Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, kroha сказано:

 

ви в якій реальності живете?

якраз вони до влади й прийшли в 2014

курс гривні до далара який був - 8 грн чи 12

а зараз - 26

 

 

я б вам розказав про причинно-наслідкові зв'язки, але просто погоджусь із @snouden 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все,я з теми видаляюся

тут запитай щось про Діснейленд,щось цікаве - нема з ким говорити

одні політичні експерти

а ,ну і ще по комуналці

всім гарного дня  , треба витрачати свій час на щось корисне

Змінено користувачем kroha
редактор
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

я б вам розказав про причинно-наслідкові зв'язки, але просто погоджусь із @snouden 

Що зробиш, якщо людина жила при долару по 8, потім впала в анабіоз на 4 роки, а тут бац - долар по 26 і половинка вареника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, kroha сказано:

все дуже просто

геніальна фраза! Вам потрібно на економічному факультеті в Гарварді викладати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, snouden сказал:

Якщо набирати кредитів, потім кредитів щоб покрити кредити - можна створити ілюзію хорошого життя, на якийсь час. А людям, яким прийдуть після тебе придеться розгрібати це лайно.

Але таким недалеким як ти наплювати, головне обріхати людей. І це ще я не кажу про війну, на яку тобі теж наплювати - головне свою брюхо набити.

Ви розумієте принцип успішної країни, так і має бути люди платять податки і їм повинно бути начхати на справи держави бо вони їй данину дають а за це вона їм умови як в штатах, ви поїдьте в Америку подивіться який відсоток там заполітизованих людей і який у нас, там  люди зайняті у своїх справах і у державні не вникають бо державі платять. Це дурня про кредити, про олігархів в українських банках, тупо обікрали людей і все, одні обікрали потім прийшли і інші обікрали, оборот грошей на тіньовому ринку, оборот грошей між людьми в нас завжди був більший в 3- 4 рази ніж офіційний. і коли замість того щоб реанімацію фінансовій системі робити, вони вирішили, уже нова влада обікрасти до останнього а потім вже щось придумати, і ще більше все в тіні стало. Про кредити вони не настільки значні були щоб так завалити країну, від агресії росії постраждала економіка в 2 рази тому екомічний курс обгрунтований завжди всі казали має бути 16. але ні і став 26 і з постійними гойдалками, чому так,   тому що обікрали людей вивели гроші в офшори, і люди готові працювати за менші кошти ніж працювали раніше, правда не всі, і тому такий ажіотаж став на візи та паспорти. така економічна ситуація вигідна системі,  в нас люблять говорити про олігархів вони мають вплив, насправді це не олігархи а звичайні крадії які створили систему крадіїв державного майна, фінансів, один краде, другий краде, один на одного компромат  має, всі повязані одним ділом державного розкрадання, томуй ще досі живе і процвітає ця система, крали все життя крадуть далі і без цього якогось інакшого життя не уявляють.

Змінено користувачем draobau
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читати пости пропагандистів буває деколи весело, хоча більшість з них звичайно в ігнорі давно.
Але деколи розумієш що ти читаєш ахінєю, в яку дописувач щиро вірить. А читати дописи тупих людей значно важче. Та і не хочеться зовсім.
Поповню но списка трохи, бо шото зовсім зле на борді стає.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, difoto сказано:

так вони і не при владі вже з 2014го

images?q=tbn:ANd9GcSqYlAeFyILXq-WFY_yOKQ

Змінено користувачем case_l
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросили взнати, хто має дачу і  проведена електролінія, скільки Ви платите за 1кіловат.

Дачний масив "Калина" (біля Проміня) - 2.66 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дачний масив дачному масиву рознь. Там кожен сам собі встановлює вартість кіловата. Не кінцевий споживач, маю на увазі, не сам дачник, а той, хто там тим керує. А тому практичної користі від цього такого порівняння між кооперативами немає.

Навіть всередині одного кооперативу можуть бути різі вартості, бо включаються від різнх ліній, від різних трансформаторів.

А на ціну впливає і стан самої лінії (може вона на здосі і її постійно "латають"), і від трансформатора (може, напр., вже бути перевантажений і вже "збирають" на потужніший), і т.д.

 

Напр., в Гаразджі (там три, здається, кооперативи поруч), двоє сусідів, але включені від різних ліній. В одного тариф 2 грн., і лінія постійно "падає", а в іншого 1,90, але працює без збоїв.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДМ Струмівка було 2,20 (це із втратами що становить 30% від тарифу) але мають піднімати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.05.2018 в 12:50, snouden сказал:

Якщо набирати кредитів, потім кредитів щоб покрити кредити - можна створити ілюзію хорошого життя, на якийсь час. А людям, яким прийдуть після тебе придеться розгрібати це лайно.

Але таким недалеким як ти наплювати, головне обріхати людей. І це ще я не кажу про війну, на яку тобі теж наплювати - головне свою брюхо набити.

 

соколе мій ясний,ти і ще 2 твоіх друзів,яких я ігнорую

все ж таки принесла вам гарну вісточку від Президента

і не подумайте,що це хохол якийсь придумав -інформація з офіційного сайту президента )

 

И тогда мы получим следующий транш !

