Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Waver а якщо працювати 7 днів на тиждень то тоді скільки заробите?

А скільки потрібно щоб почувати себе достойно?

 

І ще одне, по темі, скільки відсотків від доходу йде на оплату комунальних?

 

В нас тут може й низькі ціни на комунальні, але і дуже низькі доходи. Низькі настільки, що роботоздатне населення тікає за кордон. А роботодавці ще цього толком не розуміють. І можновладцям взагалі плювати.

 

Оффтопік!!!  Пишіть в його темі!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Waver сказал:

Далі... будівельники в США які будують величезний 93 поверховий будинок по сусідству...

Подивився в інтернеті, ціна проекту 1 мільярд долларів, кошти взяті в кредит.

З такої суми кожен місяць сплачуються шалені кошти по відсотках кредиту, і так як в кожному проекті є економічно обгрунтовані терміни за який час цей проект має бути виконаний, бо кожен місяць тільки одних відсотків по кредитах буде близько декількох сотень тисяч долларів. Не кажучі про застосування новітніх швидкісних технологій будівництва, на скільки я бачу працівники працюють по 12 годин на добу 6 днів на тиждень.

А тепер питання... якщо швидкість будівництва буде така як за звичай в Україні, з 8 годинним робочим днем та 5 робочіх днів на тиждень, з усіма святами, зимовими морозами і т.д, з такими шаленими сумами та відсотками по кредитах - буде таке будівництво рентабельне та на скільки буде відрізнятися зарплата будівельників?

в нас 1 мільярд долларів це ціна всіх новобудов у Луцьку))):)   ну не рівняйте ви мегаполіс і село! В нас настільки дно, що якщо дехто має 2-3 мільярди  долларів то це рахуй цар і Бог в країні і може купити собі все і депутатів і президента, настільки бідна в нас країна, в Америці ось один хмарочос мільярд долларів коштує:).

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Oli сказано:

Оффтопік!!!  Пишіть в його темі!

тут вже давно, сторінок 10 точно один офтоп

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

im-Subsidii%202.png

 

Особи ті що є фіктивно безробітними, ті хто працює за кордодом, ця держава продовжує дивувати своїм маразмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, halcogen сказал:

Після виборів і ними займуться, і бляхарами також.

це при умові  що їх виграє порошенко, що мало віриться, бо його і його уряд непідтримує ніхто, бо такий склад міністрів коли міністр соціальної політики каже меньше треба людям їсти, таке  дно було тільки при януковичі і продовжується досі, хіба маштабні фальсифікації будуть і підкупи. А за бляхи треба не братися а якось давати людям доступні авто, в нас на своєму авторинку розмитнених авто суцільне дно, немає нічого , лише космос ціни на старі авта, а нові недоступні більшості.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, draobau сказано:

це при умові  що їх виграє порошенко, що мало віриться, бо його і його уряд непідтримує ніхто

Мене такі пропагандонські моменти смішать.  А якщо порошенко пройде вдруге, в тебе бомбане? А якщо пройде Вона - то зразу уряд стане крутим, демократичним і спрямованим на людські цінності? Чи якийсь Гриценко зробить за місяць розмитнення двіста баксів і всьо буде пучком?

Ладно, тема про тарифи, перейдем нарешті до них.

Я от за батьків за минулий місяць заплатив за трикімнатну квартиру 390 гривень. Це разом з усіма домофонами, якоюсь там газетою і всім іншим. В чому тут зрада? Грьобана влада довела до такого зубожіння?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Мене такі пропагандонські моменти смішать.  А якщо порошенко пройде вдруге, в тебе бомбане? А якщо пройде Вона - то зразу уряд стане крутим, демократичним і спрямованим на людські цінності? Чи якийсь Гриценко зробить за місяць розмитнення двіста баксів і всьо буде пучком?

Ладно, тема про тарифи, перейдем нарешті до них.

Я от за батьків за минулий місяць заплатив за трикімнатну квартиру 390 гривень. Це разом з усіма домофонами, якоюсь там газетою і всім іншим. В чому тут зрада? Грьобана влада довела до такого зубожіння?

Я буду голосувати не за нього i не за вона а за Бiлецького, бо все те лайно яке ви перелiчили не представляють нацiональнi iнтереси Украiни i народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, draobau сказано:

Я буду голосувати не за нього i не за вона а за Бiлецького

ох ти ж мій хароший, а скажи но мені, скільки разів Білецький на посаді нардепа відвідав ВР? Скільки законопроектів подав? Це ж тіпа наш найманий працівник, правда? І чим він відрізняється в цьому плані від прастігоспаді Ляшка, наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

ох ти ж мій хароший, а скажи но мені, скільки разів Білецький на посаді нардепа відвідав ВР? Скільки законопроектів подав? Це ж тіпа наш найманий працівник, правда? І чим він відрізняється в цьому плані від прастігоспаді Ляшка, наприклад?

