Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Там той рядок в мене був "неактивний", галочка не стоїть і, відповідно, до загальної суми не додається. Як і аванс за газ щомісяця. Тому в очі може і не впасти.

Я плачу через звичайний банк і все нараховується. У всіх моїх колег - теж є. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, natalka) сказал:

Я плачу через звичайний банк і все нараховується. У всіх моїх колег - теж є. 

то тільки я в танку і не розумію про що мова?

це треба за газ якийсь аванс платити ?

це є обов'язково чи по добрій волі?

 

(кілька днів тому платила по показнику за газ,про аванс ніхто нічого не говорив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, paksivatova сказал:

це треба за газ якийсь аванс платити ?

це є обов'язково чи по добрій волі?

ну ще не обов'язково. Але Волиньгаз і Луцьктепло хочуть... Я плачу лише те що по факту. Ніяких авансів.

1215571773_.jpg.9d586bc7c588d932ced0d268c70800cf.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, natalka) сказал:

ну ще не обов'язково. Але Волиньгаз і Луцьктепло хочуть... Я плачу лише те що по факту. Ніяких авансів.

1215571773_.jpg.9d586bc7c588d932ced0d268c70800cf.jpg

спасибі

погоджуюся з вами )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аванс на газ у платіжках вже давно з"явився.

А ось аванс на опалення з цього місяця після останнього оновлення бази на Комунал тільки у кого централізоване опалення.

Ось пояснення Луцьктепло на їх офіційному сайті:

http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/do_uvagy_spozhyvachiv_poslug_tsentralizovanogo_opalennya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, LenKa said:

 

тільки у кого централізоване опалення.

Ну певна логіка в цьому є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цитата

По состоянию на эту минуту, насколько мне известно, пока такого решения нет. Вообще МВФ требует введения в действие постановления Кабмина, которое было утверждено. Если пересчитать цену газа по формуле, которая там есть, то с нынешних 6,95 цена на газ должна была бы быть почти 11 грн за 1 куб. м, это почти на 50% больше", отметил Рева.

По его словам, в МВФ считают ключевыми две позиции: создание Антикоррупционного суда и достижение импортного паритета в цене на газ внутренней добычи с тем, который импортируется в Украину.

"В МВФ считают, что для того, чтобы рынок работал, должна быть разрушена монополия. Пока Нафтогаз, условно говоря, продает газ внутри страны ниже, чем это могли бы сделать импортеры, у нас рынка газа не будет, потому что здесь всегда будет тот, кто имеет возможность продавать дешевле", - заявил Рева.

Виявляється, проблема в тому, що Нафтогаз має можливість продавати український газ дешевше ніж імпортери імпортний.

latest?cb=20130621115816&path-prefix=ru

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, volks сказано:

 

latest?cb=20130621115816&path-prefix=ru

Ну Реву вінничани десь так і описували мені - але він для влади свій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До виборів не буде підняття цін, тому ніяких чергових траншів від МВФ також не буде. Зате будуть такі новини.

Цитата

Украина тайно вышла на внешний долговой рынок 

Воскресенье, 26 августа 2018 16:52

Министерство финансов в период празднования в Украине Дня Независимости провело частное размещение краткосрочных еврооблигаций.

«Министерство финансов Украины осуществило частное размещение краткосрочных облигаций внешнего государственного займа со сроком погашения в 2019 году на $725 млн», - сообщили в Минфине 24 августа.

Облигации выпущены 23 августа на полгода, они должны быть погашены 28 февраля 2019 года.

Букраннер выступил Goldman Sach, депозитариями - DTCC, Clearstream Banking S.A., Euroclear Bank.

