Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Ukrainec сказал:

Ладно, переконав!  Пенсія в нас мала дійсно щоб прогудувати на неї всіх бухаючих. 

Та ні. В описаній ситуації, проблема не в субсидії чи пенсії, тут я з тобою солідарний. Не знаю хто має стати на захист бабці чи поліція чи соцзахист, ну але субсидія її точно не захищає від сина. Хоча пенсії в нас таки несправедливі. Не зміг знайти джерело, але колись читав підрахунок, скільки платить середній працівник внесків, яка сума набігає за трудовий стаж, скільки років живе середній пенсіонер і скільки мав би отримувати. Підрахунок хоч і з гумором, але задуматися заставляє. Свої внески середній пенсіонер і половини не встигає спожити при нинішніх пенсіях і тривалості життя. Люди, які важко працювали все життя, опиняються на пенсії за межею бідності і це не нормально. Вони мають отримувати достойну пенсію, а куди вони її потратять, то їх справа чи сину на бухло чи на відпочинок на морі.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Та ні. В описаній ситуації, проблема не в субсидії чи пенсії, тут я з тобою солідарний. Не знаю хто має стати на захист бабці чи поліція чи соцзахист, ну але субсидія її точно не захищає від сина. Хоча пенсії в нас таки несправедливі. Не зміг знайти джерело, але колись читав підрахунок, скільки платить середній працівник внесків, яка сума набігає за трудовий стаж, скільки років живе середній пенсіонер і скільки мав би отримувати. Підрахунок хоч і з гумором, але задуматися заставляє. Свої внески середній пенсіонер і половини не встигає спожити при нинішніх пенсіях і тривалості життя. Люди, які важко працювали все життя, опиняються на пенсії за межею бідності і це не нормально. Вони мають отримувати достойну пенсію, а куди вони її потратять, то їх справа чи сину на бухло чи на відпочинок на морі.

Тут зараз все може скотится до розмов про політику, громадянське сумління, ініціативу і  гречку, але я не буду розвивати цю тему...

добре?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, kroha сказано:

щодо Штатів - чи можна з зарплати 4 000-5 000 $ віддавати 1500 за будинок в кредиті?

коли ,наприклад,в Штаті Вашингтон оренда  квартири на 1 спальню коштує  1 000 ?

 

чи можна в Украіні з зарплати 5 000 гривень віддавати 8 000 за кредит 2х кімнатноі квартири?

Цитувати

 

Та ж сама ситуація і у мене...

З офіційною (з якої суми оплачуються податки) середньою зарплатою за останні роки в $45 тис. на рік, при виході на пенсію в 67 років, а це ще ого-го як далеко, зможу отримувати пенсії (кожен рік приходить "стейтмент") тільки близько $1600 на місяць... (що є навіть на сьогоднішній день недостатньо для нормального прожиття в США)..

 

Купіть нормальний калькулятор і не плутайте тепле з солодким. Або давайте продовжимо: чи може пенсіонер з 3000 грн пенсії виплачувати 8000 за кредит на квартиру? Де таких маніпуляторів навчають?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, difoto сказал:

Купіть нормальний калькулятор і не плутайте тепле з солодким. Або давайте продовжимо: чи може пенсіонер з 3000 грн пенсії виплачувати 8000 за кредит на квартиру? Де таких маніпуляторів навчають?

пенсіонери зазвичай вже мають житло )

тому виплати актуальніше дивитися з зарплати,імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

З офіційною (з якої суми оплачуються податки) середньою зарплатою за останні роки в $45 тис. на рік, при виході на пенсію в 67 років, а це ще ого-го як далеко, зможу отримувати пенсії (кожен рік приходить "стейтмент") тільки близько $1600 на місяць... (що є навіть на сьогоднішній день недостатньо для нормального прожиття в США)...

@kroha  я ще раз для вас процитую, бо ви щось в думки не попадаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так 45 тис.дол в рік грязними, це 3750$ в місяць, а з відрахуванням податків ще менше. То 1600$ пенсії з такої зарплати думаю нормально. Скільки в нас потрібно заробляти в місяць, щоб мати на пенсії 1600 грн (моя мама зараз має пенсію в 1640 грн)? І знову ж таки, вернемося в котрий раз до наших "баранів", що може позволити собі пенсіонер в Україні на 1600грн і що пенсіонер в США на 1600$?  

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, kroha said:

все частіше порівнюють з краінами 3 світу

 

пардоньте :) нафіга порівнювати якщо Україна давно вже там

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, kroha сказано:

яку все частіше порівнюють з краінами 3 світу


Наприклад з якою країною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, difoto said:

Купіть нормальний калькулятор і не плутайте тепле з солодким.

