Перейти до змісту

Fahrenheit

Учасники
 • Кількість зміста

  58
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

35 Байдужий

Про Fahrenheit

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Не розумію, чому так не любите оператора. Ось як турбується про людей (можливо, навіть не абонент lifecell). Фото сьогоднішнє.
 2. Добавити нічого, лише порада почати вживати щось від шизофренії. Вона в тебе все більше прогресує (це на рахунок карамби, модери бачать ip - запитай в них інформацію). Update. А ні, спитаю наостанок у всіх: не послав Порошенко синів, заникались депутати - хто ж тоді вас прикриватиме? Чи думаєте, що швидко за кордон зникнете? Не вийде.
 3. Уважно я переглядав, просто ти допустив помилку. Чому ж на @Профессиона́лшвидко перестрибнув? Чи "на відміну від..." себе забув дописати? І ти якраз в тему з "діточками", бо дуже сумно, що мені з неповними 30 роками і строковою службою в прикордонному загоні треба заспокоювати переляканого мужчину, якого лише сама думка про введення військового стану заставляє годинами виписувати на форумі.
 4. Один @yu2007 щиро показав, чого він боїться. Інші ж мудрі за клавіатурами, лиш потім їх мами під автобус кидаються.
 5. Ні-ні, звичайно, військовий стан - то дурниця. А якщо наша оборонка фігово розвинена - то й нема чого в те Азовське лізти. Як вам пояснити, що коли кораблям країни інша країна забороняє вільно рухатись - то сидіти і цокати язиками "ой, то воно ж старе" - якось не тойво.
 6. Масові протести? Не сміши. Тут ще Нокіан клянеться що навіть військового стану не буде. Було б добре усім, хто видає такі прогнози - бути в рідонлі в разі не справдження.
 7. Зранку був у військоматі, внесений в списки. Ох да, про "інтереси" заговорили. Знову мантра "війна усім вигідна, блабла.." Про бляхи окрема тема є. Дитячі жартики з фотографуванням можеш засунути собі - в мене за плечима більше року патрулювання міста.
 8. Наша армія не може пройти до наших берегів. Це не вельми радикально? Може ну його, хай гниють там всі під Одесою - там і розбити легше всіх одним махом (були ще експерти, які не розуміли, чому ж це все вийшло в море). Я думаю, коли десь над Києвом літатиме чужа авіація - тоді можна буде задуматись про військовий стан. Звісно, теж не пороти гарячку, а виважено за тиждень-два прийняти рішення.
 9. Народ, ви зараз прикалуєтесь? Росія відкрито (наголошую, відкрито, без знімання шевронів з солдат, без лівих "референдумів", а відкрито) пішла на такі міри, за які будь яка інша б держава об'явила війну - а нам дай лише гадати, чи вибори через пів року стануться! Ще б було там з кого вибирати. Катери їм, бачиш, ржаві і нещасні. Це є наш флот, який йшов до наших берегів! Я вже давно підозрював, що нам тут, на заході, війна здається чимось далеким і не нашим. Навіть проводи бійців в останню дорогу стали буденністю для містян. Але щоб настільки все стало дике .. А добре ж було останні місяці, а то й роки. Захотів машинку недорого - взяв бляху. В пятницю на ній можна і на пиво в карабас катнути. Раптом що - машина не моя. А тут замайоріла перспектива військового стану - це ж жах, ще може й приторговувати окремим спритникам з кацапстаном не вдасться більше.
 10. Маленький нюанс з арома-дифузатором 1600 і невеликий торг
 11. Fahrenheit

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Юля лізе в усі шпарини і на ключові білборди. Тут вже не до жартів (пригадується культова свого часу "Бригада" з листівками "Братва рвется к власти").
 12. Fahrenheit

  Від чого гул у трубах

  Дякую за відповіді. Пробуватиму говорити з сусідами. Найперше, підозрюю кран. Насос навряд, так як лише у ванній така халепа.
×