Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, rl72 сказано:

ні, про тих, хто офіційно не працевлаштовується, а отримує субсидії

цікаво що робити тим хто доглядає за хворими/літніми. Це ж виходить вони безробітні і стати на облік не можуть б опо суті в них є справа яка займає весь час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Dima4s сказано:

цікаво що робити тим хто доглядає за хворими/літніми. Це ж виходить вони безробітні і стати на облік не можуть б опо суті в них є справа яка займає весь час

 

що заваджає стати на облік як безробітний, і доглядати?

якщо є потреба в постійному догляді за хворим/літнім, то це також оформляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halcogen сказано:

Це своєрідна офшоризація від народу, такий собі сліпий траст, панама фореве. Чи одним можна, а іншим зась???  

 

то чому народу можна, а іншим зась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про субсидії тема окрема є: СУБСИДІЇ, для чого мішати все в купу 

Тут - про тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть , а скільки в середньому йде споживання газу на сім'ю з 3 людей (2 дорослих та маленька дитина) якщо є газова колонка та газова плита?

Я вже починаю думати чи є смисл переходити на бойлер і демонтувати газову колонку. За цей місяць получилось 40 кубів газу як на мене то дуже багато.

В середньому було 30 кубів, і я вже починаю думати чи то лічильник бреше чи це реальні цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цифра реальна. В мене повністю аналогічно. Дуже багато йде на миття посуду, бо для колонки потрібно включати певний напор води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Yava сказал:

Цифра реальна.

 

3 часа назад, Electronshik сказал:

чи є смисл переходити на бойлер і демонтувати газову колонку.

Бойлер додатково можна поставити. А далі побачите.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

Скажіть , а скільки в середньому йде споживання газу на сім'ю з 3 людей (2 дорослих та маленька дитина) якщо є газова колонка та газова плита?

Я вже починаю думати чи є смисл переходити на бойлер і демонтувати газову колонку. За цей місяць получилось 40 кубів газу як на мене то дуже багато.

В середньому було 30 кубів, і я вже починаю думати чи то лічильник бреше чи це реальні цифри.

реальні, реальні. Колонки немало жеруть. Але бойлер теж не з повітря тепло тягне, електрики потягне немало. Може навіть одне на одне вийти. Хіба що багатозоновий лічильник, величезний бойлер і щоб вночі грів.

 

А демонтовувати не треба, якщо є можливість лишити і паралельно поставити бойлер. Тоді, просто, ти можеш сам вже керувати, що і коли більше "палити".

В мене так і є, і колонка, і бойлер.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також колонка плюс 30-літровий бойлер. Вмиваємося, миємо посуд з бойлера, експрес душ також можна. Без бойлера було 30-45 м3 газу на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, rl72 сказал:

ні, про тих, хто офіційно не працевлаштовується, а отримує субсидії

Яке у вас вибіркове почуття справедливості. :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Яке у вас вибіркове почуття справедливості. :)

Ну так, бо ж про високі тарифи плачуться ті хто працювати не хоче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Та щоб в тебе тіпун на язику виліз таке говорити. Моя дружина пахає на своїй роботі зранку до смеркання, плюс у вихідні майже постійно у роботі. Ганяє по місту маршруткою, щоб гроші заробити, офіс знімає - заплати, плюс налоги, виходить на руки біля 8 тис.грн. В нашій квартирі прописана вона з двома нашими дітьми. За квартиру платимо зимою чуть більше 3700 грн, літом біля 2000 грн. От прикинь, що вона немає чоловіка, адже я не прописаний в квартирі і при оформлені субсидії, мене якби нема. То вона працювати не хоче? Вона не ниє, просто офігіває з цієї політики влади.

Бідні-нещасні, зараз суко розплачусь. На машину вистачило, на подорожі Європою теж, на мобілки недешеві.

Не вистачає на комуналку. То хай друдина оформить субсидію, підприємцям теж можна.

 

А взагалі-то я чітко писав про хитрожопих, які офіційно не працюють, і користуються субсидіями. Нелагальні іх доходи ж тут якби ні при чому (до субсидії )

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Мені твоя жалість до одного місця. Ти хтів би, щоб нам тільки на комуналку  і на гречку хватало?Субсидію оформляли, дали на рік, але потім розумна влада ввела якийсь там закон, поправки, хрєн його знає, і субсидію зняли через рік. А машина і подорожі, то мій заробіток. Я говорив про те, якщо б дружина була одна з дітьми, хоча для субсидії вона і є одна з дітьми.

 

І ти чітко писав не тільки про хитрожопих, а і 

 

 

@Юріч, ти ж вище по сторінці навіть пост @nickel лайкнув, де він моє визначення процитував.

Ага, то твій заробіток, і на доходи сімі він не впливає)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, яким чином співвідносяться  "тих, хто не хоче працювати" і твоя дружина?

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2018 в 13:35, Dima4s сказал:

цікаво що робити тим хто доглядає за хворими/літніми. Це ж виходить вони безробітні і стати на облік не можуть б опо суті в них є справа яка займає весь час

Наскільки я знаю, вони отримують за це мізерний дохід (колись це було порядку 320 гривень), який до пори до часу їм і враховувався в розрахунках субсидії. З рік тому їм стали рахувати дохід для призначення субсидії - два прожиткових мінімуми. Зараз, можливо, це буде три ПМ...:( Теж турбує це питання, бо мамі, яка проживає з непрацюючим братом, який п'є, скоро буде 80 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Моя дружина пахає на своїй роботі зранку до смеркання, плюс у вихідні майже постійно у роботі. Ганяє по місту маршруткою, щоб гроші заробити, офіс знімає - заплати, плюс налоги, виходить на руки біля 8 тис.грн.