Процентная ставка заимствования составляет 0%, но бумаги проданы с дисконтом к номиналу - за 95,551%. Это эквивалентно порядка 9,1% годовых.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно не финансист, но выглядит КЛЁВО. Банки дают населению по долларовым депозитам 2-3% годовых, а печатают бумагу (облигации) и раздают по 9.1%. Другими словами может лучше было привлечь долларовые инвестиции в виде депозитов населения ( и Алегархов в том числе) и дать процентную ставку ну например 8 или 6 %.  Или просто кто то просто опять выгодно вложил своё бабло, под государственные гарантии и 9%.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, halcogen сказал:

Відразу видно що ви не фінансист. Нєкая фірма, зареєстрована напр. на Кіпрі, кінцевий власник укроп, бере там під 2-3 процента, і тут вкладає під 9%. Профіт на пустому місці.

Так я именно это и имел ввиду. Что вместо того чтобы дать заработать населению Украины, реально заработает очередная личность приближенная к императору.  Ведь эти облигации не выставили в свободную продажу , ну например в ОщадБанке. Я просто помню времена когда была такая инвестиция как облигации и купить их мог любой гражданин к кассе Сбербанка (ссср).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, DarkMonk сказано:

Так я именно это и имел ввиду. Что вместо того чтобы дать заработать населению Украины, реально заработает очередная личность приближенная к императору.  Ведь эти облигации не выставили в свободную продажу , ну например в ОщадБанке. Я просто помню времена когда была такая инвестиция как облигации и купить их мог любой гражданин к кассе Сбербанка (ссср).

 

за скільки часу населення купить облігацій на 725 млн. доларів?

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, rl72 сказал:

 

за скільки часу населення купить облігацій на 725 млн. доларів?

Якщо за рік заробітчани перекинули в Україну 9 млрд, то 725 млн менш ніж за місяць зможуть викупити лише заробітчани. Якщо підтягнуться інші українці, то, думаю, буде в рази швидше.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, DarkMonk сказано:

Так я именно это и имел ввиду. Что вместо того чтобы дать заработать населению Украины, реально заработает очередная личность приближенная к императору.  Ведь эти облигации не выставили в свободную продажу , ну например в ОщадБанке. Я просто помню времена когда была такая инвестиция как облигации и купить их мог любой гражданин к кассе Сбербанка (ссср).

 

ОВДП є в продажу і зараз. Багато купили? )

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, nickel said:

До виборів не буде підняття цін, тому ніяких чергових траншів від МВФ також не буде. Зате будуть такі новини.

 

Підвищувати ціни на газ будуть ще в цьому році, але це буде "черепашими" темпами і буде розбите на декілька етапів. Наприклад; на 10% з 01.10.2018 року і ще на 10% з 01.04.2019 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

І навіщо той МВФ?

40 минут назад, Alex2008 сказал:

Підвищувати ціни на газ будуть ще в цьому році, але це буде "черепашими" темпами і буде розбите на декілька етапів. 

Хотілося б почути причини підвищення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, volks сказано:

І навіщо той МВФ?

Хотілося б почути причини підвищення.

От цікаво, що у головах  у тих, що волають про "підвищення". Що десь в закритій кімнаті МВФ щороку збирається група масонів і розробляє план того, наскільк б це знову заставити Україну підняти ціну газу для свого населення, щоб воно більше витрачало на комуналку?) Невже не можна хоч на секудну напружити мізки й усвідомити, що насправді "вимагає" МВФ? Хоча тут головне не "що", а "чому". 

Змінено користувачем polsno
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, justice777 сказал:

 

ОВДП є в продажу і зараз. Багато купили? )

ОВДП з дохідністю 5% річних  проти 9 з гаком % займу? Гарне порівняння, нічого не скажеш. Але то таке. Ти сам хоч пробував купити ОВДП? Скрін з умовами покупки в одному з державних банків. Багато у нас мільйонерів є? Мабуть усі 65% населення, які отримують субсидію? 2018-08-29_23-04-41.thumb.png.c69af74d1bde1e65783d7210d857db75.png 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Якщо за рік заробітчани перекинули в Україну 9 млрд, то 725 млн менш ніж за місяць зможуть викупити лише заробітчани. Якщо підтягнуться інші українці, то, думаю, буде в рази швидше.