 

Де таких маніпуляторів навчають?

В майстерності натягування сови на глобус з тобою ніхто не зрівняється))

 

Отже тема про комунальні тарифи. І в наведеній тобою цитаті вони є: 200 баксів/міс за будинок в США.

А за мій хрущ-шпаківню в деякі місяці цієї зими виходили під 150 доларів по курсу. 

От і весь калькулятор...

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

В майстерності натягування сови на глобус з тобою ніхто не зрівняється))

 

Отже тема про комунальні тарифи. І в наведеній тобою цитаті вони є: 200 баксів/міс за будинок в США.

А за мій хрущ-шпаківню в деякі місяці цієї зими виходили під 150 доларів по курсу. 

От і весь калькулятор...

з доходу в кілька тисяч доларів там і в кілька тисяч гривень тут - американець віддасть 200 на комуналку, а украінець - кілька тисяч

і нам ще розказують як ми мало платимо і як треба на все піднімати тарифи

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kroha сказано:

пенсіонери зазвичай вже мають житло )

тому виплати актуальніше дивитися з зарплати,імхо

Бінго. Я думаю чого на борді розповідають про пенсіонірів, які квпртири в кредит.купляють )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, halcogen said:

Зауважте один важливий момент - в 64 роки, банк видав дідусеві кредит на купівлю нової фури, і це при маленькій пенсії ! Таке можливе лише в США!

Сам ти дідуган!   Бо кредит брав я а не батько в 64.

А взагалі, в співвідношенні американських цін до тієї державної пенсії що тут виплачують, всеодно будеш жебраком. Вся система налаштована так що крім всіх податків ти сам повинен все своє життя відкладати на свій окремий пенсійний план та ще окремо відкладати та інвестувати, наприклад в державні бонди, цінні папери чи нерухомість, інакше ти жебрак і з одною своєю пенсією вихід буде тільки один - переїжати в дуже дешеве не дуже комфортне житло або в якесь далеке та забите містечко з мінімальними цінами та податками на нерухомість... в моїх батьків тільки податок на нерухомість (будинок та земля під ним) уже перевалив за $6000 на рік.

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Waver сказал:

Сам ти дідуган!   

А взагалі, в співвідношенні американських цін до тієї державної пенсії що тут виплачують, всеодно будеш жебраком. Вся система налаштована так що крім всіх податків ти сам повинен все своє життя відкладати на свій окремий пенсійний план та ще окремо відкладати та інвестувати, наприклад в державні бонди, цінні папери чи нерухомість, інакше ти жебрак і з одною своєю пенсією вихід буде тільки один - переїжати в дуже дешеве не дуже комфортне житло або в якесь далеке та забите містечко з мінімальними цінами та податками на нерухомість... в моїх батьків тільки податок на нерухомість (будинок та земля під ним) уже перевалив за $6000 на рік.

 

ви завжди пишете з такою ноткою невдоволення

так,в Штатах треба за все платити на кожному кроці - але і є можливості для заробляння грошей

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, kroha said:

 

ви завжди пишете з такою ноткою невдоволення

так,в Штатах треба за все платити на кожному кроці - але і є можливості для заробляння грошей

Я пишу реальність пенсійної системи... її майже немає, бо за все мусиш подбати сам. І до речі, в США інфляція доллара теж висока хоча в не така як в Україні, але поки я вийду на пенсію ті $1600 уже будуть близько як $800 зараз... і ціни на житло теж ростуть, як і податок на нерухомість. В общім, після виходу на пенсію жити на одну державну допомогу (пенсію) майже нереально. Про свій заслужений відпочинок кожен повинен подбати сам.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Waver сказал:

Я пишу реальність пенсійної системи... її майже немає, бо за все мусиш подбати сам. І до речі, в США інфляція доллара теж висока хоча в не така як в Україні, але поки я вийду на пенсію ті $1600 уже будуть близько як $800 зараз...

Поки я вийду на пенсію, то моїх 1600 грн, будуть як 16 копійок зараз і то в кращому випадку. 1600 як 800 в нас за кілька місяців буває.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Waver сказал:

Я пишу реальність пенсійної системи... її майже немає, бо за все мусиш подбати сам. І до речі, в США інфляція доллара теж висока хоча в не така як в Україні, але поки я вийду на пенсію ті $1600 уже будуть близько як $800 зараз...

