Перейти до змісту

Продам робочу станцію на XEONi E5-2678 V3


Рекомендовані повідомлення

Крута робоча старція, яка без проблем працює з відео, аудіо і тягне ВСІ ігри! По потужності набагато крутіша від І7-7700к. Xeon E5-2678 v3, відеокарта GTX 1060, 3Gb, 32 gb пам"яті ddr3, але працює швидше за ddr4, бо 4-канальна. Новенький SSD NVME M2 512 Gb, Швидкість від 3500. Для зберігання 2-терабайтник SATA6. Блок живлення 780. Дуже крута башня, навіть при найбільшому навантаженні, температура процесора не більше 45 градусів. Та шо писати, - все на фото! Стан системника не дуже, всередині - все супер. Дзвоніть, пишіть. Можу поставити програми для створення музики, відео. Покажу роботу. Невеликий торг! Навіть комплектуючі коштують дорожче, ніж весь системник в зборі! :) і відео, і фото реальним покупцям. Ціну ставлю доступну. 6999гр. Бо на олх поставив 7999гр. Вчора. Цікавляться :)

к2.jpg

к3.jpg

к4.jpg

к5.jpg

к6.jpg

к7.jpg

к8.jpg

Змінено користувачем sobiratel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GTX 1060, 3Gb - тягне всі ігри:D Продав не так давно Alan Wake навіть в мінімалках в 720 слайдшоу видавав) як і ласт оф ас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 09:17, AnimaNoir сказав:

GTX 1060, 3Gb - тягне всі ігри:D Продав не так давно Alan Wake навіть в мінімалках в 720 слайдшоу видавав) як і ласт оф ас.

В оголошенні ні слова неправди. Я ж не сказав з якою швидкістю і як тягне. :)  Для ігроманів за таку ціну навіть відеокарта не вийде. А в остальному - все правда, тихо, шустро, потужно працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 09:17, AnimaNoir сказав:

GTX 1060, 3Gb - тягне всі ігри:D Продав не так давно Alan Wake навіть в мінімалках в 720 слайдшоу видавав) як і ласт оф ас.

Ви свою GTX 1060 оцінили в 4000гр. Коли я питав недавно. А тут ВЕСЬ системник. З такою ж картою.  :)

Змінено користувачем sobiratel
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 09:54, sobiratel сказав:

Ви свою GTX 1060 оцінили в 4000гр. Коли я питав недавно. А тут ВЕСЬ системник. З такою ж картою.  :)

Ви мене точно ні з ким не путаєте?) Бо це трошки наклеп. Я свою 1060 3gb продав ще зимою. І ціна там була в два рази ниже;) 2k-2200 шось таке. Удачі в продажі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 11:39, AnimaNoir сказав:

Ви мене точно ні з ким не путаєте?) Бо це трошки наклеп. Я свою 1060 3gb продав ще зимою. І ціна там була в два рази ниже;) 2k-2200 шось таке. Удачі в продажі)

Приношу щирі вибачення. Це були не Ви. Це була інша людина з нашої спільноти. Просто значок (аватарка) дуже подібна, а я був схвильований запропонованою ціною. На знак поваги і щирого розкаювання можу запропонувати Вам блутуз адаптер для клавіатури, чи мишки і навіть готовий заспівати пісню, щоб згладити негативне враження від наклепу. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 11:53, sobiratel сказав:

Приношу щирі вибачення. Це були не Ви. Це була інша людина з нашої спільноти. Просто значок (аватарка) дуже подібна, а я був схвильований запропонованою ціною. На знак поваги і щирого розкаювання можу запропонувати Вам блутуз адаптер для клавіатури, чи мишки і навіть готовий заспівати пісню, щоб згладити негативне враження від наклепу. 

Вибачення прийняті) Пісні буде достатньо, Батько Наш Бандера)

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 11:59, AnimaNoir сказав:

Вибачення прийняті) Пісні буде достатньо, Батько Наш Бандера)

Заспівав. Голосно. Щиро. Трішки захрип, але наче камінь з душі. Гарного дня. :)

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордовці, невже я "заломив" круту ціну, що ніхто навіть не торгується? :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 21:42, sobiratel сказав:

А якщо розукомплектувати? Можливо, так швидше продасться?

Перекиньте в новий гламурний дешманський led-rgb копрус за 1000-1500 грн. на кшталт такого, і на OLX залетить на раз-два.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, жах! :) Корпус - 2 жахи вкупі. Тому й скинув на борді 1000, бо тут всі майже не юзери, а метри комп'ютерники. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще не все. Мені треба було терміново працювати, то я схопив перший-ліпший корпус, а башня не влазила. То прийшла на допомогу болгарка.:D

17143057809346769677498149042444.jpg

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 14:58, case_l сказав:

віконце можна заварити 

І фігурні грати з логотипом Майкрософт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.05.2024 в 15:53, dispetcher сказав:

Яка материнка?

https://prom.ua/ua/p2073884447-materinskaya-plata-huananzhi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...