Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, kroha сказал:

ви можете інвестувати в приватні державні фонди ,ще кудись і бути більш-менш спокійні за своі кошти

у нас це хочуть запровадити,але подивіться що у нас робиться,з того фонду вкрадуть гроші і винного не знайдуть

і за той час,що ви живете - ви дійсно можете подбати про свою пенсію

 

Кстатіда. Я також відкладую на пенсію або на те що мені її забезпечить. І куди інвестувати заощадження в Україні, для мене загадка. Вкладати в будь-який приватний фонд, це те саме, що в МММ. Та ще й вони усі працюють в гривні, інфляція доїсть все, що не скомуніздить фонд. Ну не тримати ж гроші на депозиті чи купити квартиру для квартирантів. Є думка про власний бізнес, але і його в такій державі страшно починати та й не знаєш за що братися.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

Кстатіда. Я також відкладую на пенсію або на те що мені її забезпечить. І куди інвестувати заощадження в Україні, для мене загадка. Вкладати в будь-який приватний фонд, це те саме, що в МММ. Та ще й вони усі працюють в гривні, інфляція доїсть все, що не скомуніздить фонд. Ну не тримати ж гроші на депозиті чи купити квартиру для квартирантів. Є думка про власний бізнес, але і його в такій державі страшно починати та й не знаєш за що братися.

 

Плитку класти :).

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, nickel said:

Кстатіда. Я також відкладую на пенсію або на те що мені її забезпечить. І куди інвестувати заощадження в Україні, для мене загадка. Вкладати в будь-який приватний фонд, це те саме, що в МММ. Та ще й вони усі працюють в гривні, інфляція доїсть все, що не скомуніздить фонд. Ну не тримати ж гроші на депозиті чи купити квартиру для квартирантів. Є думка про власний бізнес, але і його в такій державі страшно починати та й не знаєш за що братися.

Довгостроковий вклад? От тільки банк хз який.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

Пане  @nickel  Ви біткоїн випадково не купували? 

Я в темі, хоч і не маю біткоінів. А чому таке питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я в темі, хоч і не маю біткоінів. А чому таке питання?

То ж зараз модно :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ko3bMa сказал:

Довгостроковий вклад? От тільки банк хз який.

Тоді одного банку буде мало, бо ФГВФО гарантує повернення лише 200 000 грн, а для безбідного життя на пенсії тра набагато більше. Та й події останніх років показали ненадійність банківської системи. Стрьомний вибір.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Закордонні банки, як варіант.

а розкажіть детальніше

я щось таке чула,що є банки ,наприклад,європейські - відкриваєш в ньому рахунок за кордоном,а поповнювати можна через відділення в Украіні

але якби то хтось в тому просвітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barugan сказал:
1 час назад, Cherman сказал:

Закордонні банки, як варіант.

Отак все просто, да ладно:0089:

То не інвестиція, а захист від інфляції. В кращому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, Cherman сказал:

Закордонні банки, як варіант.

15 минут назад, Ko3bMa сказал:

Єдиний варіант :sm128:

 

Не особо, там дуже низькі відсотки (1%-3% річних). Треба дуже велику суму, щоб щось відчути у відсотках.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ko3bMa сказал:

Єдиний варіант :sm128:

1, Сам пробував відкривати? З отриманням ліцензії НБУ і дотриманням усіх законів?

2, Відсотки в європейських банках не завжди зі знаком +. Товариш, який вже років 15 живе в Чехії, має власну справу і право на постійне проживання і отримання громадянства, тримає заощадження в місцевому банку і платить йому за це гроші (за обслуговування його банком і за зберігання).

Як у інших країнах і банках не вникав, але точно знаю, що таких відсотків як у нас там немає. А я тут вже маю з заощаджень більше банківських відсотків. Але це залежить не від мене, тому й думаю про власний бізнес, а не про депозит.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

...Як у інших країнах і банках не вникав, але точно знаю, що таких відсотків як у нас там немає. ...

