Перейти до змісту

Opel75

Учасники
 • Кількість зміста

  720
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Opel75 last won the day on Жовтень 11 2014

Opel75 had the most liked content!

Репутація громади

153 Продвинутий

2 Підписників

Про Opel75

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 06.12.1975

Останні відвідувачі профілю

7 181 перелядів профілю
 1. Зараз кухні купуються поблочно. Тобто вибираєш тип кухонних меблів по виробнику, комплектацію, і розміри по кожному блоку. Я про що. Виберіть з каталогу недостаючу тумбочку і замовте окремо. В !глобусі! доставка була 2-3 дні. Ще варіант - тумби кухонні були в Андрія на ринку Північний. Вхід в ринок зі сторони Фуршета, відразу на ліво, за рибою і адміністрацією. Павільйон !меблі та гарнітура! До речі, в ноього свій цех, може і врізати готову, і виготовити нову.
 2. Ремонт піддону гідробоксу

  Металевий каркас це добре. Але мені при установці кабіни порадили майстри підмурувати саме дно піддона цеглою, щоб зняти навантаження на сам піддон. Так і зробив. Без додаткової опори толку від заклеювання тріщини не буде. Точкове навантаження (коли ступаєш однією ногою) призводить до прогинання дна, тому тріщини підуть далі.
 3. Забрав. Проблема з тачом на фізичному рівні. Потребує заміни. Заміна прошивки на оригінальну нічого не дала. Сам апарат з ремонту. Пломба зірвана, одного гвинта не вистачає. На крищці мітка фломайстером з майстерні. Чи то дата, чи номер замовлення. Якось так.
 4. В Глобусі магазин канц товарів (входиш - направо). Я там брав.
 5. На рахунок клемників..... не знаю. Зроби скрутки по 4 см і розпаяй 100 вт ним паяльником. Флюс і хороший припой. Будь яке навантаження витримають. В мене в квартирі всі коробки таким чином зроблено.
 6. Не вентилятор ))))) Елемент Пельтьє, якщо чув.
 7. Манікюр у Луцьку

  Дякуємо! Доця щаслива!
 8. Рубай такі оголошення. Бардак.
 9. Будинок з великою територією. Коли вже навчаться правильно тему оформляти. Здам, продам, орендую в назві лінь написати?
 10. Не бери близько до душі. В цінах на ноути не орієнтуюсь. Написав. Тоді промоніторив ціни.
×