Перейти до змісту

diezel

Учасники
 • Кількість зміста

  1 131
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

diezel last won the day on Квітень 23 2018

diezel had the most liked content!

Репутація громади

337 Поважний

1 Підписник

Про diezel

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 01.07.1978

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

11 324 перелядів профілю
 1. Спробуйте, для початку, зі Швейцарією розібратись для себе. А вже потім можна і картинки з фейсбуку придумувати.
 2. А є у тебе якісь проблеми, які в приципі не можна вирішити грошами?
 3. Це так ницо виглядає, коли твердолобий розказує про моральні норми ЄС мені, громадянину ЄС. Це так ницо виглядає, коли твердолобий перевіряє на знання економіки економіста. Це так ницо виглядає, коли твердолобий пробує взяти на слабо "розказуй про 50 штук", "розказуй про долар!" коли мені його думка непотрібна взагалі. Це так ницо виглядає, коли твердолобий сміється над простим алгоритмом, який я застосовував не один раз. Це так ницо виглядає, коли твердолобий сарказмом прикриває свою рабську суть. На щастя, під новий рік ти підеш сам. Ти, в принципі, вже пару раз ходив, дорогу вже, мабуть, вивчив.
 4. Ну от, якщо підприємство належить громаді і тій громаді підзвітне, то, якби я був членом тієї громади і мене напрягала сума моїх платежів на користь того підприємства, то я би діяв так: 1. Звертаюсь до депутату від району міста, в якому я проживаю по цьому питанню 2. Депутат складає депутатський запит з метою отримання інформації по тарифам і витратам підприємства. 3. Після отримання відповіді на запит, я звертаюсь до міської(або районної) прокуратури із заявою на неправомірне нарахування високої оплати за послуги підприємства. 4. Якщо в результаті прокурорської перевірки порушень не виявлено, то я іду до адвоката і готую позов до суду, з метою урегулювання спору із підприємством. І вже в суді пробую довести свою правоту у суперечці із комунальним підприємством, до якого держава не має ніякого відношення, тому що: І, да, правильно говорити твердолобим безініціативним генетичним рабам. Розум може бути гострим, але лоб все рівно - твердий.
 5. Проблема твердолобих безініціативних генетичних рабів в тому, що вони зляться на тикання, а не на те, що вони твердолобі безініціативні генетичні раби. А оскільки це правда, то, окрім сарказму, сказати їм загалом нічого. Крайній раз ти шось там про варіанти говорив.
 6. Скажи, яке слово із назви "Державне комунальне підприємство “ЛУЦЬКТЕПЛО”" тобі не зрозуміле?
 7. Маньяк11 каже що то родове. Я йому вірю, йому важко. Зі стилю твоїх повідомлень. Ти ж Карамба, так? Це не інша думка, це тупість. Яке відношення Польша має до курсу долара в Україні? Але ж ти таки її сюди приплів. Цікаво, чого не Швейцарію?
 8. А хіба в тій дорозі важливий порядок слідування? Кажуть жеж, що неважно хто, аби не Порох.
 9. Твердолобість - це в тебе як медаль, напевне, видали за заслуги. Ти знову виграв. Дорогу знаєш.
×
×
 • Create New...