 

9 млрд. , які перекинули заробітчани : 2,5 млн. (орієнтовна нижня цифра в оцінці кількості заробітчан) = 3 600 дол.США перерахував в середньому за рік один заробітчанин.

Враховуючи мінімальний поріг входження в ОВДП та часткову витрату коштів на забезпечення рідних, які залишились в Україні, питання: скільки облігацій зможе придбати один заробітчанин?!!

Питання риторичне!

 

з.і. враховуючи, що позичити державі кошти треба терміново (з МВФ не склалось, у вересні великі виплати по зовнішнім боргам), вважаю, іншого варіанту практично й не було.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

Ти сам хоч пробував купити ОВДП? 

 

Цікавився темою, тому й питання було іронічне!

Хотів заставити декого просто подумати - що таке ОВДП, як працює, які вимоги до купівлі тощо, а не шукати скрізь "зраду"!

 

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen

Не перекручуй! Заробітчани наводились, як приклад, хто б викупив ОВДП.

Цифри говорять про інше!

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, justice777 сказал:

 

9 млрд. , які перекинули заробітчани : 2,5 млн. (орієнтовна нижня цифра в оцінці кількості заробітчан) = 3 600 дол.США перерахував в середньому за рік один заробітчанин.

Враховуючи мінімальний поріг входження в ОВДП та часткову витрату коштів на забезпечення рідних, які залишились в Україні, питання: скільки облігацій зможе придбати один заробітчанин?!!

Питання риторичне!

 

з.і. враховуючи, що позичити державі кошти треба терміново (з МВФ не склалось, у вересні великі виплати по зовнішнім боргам), вважаю, іншого варіанту практично й не було.

От просто цікаво як це - жити без мізків? При чому тут мінімальний поріг входження в ОВДП до таємної позики уряду? А ні при чому, були б мізки, то зрозумів би. Що значить "кошти потрібно терміново"? Вони не знають скільки у них залишилось чи вони не знають що МВФ не дасть бабла бо умови не виконані? Що для них було такою несподіванкою, що вони в мить зрозуміли, що бабла не вистачить і треба позичати? Вони в уряді, що телевізор не дивляться? Я щодня чую по телеку, що МВФ бабла не дасть, бо умови доступу до бабла не виконані, а вони вдруг зрозуміли, що гроші треба терміново. Це роздуми дауна., а не риторичне питання.

Бабло було і буде треба весь час, бо в нас бюджет дефіцитний завжди. То створи державну програму з залучення коштів від населення, під ті самі 9% у державних банках, без будь-якої мінімальної суми входу. Якщо тобі це важко для розуміння, то це звичайний валютний депозит під 9% річних, Петя хай нарешті підпише свій же закон, що гарантує повернення усієї суми депозитів в Приватбанку як в Ощадбанку і я перший понесу бабки на такий депозит. І сума буде більша ніж заробітчанин за рік пересилає в Україну. Українці тримають на валютних депозитах майже 14 млрд. доларів, вони усі могли стати позикою для уряду, якби уряд цього захотів. Але баригі в уряді краще вдавляться ніж зроблять таку пропозицію людям.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, justice777 сказал:

halcogen

Не перекручуй! Заробітчани наводились, як приклад, хто б викупив ОВДП.

Цифри говорять про інше!

Не перекручуй! Заробітчан наводили як приклад позичальників уряду, а не як покупців ОВДП. Різницю відчуваєш чи не дано?

Сам згадав ОВДП і сам тепер доводиш, чому ОВДП не вихід для уряду. Ну маладєц, чо.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказано:

Якщо за рік заробітчани перекинули в Україну 9 млрд, то 725 млн менш ніж за місяць зможуть викупити лише заробітчани. Якщо підтягнуться інші українці, то, думаю, буде в рази швидше.

В теорії красіво. А насправді ти особисто купляв би?

 

упд. Уже прочитав відповідь

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...