Перейти до змісту

halcogen

Power users
 • Кількість зміста

  2 613
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

halcogen last won the day on Грудень 2 2017

halcogen had the most liked content!

Репутація громади

670 Професор

Про halcogen

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • MSN
  (066)2665249

Останні відвідувачі профілю

9 601 перелядів профілю
 1. Сьогодні ж була стаття на фінансовому - в звязку з падінням біткоїна, ціни на відеокарти можуть сильно впасти Так що тут не все однозначно. Але популярний нинче слогун - будєт только дорожать ще ніхто не відміняв )
 2. Вибираємо і"мя

  Юля Юріївна
 3. Нащо там спецпідрозділ? Щоб покласти двох пацанів і трьох дівчат на підлогу лицем вниз? Та й не ювелірний магазин це, що поласитися народним добром.
 4. До речі, цього року планую замінити фасади на кухні. 50% фасадів не простояли 3 років, відвалилася плівка від МДФ. Кухня Паула, виготовлялася ніби на сучасній фабриці. Вот так. На цей раз замовлю фарбовані.
 5. Вище був мій пост про те, що відвалилася кромка від стільця. Той майстер напевно досі вважає що він вміє приклеювати кромки. Кромка відвалиться 100%, просто в одних швидко, в інших згодом. Така природа ДСП, розбухати.
 6. Потім кромка відвалиться і все.. Якщо робити собі або на совість то можна глянути в сторону мебельного щита, хоча б букового. Але це вийде дорожче за ДСП. Деякі орли шпонують фанеру, виходить також непогано + фанера міцніша за ДСП і МДФ.
 7. Простіше їх перекрасити, а не перелаковувати.
 8. Я вибачаюсь звичайно, ви просили без флуду, але тема ізначально ''флудова''. 1)Заяву на звільнення писати треба буде без дати? 2)Як з лікарняними? 3) І головне, що будете робити, коли працівник вернеться з заробітків і офіційно звернеться в податкову і прокуратуру з заявою про невиплату заробітньої плати в період перебування його закордоном? Штрафи там великі. Не створюйте самі собі проблем, нащо воно вам.
 9. Вираз Сцикотно не коректний. Я б сказав би -така інвестиція з низьною рентабельністю просто не цікава. Сцикотно - це зараз налом в біткоїн уходити . До речі, може вигідніше було б 50% на сонячні і 50% на ферми? І ганяй собі біткоїн, а чьо?
 10. Ну так налаштуй свою карточку так, хто забороняє. На своїй ліміт 500 грн в день без піна в будь-яких магазинах, цього хватає на мєлочьовку (Ощадбанк)
×