Перейти до змісту

halcogen

Power users
 • Кількість зміста

  3 523
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

halcogen last won the day on Жовтень 3

halcogen had the most liked content!

Репутація громади

1 020 Гуру

Про halcogen

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • MSN
  (066)2665249

Останні відвідувачі профілю

10 151 перелядів профілю
 1. halcogen

  Позитив України

  Облгази в Фірташа будуть забирати? До речі, Юля в свій час також повернула у державну власність якийсь там металургійний завод. )))
 2. halcogen

  ЖЖ(жовті жилєткі)

  Саме час виходити Марії Ле Пен. Дайош майдан )))
 3. halcogen

  Позитив України

  Так держава неефективний управлінець, доведено 27 роками незалежності. Наразі держава навіть велосипеда не може виготовити, все роблять ФОПи і приватні підприємства. Без них державі кирдик!
 4. halcogen

  Позитив України

  І в чому позитив?
 5. Суддя молодець, поступив по закону - не має доказів, значить всі вільні, розходимося по домам. А прокурори знову сіли в лужу. А піару то скільки було )))
 6. halcogen

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Я розумію що ви людина військова і повинні захищати сина верховного головнокомандуючого. Але справедливості ради, потрібно розглядати всіх членів ВР, а не окрему постать жіночої статі.
 7. halcogen

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  А тепер заради чесності дайте інфу, як за це ж саме проголосував наприклад син президента - Олексій.
 8. halcogen

  Позитив України

  Їх 0,1%. Всі інші думають як вижити, хто репетиторством, хто хеднмейдом, хто Джерелією.
 9. Вернемся трохи до теми. Экспресс в "Борисполь" снова сломался, даже не выехав за пределы Киева Экс-депутат Киевсовета Алексей Давиденко рассказал об очередной поломке злосчастного экспресса Киев – Борисполь. Соответствующий пост он опубликовал в Facebook. По его словам, на этот раз поезду не удалось даже выехать за пределы Киева. Функцию тягача снова пришлось выполнять подоспевшему локомотиву. “Когда он сломался первый раз, я подумал – с кем не бывает. Переволновались. Когда он сломался второй раз, я подумал – всякое бывает. Недосмотрели. А сегодня утром он сломался в очередной раз, и я подумал – какой стыд и позор”, – пишет Давиденко.
 10. Ми ментально подібні до Європи. Орієнтуватися потрібно на них. Так що приклад США нам не підходить.
 11. Це все неодружені. Коли одружиться і будуть діти, тоді почне чухати рєпу і підшуковувати будиночок.
 12. Банальна боротьба за грошові потоки прихожан, нічого лічного..
 13. При мінімалці страдає якість. Молодий вчитель прийде, попрацює рік/два а там далі або в дикрет якщо дівчина, або на гражданку в інше місце. На її місце приходить інший молодий вчитель і все повторюється як з попереднім. Тому і спостерігаємо спад в освіті.
 14. Щоб викладачі були мотивовані потрібно підняти їм суттєво зарпплату, особливо молодим. Молодий вчитель сьогодні отримує мінімалку. А приватна школа це як приватні садобки. Да якісніше, але значно дорожче для батьків. В Луцьку є приватний садочок, абонимент там ніби 7000грн/місяць. Потягните ви ці приватні заклади? Я і більшість ні.
×