Відрізняється тим, що від нього більше користі ніж від ляшка, той реальні діями захищав національні інтереси України, а "бойовий"підарас працює тільки на самопіар і ще непогані бабки за те має.  А нащо туди ходити якщо більшість від влади і голосують усі вони не по зову серця  свого чи розуму, а як проплатять так і голосують, що від того змінило би чи ходив би він чи не ходив? Звичайний чоловік з двома дітьми і націоналіст це нажаль в нас не актуальні в суспільстві такі люди, продовжують вибирати лайно серед лайна на якому клейма ніде ставити. Це такі методи напевно зробити усе щоб було так щоб: а кого краще вибрати, немає нікого,  то хай буде той хто є, завідомо таку думку в суспільство впускають і люди на це купляються і голосують за того самого чи тих самих, то метод з російської пропаганди як у Путіна і у нас працює. Тобто за правління Путіна і його влади росія розквіла а опозиція і ліберали фінансуються з госдепа сша і мутять воду, хоча направді і опозиція уже куплена. У нас аналогічна картина, але в нас є націоналісти і мають вплив, якщо справжні націоналісти будуть керувати країною то тільки тоді будуть зміни. Про тарифи, схема ротердам плюс, раб тарифи, диктування мвф цін нам на енергоресурси це національні інтереси? Коли усілякі газові королі, вона, російський бандит семен могілевич контролюють українську газодобич, і впорівнянні з тим, що молода сім'я  має офіційну зарплату по 8 тис грн , то субсидії їм не треба бо то рахуються уже куркулі:), а якшо поїдеш в Польщу то взагалі багата людина:)  ца маразм повний! Ця держава я незнаю з якею метою але спеціально робить соціальну нерівність, де економічно активне населення має на собі тащити усі проблеми суспільства , пенсіонерів та ледарів аби вони виживали,  а про молоде населення ніхто недумає , але до пори до часу це, коли взагалі тут уже нікому буде працювати. Про ваш випадок, ось саме через таких знедолених ніби які платять 390грн за все, інші тільки 3900 за газ а якшо квартира 80-100 метрів   то і всі 5-6тис. 

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, halcogen сказал:

Ближче до наступного опалювального сезону будуть і про тарифи і про субсидії і про зраду писати. Зараз це не настільки актуально )

Хай но ще гарячу воду на літо вимкнуть, то кварплата взагалі адекватна стане.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, volks said:

Хай но ще гарячу воду на літо вимкнуть, то кварплата взагалі адекватна стане.

Тю. В кожній порядній родині повинна бути така незамінна річ, як неодимовий магніт. І тоді квартплата не перевищуватиме 390 грн. (це вже разом з домофоном і газетою :))) 

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, halcogen сказал:

Альтернативи Пороху не має! Тарифи в низ вже не підуть, ні при Юлі, ні при Бойку.

Оце канешна чувак дав! Чотири роки війна йде, тарифи захмарні (і ще не остаточні), люди масово виїзжають за кордон - але все пісдато, альтернативи немає!))))) Так тримати, дно пробите! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, risenseven сказал:

Оце канешна чувак дав! Чотири роки війна йде, тарифи захмарні (і ще не остаточні), люди масово виїзжають за кордон - але все пісдато, альтернативи немає!)))))

Те, що немає альтернативи, взагалі не звіздато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все заіпісь хлопаки, зарплата 15 штук-легко, комуналка 390 грн, ще й газетку подарують...Шо це ви тут всі ниєте?

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, halcogen сказал:

Не війна, а АТО, 99% пересічних ця ваша ''війна'' ні капельки не зачепила, як бухали так і далі не параться нічим. За кордон почали їздити працювати ще задовго до Порошенка. Ну а на рахунок комуналки- ця халява рано чи пізно мала би скінчитися.

Більшість людей почали виїзжати в пряме ближнє зарубіжжя на заробітки саме за часів порошенка, за часів юлі і януковича виїзжали в італію португалію, америку, вище планку брали. Навала українців в східну європу, почалася маштабно саме після майдану.

На рахунок комуналки це не була халява це були нормальні тарифи які люди могли собі дозволити , тепер на тих же субсидіях і великій ціні, газові магнати заробляють в 3-4 рази більше ніж при янику.

 

Змінено користувачем draobau
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, draobau сказано:

Більшість людей почали виїзжати в пряме ближнє зарубіжжя на заробітки саме за часів порошенка, за часів юлі і януковича виїзжали в італію португалію, америку, вище планку брали. Навала українців в східну європу, почалася маштабно саме після майдану.

На рахунок комуналки це не була халява це були нормальні тарифи які люди могли собі дозволити , тепер на тих же субсидіях і великій ціні, газові магнати заробляють в 3-4 рази більше ніж при янику.

