Перейти до змісту

Ivanna

Учасники
 • Кількість зміста

  553
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Ivanna last won the day on Серпень 11

Ivanna had the most liked content!

Репутація громади

260 Поважний

1 Підписник

Про Ivanna

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 05.04.1962

Останні відвідувачі профілю

3 657 перелядів профілю
 1. Луцькі ОСББ просять мерію не вмикати тепло http://www.volynpost.com/news/98965-lucki-osbb-prosiat-meriyu-ne-vmykaty-teplo
 2. Але щоб влаштуватись на завод, треба згаяти тиждень і потім авансу чекати два тижні. І це якщо роботу "потягнув" (залежить від віку, стану здоров'я і стосунків з керівником і колективом). А якщо не потягнув, чи не сподобалось? Назад на ринок? Неможливо, бо закриваючи підприємця, договір з облспоживспілкою розриваєш, контейнер вивозиш на металолом або продаєш по ціні металолому (продати його за долари неможливо) іншому підприємцю. Можна на ринок повернутися продавцем, чи не так? Але на ринку мінімальна зарплата, прийнята урядом, не діє. На ринку продавцю платять 1500 гривень і без оформлення.
 3. У нас є й такі, які в робочі дні працюють на заводі, а у вихідні стоять на ринку з тим, що виточили на заводі,- токарі. А є й такі, в яких в робочі дні торгує дружина, а у вихідні виходить чоловік, який в робочі дні працює на заводі (не за верстатом). Товар - легальний повністю, отриманий поштою з заводу-виробника.
 4. Що ж тут розуміти?! Дві третини з тих, хто побирається - не оформлені/закрили підприємця. Мають село або живуть в найближчому селі, одні мають пенсію, другі мають чоловіка з зарплатою/пенсією або дружину в Італії, мають ще одну роботу (сторож, прибиральниця, СКФ, Модерн тощо). Тобто для них дохід від торгівлі на ринку - не єдиний або не основний вид доходу домогосподарства. Я також давно шукаю чоловіка з зарплатою і селом і шукаю додаткову роботу, скажімо, тиждень через тиждень. Поки безрезультатно.
 5. seolutsk, навіщо понатикав вісім мінусів мені в цій темі без будь-якого обгрунтування своєї власної позиції в коментарях?
 6. Цвяхи, свердла, саморізи, дюбелі, відрізні круги тощо. Та чим би не торгувала - місце погане. Продавці іншого краму теж не мають більше на день. У мене гарантовано буває хоча б 150 гривень на день (суму сильно прикрашено), а деякі колеги (на одязі) стоять по два тижні без будь-якої виручки.
 7. Можливість знайшлася?! Та я просто погіршила раціон харчування, і не тільки свій, а й моєї матері, якій могла підкинути щомісяця гривень 200 до пенсії. А ще я вийняла з бізнесу частину оборотних коштів і зараз взагалі не маю на чому крутитися, оберт впав. У мене не тільки євробляхи нема, у мене ні села, ні дачі нема. Зате є банківський кредит, за яким я вже давно не в змозі сплачувати щось понад мінімальний платіж. Мама - міська. До відома, мій річний оборот ФОП 115 тисяч гривень.
 8. Що це за тон?! Підприємці з базару є різні. Більшість спрощенців першої групи Старого ринку має "чистими" якраз тих два прожиткових мінімуми, які підприємцям і рахують в дохід для призначення субсидій. А часом і тих двох мінімумів немає. Бо покупців зовсім мало на ринку. І це не "Троєщина" і не "7 кілометр". Інше питання, що першою групою спрощеної системи прикриваються ті, хто має виручку понад 300 тис. гривень на рік. Прошу не плутати виручку і чистий дохід. А другій групі, наприклад, рахують три прожиткових мінімуми і так далі.
 9. В тому-то й річ, що є субсидія. І мені ще далеко до пенсії. Але коли були сильні морози, тепла дали в батареї більше, оплати нарахували відповідно більше, а субсидію на ті додаткові гігакалорії не одразу накинули... "Борг" повисів-повисів у мене, а страшно було, що субсидію на всі послуги заберуть, сплатила той "борг". Потім навесні субсидія прийшла на додаткові гігакалорії.
 10. в США споживачі, замість звичної нам квартирної плати, вносять податок на житло. Він сплачується раз на рік і становить 13% від вартості квартири або будинку. Оплата відбувається автоматично: гроші раз на місяць знімаються з банківського рахунку. Але, якщо американець не платить (зазвичай платять до 5 числа) - спочатку з нього стягують штраф (від $ 25 до $ 50 за кожен день несплати). А, якщо гроші не внесені до 15-го числа - виселяють з квартири. Не менш цікавий підхід боротьби з боргами обрали в Польщі. Хто не платить за комунальні послуги, повинен бути готовий до того, що в будь-який момент до нього під один дах можуть підселити незнайомців. Вперше у Польщі таке покарання вирішили застосувати до мешканців чиновники з містечка Крапковіце (Krapkowice, Опольське воєводство). Перші повідомлення боржникам вже розіслані. З документа вони дізналися, що через несплату за комунальні послуги їх включили в «Програму підселення інших боржників». Це означає, що незабаром їм доведеться ущільнитися і розділити житло з незнайомими людьми, повідомила газета «Nowa Trybuna Opolska». Ідея виявилася надзвичайно ефективною. Коли частина боржників дізналася, яка доля їх чекає, вони запанікували і негайно звернулися в муніципальні служби: що їм зробити, щоб скасувати це рішення. Відповідь була короткою: погасити заборгованість.
