Перейти до змісту

Ivanna

Учасники
 • Кількість зміста

  718
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Ivanna last won the day on Листопад 7 2017

Ivanna had the most liked content!

Репутація громади

378 Поважний

1 Підписник

Про Ivanna

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 05.04.1962

Останні відвідувачі профілю

3 985 перелядів профілю
 1. Крім того, досі не обрізані дерева і не нанесена дорожна розмітка.
 2. Громадський транспорт: проблеми та їх розв'язання. Протилежний Погляд LIVE(13.04.2018)
 3. Каже родич, що на самому лічильнику Самгаз (той, що ставили "безплатно") вказаний діапазон температур газу, при якому лічильник крутить коректно. Це 15-20 градусів. "Лічильники газу з номінальною температурою директивного приведення 15°С призначені для вимірювання об’єму природного газу за номінального робочого значення температури газу в умовах вимірювання 15°С і здійснюють зведення результатів вимірювань об’єму газу від зазначеної номінальної робочої температури газу до температури газу за стандартних умов 20°С (293,15 К) ГОСТ 2939-63" При проектуванні розміщення ці лічильники, якщо ви звернули увагу, тулять завжди майже під стелею і на віддалі пару сантиметрів від труби, що йде до батарей. Родич живе на останньому поверсі будинку з верхньою розводкою системи водяного опалення і з поганою вентиляцією на кухні. В квартирі при старій столярці і завжди відкритою форточкою на кухні - взимку 24 градуси. Лічильник Самгаз видає баснословні куби спожитого газу на місяць, при тому що фітіль колонки постійно не горить. Живуть удвох, колонка часто несправна, а духовка використовується як сховище для сковорідок... Схожу тему піднімав Харьковфорум https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=4261072
 4. А все тому, що їм законодавчо встановлена рентабельність 5-10% при інфляції 30%. При обвалі курсу гривні ці підприємства одразу опиняються на межі банкрутства. Навіть Там-Тами з їхньою рентабельністю виживають, не кажучи вже про українські державні газові компанії.
 5. А чому комунальні ЖЕКи працюють з рентабельністю 5-10%, те саме підприємства електротранспорту, а державна газова компанія-монополіст - з рентабельністю 60%? І те, і те - не є нормальним, особливо знаючи рівень зарплат працівників там і там. Має бути якась золота середина.
 6. Два з половиною роки тому загинув насильницькою смертю молодий лучанин, який ще тоді займався криптовалютою http://www.volynpost.com/news/56559-prosiat-opiznaty-cholovika-iakogo-znajshly-povishenym-poblyzu-lucka-foto-18 Списали на самогубство. Єдина дитина в батьків.
 7. Дизайнерська сумка зі Львова
 8. хаотична торгівля і безлад , яка не має ніякого стосунку до Центрального ринку (див. перше повідомлення в цій темі від Вадіма).
 9. Існував Наказ МІНІСТЕРСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ "Про затвердження Правил пожежної безпеки на ринках України" від 17.01.2005 N 30 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0111-05 який, на жаль, втратив чинність на підставі РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 10 березня 2017 р. № 166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/166-2017-р як такий, що "втратив актуальність та встановлює регуляторні бар’єри"
 10. Це питання до дирекції ринку і пожежників. Щодо останніх, то мені здається, що перевірки суб'єктів господарювання пожежниками вже заборонені, інакше це вже втручання в господарську діяльність. Ну хіба що скаржитися в МЧС. Колись на одному з риночків Луцька (давно на ньому не була) проводили білі лінії на асфальті фарбою, за які виставляти товар не можна було ні за яких умов, ні за доплату. От якби на Центральному ринку в центральному ряді добитися, щоб провели такі білі лінії! Реально задовбує те виставляння товару! Є там одна точка - контейнер навпроти контейнера з молодіжним недорогим взуттям. Натовп народу, всі щось вибирають, міряють, тут же молода матуся з дитячим візочком зазівалася, тут же пересувна точка з кавою-чаєм... Реально пройти ніде! Поворот в "залізний" ряд. І так дзюрка невелика, хто не знає, той не втрапить. Так ще біля тої дзюрки в проході нещодавно з одного боку вмостили контейнер-склад іграшок, а з другого поставили стенд з бісером-шнурівками... Старожили ринку й ті можуть згубити той прохід "на залізо". Прохід в "залізний" ряд з боку Віо-ковбаси. Теж складно знайти той хід. Ширина - до метра, теж порушення протипожежних норм. І далі ширина ряду дуже й дуже невелика. Причина, чому на Центральному ринку дозволено в проходи виставляти товар - банальна. За кожен сантиметр вперед іде щоденна неофіційна доплата. Можливо, навіть символічна. Знаю на ринку продавця на двохметровому казенному столі, за торгівлю на якому мужик сплачує "без білета"... п'ять гривень! Можливо, не варто чекати, поки "Луцькі ринки" займуться наведенням на "Центральному" своїх порядків, а підключити громадськість для вирішення даної проблеми?
 11. Питання стояло, на що зараз схожий саме Старий ринок. Торгують на тротуарах, на дорозі і зі стаціонарних ржавих ГАЗонів - при чому тут Старий ринок? Див. перше повідомлення в цій темі від Вадіма.
 12. Був нормальний ринок, поки не виросли значно акцизи на державний алкоголь і на ринку буйним цвітом не розквітла торгівля алкогольним сурогатом. Тепер 1) п'ють не в барах, а в контейнерах, 2) вантажниками на овочах набрали бомжів, алкашів, а нормальні вантажники покинули той колектив, 3) до ринку, а не до найближчого гастроному, стали тягнутися вервечки закінчених алкашів, що аж ніяк не сприяє іміджу Центрального ринку. Крім того, мабуть, комусь у міськраді для негативного іміджу Центрального ринку ду-уже потрібні собачатник і пташатник на вулиці Замковій...
 13. Буде видно, буде видно. Ключове слово "мінімум". Якби передали землю під торговими місцями у власність власникам торгових місць хоча б в одному місті в Україні, тоді б ми побачили справжню, ринкову ціну квадратного метра землі в центрі міста. Але землю тут не передадуть у власність, бо те, що дісталося нахаляву, не буде доглянуте так як слід. Ринок завдяки окремим марґіналам перетвориться на клоаку.
×