХ

а до чого тут ОЛХ взагалі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назву теми треба змінити, а то ОLХ зробили незаслужену антирекламу через те, що шахраї розмістили там оголошення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Информация по Номеру 0567335040 http://get-phone.inf...0567335040.html

і ще тут http://www.cejnomer.info/0567335040

цей номер дуже широко засвічений

Напевно такі "розводи" вже посталені на поток.

Жах просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як , я не розумію, ЯК можна надавати свої данні по ТЕЛЕФОНУ ... омг .

гаразд, опишіть, будь ласка, яким чином вам переказують кошти, не знаючи ваших даних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...