 11. Володимир Гройсман спростував заяви голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та співголови фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула, що в тих українців, які не можуть заплатити за комунальні послуги, відбирають квартири. «Хочу сказати русізмом: типун вам на язик», — сказав прем’єр-міністр. Володимир Гройсман підкреслив, що в Україні за несплату житлово-комунальних послуг ніхто ні в кого житло не забиратиме: «А не дай Бог, хтось дозволить собі простягнути свої брудні руки до українських громадян, які живуть у своїх помешканнях, використовуючи борги за житлово-комунальні послуги, ми по цим брудним рукам, як уряд України, дамо і захистимо кожну українську родину». Українців не виселятимуть із домівок через борги за житлово-комунальні послуги. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. "Був хоч один випадок, коли за несплату житлово-комунальних послуг виселили якусь родину? Давайте перестанемо лякати людей цими питаннями", – сказав він. Міністр порадив громадянам писати заяви на отримання субсидій або брати державну допомогу на заходи з енергоефективності і таким чином заощаджувати гроші. А ще перед цим, 16 серпня цього року Міністр юстиції України Павло Петренко спростував поширені в ЗМІ та соцмережах чутки про те, що начебто за новим законом в українців можуть конфіскувати житло за несплату комунальних послуг. Про це заявив Петренко в ефірі одного з телеканалів. "Ніхто не позбавлятиме українців власності за несплату комунальних послуг. Це черговий міф", - заявив Петренко. Міністр також наголосив, що завдяки системі субсидій питання про несплату комунальних послуг, а отже, і вилучення житла, взагалі не стоятиме. "Без рішення суду в принципі не можна забрати у когось приватну власність. За допомогою системи субсидій та підвищення рівня життя українців ми взагалі знімемо питання несплати за комунальними тарифами", - підсумував Петренко. http://blogs.zhitomir.info/index.php?task=show_blog_detail&id=2431
 12. Звернення про стягнення єдиного житла боржника не задовольняється, якщо сума, що підлягає стягненню, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати (32000 грн). Якщо ж перевищує, то житло боржника під загрозою – на нього можуть накласти арешт і продати. В Україні практично не застосовується практика конфіскації житла громадян за комунальні борги. Про це заявили в Міністерстві юстиції України. "Чинне в Україні законодавство гарантує захист права людини на житло, яке закріплене в Конституції України. Зокрема, Закон " Про виконавче провадження " забороняє забирати єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій воно розташоване", - пояснюється в повідомленні. "У той же час, з метою захисту прав дітей, чинним законодавством заборонено відчуження нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні. У таких випадках необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування" Період, за який кредитор має право стягувати борг, у тому числі за послуги ЖКГ, визначається терміном позовної давності. Тобто якщо у вас є борг за чотири роки, то стягнути його можна тільки за останні три.
 13. Є нормальні власники, не сперечаюсь. Прагнуть погасити борг. А є ж такі, що горілку п'ють і за житло не платять. Ще й у квартирі неповнолітня дитина, якою та алкашка прикривається... В Росії вже б давно дитину забрали в дитбудинок і тоді щось би вирішилося з боржницею.
 14. Вивісили на будинках списки боржників по теплу. В моєму будинку (180 квартир) 20 боржників мають заборгованість від 5000 до 52000. Луцьктепло сподівається, що сумлінні платники скинуться і перекриють цю недостачу????? А слабо їм судитися з такими боржниками????? Виселяти їх..... Щоб дали можливість жити іншим в теплі і без перебоїв з гарячим водопостачанням. На Волині є повно закинутих хат. Не хочуть платити - ніхто в міських квартирах їх не тримає.
×