 

Цитата

Президент Петр Порошенко уверен, что процесс создания Антикоррупционного суда будет завершен уже в первом полугодии текущего года. «Мы стремимся ускорить процесс образования Антикоррупционного суда. Я убежден, что нам это удастся в первой половине года, возможно, еще в мае. И тогда мы получим следующий транш», - заявил Глава государства в интервью изданию «Фокус» во время обсуждения вопроса сотрудничества Украины с Международным валютным фондом.

 

можете мені не відписувати,я ваші відповіді не бачу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, kroha & co, темою не промахнулись? Я розумію, що сезон агітації вже розпочато і це впливає на людей, але ж міру треба знати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідні українці, немає чим платити за комуналку! В дворі +3 нові авто за тиждень ~2014р/в. Лише 1 на бляхах. ;)

Мамочки браво вирішують по скільки скидатись на гойдалку по 300 чи 500грн. 

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Ukrainec сказал:

Бідні українці, немає чим платити за комуналку! В дворі +3 нові авто за тиждень ~2014р/в. Лише 1 на бляхах. ;)

Мамочки браво вирішують по скільки скидатись на гойдалку по 300 чи 500грн. 

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

нова машина - це з салону 2018 року . чи 2017

зараз такі ціни,що 600-700 лишиш в магазині і за 2 дні нічого не буде

тобто ви вважаєте , що можна пишатися скромними закупами та тим,що ви не купили телятину чи індичку,а взяли найдешевше мясо  курки (всі знають на якій хіміі іі вирощують)

кашки теж бувають різні - комусь перловка смакує,комусь рис басматі

 

і правильно,що вирішують за гойдалку - дитина щодня хоче бавитися

слухайте ,купіть собі книжку Тоні Роббінса чи ще когось ,щоб ви розуміли до якого життя людині треба тянутися

 

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад я (моя сім'я) не бідуємо, нема чого грішити. Але на море я відкладаю цілий рік по 100 євро на місяць, більше не виходить. В ті ж піцерії, ресторани - виходимо з сім'єю в рік на пальцях однієї руки можна порахувати...і то під якесь свято. І таких сімей тисячі, ось і виходить, що в піцеріях є люди, а те, що той похід для них нерегулярний, то на ум не приходить...жирують)).

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Юріч сказано:

Наприклад я (моя сім'я) не бідуємо, нема чого грішити. Але на море я відкладаю цілий рік по 100 євро на місяць, більше не виходить. В ті ж піцерії, ресторани - виходимо з сім'єю в рік на пальцях однієї руки можна порахувати...і то під якесь свято. І таких сімей тисячі, ось і виходить, що в піцеріях є люди, а те, що той похід для них нерегулярний, то на ум не приходить...жирують)).

А чому ти думаєш, що я мав на увазі, що жирують. Мова про те що все в нас нормально і йде та розвивається в свому руслі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

 

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

Та ти лінтяй, друже))

Працювати не пробував? Тільки по справжньому, як заповідав Великий Кормчий @difoto! Прийшов додому з ДПЗ, перекусив нашвидкоруч, і бігом на будову яку стіни штробити (роботи такої валом, Ді не дасть збрехати). Поштробив години до 10-11ої, можна на наступну (третю) роботу збиратись, в нічну зміну. І по суботах-неділях обов'язково годин по 8 відпрацьовувати (ну, зі слів Ді, репетитори ж можуть в суботу 8 уроків проводити, а ти чому ні?). 

Так дивись за років 10-15 і заробиш на нову машину. Правда навіщо на тому світі нова машина - я не розумію...

 

Ну або продуктивність твоєї праці - кіт наплакав. Ти ж сам про це постійно пишеш. Типу чому за кордоном працівник на аналогічні посаді заробляє в 5-8 разів більше? Бо в нього у стільки ж разів вища продуктивність. А значить і у твого сусіда продуктивність разів в 10 вища, ніж в тебе, якщо в нього новеньке авто, а в тебе - лише ровер)

 

Я нічого не переплутав?)))))))

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Ukrainec сказал:

А чому ти думаєш, що я мав на увазі, що жирують. Мова про те що все в нас нормально і йде та розвивається в свому руслі.

 

 

Все в нас нормально? Точно? Ну я тоді спокійний. А я то дивлюсь на те все бл@дство, а то зовсім не бл@дство, а розвиток в своєму руслі. Певно русло аж занадто своє, приватизоване.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Ukrainec сказал:

А чому ти думаєш, що я мав на увазі, що жирують. Мова про те що все в нас нормально і йде та розвивається в свому руслі.

 

то ще на Чернишевського заїдь, чи на Боголюби, чи на якесь інше *царське село*. Воно ж мабуть прикольно висновки робити по зрізу 1-5 процентів населення ? Та хай навіть 10 процентів. А остальні 90 ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, yu2007 сказано:

Та ти лінтяй, друже))

Працювати не пробував? Тільки по справжньому, як заповідав Великий Кормчий @difoto! Прийшов додому з ДПЗ, перекусив нашвидкоруч, і бігом на будову яку стіни штробити (роботи такої валом, Ді не дасть збрехати). Поштробив години до 10-11ої, можна на наступну (третю) роботу збиратись, в нічну зміну. І по суботах-неділях обов'язково годин по 8 відпрацьовувати (ну, зі слів Ді, репетитори ж можуть в суботу 8 уроків проводити, а ти чому ні?). 

