Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Віталій СК сказано:

У нас зате картопля дешева.

таки да, але, машину нею не заправиш...на жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

таки да, але, машину нею не заправиш...на жаль...

після переробки картоплі у спирт - можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Bliksss сказал:

таки да, але, машину нею не заправиш...на жаль...

Ну їжа - це все-таки базова потреба, навідміну від машини.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Fedor4uk сказано:

після переробки картоплі у спирт - можна

в домашніх умовах - тільки для внутрішнього споживання )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

 

Шпрехен зі дойч?))

 

44.6 øre per kWh is the average price of electricity for households, excluding taxes and grid rent 

перекладається як "середня ціна електроенергії для домогосподарств, без врахування податків і оренди мережі"

 

Тобто гривняпіссят - це якраз таки і середня по Норвегії, а не "окремий випадок")))

А плюс середні податки і середня оренда дають середню загальну 3,80 грн.

 

Повертаючись до теми:

Ціна 1000кВт-год для непобутових споживачів Волині 

 

Тариф на розподіл електричної енергії      (2 клас напруги, 0,4-10 кВ), грн./МВт•год

318,67

Постанова НКРЕКП   № 1018 від 18.09.2018 р.

Тариф на постачання електричної енергії для споживачів 1 групи, грн./МВт•год

20,60

Постанова НКРЕКП   № 1018 від 18.09.2018 р

 

Змінено користувачем Fedor4uk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Новий стартап

ЗАВЕЛИ ЖИГУЛИ на ДРОВАХ вместо БЕНЗИНА

1. Утворюється дуже шкідлива піролізна жижка. 

2. Газ потрібно якісно очистити бо мотору буде кирдик.

3. Дрова перед використанням потрібно підготовити (сушка) та зберігати не так як звичайні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то авто на дровах це ніякий не старт-ап, а давним-давно придумане і втілене, погугліть

крім того, в темі про тарифи за комуналку є офтопом

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут мене вчергове згадали незлим тихим. Нажаль, зараз рідко заходжу на борду - дві роботи і волонтерка. Але прокоментую, спецом для @yu2007

Є в мене два друга дитинства і чимось наша трійця подібна один до одного. Один - АТОвець, вже на дембелі зайнявся відновленням кіностудії "Волинь". На зарплаті - півмінімалки. Другий - відомий радіоведучий, на приблизно такій же зарплаті. Третій - військово-громадський волонтер.

У всіх трьох є "хобі" і "робота".

Один на "плитці" в Києві за тиждень заробив 20 тис. грн., на половину суми накупляв стільці в кіностудію для перегляду фільмів.

Другий на шабашці таскає мішки з піском, щоб мати гроші на утримання дітей і у своє задоволення займається низькооплачуваним "хобі".

Я на підробітку (10:00-13:00) за місяць заробив 7 тисяч (просто цікава робота) - це крім основного прибутку. Тисячі три "відправив" на війну.

І ми троє якось не ниєм і навіть не звертаєм увагу на гроші - живеться, та й добре.

Була б в мене ціль нарубати купу бабла - я б пішов плиточником десь до Києва, де 100 тисяч на місяць заробити - взагалі не питання, це інфа з самих перших вуст.

А ви далі пліткуйте  про "плиточників". Удачі! ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Невже таки дочекаємося можливості встановлення терморегуляторів у багатоповерхівках із вертикальною розводкою?

 

Teplo.thumb.png.1754e757cf7b9202fcef0117bb30d006.png

43519207_2212148349067333_35744875757730

Змінено користувачем Serpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Serpent сказано:

Невже таки дочекаємося можливості встановлення терморегуляторів у багатоповерхівках із вертикальною розводкою?

Але наскільки я зрозумів, то в будинку повинен бути загальний лічильник тепла. Тоді від загальних показників віднімається показник розподільника.

У моєму будинку лічильника ще досі немає.

Причому щось було таке написано, що такі розподільники мають бути в 70% квартир щоб нормально можна було порахувати.

 

Ну побачимо наскільки швидко цю можливість візьмуть до уваги представники "Луцьктепло" і це реально можна буде зробити.

У мене на 5 поверсі в найбільшій кімнати 9 чавунних секцій і досить холодно, зате на 1 поверсі - 20 секцій, старі вікна та двері і у них жара, зате платимо порівну.

 

До речі, такий розподільник коштує ~ 1200 грн. 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, tarasmv сказано:

Причому щось було таке написано, що такі розподільники мають бути в 70% квартир щоб нормально можна було порахувати.

50% квартир повинні бути згодні встановити розподільники. Але думаю, що бажаючі будуть, адже квартири без лічильників тоді будуть платити ще більше.

