Перейти до змісту

yurkkkin

Power users
 • Кількість зміста

  1 990
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

yurkkkin last won the day on Січень 11 2012

yurkkkin had the most liked content!

Репутація громади

53 Байдужий

Про yurkkkin

 • Ранг
  Порядок необходим глупцам , гений же властвует над хаосом
 • День народження 21.07.1992

Контакты

 • MSN
  0639826565
 • Сайт
  http://westgame.org
 • ICQ
  355762
 • Skype
  yurafromneo

Останні відвідувачі профілю

12 915 перелядів профілю
 1. Напевно не закрив тему спеціально для таких людей як ви. Постійсно слідкуєте за цінами на данний сервіс? ви настільки *знаток* в цій справі? На борді знайдутся люди які прекрасно задоволені і ціною і якістю послуг. і все в термінах як було обговоренно. тілько от біда - наші американські друзі не постійні, то ліплять ціну в 200 у.е то знижують її до 50у.е. якщо ви знаєте про що я говорю згадайте ситуація 2 роки назад з АТT , якщо не розумієте про що мова, то не треба тут висловлювати свою думку з прочитаного 1(одного) поста десь в інеті. І я добре знаю вашу репутація як знавця телефонного бізнеса(якщо я прикро щось не наплутав), але нажаль тут ви не праві.
 2. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  Поліції не було, в приват банк була скарга .
 3. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  вібромоторчик десь за 30у.е не приїхав в пятницю (чи не в пятницю) ти мені казав що так справи не робляться і сказав перевести гроші назад. Я шось тоді не так зробив? чи гроші досі не повернув за нього? Для чого це писати, Діма?
 4. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  при чому тут ситуація з вібромоторчиком? Ти не захотів чекати , я тобі помоєму відразу гроші перевів назад.
 5. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  Раніше возилось - привозилось , дійсно продавав , і по передоплаті (повній) раніше багато хто купував у мене , і з Олексієм теж було все чітко(правда був 1 виняток з 5s(2шт) На останній раз як замовлявся телефон . Був велечезний *вльот* на товар а в наслідки - великий борг. Написав Олексію що є бажання розрахуватись - наразі є проблема , тому і не можу повернути. Конкретно сказати не можу - скажу що до кінця тижня(неділі) включно. Тема на борді - це не *мотивація* для мене повернути швидше , як думають топікастери. Я поверну при можливості це зробити . А обсирати я гадаю всеодно будуть тут надалі . Скажу одне - Да дійсно винен гроші, поверну як буде можливість , кінцеві строки я оголосив. п.с з 5 останніх клієнтів що користувались на борді моїми послугами ( а саме по розлочці ) наразі винен ще 2ум людям (якщо захочуть то напишуть тут) Ситуація в слідущому - після історії з АппМарком , маю заблокований рахунок в приват банку, ( а саме картку на яку повинно прийти повернення)
 6. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  Не робіть з цього 'шоу' . проблема з поверненням коштів і все. Ніхто нікого 'кидати' не збираєтся .
 7. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  ситуація слідуча - проблема пов*язана з виводом коштів назад на карту. Шоб людині не морочити голову і не кормити завтраками (хоча так і вишло) я *ляпнув* що переведу свої особисті , но нажаль форс мажор стався невчасно і довелось ті кошти діти в інше русло. до субботи розберусь з цією проблемою.
 8. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  ми домовились що гроші переведуться на карту. Поїздка була чистою ініціативою клієнта , мені не казали що людина буде їхати в місто
 9. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  До 21.05 включно
 10. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  Ви завжди такий ємоційний? По скаргам що ви відкривали , і як реагували на мої слова по телефону гадаю що завжди . Я вам дзвоню , відписую . Не ховаюсь , прошу тільки адекватно почекати. Бо є певні проблеми , які я стараюсь вам пояснити ,А ви кричете в трубку та погрожуєте. Не переживайте, я не відмовляюсь від своїх слів і забов'язанням повернути вам кошти. Все повернется. Конкретно - на протязі 24 годин. пишу тут - бо ви любите на публіці про все говорити .
 11. yurkkkin

  Юркін верни гроші!

  Дурня, звертались люди за розблокуванням . Якщо не хотіли чекати повертав гроші. Зараз пояснив вам що по певним причинам првернути зараз не можу. Сказав що завтра перекину. Чи ви гадаєте ваше повідомлення щось змінить і я зроблю неможливе? Я попереджав що на повернення потрібен час . На вихідних гроші повернулись у валюті на карту. Те що я не в змозі по причинам 'часу' вийти до відділення і зняти валюту, не значить що я не поверну вам кошти .
×