Перейти до змісту

diezel

Учасники
 • Кількість зміста

  1 065
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

diezel last won the day on Квітень 23

diezel had the most liked content!

Репутація громади

290 Поважний

1 Підписник

Про diezel

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 01.07.1978

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

11 163 перелядів профілю
 1. Дуже важко визначити, що посприяє твому бізнесу, а що зашкодить, ведучи цей бізнес на территорії більш-менш серьйозній(наприклад ЄС) тим більше, якщо той бізнес залежить від експорту чи субпідрядів. Одна справа розказувати деталі ведення бізнесу в ЄС і тролити, інша - уособлювати свій тролінг з конкретним підприємством.
 2. Це неправильний підхід до заробляння в ЄС. Та і просто, до старту будь-якої діяльності в ЄС.
 3. Троє людей плюс разові угоди. Фірму в Польщі відкрив трохи більше пяти років тому під ВНЖ з прицілом на еміграцію, в Україні тоді сенсу займатись бізнесом не бачив. Потім був майдан і емігрувати чомусь передумалось, а бізнес лишився. Хоча зараз дружина каже, що мені треба було сильніше наполягати на виїзд, але то завжди можна організувати. З часом почав шукати варіанти по змешенню оподаткування саме по розробці програм, то вибрав Естонію. Відкрив там фірму рік тому просто із-за легкості ведення бізнесу повязаного з програмним забезпеченням і, взагалі, цифровим товаром. На рахунок фоток, то хіба що як створю тему "Мої нотатки про ЄС".
 4. Обладнання для автоматизації складів і програмне забезпечення до нього. Продають у США та Великобританію.
 5. В Естоніі і в Польщі.
 6. Відкрити виробництво не означає там жити/працювати. У мене дві фірми в ЄС, але жити там я не збираюсь, в одній з країн реєстрації фірми я навіть не був ніразу, про їх мову я навіть не думав. То ще раз спитаю - що заважає тобі відкрити виробництво в Польщі, якщо там така шалена підтримка для бізнесу з боку держави?
 7. Які люде, такі і державні мужі. А що заважає тобі відкрити виробництво в Польщі? Там жеж вільний доступ до створення компаній і обмежень для іноземців немає.
 8. Спробуй поцікавитись, які в Штатах виробники. Ну і взагалі, цифровий товар - це також товар.
 9. тому що ти нічого не виробляєш
 10. diezel

  Позитив України

  Скільки співбесід у своєму житті ти провів, які отак професійно аналізувались?
 11. diezel

  Позитив України

  Ти вище про принципових і порядних казав, так?
 12. diezel

  Позитив України

  А хто буде в них працювати? Може ти?
 13. кругозора у мене взагалі нема, але цікаво інколи спробувати взнати щось нове. От, наприклад, середня заплата 8000 грн, а я купив собі будинок в 300 квадратів. Яка сума комунальних платежів в такому будинку буде адекватною до середньої зарплати?
 14. Тобто якщо доходів нема, то можна і за комуналку не платити?
×