42 хвилин тому, tarasmv сказано:

У мене на 5 поверсі в найбільшій кімнати 9 чавунних секцій і досить холодно, зате на 1 поверсі - 20 секцій, старі вікна та двері і у них жара, зате платимо порівну.

У тебе напевно теплоносій подається знизу вгору. У мене навпаки, зверху вниз, тому на верхніх поверхах ташкент, а на нижніх дубак. Ну і варто би ще пройтися по сусідах і глянути, якщо можливо, чи не живуть у вас розумніші за інших громадяни, які зробили теплі підлоги врізавшись у систему централізованого опалення.

46 хвилин тому, tarasmv сказано:

До речі, такий розподільник коштує ~ 1200 грн. 

Це небагато, думаю за один опалювальний сезон система себе окупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розподільник встановлюється на кожен радіатор.

У мене їх 4 + рушникосушка у ванній = 1200*5 = 6000.

І це ж полюбому повинен бути проект, кошти за встановлення, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, tarasmv сказал:

Розподільник встановлюється на кожен радіатор.

У мене їх 4 + рушникосушка у ванній = 1200*5 = 6000.

І це ж полюбому повинен бути проект, кошти за встановлення, і т.д.

цікавий такий розподільник за 1200, а ссилку можна?де такого купити

Змінено користувачем Sashapetrash
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, tarasmv сказал:

 

дійсно цікава річ

бо по факту на сьогодні так можна встановити хіба що лічильник тепла на батарею і то кількість барарей відповідно - окремий лічильник на кожну батарею

лічильники тепла на сьогодні дивися від 4000 грн і множим на кількість стояків плюс монтаж плюс проект, космос по ціні короче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро піднімуть ціни на газ, і тоді ціна встановлення такої системи вже не буде здаватися космосом.  Все одно окупиться досить швидко, як не крути (особливо у квартирах із великою площею).

Змінено користувачем Serpent
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, tarasmv said:

Але наскільки я зрозумів, то в будинку повинен бути загальний лічильник тепла. Тоді від загальних показників віднімається показник розподільника.

У моєму будинку лічильника ще досі немає.

Причому щось було таке написано, що такі розподільники мають бути в 70% квартир щоб нормально можна було порахувати.

 

Ну побачимо наскільки швидко цю можливість візьмуть до уваги представники "Луцьктепло" і це реально можна буде зробити.

У мене на 5 поверсі в найбільшій кімнати 9 чавунних секцій і досить холодно, зате на 1 поверсі - 20 секцій, старі вікна та двері і у них жара, зате платимо порівну.

 

Он воно що, михалич))

А в сусідній темі "позитивісти" вже пишуть, як понавстановлюють собі лічильники, і як народ заставить жеки "смоктати")))

 

Ну в принципі логічно, що для індивідуального обліку треба загальнобудинковий лічильник і певну кількість встановлених індивідуальних лічильнико-розподільників.

Аналогічно загальнобудинковим лічильниками газу. Газовики зняли загальні показники, відняли показники тих квартир, де є індивідуальні лічильники, а решту розділили "по-братські" між квартирами без індивідуальних лічильників. І замість оплати по нормі люди інколи переплачують в кілька разів.

 

Хоча тут ще більше нюансів. Як в цій ситуації з розміром радіатора: 9 секцій проти 20. Як тоді личильник веде облік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, yu2007 сказано:

замість оплати по нормі люди інколи переплачують в кілька разів.

Та ладно, субсидія все покриє.:D

Тільки дурень не маючи субсидії буде економити на встановленні лічильника.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Віталій СК said:

Та ладно, субсидія все покриє.:D

Тільки дурень не маючи субсидії буде економити на встановленні лічильника.

Хибне твердження. Субсидія покривала (частково) лише соціальну норму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

ГРОЙСМАН: ТАРИФИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗРОСТУТЬ НА 23,5%+

Це те, чого нам вдалося неймовірними зусиллями досягти в результаті цих переговорів", - сказав він. 

 

Це як розуміти? МВФ не хотів на стільки ціну підняти, але Гройсман... завдяки "неймовірним зусиллям"...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще не грієтесь біля бочки з тліючим сміттям?! - уряд йде до вас!

