Перейти до змісту

Ivanna

Учасники
 • Кількість зміста

  701
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Ivanna last won the day on Листопад 7 2017

Ivanna had the most liked content!

Репутація громади

356 Поважний

1 Підписник

Про Ivanna

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 05.04.1962

Останні відвідувачі профілю

3 892 перелядів профілю
 1. хаотична торгівля і безлад , яка не має ніякого стосунку до Центрального ринку (див. перше повідомлення в цій темі від Вадіма).
 2. Існував Наказ МІНІСТЕРСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ "Про затвердження Правил пожежної безпеки на ринках України" від 17.01.2005 N 30 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0111-05 який, на жаль, втратив чинність на підставі РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 10 березня 2017 р. № 166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/166-2017-р як такий, що "втратив актуальність та встановлює регуляторні бар’єри"
 3. Це питання до дирекції ринку і пожежників. Щодо останніх, то мені здається, що перевірки суб'єктів господарювання пожежниками вже заборонені, інакше це вже втручання в господарську діяльність. Ну хіба що скаржитися в МЧС. Колись на одному з риночків Луцька (давно на ньому не була) проводили білі лінії на асфальті фарбою, за які виставляти товар не можна було ні за яких умов, ні за доплату. От якби на Центральному ринку в центральному ряді добитися, щоб провели такі білі лінії! Реально задовбує те виставляння товару! Є там одна точка - контейнер навпроти контейнера з молодіжним недорогим взуттям. Натовп народу, всі щось вибирають, міряють, тут же молода матуся з дитячим візочком зазівалася, тут же пересувна точка з кавою-чаєм... Реально пройти ніде! Поворот в "залізний" ряд. І так дзюрка невелика, хто не знає, той не втрапить. Так ще біля тої дзюрки в проході нещодавно з одного боку вмостили контейнер-склад іграшок, а з другого поставили стенд з бісером-шнурівками... Старожили ринку й ті можуть згубити той прохід "на залізо". Прохід в "залізний" ряд з боку Віо-ковбаси. Теж складно знайти той хід. Ширина - до метра, теж порушення протипожежних норм. І далі ширина ряду дуже й дуже невелика. Причина, чому на Центральному ринку дозволено в проходи виставляти товар - банальна. За кожен сантиметр вперед іде щоденна неофіційна доплата. Можливо, навіть символічна. Знаю на ринку продавця на двохметровому казенному столі, за торгівлю на якому мужик сплачує "без білета"... п'ять гривень! Можливо, не варто чекати, поки "Луцькі ринки" займуться наведенням на "Центральному" своїх порядків, а підключити громадськість для вирішення даної проблеми?
 4. Питання стояло, на що зараз схожий саме Старий ринок. Торгують на тротуарах, на дорозі і зі стаціонарних ржавих ГАЗонів - при чому тут Старий ринок? Див. перше повідомлення в цій темі від Вадіма.
 5. Був нормальний ринок, поки не виросли значно акцизи на державний алкоголь і на ринку буйним цвітом не розквітла торгівля алкогольним сурогатом. Тепер 1) п'ють не в барах, а в контейнерах, 2) вантажниками на овочах набрали бомжів, алкашів, а нормальні вантажники покинули той колектив, 3) до ринку, а не до найближчого гастроному, стали тягнутися вервечки закінчених алкашів, що аж ніяк не сприяє іміджу Центрального ринку. Крім того, мабуть, комусь у міськраді для негативного іміджу Центрального ринку ду-уже потрібні собачатник і пташатник на вулиці Замковій...
 6. Буде видно, буде видно. Ключове слово "мінімум". Якби передали землю під торговими місцями у власність власникам торгових місць хоча б в одному місті в Україні, тоді б ми побачили справжню, ринкову ціну квадратного метра землі в центрі міста. Але землю тут не передадуть у власність, бо те, що дісталося нахаляву, не буде доглянуте так як слід. Ринок завдяки окремим марґіналам перетвориться на клоаку.
 7. Щоб бажаючі власники нерентабельних торгових точок пішли з території під замком, "наварившись" на продажі своєї землі міськраді "Луцьким ринкам" або облспоживспілці, отримавши мінімум 25 доларів за метр квадратний (ціна як у Харкові)?
 8. Цікава лекція про обручки та для чого їх треба носити.
 9. Здати квасолю.

  На Старому ринку, не доходячи тролейбусної зупинки, білий бус приймає.
 10. Здати квасолю.

