woodwork

Power users
 • Кількість зміста

  3 339
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

woodwork last won the day on Червень 7 2014

woodwork had the most liked content!

Репутація громади

587 Професор

Про woodwork

 • Ранг
  goodman
 • День народження 13.07.1987

Контакты

 • ICQ
  -
 • Jabber
  -
 • Skype
  vovaoks

Останні відвідувачі профілю

15 545 перелядів профілю
 1. Мегаспорт, по карточках на пумку -30% Якби раніше тему знайшов... до 7го числа чуть не до 55%знижки були, скупився нормально.
 2. Доречі кому цікаві кросфіт тренування, безкоштовні, то по суботах збираємось.
 3. Якщо по темі, бігаю на стадіоні СНУ що на Шопена, ввечері у вт, чт, сб та нд після 19-20ї, як коли. Не проф спорцмен, на рекорди не іду, бігаю поки по 10 кругів. Їду туди на авто від порта, назад туди ж, хто хоче - можу забирати якщо недалеко.
 4. Не пройде, там малий шанс виграшу, треба перепрограмовувати, далі, під шафе ця процедура дається важко та навряд вийде з надцятої спроби, а це дорого, бо житончики купувати треба, це викличе багато негативних емоцій, що можуть боком вилізти для закладу. Люди тверезі ці автомати тусали, а враховуючи пару, рідини, температуру щоб там ті раки робилися та ризики отримати травми під час вияву емоцій... Не ризикнув би. Є дуже багато невтілених у нашій країні ідей що стосуються пивних, котрі працюють за кордоном, хоч погугліть, чи що)))
 5. Стосовно бізнесу "на двох" маю яскраві приклади як власники жили як кіт із собакою в одному магазині і не могли поділити то діло. А ні викупити долю власності, а ні поділу, а ні компромісу досягти багато років. Це мука була. Проблема була у усних домовленостях, які, наскільки я знаю, з часом по різному трактуються кожною із сторін. У виробництві теж таке було із моїми знайомими, один хотів більше робити, інший ні, гроші ділились теж із скандалами. До чого я вів, прикладів хорошого та поганого є багато, прописуйте все на папері до дрібниць, передбачте всі можливі конфлікти і напишіть сценарії виходу з них, а взагалі - будьте неровторними, рубайте капусту по чорному і буде вам щастя))) анекдот на цю тему: Хто каже що щастя не в грошах - помиляються! За гроші можна купити яхту, шлюх та наркотики. А ви хоч раз бачили щоб людина на яхті зі шлюхами та наркотиками була нещасною? Тото і оно)))
 6. Я маю бізнес сімейного типу, всі роблять все а одному напрямку, батьки та брат, кожен робить своє, старається не пхати носа у чуже, виходить так звичайно рідко))) за багато років сваритись та мирились не раз, зараз все добре. Якщо ти запитаєш мене чи починав би я це діло якби знав що та як це буде - ТАК!!! Якщо запитаєш чи хотів би я відкривати бізнес зі своїми дітьми (майбутніми, надіюсь) - однозначне та категоричне НІ! Пріоритет у такому бізнесі передусім сім'я, тоді лиш гроші, якщо цим керуватися можна і сім'ю зберегти і кешу настригти.
 7. Розподіл відповідальності, сфера впливу та обов'язків на папері, а також можливі варіанти виходу та розподілу майна прописані попередньо з відсотками та напрацюваннями вирішують всі проблеми. Але є ще люди-довбой0$и. Тут все фігово за любих розкладів. Таких треба уникати до початку роботи над проектом, нажаль мав справу з такими))) В Європі спільний бізнес є дуже поширеним, також як варіант - сімейний бізнес, тощо.
 8. Ді, просто нічого не буває, йому її відкрити було точно не просто. Він відкрив її щоб гроші заробляти чи дарувати арооксамит, що зближає??? Впевнений що гроші, просто, перше, це, я так зрозумів, йому в кайф, друге то його "тєма" бо кавоман, по твоїх словах і третє, саме головне, класна кава і всьо такоє) то лише інструмент заробляння грошей, він цим інструментом і користується. Тепер щодо цілі, якби твій знайомий перед відкриттям поставив ціль, наприклад, відкриття глобальної мережі кав'ярень типу Старбакс? Нереально? Цілком при правильному підході до справи можна ставити дійсно амбіційні цілі та їх досягати. Якщо, наприклад, він торгує зернами, чом би не замахнутися на постачання кавою всіх можливих типів закладів України і не тільки? Скільки це тон на день? Думаю в нац масштабі там і побільше може бути. Але все залежить від того, яку ціль твій знайомий переслідує, якщо "...Щоб люди частували кльовою кавою. ..." то чому він почав оптову торгівлю смаженими зернами а не частував у своїй кавярні? Насолоджуватись думкою що то люди сьорбу смачну питимуть? Звичайно гроші. Просто ставлячи цілі у бізнесі ти можеш розвиватися з значними темпами, а не хаотично шукаючи "що далі?"