чергове затягування зашморгу

Кабмін вирішив підвищити ціни на газ на 23,5% з 1 листопада

Цитувати

Прем'єр Гройсман заявив, що спочатку планувалося підвищити ціну на 60% і 23,5% - результат компромісу

 

Кабінет міністрів вирішив підвищити ціни на газ на 23,5 % з 1 листопада. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Я розумію, що для кожної української родини це важко. Але хочу сказати, що ми розпочинали перемовини з того, щоб вирівняти ціни на 60%, підвищити від діючої ціни на 60%. Але внаслідок наших перемовин і компромісу, знайшли інший підхід. І ціни на газ із 1 листопада зростуть лише на 23,5%. Не на 60. Це те, що нам вдалось неймовірними зусиллями досягти внаслідок цих переговорів", - заявив Гройсман.

Відповідне рішення було ухвалено одноголосно.

Діюча ціна буде продовжена до 1 листопада. 

 

Таким чином Кабмін встановив ціну на газ для населення - 8 тис. 550 гривень за тисячу кубічних метрів з листопада.

"Проект постанови покладає спеціальні обов’язки на НАК "Нафтогаз" продавати з 1 листопада 2018 року постачальникам газу населення газ за ціною 8 тис. 550 грн за тисячу кубічних метрів", - заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Раніше повідомлялося, що дію спеціальних зобов'язань для "Нафтогазу України" про пільги на продаж газу теплокомуненерго й облагазам було продовжено до 27 жовтня.

Як повідомлялося, Володимир Гройсман заявив, що підвищення цін на газ обійдеться "мінімальними втратами". До цього повідомлялося, що Кабмін відклав підвищення ціни на газ для населення до 18 жовтня.

 

Міністр соціальної політики Андрій Рева своєю чергою повідомив, що в проекті держбюджету на 2019-й рік закладено зростання тарифів на газ на 25%.

Нагадаємо, уряд України на переговорах з МВФ досяг принципової домовленості щодо поступового підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року.

 

Але головне "ВІН РОЗУМІЄ"! Наш український "ноВиДєржитесь"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по радіо розказували,скільки мільярдів заробив Нафтогаз  - і на скільки це більше ,ніж в минулому році

я до сих пір не можу зрозуміти, чому ми ,украінці,маємо платити за газ власного видобутку по розцінкам європейським ,створюючи монополісту зверхприбутки і проідати бюджет на субсидії

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

... Короче, весною думайте головою ....

 

Як кажуть, весною зійде сніг, буде видно, де хто срав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшла на кілька сайтів подивитися,що пишуть про нові ціни на газ

Сегодня,Корреспондент - не бачу такої новини ,що й не дивно - але відразу кидається в очі публікація яка добра нова програма з МВФ

Українська правда, точніше Економічна - написала 

Але ,як завжди, просто і доступно написала така неулюблена Страна

В цій частині якраз те,що кожен повинен розуміти 

 

На самом деле эксперты подвергают большому сомнению необходимость повышение цены на газ для населения, который поступает, в основном, от собственной добычи. А потому его цена, по идее, не может зависеть от импортного паритета.

Однако, по настоянию МВФ, правительство приняло формулу определения стоимости газа для населения не исходя из реальной себестоимости его добычи в Украине, а вследствие сложившейся средней цены на немецком хабе (дороже украинского газа более чем в пять раз). К стоимости добавляются затраты на несуществующую транспортировку в Германию через всю Украину, а потом - из Германии до границы Украины. Цена определяется в валюте и конвертируется в гривны.

То есть, это цена сугубо виртуальная, но при этом создающая сверхприбыль за счет граждан НАК "Нафтогазу", который украинский газ добывает и затем продает населению и предприятиям теплокоммунэнерго.

Экономист Виктор Скаршевский считает, что повышение цены на газ можно было избежать.

"Потребности населения как раз перекрывают объемы внутренней добычи - 15 млрд кубометров в год дает только "Укргаздобыча". Со 100% рентабельностью, оплатой ренты, транспортировкой стоимость такого газа не превышает 3,5 тыс. грн. за тысячу кубометров, а это почти вдвое ниже, чем действующий тариф (а теперь уже почти втрое - Прим.Ред.). То есть, впору говорить не о повышении цены на газ для населения, а об его уменьшении", - говорит эксперт.

 

і ще з однієї публікації на цьому ж ресурсі

 

Глава Ассоциации потребителей энергетики и коммунальных услуг Андрей Герус пишет, что одновременно с ростом цен на газ власти Украины мешают добывать топливо в нашей стране:

"Сегодня правительство подняло цену на газ для населения.

Сегодня Полтавский областной совет отказал государственной "Укргаздобыче", которая получит дополнительные деньги именно для добычи дополнительного газа, в выдаче новых лицензий на добычу газа. Это уже какой-то 65-отказ. Но одновременно этот облсовет выздал такие лицензии другим компаниям-пустышкам.

Это важно, что эти решения приняли в один и тот же день. Мы идем своим путем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...