Так дивись за років 10-15 і заробиш на нову машину. Правда навіщо на тому світі нова машина - я не розумію...

 

Ну або продуктивність твоєї праці - кіт наплакав. Ти ж сам про це постійно пишеш. Типу чому за кордоном працівник на аналогічні посаді заробляє в 5-8 разів більше? Бо в нього у стільки ж разів вища продуктивність. А значить і у твого сусіда продуктивність разів в 10 вища, ніж в тебе, якщо в нього новеньке авто, а в тебе - лише ровер)

 

Я нічого не переплутав?)))))))

Так, я лінтяй! Бо минулого року маю лише 3 місяці зі 100% виходом на роботу всіх календарних днів.

Ну за продуктивність особисто моєї праці мені не соромно. І керівниктво це відмічає % під час чергового підняття зп.

Те що закордоном в когось більша зп то й витрати в нього більші. І те що долачують йому, не розбивають на 3-5-10 лоботрясів. Бо я вважаю, що через те що наші лоботряси не викладаються хоча б на 50% адміністрація змушена набирати їх кратну кількісь.

Мене лиш дивує:  якщо ми таки дійдемо до європейських доходів, невже ми в стільки разів більше почнемо жерти і купувати потужніші авто щоб возити свої сраки?

Катаюсь часто по місту і дивуюсь: чому так мало дівочих попок, а стільки срак. Таке враження що зайва копійку людина відразу переводить у натільний жир, замість того щоб дбати про себе.

Є в мене чудо радянського автопрому, доведене до реально ідеального технічного стану, плачу щороку за гараж, раз на 2 роки обов'язково міняю мастило, але на ньому я 200-900км/рік їжджу, а на велі 2000-3500. Ще 100-300грн/міс. йде на таксі. Тут вже роби висновки сам.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Ukrainec said:

Так, я лінтяй! Бо минулого року маю лише 3 місяці зі 100% виходом на роботу всіх календарних днів.

 

Мене лиш дивує:  якщо ми таки дійдемо до європейських доходів

Чувак, ти 3 місяці за рік виходив на роботу по 30 днів? І досі замість хамону хаваєш курятину?? Ну не знаю. Спробуй тоді відразу у дві зміни виходити. 

 

А про доходи - не баламуть воду. Сам же вище писав, що нові машини в дворі як гриби після дощу, Європі таке й не снилося. Та й таблички недавно постили, що в нас 500 євро - це як 2500 в Італії, і по ПКС ми вже давно ту гейропу випереджаємо)))

 

19 minutes ago, Ukrainec said:

Катаюсь часто по місту і дивуюсь: чому так мало дівочих попок, а стільки срак.

....

 Тут вже роби висновки сам.

І коли це ти встигаєш і на роботу щодня без вихідних, і по місту покататись та ще й сраки пороздивлятися?)) 

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 часов назад, Ukrainec сказал:

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

Стою щойно в публічному домі. Один мужик зайшов і простітутку взяв, другий, третій. Ні один не пішов без простітутки. Всі мужики казли. Де ж нормального взяти?

Ти б ще в ювелірний пішов, там також всі купують срібло/золото. 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Ukrainec сказал:

Бідні українці, немає чим платити за комуналку! В дворі +3 нові авто за тиждень ~2014р/в. Лише 1 на бляхах. ;)

Мамочки браво вирішують по скільки скидатись на гойдалку по 300 чи 500грн. 

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

Прямо аж цікаво звідки в людей гроші на це все при середній зп  7-8 тис. грн, з яких оренда з'їдає 2-3 тис і комуналка ще 1 тис.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на попередніх сторінках загубився Waver, який пробував щось довести. Але ж нам то краще знати як живеться в Америці/Польщі/інших процвітаючих країнах. 

Куди не поткнись - скрізь по місту тих 10% бачиш. Літні тераси кафешок (фелічіта, соло, ...) в будній день забиті - то все 10%. Епіцентр - стабільна черга з тих 10%. В порт-сіті магазини теж не спішать закриватись - їх 10% рятує. Опера/Ротонда на таксі - нема проблем для 10%. У фб я зібрав чи не усі 10%, бо один раз (дехто навіть двічі) поїхати закордон на відпочинок - лЮбе діло. Про машини вже казали - для них ніяка ціна бензину не страшна. Новобудови лише для заробітчан.

Змінено користувачем CosmoPilot
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

І досі замість хамону хаваєш курятину?? 

Вся сутність нашої душі в одному реченні, раз маєш дохід відмінний від 1копійки, то маєш відразу переходити на хамон, пити щодня лиш віскі і куди ж житя без авто.

"Не головне багато грошей, головне щоб хватало".

Просто напросто люблю курятину, бо хамон не смакує під гарнір з картоплі і залишає неприємний післясмак... :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...