Вже і в нас є європейські відсотки.... Ви візьміть банки з топ перелку по надійності, а це саме банки з іноземним капіталом такі як Креді Агріколь, Укрсиббанк, Райфайзен, Кредобанк, Ідея  і подивіться на їх річні базові відсоткові ставки по депозитах  в валюті (бо гривні закордоном аналогічно ніхто на депозит не візьме):

 

Креді Агріколь  - 0,01% РІЧНИЙ!!!! в євро і баксах. Це з 10штук у.е. - 1 у.е. відсотків за рік ... 

Укрсиббанк - взагалі йому не цікаві депозити. Колись консультант казав "В нас багато грошей" і нам цікаві лише кредити )".  

Райфайзен - від 0,01 до 0,15% РІЧНИЙ!!! в євро і баксах

Кредобанк - 0,15% Річний в євро і 1,50% в доларах (тобто з 10 штук доларів це вже  150 баксів річних)

Це я базові ставки навела (там можливі ще додаткові невеличкі бонуси) так для загальної картини.

 

Зараз і в гривнях депозит під 10% (так щоб вільно ними користуватись і банк більш менш надійний)  ще треба постаратись знайти.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, halcogen сказал:

І при цьому самі дають на побутові кредити від 45% річних )

Ну так то були ставки по депозитах у валюті, у гривні це будуть 10-15%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2018 в 18:12, Ivanna сказал:

Сім'я: пенсіонерка і не працюючий нарваний син - запійний алкоголік. Вони власники квартири в співвідношенні 1 до 2. Мати сидить як миша під віником, оплачує комуналку, годує сина, похмеляє і купляє курево. Досі на субсидію тому лоботрясу рахували два прожиткових мінімуми. Мати платила за квартиру, все більше і більше залазячи в борги перед сусідами. Раніше її пенсія, яку вона отримувала 14 числа, закінчувалася перед першим числом. Тепер після роздачі боргів сусідам і сплати комуналки в матері залишається 100 гривень. Мати ходить голодна та економить на ліках, які їй треба вживати щодня. Купляє найдешевші, від яких у неї маса побічних ефектів, від часткової глухоти до часткової втрати зору.  
Нововведення стосовно трьох прожиткових мінімумів вдарить не по непрацюючому сину-алкоголіку, а по матері-пенсіонерці. Субсидії просто не буде. Лишиться просто забити на квартплату, з чим старенька людина змиритись не може, бо навіть в кризові 90-ті роки за квартиру платила.

Населення є підданими держави, під захистом якої воно знаходиться. Згідно ліберальної концепції, що пояснює соціальне призначення і роль держави, завдання держави - забезпечення прав і свобод громадян.
В даному випадку держава порушує права громадян, які живуть під одним дахом з непрацюючою людиною, вважаючи непрацюючого апріорі скотиною, яка посміла здати пляшки і не задекларувати дохід, який враховується для отримання субсидії і тим самим прирікаючи членів його сім'ї на голодне існування.
Якби справді комуналка складала розумний відсоток доходу пересічної сім'ї.
Не потрібно було б взагалі системи субсидіювання.
В часи СРСР пенсія 109 рублів цілком дозволяла оплачувати комуналку в двокімнатній квартирі з пічним газовим опаленням 12 рублів, при тому і ЖЕКи мали нормальну матеріальну базу, і велося будівництво так званого "державного" житла...

