Перейти до змісту

diezel

Учасники
 • Кількість зміста

  1 100
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

diezel last won the day on Квітень 23 2018

diezel had the most liked content!

Репутація громади

317 Поважний

1 Підписник

Про diezel

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 01.07.1978

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

11 251 перелядів профілю
 1. diezel

  За кого голосувати

  Аж дивно, що ти так швидко зрозумів. Може ти не такий вже й твердолобий, як здаєсся на перший погляд?
 2. diezel

  За кого голосувати

  Я, в принципі, саме про це і писав: більшість твердолобих безініціативних генетичних рабів не можуть в контракт. Їм треба, щоб перед ними на колінах повзали, слину пускали і ненадякувались. Так не буде. Я свої зобовязання виконую сумлінно і професійно. А якщо мені якесь чмо буде розказувать, що "ну ви ж розумієте, щоб діло зрушило, треба впасти в коліна", то те чмо дуже пожалкує що взагалі народилось. Це вже я проходив не раз і мне якось без різниці, що це ницо й відразливо виглядає. Суспільний договір або є, або все так, як в Україні. Тому наше покоління в прольоті.
 3. diezel

  За кого голосувати

  Ти ж питання задавав, от відповідь на нього - де допомога. Це так працює: будь-яка відповіть, це, свого роду, допомога.
 4. diezel

  За кого голосувати

  Ну, давай, буду я. Це тобі допоможе.
 5. diezel

  За кого голосувати

  Зато правда як класно при Юлі було? Ти за яким доларом сумуєш - по 5 чи по 8?
 6. diezel

  За кого голосувати

  Напевне тому, що були завищені очікування від змін. Поки українців бачив тільки на форумі, ніяких очікувань не було взагалі. Отак прочитаєш генетичного раба Електронщика, твердолобого Маньяка11, безініціативного нікеля чи взагалі, таке як ю2007 і думаєш, що шансів в України нема. Але, якось мимоволі, почав десь рік тому спілкуватись із українським бізнесом. Причому не "вкради-провези контрабандою-продай", а саме виробництво, будівництво, послуги. Виявилось, що є чимало толкових і ініціативних людей, яким просто не вистачає якоїсь дрібниці для нормальної постановки на обидві ноги: чи то обігових коштів, комусь досвіду, експертизи або ще чогось. Причому люди самі не розуміли, що саме оця дрібна зміна їм круто допоможе вирватись із більчиного колеса. І я зі своїм ЧСВ почав давати поради: одному - як зайти на ринок Польщі, іншому - як автоматизувати деякі процеси, що комусь знайшов клієнта в США. Я ж це все давно пройшов там, а люди думають, що вони першопроходці і такого ще ніхто не робив. Пройшло півроку і стало видно, що в них щось виходить. Менше витрат нервів, більше грошей, правильна реакція на подразники. Були проколи, не без того, але головне: виявилось, що в Україні є люди, які правильно підходять до складання контракту і виконують цей контракт. Апофігеєм було будівництво будинку(ще одного, бгг). Наскільки конченими були робочі, що робили внутрішні роботи, настільки мене приємно вразив прораб, що будував. Людина так сумлінно виконувала свої обовязки, що я був реально в шоці. Я ще спитав - а чого ви не робите оце все в більшому масштабі. Він розповів мені про свою задумки(там довго, суть не тому), і я такий - "так а чого ж чекаєте?". Він каже щось на зразок "ну я не можу так просто з кармана дістати $400 тис.". Бляха, та я вам зараз знайду інвестора за долю із мінімальним контролем. А він, такий, ні, у мене є план і сторонніх інвестицій мені не треба. Я глянув план і ох*їв ще раз, все було настільки пропрацьовано що ой! Я чогось думаю, що третина дописувачів тут навіть не задумалась би - "ой мені несуть в клюві 400 штук, ой як добре", а він сказав "не треба". От я і подумав, що все тут, в Україні, буде добре. І думав так до часу, поки не поздоровив кума із новим 2019 роком, а він мені - "Ти чув? Зеленський в президенти іде, от молодець, оце класно!!!". Людина, яку я знаю довше, ніж Україну, не новиною, а оцею реакцією ввалила мені піддих так, що я ще десь хвилин п'ять повторював "сук*, сук*, сук*". Потім я ще був в банку і там керуючий мені трохи інсайду по темі вивалив. Коротше, глянув я на ту істерію, зашов на форум, почитав, питання лишилось тільки одне - ну шо ж ви так себе не бережете... І вернулась думка, що таки нашому поколінню не судьба, дуже вже багато серед нас твердолобих безініціативних генетичних рабів.
 7. diezel

  За кого голосувати

  Це може казати тільки людина, що не знає ні історії, ні географії, ні політології, ні азів військової справи. Скажіть, а бути здоровим та багатим - також вигідно і розумно?
 8. diezel

  За кого голосувати

  Людина хоче і людина реалізовує - це ортогональні речі. Наприклад, у мене між "я хочу заробити мільйон" і "я заробив мільйон" пройшло 10 років. І, я думаю, що заробити мільйон набагато легше, ніж відбити агресію скажених собак. Тому зрозуміло, що ви хочете, але скажіть, а що ви робите для того, щоб цей конфлікт закінчився? Справа не в тому, що вони повинні, а в тому на що люди готові.
 9. diezel

  За кого голосувати

  Очевидно, що ви марите, але чомусь ви говорите за всіх. От, наприклад, як можна поєднати "якщо нашу землю загарбали,але ми не ведемо повноцінну операцію,щоб іі повернути назад" і "жіночим поглядом наші хлопці захищають Украіну, постійно є загиблі" в одну думку? Ви хочете, щоб вони гинули ще більше в повноцінній операції?
 10. diezel

  За кого голосувати

  Цікава маячня. Скажіть, а скільки у вас дітей?
 11. diezel

  За кого голосувати

  Та не парься так. Від того, що я вважаю Зеленського поганою людиною, йому ні холодно, ні жарко. Він стане президентом і буде як Форд, цитату про євреїв якого ти "влучно" вліпив. Бо два дні строчать, не покладаючи пальців, а тобі дали надію.
 12. diezel

  За кого голосувати

  А чого би і ні. От що він говорить: "Ми на десятки років відстали від світових лідерів. Якщо ми не об’єднаємо інтелект і силу нації, можемо просто загинути, ніхто у світі нас сьогодні не чекає. По-друге, потрібно повернути молодим українцям віру в свою країну. Без цього немає майбутнього. І, по-третє, необхідно розірвати коло політичної корупції. Моя велика мета — побудувати успішну країну, хочу це зробити і готовий покласти своє життя на це", – наголосив Садовий.
 13. diezel

  За кого голосувати

  Дадада, і Україна=українська влада, саме в цій шутці, просто треба додумати. Все так неупереджено і без цензури.
 14. diezel

  За кого голосувати

  Там ще написано, до Лех Качинський - актор. Українські журналісти, як українськи клоуни - потрібні тільки для сміху.
 15. diezel

  За кого голосувати

  Якби раніше толком сказав, то може і обійшовся би. А так - всьо, поєзд ушол. Іду заказувать портрет. Тільки дочекаюсь виборів Зеленского.
×