Перейти до змісту

justice777

Power users
 • Кількість зміста

  2 753
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

justice777 last won the day on Травень 8

justice777 had the most liked content!

Репутація громади

736 Професор

1 Підписник

Про justice777

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

12 220 перелядів профілю
 1. Уїк-енд №37 (13-16 вересня 2018 роки) на українському кінопрокатної ринку запам\'ятається унікальним прецедентом - з двох з половиною десятків фільмів, які перебувають в прокаті, 5 стрічок - українського виробництва. З п'яти стрічок, які демонструються зараз в наших кінотеатрах, найуспішнішою виявляється «Таємний щоденник Симона Петлюри», який за 11 днів прокату зібрав більше 2-х мільйонів гривень (при виробничому бюджеті в 47 мільйонів), що дозволило стрічці утриматися на 7-му місці в бокс-офісі. За 8 тижнів в прокаті стрічка «Брама» Володимира Тихого зібрала 1 мільйон 164 тисячі гривень, а подивилися її 15 034 українських глядачів (22 місце в бокс-офісі). Кілька успішніше прокочується «Бобот і енергія Всесвіту» - за 3 тижні прокату валові збори цього фільму склали 1 мільйон 389 тисяч гривень (18 826 глядачів, 16 місце). Найприкріше за стрічку «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк - на стартових 79 екранах вона зібрала всього 238 тисяч гривень (2 736 глядачів, 12 місце). Дані по фільму «Місто, в якому не ходять гроші» Ганки Третяк відсутні.
 2. Антикризова стратегія на Азові https://milnavigator.tv/antykryzova-strategiya-na-azovi-efir4_5_0/
 3. Уїк-енд №36 (6-9 вересня 2018 роки) на українському кінопрокатної ринку запам\'ятається в першу чергу тим, що в першій десятці вітчизняного прокату присутні відразу дві українські стрічки (і обидві підтримані фінансово Державним Агентством України з питань кіно). Можна припустити, що в осінньо-зимовий період така ситуація має шанси повториться ще не раз, адже свого виходу на вітчизняні екрани чекають ще близько двох десятків вітчизняних стрічок. Примітно, що будуть серед них і такі, які зроблені без державного фінансового участі. Нова стрічка Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри» показала більш високі результати, ніж вийшла тижнем раніше ще одна українська стрічка «Бобот або енергія Всесвіту»: вона зібрала на 300 тисяч гривень більше, ніж «Бобот», при значно меншій кількості займаних екранів ( -50). За перший уїк-енд в прокаті «Таємний щоденник» зібрав 1 мільйон 150 тисяч гривень (що, втім, мало можна порівняти з заявленим виробничим бюджетом в 47 мільйонів гривень), а подивилися його 14 тисяч українських глядачів. Цікаво буде поспостерігати за розвитком ситуації, адже в найближчий четвер 13 вересня на українські екрани вийдуть ще 2 вітчизняні стрічки - «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк і «Місто, в якому не ходять гроші» Ганки Третяк.
 4. justice777

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Маніпуляція та брехня - синоніми брехЮлі!! :(
 5. "Просто отдайте нам Украину". Кто победит в войне за Европу Спецпроект Желания получить Украину целиком у Кремля больше нет. Собеседники LIGA.net в среде силовиков, политиков и дипломатов сходятся во мнении: реализуется ставка на уничтожение украинского государства. Делать это Москва хочет совместно с "осью ультрапопулистов" в ЕС, которые вот-вот объединятся и провозгласят единый фронт. ЕС, как никогда ранее, на грани выживания. Поможет России и хаос внутри Украины. И чем его будет больше, тем лучше. Против Украины играет собственная практика последних 100 лет государственности. Все сценарии написаны новейшей историей – Москва лишь пытается их повторить, играя на противоречиях украинского общества. В материале LIGA.net о том, какой план повез в Москву Курт Волкер и что из этого вышло; какие условия ставил Константинополь для получения Томоса; почему Новинского могут лишить гражданства; что обсуждали Путин и Трамп; как рушится мировой порядок, а также что придется сделать Петру Порошенко, чтобы Медведчук не стал спикером Верховной Рады, а Украина - не утонула в хаосе и не развалилась на куски, превратившись в Новороссию. http://project.liga.net/projects/war_for_europe/
 6. justice777

  Ліга Націй - 2018

  Справедливо! Всіх з перемогою!!!
 7. justice777

  Позитив України

  Компания отрыла новый завод по производству семян-сельхозкультур в Житомирской области Германский концерн Bayer открыл в Житомирской области завод по производству семян-сельскохозяйственных культур. Об этом сообщил президент Петр Порошенко в Facebook. "Сегодня в Житомирской области открылся новый современный завод по производству семян сельскохозяйственных культур компании Bayer. А это - 85 постоянных и 220 сезонных рабочих мест для украинцев", - написал он. Как отметил президент, для строительства завода были привлечены $200 млн инвестиционных средств. "Важно, что компания помогает решать социальные вопросы местной общины - поддерживает школу и библиотеку, а также профинансировала строительство новой дороги и амбулатории", - добавил Порошенко.
 8. В темі! Лише декларативно. Механізм гарантій не прописаний Більше того, Ощадбанк хочуть зрівняти в вимогах щодо компенсацій з усіма іншими фінустановами. Відповідний законопроект вже перебуває на розгляді у Верховній Раді. Тому, не захоплюйся надто Ощадом!
 9. Погоджуюсь з попереднім дописом. Єдине але - потрібно було негайно і багато. Враховуючи ліміт фонду гарантування вкладів та суму запозичення - потрібно було б залучити понад 100 тис. обережних вкладників, які б не хотіли перейти граничну межу гарантування вкладів у 200 тис. грн. Звичайно, планування у сфері фінансів - важлива річ. Можна було б це подати, як вклади в держбанках до річниці незалежності з обмеженим строком залучення... Але, маємо те, що маємо!
 10. justice777

  Позитив України

  "Черкасский Автобус" выиграл тендер на поставку 40 автобусов в г. Батуми (Грузия). Теперь украинские автобусы Ataman A092H6 будут курсировать на маршрутах грузинского курорта. В рамках тендера "Черкасский Автобус" поставляет в Грузию автобусы Ataman A092H6, укомплектованные кондиционером, камерой наблюдения за салоном, рекламным монитором и системой оповещения. http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=42230
 11. Нікель, ось ти активно шаблею махаєш - "я б купив", "я б вклав". "Не словом, а ділом", - казав один з Президентів України. Заскінь свої вкладення 2012 р. (пропонувались для населення через Ощад, дохідність 9,2% - http://www.finbrok.in.ua/finansovye-rynki/novosti/3038-s-30-noyabrya-ukraintsam-nachnut-prodavat-kaznachejskie-obyazatelstva-serii-b-stavka-snizhena) з.і. не розумію твого зрадофільства!
 12. Погоджуюсь, що приклад поганий. Саме тому його й спростовував
 13. halcogen Не перекручуй! Заробітчани наводились, як приклад, хто б викупив ОВДП. Цифри говорять про інше!
 14. Цікавився темою, тому й питання було іронічне! Хотів заставити декого просто подумати - що таке ОВДП, як працює, які вимоги до купівлі тощо, а не шукати скрізь "зраду"!
×