 

Є дві категорії непрацючих алкаші і непрацюючі під прикриттям, в Україні скалась така ситуація саме завдяки влади що краще по закону не працювати ніж показувати що заробляєш, і добре жити в Україні тим у кого родичі в Америці, знаю одного чоловіка непрацює ніде в нього син і дочка в штатах  тут має  ще одну дитину, живе розкішно, в Одесі майже кожен тиждень, відправить син авто без націнки посередників тут за 2 тисячі розмитнить і продає на Київ на Дніпро по 4 тисячі долларів прибутку з машини, також торгує ще технікою, айфонами, спортивним одягом і іншими дрібницями, уже  знаходить людей щоб взяти більший контейнер на 3 авто і з того має ще , бо дешевше набагато ніж в тих посередників з дорожного контролю які переблалися в штати і продають в Україну авто  з космічною націнкою. Українці б могли добре жити, якби українець не намагався обдурити українця, а влада просто хоче заставити працювати українців за мінімальні кошти, тому і не сильно українці горять бажанням іти на офіційні роботи, а для молодих людей, без досвіду, а у хлопців то щей ярмо на шиї до 27 років бо тепер в армію беруть тільки з роботи тільки там і ловлять бо тільки там можуть знайти людей бо брати то нікого, немає нічого хорошого, то безробіття буває різне по різних причинах,  держава неробить ніяких дій щоб подолати безробіття і щоб люди йшли працювати, тільки ще більше погіршує ситуацію, де замість пряника використовує кнута.  Якби реально платили  людям хоча  б 18 тисяч і люди були б захищені, більша пололина оцих дрібних типу інтернет бізнесменів  кинули б своє неблагодарне заняття, бо зараз бути в дрібному бізнесі дуже тяжко від цього тільки одне слово залишилось, конкуренція дуже велика, і заробітки не великі а раз на раз не приходиться, буває щось заробиш, а буває цілий місяць голий.

 

Змінено користувачем draobau
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, natalka) сказал:

Вже і в нас є європейські відсотки.... Ви візьміть банки з топ перелку по надійності, а це саме банки з іноземним капіталом такі як Креді Агріколь, Укрсиббанк, Райфайзен, Кредобанк, Ідея  і подивіться на їх річні базові відсоткові ставки по депозитах  в валюті (бо гривні закордоном аналогічно ніхто на депозит не візьме):

 

Креді Агріколь  - 0,01% РІЧНИЙ!!!! в євро і баксах. Це з 10штук у.е. - 1 у.е. відсотків за рік ... 

Укрсиббанк - взагалі йому не цікаві депозити. Колись консультант казав "В нас багато грошей" і нам цікаві лише кредити )".  

Райфайзен - від 0,01 до 0,15% РІЧНИЙ!!! в євро і баксах

Кредобанк - 0,15% Річний в євро і 1,50% в доларах (тобто з 10 штук доларів це вже  150 баксів річних)

Це я базові ставки навела (там можливі ще додаткові невеличкі бонуси) так для загальної картини.

 

Зараз і в гривнях депозит під 10% (так щоб вільно ними користуватись і банк більш менш надійний)  ще треба постаратись знайти.

тому той хто має кошти або приїхав з коштами з ззакордону  як в свій час італійські заробітчани, тепер вкладають кошти під великі проценти 20% десь в напівкримінальні структури мікрокредитування, держава робить щоб все йшло  в тінь, а потім ламає голови як вивести гроші з тіні бо нам не хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьот ви взагалі від теми топіка в інший бік пішли... як завжди :)
По темі, вважаю. що тарифи на комуналку у нас більш ніж адекватні чи, скоріше, навіть низькі.
А от заробітні плати та пенсії ‒ не в адекваті бо теж низькі... навіть занадто. І в того є багато причин, з якими ніхто навіть не пробує боротися та і тема не про них.

Як казала дружина моєму дядькові :) : то не ціни високі ‒ то ти мало заробляєш.
Але ж простіше нити що тарифи "завишені", замість того щоб щось робити зі своїми прибутками та кореневими причинами тої жопи.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Соромітник сказал:

чьот ви взагалі від теми топіка в інший бік пішли... як завжди :)
По темі, вважаю. що тарифи на комуналку у нас більш ніж адекватні чи, скоріше, навіть низькі.
А от заробітні плати та пенсії ‒ взагалі не в адекваті та нереально занижені. І в того є багато причин, з якими ніхто навіть не пробує боротися та і тема не про них.