За Порошенка з'явився безвіз і Польща спростила умови прийому на роботу по безвізу, це і послужило каталізатором потоку заробітчан. Раніше оформлення було більш геморне і це багатьох людей зупиняло, а зараз проблем ніяких, документів потрібно мінімум, навіть візи не треба - тільки бери їдь і працюй. От наш народ і змикитив, що немає смислу працювати тут за 250 баксів, якщо можна отримувати втричі більше далеко не від'їжджаючи ("Верховина" - не машина, курка - не птиця, Польща - не заграниця). А на рахунок комуналки, то після запровадження нових умов по субсидіях і, відповідно, значному зменшенню кількості ії отримувачів, неплатежі зростуть на порядок, і будуть газові магнати не заробляти, а смоктати буй. Вже зараз по Луцьку є квартири із заборгованістю по комуналці на десятки тисяч гривень, і ніхто їм нічого не може зробити, бо таке законодавство. А з початком опалювального сезону кількість таких домогосподарств буде зростати в геометричній прогресії.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, difoto сказал:

Мене такі пропагандонські моменти смішать.  А якщо порошенко пройде вдруге, в тебе бомбане? А якщо пройде Вона - то зразу уряд стане крутим, демократичним і спрямованим на людські цінності? Чи якийсь Гриценко зробить за місяць розмитнення двіста баксів і всьо буде пучком?

Ладно, тема про тарифи, перейдем нарешті до них.

Я от за батьків за минулий місяць заплатив за трикімнатну квартиру 390 гривень. Це разом з усіма домофонами, якоюсь там газетою і всім іншим. В чому тут зрада? Грьобана влада довела до такого зубожіння?

 

а можна детальніше ? що по чом

бо я за 3 кімнати тільки за утримання будинку стільки плачу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:
  Показать контент

 

Ні, в принципі все так, та все ж є один нюанс))

За Порошенка дуже швидко з'явилась ще одна чудова річ: долар по 25-27 гривень. І от людина, що заробляла собі на життя чесною працею, і що до 2013го вже доросла до зарплати у 4-6К грн. і навіть не думала кудись там їхати, раптом стала отримувати 150-250 баксів замість 500-700. Ну а далі вже те, про що ти пишеш: безвіз, "незаграниця" і т.д.

 

А на рахунок комуналки. Повідомлення про багатотисячні борги на дошках оголошень біля під'їздів я ще бачив у 12-13 роках, при тих то копійчаних тарифах. І нічого, ті люди живуть у своїх квартирах і по сьогоднішній день. Тому я не вірю в смоктання буя "жидами по-новому". Хоча і згідний з кандидатом наук в тому, що пройдуть вибори і гайки ще більше закрутять.

Закручування гайок не поможе бо Україна це не росія спалять власного теплого стільця на якому сидять, майже кожен рік завжди усі знали по скільки Україна купляє газ, зараз  же все намагаються зробити щоб Українці не знали по скільки Україна купує газ у Росії, ви десь чули нинішню ціну на газ   2018 року? Або можливо, що після виборів буде гірше тому,що зараз дійсно обробляють дешевий електорат, пільговиків, бюджетників, пенсіонерів, військових  на ці групи найбільше впливає державна пропаганда, все буде добре, ми правильно йдем, а вам ось пряник,  як в росії методи. Україна це непередбачувана країна тут можливі різні чудеса ніхто точно незнає як воно буде насправді.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, kroha сказал:

а можна детальніше ? що по чом

бо я за 3 кімнати тільки за утримання будинку стільки плачу

субсидія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

субсидія :)

 

аааа

я ж то думаю,хвалиться і дійсно така халява за комуналку

з таким підходом то да -жизнь маліна ,комуналка копійки

а я на це дивлюся інакше ,бо гроші які мали би йти на розвиток держави - просто про .... на комуналку

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, halcogen сказал:

Не війна, а АТО, 99% пересічних ця ваша ''війна'' ні капельки не зачепила, як бухали так і далі не параться нічим. За кордон почали їздити працювати ще задовго до Порошенка. Ну а на рахунок комуналки- ця халява рано чи пізно мала би скінчитися.

Цікаво, цей комент був списаний з брошури чи це реально в людини таке робиться в голові? Якщо друге, то щиро співчуваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, risenseven сказал:
В 09.05.2018 в 23:18, halcogen сказал:

Не війна, а АТО, 99% пересічних ця ваша ''війна'' ні капельки не зачепила, як бухали так і далі не параться нічим. За кордон почали їздити працювати ще задовго до Порошенка. Ну а на рахунок комуналки- ця халява рано чи пізно мала би скінчитися.

Цікаво, цей комент був списаний з брошури чи це реально в людини таке робиться в голові? Якщо друге, то щиро співчуваю

А що з перерахованого не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, kroha сказано:

 

аааа

я ж то думаю,хвалиться і дійсно така халява за комуналку

з таким підходом то да -жизнь маліна ,комуналка копійки

а я на це дивлюся інакше ,бо гроші які мали би йти на розвиток держави - просто про .... на комуналку

Так я не зрозумів, вам шашечкі ілі єхать? Комуналка має бути великою чи малою? За шо боремся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...