Перейти до змісту

woodwork

Power users
 • Кількість зміста

  3 646
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

woodwork last won the day on Листопад 24 2017

woodwork had the most liked content!

Репутація громади

691 Професор

Про woodwork

 • Ранг
  goodman
 • День народження 13.07.1987

Контакты

 • ICQ
  -
 • Jabber
  -
 • Skype
  vovaoks

Останні відвідувачі профілю

16 542 перелядів профілю
 1. Поділюсь ще я) в мене було все, і воля, і київстар (оптика) і укртелеком, гов#0 все! На даний момент воля, інт+іп тв. незадоволений, буду писати заяву на відключення, якість картинки в SD якості вже дістала, гірше кабельного + тормозить під час перемикання каналів + ціна висока + замахують дзвінками з пропозиціями. іп тв від київстара теж гавн0, інтернет то саме шо воля, ціни дорожчі. Живу за портом єслі шо. Привіт ублю#дкам з інтертелекому які раніше постійно засирали мої підїзди на конякіна та карпенка своїми брашьурами та буклєтами, контролюйте своїх розповсюджувачів макулатури, відповідальність за їх свідомість та дії лежить на ВАС. Якщо у вас з'явиться нова акція і ви знову таке зробите - зберу всю макулатуру з району і привезу вам в магазини та висиплю на голову.
 2. скупка металу біля ПАККО біля 5ї школи, там беруть все! І обладнання, нові та бв метало- та деревообробні верстати, автомобілі та інше... як не приймуть - значить не так пропонували))))
 3. Тирса

  вага - двоє дужих хлопців рухнуть, а так не важив, тирса легка. завдаток? хз, гляньте ціну в і-неті вартості - от і буде завдаток, або ж документ лишите, привезете назад - віддам. А краще придбайте кілька та й віддаватимете їх на заміну чи зберігатимете в них. Доречі тирсою добре розбавляються звичайні дрова в котлах твердопаливних, горить довше, не тухне.
 4. зараз туди не заїду, це дача, там снігу напевне є багато... і це трошки далеко. стіни - гаденька фарбована фанера з лавочками. Є вентиляція по стінах та підлозі, можна перекривати, є 2вікна на дверях з якогось прочного прозорого скла, є невеликий отвір під димоход для буржуйки який ми тимчасово чимось заткнули (розмір десь 10*10см, може менше). Стан відмінний, там ніхто не жив і не портив обшивку. Зберігали сапки-лопати, ховались від дощу. Якщо комусь реально треба то можемо заїхати глянути.
 5. у мене теж...колишній рейсмус, коли розібрав, зняв ножі, на заточку поніс - приходжу назад (100м туди і стільки ж назад + 2хв в токаря) то один працівник розібраний рейсмус увімкнув... кріплення ножів (6-7мм*12мм товщина/ширина, довжина 400мм) намотало на основний і подаючий вал, паралельно вирвавши їх з редуктора... рейсмусу було 5місяців... було... фрезер в тиждень ламали, мене майстри з ремонту інструменту раніше на вулиці впізнавали... не своє - не шкода, як то кажуть. а тепер по темі. 1 людина вже є, з досвідом по зборці меблів та роботі з дсп, шукаємо ще 2х.
 6. Затухає котел

  Вибачте що пишу в відносно старій темі, але чи не хочете стартап вдома зробити? придбати брикетний чи пелетний прес-шнек та отримувати тирсу безкоштовно і продавати, думаю бажаючих буде більше ніж ви зможете зробити + собі самі палити будите?
 7. Тирса

  тема актуальна, тирса в біг-бегах, зараз є 20шт, щодня по пару штук насипаємо, трохи віддаємо. Готовий віддавати безкоштовно 100% тирси (суха, крупніша після рейсмусів та 4сторонніх верстатів) на постійній основі за умови самовивозу та самовиносу з виробництва. Якщо ми будимо вам виносити чи насипати то ціна буде від 3-4тис грн повний причіп 20ти тонної вантажівки. Біг-беги на замін привозити в момент погрузки або залишати завдаток еквівалентний вартості тари. Зараз віддаємо на наступні напрямки: зоопарк, собачі притулки, сушильні камери для деревини, утеплення приватних будинків (заповнення міжповерхових ніш) приватні котельні, брикетні цехи. Проблема у системності (регулярності) забирання, так як вона збирається у дуже великих обсягах та створює багато незручностей. Нам потрібен постійний споживач сухої тирси на тривалий період без прив'язки до сезонності та інших умов.
 8. Магазин не мій, я виготовляю дит.меблі. В роздріб теж торгуємо, але лише тими товарами, котрі робимо серійно. Робити не "розкручені" моделі на роздріб дорого, так як тов.залишок буде великим, а оборотність мала. Так, я шукаю і оптових клієнтів також.
×