Але ж простіше нити що тарифи "завишені", замість того щоб щось робити зі своїми прибутками та кореневими причинами тої жопи.

 

Якби платили нормальні зарплати то меньше би на дорогах машин їздило по 70тисяч євро, і за містом котеджів на 400-500 квадратів менше би будували,  і черг за біометричними паспортами би не було, і відповідно про комуналку розмов би не було. В нас будується агрентинський соціалізм,  копія державного устрою як в латинськикій америці, де є корупція і фіктивна боротьба з нею, де є ніби соціальні ініціативи, а насправді ці ініціативи це інтереси олігархів, де все що влада ніби робить для народу задоволення народу це не приносить і головне це нерівномірне розподілення ресурсів де за рахунок бідних стають мегабагатими.

 

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, draobau said:

В нас будується агрентинський соціалізм

 

З моїх спостережень ‒ то в нас ніфіга не будується, а досі використовується спадок СРСР. По відчуттях, його ресурс вже б давно мав закінчитися. Але українці то є майстри на всі руки :) і нічого ніколи не викидають. Усе можна підлатати та юзати допоки воно не здохне чи самі користувачі не вимруть.
 

1 hour ago, draobau said:

Якби плати нормальні зарплати

 

Нормальні зарплати не беруться з повітря. Не вийде на існуючу жопу натягнути нормальні зарплати та надіятися що це всьо парішає. Буде тільки гірше.
Дуже багато потрібно буквально знищити та створити з нуля. І тоді з часом, не відразу, стане краще. І зарплати в тому числі.
А інакше воно не працює.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Соромітник сказал:

 

З моїх спостережень ‒ то в нас ніфіга не будується, а досі використовується спадок СРСР. По відчуттях, його ресурс вже б давно мав закінчитися. Але українці то є майстри на всі руки :) і нічого ніколи не викидають. Усе можна підлатати і юзати до повної сраки.

 

Нормальні зарплати не беруться з повітря. Не вийде на існуючу жопу натягнути нормальні зарплати та надіятися що це всьо парішає. Буде тільки гірше.
Дуже багато потрібно буквально знищити та створити з нуля. І тоді з часом, не відразу, стане краще. І зарплати в тому числі.
А інакше воно не працює.

В першу чергу це спадок світогляду СРСР, в головах у більшості, ось що до комуналки навіщо будувати нові багатоверхівки якщо можна будувати райони з таунхаусами чи приватні сектори де люди б максимально ефективно скорочували собі ту комуналку, навіщо кугом тягнути газ якщо є техноголії уже давно де все на електриці,  навіть елементарно неможуть людям дати дозвіл на те щоб у старих будинках робили собі автономне опалення у квартирах.

 

 

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Соромітник сказал:

...По темі, вважаю. що тарифи на комуналку у нас більш ніж адекватні чи, скоріше, навіть низькі.

А я не погоджусь (частково).

Наприклад тариф на вивіз сміття - нормальний. А от тариф на опалення - мене не влаштовує. В нас вартість опалення залежить від вартості газу. А от поки вартість газу буде "покривати" зарплати керівників Нафтогазу в районі 1-2 млн. грн. на місяць (!!!!), от до того часу ці тарифи будуть не адекватні. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, draobau сказано:

ось що до комуналки навіщо будувати нові багатоверхівки якщо можна будувати райони з таунхаусами чи приватні сектори де люди б максимально ефективно скорочували собі ту комуналку

карамбастайл детектед :)

багатоповерхівка має до 2-х разів менші тепловтрати (в розрахунку на крадрат площі), порівняно з приватним сектором ;) і квартира в багатоповерховому будинку з індивідуальним (поквартирним) опаленням споживає в рази менше енергоносіїв, в т.ч. й завдяки тому, що організувати водопостачання й каналізацію для багатоповерхівок набагато дешевше, ніж для вулиць приватного сектору.

але все це не має прямого стосунку до тарифів на газ чи електроенергію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...