Перейти до змісту

draobau

Учасники
 • Кількість зміста

  195
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

41 Байдужий

Про draobau

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

3 948 перелядів профілю
 1. то нащо міняєте шило на мило? вас тут жде 4 завода тільки і зарплата не більше 6-7 на перших парах, далі максимум 10-ка якшо повезе, кожен третій в польщі і десь закордомом уже або планує їхати, щодо бізнесу то тут добре йде тільки харчова промисловість, тобто їжа, нерухомість дешевша але толку від неї ніякого, бо економічного розвитку луцька нема, лише всякі портсіті, забігаловкі, сфера обслугі, короче. Місто вцілому гарне, але починати з нуля якщо тут не родився, я б не починав тут, перспективи нема, переферія країни, а те що кордом під боком це нереалізовано в повній мірі, все схвачено окремим людьми і область не розвивається. Подумайте 100раз спочатку чи варто, Рівне теж майже таке саме, тільки там трохи видно бурштинову революцію трохи краще, подумайте про львів, якщо хочете на західну Україну.
 2. то переселенці з ордло все ж таки?
 3. в ордло туго уже геть, путін бабок вже майже не дає, всі на самозабезпеченні, от і втікають і чим подальше, аж до бандерівців
 4. Луцьк місто затишне, зелене, жити можна, але з оплатою праці це аж ніяк не Київ чи принаймні Львів, зате в Польшу в 2 рази швидше доїдеш ніж в Київ.
 5. немає у них такого бо вони серйозні люди, працюють віддано, відпочивати вміють, в нас і не працюють і відпочивати не вміють, нагнуть європейця у якихось його правах , він не пошкодує гроші на суди, в нас кожен день державні структури нагинають людей а людям це подобається і як виявляється ще й весело і цікаво для різноманіття Ми далеко далеко не європа по ментальності, і навряд чи колись нею будем, дивлячись на те як проходить дибілізація населення.
 6. Що за народ, причому тут європа і краще ніж в європі до флейму, і до якеїсь там довідки? вагітна дружина, лікар, воєнкомат, європа. В європі явно такої дурні немає ні з лікарями ні тим паче з обнаглівшими воєнкоматами, в європі основна ціль це економічний розвиток, в нас основна ціль це дибілізація населення, не приплітайте вже хоч сюди європу.
 7. був на кухні якийсь потато китай і зігор китай,навіть року не відслужили облетіло хромнапилення з сілуміну, і почали протікати, купив KLUDI німецький за 100 дол. просто клас, масивний міцний одразу видно, що латунь, скупий завжди платить двічі а той тричі я переконуюся уже не раз.
 8. ну тема не на позитиві а на дурості як я бачу, квест по довідку для урізноманнітнення і пізнання життя, сваритися треба для різноманіття, таке враження що в вас з головою не все добре, урізноманітнення і пізнання життя для більшості це подорожі, нові краї, люди, а не походи в державні структури. Наступним кроком у вас буде шоу міняю жінку, для різноманіття???
 9. В вас в військоматі вимагають, що силою чи що? ви зробили уже 3-тю дитину а розуму справді як в 18-ти річного, на ваших плечах 3 дитини яким треба дати майбутнє, мене б в останню чергу турбували якісь вимоги від воєнкомату послав би і все. Помиріться краще з жінкою в вас троє дітей уже скоро буде а ви думаєте про те щоб вас воєнкомат нетурбував, може ваша жінка більший мужик ніж ви от і розбіжності в поглядах, вам жінка не побоялася 3 дітей дати а ви переймаєтесь такими дурницями як воєнкомат, пошліть і все, будьте мужиком.
 10. капремонт мотора, це розточка блока, шліфовка, заміна кілець чи поршнів якщо уже еліпсом, заміна усіх сальників, вкладишів, клапанів гідрокомпенсаторів, оце капремонт, все інше це просто обслуговування мотора і коробки.
 11. куплю мінітелефон(телефон кредитка) обовязкові вимоги щоб тоненький і батарея біля тижня тримала.
 12. українська жадна душа, тут неможе насмілитися продати свого рідного ваз 2109 за 2000 долларів, на автобазарах космос ціни на старі зламки так і лишаються, а ви за 50 000грн хочете дачу з світлом і водою.
 13. і в скільки капремонт обійшовся, виставіть список робіт по мотору може хтось купить, кажуть і бачив сам що вони гниють дуже.
 14. Три семилетних мальчика в Приморье получили вызовы в военкомат Есть обновление от 15:54 → Рост числа годных к службе призывников объяснили успехами в детской медицине Москва. 5 декабря. INTERFAX.RU - Три ученика младших классов в приморском городе Уссурийске из-за технической ошибки получили письменные вызовы в военкомат для постановки на первоначальный воинский учет. "Письменные вызовы были составлены на основании списков юношей 2001 года рождения, предоставленных подразделением Уссурийской городской центральной больницы", - сообщил агентству "Интерфакс" представитель Уссурийского военокмата. Он пояснил, что из-за некорректных данных, предоставленных больницей, вызовы ошибочно получили трое мальчиков 2010 года рождения. Представитель военного учреждения не уточнил, придется ли детям явиться в комиссариат по этим вызовам. Однако в соцсетях дедушка одного из мальчиков выложил фотографию вызова в военкомат и сообщил, что вместе с внуком-второклассником сходит в военкомат. "Внуку 7 лет от роду, 2 класс. Сходим, а то запишут в уклонисты", - говорится в сообщении. По данным пресс-служба Восточного военного округа (ВВО), военные комиссариаты ВВО призвали в ходе осенней кампании 2017 года порядка 8 тыс. новобранцев, более 4 тыс. призывников уже направлены в войска.
×
×
 • Create New...