А можна взнати про її роботу (можна в ПП) . Я без стьобу, ну от чесно, може допоможу. Бо якщо це стартап, то 8 штук ще куди не йшло, а якщо вона дійсно так фігачить - треба шось робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

А можна взнати про її роботу (можна в ПП) . Я без стьобу, ну от чесно, може допоможу. Бо якщо це стартап, то 8 штук ще куди не йшло, а якщо вона дійсно так фігачить - треба шось робить.

Моя дружина до декрету працювала там же де і Лесной (lexx). То там такими зарплатами і не пахло ніколи. Є ще купа потрібних робіт де не платять такі гроші. Куди цим людям діватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.04.2018 в 20:39, volks сказал:

А що власне обурює? Не бачу нічого такого, щоб переживати.

Сім'я: пенсіонерка і не працюючий нарваний син - запійний алкоголік. Вони власники квартири в співвідношенні 1 до 2. Мати сидить як миша під віником, оплачує комуналку, годує сина, похмеляє і купляє курево. Досі на субсидію тому лоботрясу рахували два прожиткових мінімуми. Мати платила за квартиру, все більше і більше залазячи в борги перед сусідами. Раніше її пенсія, яку вона отримувала 14 числа, закінчувалася перед першим числом. Тепер після роздачі боргів сусідам і сплати комуналки в матері залишається 100 гривень. Мати ходить голодна та економить на ліках, які їй треба вживати щодня. Купляє найдешевші, від яких у неї маса побічних ефектів, від часткової глухоти до часткової втрати зору.  
Нововведення стосовно трьох прожиткових мінімумів вдарить не по непрацюючому сину-алкоголіку, а по матері-пенсіонерці. Субсидії просто не буде. Лишиться просто забити на квартплату, з чим старенька людина змиритись не може, бо навіть в кризові 90-ті роки за квартиру платила.

Населення є підданими держави, під захистом якої воно знаходиться. Згідно ліберальної концепції, що пояснює соціальне призначення і роль держави, завдання держави - забезпечення прав і свобод громадян.
В даному випадку держава порушує права громадян, які живуть під одним дахом з непрацюючою людиною, вважаючи непрацюючого апріорі скотиною, яка посміла здати пляшки і не задекларувати дохід, який враховується для отримання субсидії і тим самим прирікаючи членів його сім'ї на голодне існування.
Якби справді комуналка складала розумний відсоток доходу пересічної сім'ї.
Не потрібно було б взагалі системи субсидіювання.
В часи СРСР пенсія 109 рублів цілком дозволяла оплачувати комуналку в двокімнатній квартирі з пічним газовим опаленням 12 рублів, при тому і ЖЕКи мали нормальну матеріальну базу, і велося будівництво так званого "державного" житла...

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, sergkots said:

 Куди цим людям діватись?

 

Як це куди? До @difoto підсобниками, робити роботу, якою:

On 14.11.2017 at 12:44 PM, difoto said:

якою ми нехтуємо або бридуємо.

І мати за це:

On 14.11.2017 at 12:44 PM, difoto said:

400 грн в день.

А якщо будуть старатись, то за рік можна:

On 14.11.2017 at 12:44 PM, difoto said:

в непрофесійній отраслі (будівництво, наприклад) можна заробити на стартап за рік. Якщо старатись, то 2-3 штуки баксів. На підсобних роботах.

 

От тільки я чомусь сумніваюсь, що твоя жінка чи Юріча піде стіни штробити до Діфото...

 

П.С. Тільки не смійтесь. Ну от не повезло, купила людина бракований китайський калькулятор)))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Ivanna сказал:

Сім'я: пенсіонерка і не працюючий нарваний син - запійний алкоголік.

Я, мабуть, напишу не дуже приємну річ, але держава не винна в тому, що мати виховала алкаша- лоботряса, якого тепер повинна похмеляти, годувати і купляти куриво.

 

13 часов назад, Ivanna сказал:


В даному випадку держава порушує права громадян, які живуть під одним дахом з непрацюючою людиною

А мені здається, що то непрацююча людина порушує права громадян, які з нею живуть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Частково винна і держава..

Частково і зорі на небі не так зійшлися. Але отримувати субсидію, щоб було за що купувати бухло і куриво - це вища ступінь маразму.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Я, мабуть, напишу не дуже приємну річ, але держава не винна в тому, що мати виховала алкаша- лоботряса, якого тепер повинна похмеляти, годувати і купляти куриво.

 

А мені здається, що то непрацююча людина порушує права громадян, які з нею живуть.

А хто сказав, що це мати виховала? Мужик 18 років був у шлюбі з жінкою на 9 років старшою за себе. Одружився після армії. З нею й призвичаївся до п'янки. Але ж вона ПРАЦЮВАЛА!
Батько його теж був алкоголіком, але працював до 70 років, маючи пристойну пенсію, спеціальність і посаду, не брав відпусток. Робота для нього була ВСІМ.

Стосовно тези про те, що непрацююча людина порушує права громадян, які з нею живуть,- так ніхто цього й не заперечує. Але при такій пенсії у матері вона не має змоги навіть за лікування сина в наркодиспансері заплатити.

Змінено користувачем Ivanna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

 

Змінено користувачем Ivanna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...