ви можете інвестувати в приватні державні фонди ,ще кудись і бути більш-менш спокійні за своі кошти

у нас це хочуть запровадити,але подивіться що у нас робиться,з того фонду вкрадуть гроші і винного не знайдуть

і за той час,що ви живете - ви дійсно можете подбати про свою пенсію

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, kroha said:

ви можете інвестувати в приватні державні фонди ,ще кудись і бути більш-менш спокійні за своі кошти

у нас це хочуть запровадити,але подивіться що у нас робиться,з того фонду вкрадуть гроші і винного не знайдуть

і за той час,що ви живете - ви дійсно можете подбати про свою пенсію

 

Це вже ближче до істини...  

До речі, можливо я і помиляюся, але мені здається що пенсія в Украіїні не менша ніж в США... бо майже в кожні державі пенсійні виплати напряму залежать від економіки, рівня зарплат та сплачених з цих зарплат податків в пенсійний фонд. Для прикладу, моя майбутня пенсія буде дорівнювати податку який я сплачую на соціальне страхування (в пенсійний фонд) всього за три місяці. Тобто, крім федерального та штатного податку,  за три місяці я сплачую $1600 податку тільки в соціальне страхування... Порахуйте скільки ви сплачуєте за три місяці в один тільки пенсійний фонд і ось і буде розмір вашої місячної пенсії як у США.  Доречі, якщо бути точнішим то $1600 в пенсійний я сплачую за 2.7 місяці а не три.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

Сам ти дідуган!   Бо кредит брав я а не батько в 64.

А взагалі, в співвідношенні американських цін до тієї державної пенсії що тут виплачують, всеодно будеш жебраком. Вся система налаштована так що крім всіх податків ти сам повинен все своє життя відкладати на свій окремий пенсійний план та ще окремо відкладати та інвестувати, наприклад в державні бонди, цінні папери чи нерухомість, інакше ти жебрак і з одною своєю пенсією вихід буде тільки один - переїжати в дуже дешеве не дуже комфортне житло або в якесь далеке та забите містечко з мінімальними цінами та податками на нерухомість... в моїх батьків тільки податок на нерухомість (будинок та земля під ним) уже перевалив за $6000 на рік.

 

А ти прикінь нашого пенсіонера з пенсією в 1600 грн, який живе в елітному районі десь у хмарочосі, де є спортивні зали, басейни та інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Юріч said:

 

А ти прикінь нашого пенсіонера з пенсією в 1600 грн, який живе в елітному районі десь у хмарочосі, де є спортивні зали, басейни та інше...

А те що місячна оренда житла коштує набагато більше ніж місячна пенсія то нічо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Waver сказал:

А те що місячна оренда житла коштує набагато більше ніж місячна пенсія то нічо?

 

А в нас вона що, дешевша ніж пенсія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі хто хоче щоб пенсія в Украіїні була як у США, поділіться будь ласка інформацією яку сумму ви сплачуєте в пенсійний фонд зі своєї зарплати за 2.7 місяці... чи, якщо вам тяжко рахувати, то напишіть хоть за три місяці.  

Буду дуже вдячний, самому цікаво.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Waver сказано:

Всі хто хоче щоб пенсія в Украіїні була як у США, поділіться будь ласка інформацією яку сумму ви сплачуєте в пенсійний фонд зі своєї зарплати за 2.7 місяці... чи, якщо вам тяжко рахувати, то напишіть хоть за три місяці.  

Буду дуже вдячний, самому цікаво.

Тут справа в тому, що дехто намагається видати какашку за цукерочку, а не в вимозі високих пенсій.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Waver сказал:

Всі хто хоче щоб пенсія в Украіїні була як у США, поділіться будь ласка інформацією яку сумму ви сплачуєте в пенсійний фонд за 2.7 місяці? 

Ніхто не говорить про те, щоб пенсія в Україні була як у США, а говориться кому легше прожити в своїй країні на пенсію...та й на зарплату взагалі. Ти розумієш, що пенсія у нас 65$, а ціни на продукти (в доларах, євро) іноді рівняються з європейськими чи американськими? Що комуналка більша за пенсію (без субсидії, в простій квартирі). Скажи мені, може у вас в простій квартирі, десь в місті як Луцьк, комуналка вартувати за місяць 2000-3000 доларів? При вашій пенсії 1600дол і зарплатах 4-5 тис.дол? 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Waver сказано:

Всі хто хоче щоб пенсія в Украіїні була як у США, поділіться будь ласка інформацією яку сумму ви сплачуєте в пенсійний фонд зі своєї зарплати за 2.7 місяці... чи, якщо вам тяжко рахувати, то напишіть хоть за три місяці.  

Буду дуже вдячний, самому цікаво.

мін.зп          3723*22%=819,06

                       819,06*3=2457,18

із цих 22%  пропорція до пенсійного фонду - 85,6215 =2103,87грн

 

мін.пенсія   1600грн  

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...