Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

46 минут назад, Deemon сказал:

 в кого ти це питаєш?

Хоча б в того, хто це сюди запостив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

обережно злодій на олх

не нехтує ні чим акаунт в нього був з 2009 року

данні

Добрый, хорошо, только 200 грн давайте задаток и ровно 1000 грн на почте укажу. Моя карточка Ощадбанк 5167491028608338 - Олексенко Роман Александрович, как отправлю посылку завтра к обеду, примерно, то сразу напишу номер накладной с почты, напишите только сразу Ваши данные получателя ФИО, куда высылать и моб.тел.

Наберите меня на рабочий только, бо на смене сижу и свой телефон 0667815196-Роман

тількі зара мені дошло (бо на смене сижу) - чувак по ходу з тюрягі писав:(

 

Без імені.jpg

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, westboiuu сказано:

обережно злодій на олх

не нехтує ні чим акаунт в нього був з 2009 року

Ой, знайшли чим здивувати.

ACC.jpg.e530bdb0929463ee6b3bcd3a31c6d860.jpg

 

Змінено користувачем Serpent
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Serpent сказано:

Ой, знайшли чим здивувати.

ACC.jpg.8c2e421e99818ed26d249d8ebf503c33.jpg

бачиш а я і не знав шо такою штукою торгують

шож ти раніше не запостив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, westboiuu сказано:

тількі зара мені дошло (бо на смене сижу) - чувак по ходу з тюрягі писав:(

Тюрмам треба заблокувати доступ до лох.юей

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще два номера шахраїв:
 

Цитувати

 

+380977565661

Oschadbsnk Vasha kartka

zabljkovana.Balans 0.00 UAH.Info

+380662105604

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
15.06.2016 | 10:48
 

Працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області Придніпровського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України задокументовано злочинну діяльність групи у складі 2-х мешканців Дніпра, які організували шахрайську схему заволодіння коштами громадян під приводом продажу товарів за допомогою Інтернет -аукціону olx.ua.

 

Зловмисники розмістили оголошення про продаж побутових товарів, електронно-обчислювальної техніки, електроприладів, а також дитячих речей та іграшок. Однією із умов продажу товарів була 100% оплата його вартості, яку пропонувалося здійснити шляхом переведення коштів на заздалегідь підготовлені фігурантами шість карткових рахунків.

За фактом злочинної діяльності групи відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК України, під час розслідування якого отримано інформацію про 30 потерпілих, яким спричинено збитків на суму понад 100 тисяч гривень.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків за місцем мешкання та перебування фігурантів виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, жорсткі магнітні диски до ПЕОМ, телефони, 100 сім-карток різних операторів мобільного зв’язку, 8 пластикових платіжних карток, а також записи фігурантів, що підтверджують факти вчинених злочинів.

Наразі з фігурантами проводяться слідчі дії, за результатами яких останнім будуть вручені повідомлення про підозру за скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190 КК – а саме шахрайств, вчинених шляхом незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки, за які згідно Кримінального кодексу України може бути призначено покарання у виглядіпозбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Цитувати

 

.

Цитувати

Під процесуальним керівництвом прокурорів відділу ювенальної юстиції прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох неповнолітніх дівчат, які через мережу Інтернет реалізовували неіснуючий товар.

Про це повідомляє ПіК з посиланням на прес-службу прокуратури Чернігівської області.

 

Слідством установлено, що неповнолітні розміщували на сайті «Olx.ua» та на вигаданих сторінках користувачів в соціальній мережі «ВКонтакті» оголошення про продаж товарів, яких не мали в наявності з обов’язковою передоплатою на картковий рахунок. Дівчата надавали потерпілим детальну характеристику про якість товару, чим вводили в оману та викликали хибну впевненість у його придбанні. Перераховані кошти витрачали на власні потреби.

 

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб) направлено до суду для розгляду по суті.

.

Цитувати

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
МИКОЛАЇВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ЗАСУДЖЕНИХ, ЯКІ, ВІДБУВАЮЧИ ПОКАРАННЯ У КОЛОНІЇ, ОШУКУВАЛИ ГРОМАДЯН (ФОТО)
05.04.2016 | 12:19
facebook.png twitter.png vkontakte.png

Об'єднавши зусилля, поліцейські, працівники оперативного відділу виправної колонії та прокуратури виявили так званих "Інтернет-шахраїв". Матеріали кримінального провадження, фігуранти якого, двоє чоловіків 39-ти та 26-ти років, обвинувачуються у заволодінні грошовими коштами (45 тисяч гривень) 12-ти громадян, направлено до суду.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\фото.jpg

Влітку 2015 року співробітникам оперативного відділу Ольшанської виправної колонії (№53) стало відомо про те, що група осіб з числа засуджених причетна до скоєння шахрайських дій, при цьому злочинці активно використовують Інтернет – технології.

