Перейти до змісту

Shkoder

Команда форума
 • Кількість зміста

  19 643
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  34

Shkoder last won the day on Грудень 3 2015

Shkoder had the most liked content!

Репутація громади

2 905 Гуру

Про Shkoder

 • Ранг
  化け猫
 • День народження 05.10.1975

Контакты

 • Сайт
  http://elutsk.com/

Информация

 • Интересы
  раскачивание лодки

Останні відвідувачі профілю

58 997 перелядів профілю
 1. це просто дика шара для такої рами. була б вона трошки менша, хоча б 19.5", сам би залюбки придбав у тебе )
 2. друзі, приємна новина! вже доступна попередня реєстрація учасників на перегони, тож прошу всіх бажаючих реєструватися та отримати персональний номер, можливо навіть "іменний", якщо вистачить часу: http://bikeday.elutsk.com/
 3. офіційне положення до Перегонів на Велодень 2017 polozhennya.pdf
 4. закинув сьогодні до групи схеми трас для всіх категорій учасників.
 5. свєршилось! )) маємо місце проведення перегонів – це ботанічний сад біля Слоніка! чому саме там? бо масовість та видовищність святкових перегонів на першому місці, перегони ж "спрощені", тому технічність траси – це вже другорядне. оскільки я просто не матиму часу дублювати всі новини та повідомлення в мордокнизі та на борді, прошу інколи завітати на офіційну групу перегонів на Велодень 2017 та слідкувати за процесом приготування до імпрези. всім швидких колес, друзі! згодом я викладу положення та правила реєстрації. зараз тільки можу сказати, що святкові перегони будуть безкоштовними для учасників, як і всі роки до того, а ось призи та діпломи дуже реальними ) тож чекаю вас на старті!
 6. оскільки президент Ді сьогодні, можна так мовити, офіційно стартував підготовчі дії до свята, то я починаю потрошки працювати з варіантами щодо перегонів на Велодень. варіантів насправді небагато, спробую коротенько пояснити кожний з них: 1. перегони в парку на Потебні, як це вже було о 2015 році. гарний рельєф з великими можливостями, багато місця, є де розмістити учасників та глядачів, але на підготовчі дії потрібні будуть волонтери (розчистка, розмітка, прикатка, тощо), також "маршали", що не прийматимуть участі в перегонах, але наглядатимуть за порядком. 2. перегони в парку біля "слоника", як e 2013 році. дещо спрощена траса для справжньго крос-кантрі, але з можливостями зробити незабутнє шоу для всіх причетних. волонтерів треба менше, але "маршали" все ж знадобляться, бо частина траси пролягатиме дворами та, можливо, тротуаром/дорогою. 3. перегони в центральному парку. зовсім нова "тєма", яка потребує детального планування та помірної кількості помічників. технічно, це просто "гонка на швидкість", майже без технічної частини, але можливо перенести її за "тещин язик" та прогнати учасників кущами та корчами ) 4. перегони в Панському лісі чи десь біля нього. де з превеликим успіхом робив перегони Урса, а я колись влаштував спрощений формат "дуелі" 2XC. щодо формату, то я, звичайно, більше підтримую крос-кантрі у максимально спрощеному вигляді (2-3 групи учасників, окрема траса чи коло для дітей), але можливі варіанти від "дуелі" до "драг-рейса". прошу висловлювати свої думки прямо в темі, згодом буде створена також група у ФБ й окрема тема для реєстрації учасників. дякую за увагу, котани ))
 7. 12 Років board.lutsk.ua (25.02.2017)

  +2 бабло на картці
 8. Oli, ціна на аккуми окремо - 140 гривень за штуку sasha1975, залишилось саме те, що в пості
 9. заберу. контакти скиньте в приват будьласка
 10. [Архів] - Lenovo ThinkPad T430

  день як написав вам в лічку – відповіді немає
×