  Знайома здавала пару центнерів, то по 17 гривень. Куди здавала, не знаю.
 11. За словами представника облспоживспілки Ігоря Гринчука, орендна плата за метр квадратний на ринку не буде 90 гривень, «укропівська» більшість не повністю підрахувала витрати. При тому, зі слів депутата міськради Бориса Смаля, основні витрати підприємства – це зарплатня для п’яти працівників підприємства, 20 тисяч на прибирання, 32 тисячі на охорону, тобто, це не всі витрати. «Ми підрахували, що орендна плата за землю буде складати 510 тисяч 738 гривень, прибирання 240 тисяч гривень, охорона 384 тисячі гривень, заробітна плата – 360 тисяч і нарахування заробітної плати – це 79 тисяч 20 гривень. Тобто всього витрат буде один мільйон 573 тисячі 938 гривень», – констатував Гринчук. Отож, якщо всі витрати поділи на кількість місць і на площу (0,59 гектара), то разом із ПДВ за орендну плату одного метра квадратного на ринку треба буде платити 95 гривень 86 копійок. Тобто це вже не 90 гривень, як говорили «УКРОПівці». У 2017 році облспоживспілка сплатила до бюджету в загальному 13 мільйонів гривень. При тому за нерухоме майно, зокрема за орендну плату й податок на землю – 7,8 мільйонів. «Можемо сказати те, що ні одне комунальне підприємство, яке створять, не заплатить того податку в бюджет, що облспоживспілка. Тому що вона платить дуже великі податки до місцевого бюджету, та й в державу зокрема», – пояснив Гринчук. Тому облспоживспілка просить одне: дати їй довгострокові договори оренди. Адже якщо вони будуть, то в облспоживспілки буде стимул вкладати великі кошти для розвитку ринків. https://www.volyn24.com/news/98591-skilky-u-lucku-platytymut-za-orendu-starogo-rynku Від себе додам, що в підрахунках, як я зрозуміла, не фігурують видатки на електрику, дезінсекцію, дератизацію, вивіз сміття та амортизацію основних засобів, серед яких, як мінімум, огорожа та асфальтне покриття.
 12. Не думаю, що новоспечене КП "Луцькі ринки" не буде займатись чимось подібним. До речі, КП "Автосервіс" теж кілька років (2008-2012, як мінімум) працювало тільки на зарплату штату.
 13. КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ЛУЦЬКА: ЖИВІ, ПРИМАРИ ТА ПОХОВАНІ https://konkurent.in.ua/news/luck/20310/komunalni-pidpriyemstva-lucka-zhivi-primari-ta-pohovani.html ПІДПРИЄМСТВА-ПРИВИДИ На сайті Луцької міської ради серед переліку комунальних підприємств вказали лише 19 об'єктів. КАНУЛИ В ЛЕТУ Окрім цього є низка підприємств, які вже ліквідовані. Також у статті розповідається про те, як ліквідується комунальне підприємство і як можна сховати "кінці в воду".
 14. ЯК СУМСЬКИЙ ТА НОВОСАЛТІВСЬКИЙ РИНКИ ПРОДАЛИ "ЗА КОПІЙКИ" БЛИЗЬКОМУ ОТОЧЕННЮ ГЕННАДІЯ КЕРНЕСА ТА ДОНЬЦІ ГОЛОВИ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ НА ТОЙ ЧАС Пройшло вже 5-7 років з того часу, як земля під цими двома ринками була продана на сесіях міськради. Можливо до цього і не варто було б повертатись, якби не «смішні» ціни та надто відомі кінцеві бенефіціари цих рішень міськради. 2011 року Харківська міськрада продала ТОВ Фірма "Діана" земельну ділянку під Сумський ринок площею 1,2239 га (фото 3-4) за 2,5 мільйони гривень для будівництва та подальшої експлуатації ринкового комплексу. Якщо порахувати, то 1 сотка обійшлася в 20450 гривень або 1 квадратний метр фірмі Діана обійшовся в 204,5 гривень (25 доларів на той час). 2009 року цю ж земельну ділянку міськрада збиралася продати фірмі Діана за 5,4 мільйони гривень (по 440 гривень за 1 квадратний метр). 24 червня 2009 прийняла рішення, але 28 вересня 2011 року скасувала його та прийняла нове. Фірма Діана отримала й відстрочку платежу на 5 років. Тобто, усвідомлюючи, що ще у 2009 році була реальна експертна оцінка вартості земельної ділянки, посадові особи міськради підготували рішення, із-за якого бюджет Харкова не отримав 2,89 мільйони гривень.Подібна ситуація склалася з земельною ділянкою площею 6,77 га на Центральному ринку, яку продали найближчому оточенню Геннадія Кернеса, на думку правоохоронців за вдвічі нижчою ціною, з 5-річною відстрочкою. На думку Харківської міськради різних скликань, земля, на якій розташовані ринки у місті, мала та має вартість у 5-7 разів нижче ринкової. Можна завжди сказати: «ну, це ж для того, щоб потім з’являлись для покупців та продавців комфортні умови». Все так, якби ми не знали справжнього бенефіціара дешевого продажу землі під ринки у Харкові.
×