Отримана інформація була перевірена та знайшла підтвердження, у зв’язку з чим було створено спільну слідчо-оперативну групу, до складу якої увійшли слідчі та оперативні співробітники поліції Миколаївського району, працівники оперативного відділу Ольшанської ВК (№53), відділу протидії кіберзлочинам в Миколаївській області та прокуратури Миколаївського району.

Як було встановлено, засуджені, у прихований спосіб отримали терміналистільникового зв’язку, для зберігання яких заздалегідь облаштували схованки.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\фото3.jpg

У подальшому засуджені, використовуючи доступ до мережі Інтернет, за допомогою цих мобільних терміналів, розміщували оголошення про надання неіснуючих банківських послуг, наприклад, про сприяння у отриманні кредитів, на різноманітних Інтернет-ресурсах. Головним для аферистів було знайти підхід до жертви і необхідні, з їх точки зору, доводи, моделювання ситуації, яка дозволяла б увійти в довіру, щоб отримати персональні дані громадян та використати їх для викрадення грошових коштів із рахунків потерпілих з подальшим переведенням у готівку через спільників на волі.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\фото1.jpg

Познайомились зловмисники в Ольшанській виправній колонії (№53): 39-річний уродженець АР Крим, який більше 15 років провів за ґратами, відбуваючи покарання за скоєння крадіжок, пограбувань, розбійних нападів, шахрайств, знайшов "споріднену душу" - 26-річного мешканця Запорізької області, якого було в черговий раз засуджено за скоєння пограбування. Яким чином чоловіки "організували діяльність" наразі встановлює слідство та співробітники оперативного відділу виправної колонії, тому що хтось передав засудженим засоби зв’язку, і хтось знімав гроші з банківських рахунків, попередньо домовившись із в’язнями-аферистами.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\фото2.jpg

У ході проведення санкціонованих судом обшуків за місцем відбування зловмисниками покарання, поліцейськими спільно з працівниками колонії та прокуратури вилучено 4 мобільних термінали, 8 сім-карток різних мобільних операторів України, записники з персональними даними потерпілих та інші речові докази протиправної діяльності злочинців. Вилучене було направлено на дослідження.

Шахраям було повідомлено про підозру у вчиненні кожним 12 кримінальних правопорушень. Матеріали кримінального провадження, розпочатого Миколаївським відділенням Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», вже передано до суду.

Загальна сума завданих потерпілим збитків складає більше 45000 гривень та підлягає відшкодуванню.

Відділ комунікації ГУНП

в Миколаївській області

 

 

повернутись 

 

Змінено користувачем rrid
ще одна цитата
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Назарка сказал:

це була якась махінація

стара схема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Назарка сказал:

а в чому заключається суть?)

раніше відміна наложки була на Делівері. на теперішній час не знаю, може ще десь є. 

читав вже давно про цю схему - покупець отримує товар, оглядає його, телефонує продавцю і каже, що товар влаштовує. після цього пропонує оплатити наперед на карту (саме наперед, бо продавець може і не відмінити наложку, або взагалі замовити повернення посилки без вручення). потім типу оплачує і телефонує до продавця, каже що оплатив. продавець не бачить грошей, потім дзвінки типу з банку і т.д.. що глюк в системі, кошти на рахунку, все ок. після цього довірлий прод відміняє наложку і махінатор отримує безкоштовно товар.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Saddy сказано:

раніше відміна наложки була на Делівері. на теперішній час не знаю, може ще десь є. 

читав вже давно про цю схему - покупець отримує товар, оглядає його, телефонує продавцю і каже, що товар влаштовує. після цього пропонує оплатити наперед на карту (саме наперед, бо продавець може і не відмінити наложку, або взагалі замовити повернення посилки без вручення). потім типу оплачує і телефонує до продавця, каже що оплатив. продавець не бачить грошей, потім дзвінки типу з банку і т.д.. що глюк в системі, кошти на рахунку, все ок. після цього довірлий прод відміняє наложку і махінатор отримує безкоштовно товар.

А я знаю іншу історію, коли гроші переводили реально, ситуація така.  У вас купують пк за - 10 тис,  дзвонять, домовляються аналогічно,  а самі продають наприклад авто, або інший дорогий товар.  Клієнт, що бажає купити авто, скидає задаток вам на карту (ваших 10 тис), ви знімаєте наложку і шахрай забирає товар. А клієнт на авто пише заяву і блокує ваш рахунок. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Назарка сказал:

Давно правда вже телефонували, але все одно напишу, може хто зтикався...

... якщо влаштовує - скидає гроші на картку, я йду у відділення і знімаю наложку щоб він просто забрав посилку, сказав що типу так йому вигідніше, щоб не платити кошти за пересил грошей. Цікаво, це була якась махінація чи дійсно покупець хотів зекономити?)

Скидає гроші на картку при нал. платежі - це як?))

Якшо відправляєш наложеним платежем то ніхто товар не забере поки не заплатиш оператору вказану в декларації суму.

Висновок - махінація.

Можливо він мав на увазі оголошену вартість?

Коли платиш 4-5к то тих 2% комісії  в нал. платежі це "копійки".

 

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Назарка сказал:

Він приходить, оплачує наложку, дивиться товар, якщо влаштовує, відмовляється від товару, дзвонить мені та скидує кошти за товар, і я відміняю наложку, по ідеї якось так мало бути))

:) Ого, ще така функція є(якшо дійсно є на НП), незнав.

Покупці рідко коли відмовляються від товару, якшо опис і вигляд збігаються і товар робочий.

Розвод.

Я б попросив того чела скинути завдаток на пересилку, послухати шо скаже.

В мене був випадок - мені дуже треба був товар - то я сам пропонував людині - давай тобі скину 100грн завдатку.

Назарка, а так як ти написав - "він дуже хотів купити" - дуже хоч - ну давай показуй як то "дуже". ;-)

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Назарка сказал:

Він казав давай через безпечну угоду, а я нею не користувався :(

Та, я теж ні, було б добре послухати знаючих тут людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Назарка сказал:

Я щось читав що в безпечній угоді є якась комісія за перевод грошей тобі на картку

І по друге, навіщо їм для зарахування коштів CVV код?

 

Ніхто код не просить для зарахування коштів

тобто,якщо ви продаєте -то просто вводите номер карти куди вам зарахують кошти

 

якщо ж ви купуєте ,то стандартно крім номеру карти вводите термін діі картки і код,щоб могли списати гроші з картки

 

покупка для безкоштовноі доставки має бути на 1 місце, до 30 кг фактичних та об"ємних

 

доставка безкоштовна,але дійсно є комісія за переказ коштів

при покупці 100 грн комісія була ніби 3.4 грн ,щось таке

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще потрібно взяти до уваги, якщо при безпечній угоді потрібно упаковувати товар, то за це сплачує  відправник.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фішка хороша - хоч якась безпека і гарантія на ЛОХ зявилась. Комісія фігня поки що, з суми 3600 комісія склала 13.80.  Почитайте

https://help.olx.ua/hc/uk/articles/115003634669-Правила-публікації-оголошень-з-послугою-OLX-доставка-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже три покупки через Доставку з ОЛХ. пройшли вдало. також один продаж. вдало.

Один нюанс, якщо треба купити декілька одиниць товару, то треба здійснювати декілька операції купівлі, і відповідно прийде відповідна кількість посилок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Назарка сказано:

Не зрозумів, а як проходить сама оплата за відправку посилки ?

Ну приходжу я на пошту, віддаю посилку, потрібно казати що ОЛХ доставка чи як?

 

При продажі через дану послуги, після підтвердження продавцем генерується автоматично накладна Нової пошти.  На відділенні просто вказуєте даний номер.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, espert сказано:

 

При продажі через дану послуги, після підтвердження продавцем генерується автоматично накладна Нової пошти.  На відділенні просто вказуєте даний номер.

так , але ще й не лишнім буде сказати що то доставка олх, то спільно з новою поштою олх знюхався - і до нового року доставка безкоштовна, лише платите комісію за переказ коштів. кошти зписуються з карти покупця відразу при оформленні на сайті олх  і акумулються самим сервісом інтернет-оплат від мастеркарду . Покупець робить огляд посилки у відділенні  НП , і якщо все влаштовує кошти будуть автоматом відразу зараховані продавцю на картку банку. У випадку якщо покупця товар не влаштував, з його карти буде знято вартість пересилки туди і назад, а остання сума повертається на картку з якої він платив. 

  • Подобається 1
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте факи -  вище давав посилання, там все пише. Полазайте по різних питаннях, знайдете відповіді. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andriotti сказано:

так , але ще й не лишнім буде сказати що то доставка олх, то спільно з новою поштою олх знюхався - і до нового року доставка безкоштовна, лише платите комісію за переказ коштів. кошти зписуються з карти покупця відразу при оформленні на сайті олх  і акумулються самим сервісом інтернет-оплат від мастеркарду . Покупець робить огляд посилки у відділенні  НП , і якщо все влаштовує кошти будуть автоматом відразу зараховані продавцю на картку банку. У випадку якщо покупця товар не влаштував, з його карти буде знято вартість пересилки туди і назад, а остання сума повертається на картку з якої він платив. 

не зовсім так

з покупця відразу списується вартість товару + доставка + проценти

якщо покупець відмовляється від товару - повертається тільки вартість товару, а доставку назад,  сплачує уже продавець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, flashmax сказано:

не зовсім так

з покупця відразу списується вартість товару + доставка + проценти

якщо покупець відмовляється від товару - повертається тільки вартість товару, а доставку назад,  сплачує уже продавець

Може і так, в мене ще не відмовлялись і я не відмовлявся - тому за доставку в разі відмови можу помилитись. Але доставка до Нового року БЕЗКОШТОВНА. Screenshot_4.thumb.png.8a381890031e213f656e83db5fbcc566.pngScreenshot_5.thumb.png.d18671528336f6e86c628e6fe55557e0.pngScreenshot_7.thumb.png.446cdb6a8f7fe274c6e888df6a475004.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...