Перейти до змісту

CosmoPilot

Учасники
 • Кількість зміста

  574
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

140 Продвинутий

Про CosmoPilot

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Травень 1

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CosmoPilot

  Позитив України

  До речі, якраз про лікарів не заїкайтесь. Після реформи медицини наш кардіолог (а по сумісництву, близька подруга) дуже задоволена із своєї нової зп. За її словами, все чітко і зрозуміло нараховується, кожен лікар бачить результат роботи. P.s. Записуйте теж в пропагандисти.
 2. Сегодня, 26 июня, в киевской больнице скончался велосипедист, разбившийся в ДТП в Подольском районе столицы. Об этом сообщает Telegram-канал "Киев Оперативный". Напомним, что ДТП произошло возле стадиона "Спартак" вечером 24 июня. Мужчина на велосипеде двигался в сторону Подола и на перекрестке с улицей Терехина его подрезал неизвестный автомобиль. Чтобы избежать столкновения, парень въехал в бордюр и упал. От удара об асфальт парень получил открытую черепно-мозговую травму и был госпитализирован. Автомобиль-виновник с места аварии скрылся.
 3. CosmoPilot

  Позитив України

  Якщо абстрагуватись від ботів/неботів, то можна помітити, що "перемоги" - розміром з горошину або десь в майбутньому, а "зради" - цілком реальні вже і їх цілі вагони
 4. Хлопці, дякую за поради. Перероблятиму велосипед найперше через те, що прикипів до нього за багато років. Та й другий є в стоковому стані. Якщо не об'являться майстри - спробую завезти на велозону при нагоді.
 5. CosmoPilot

  Вибір змішувачів

  Начитавшись теми, зайшов в нову лінію. В куточку помітив знайоме слово Zegor. Впевнено вибрав дві не найдешевші моделі (з врахуванням "акції" зараз 1100-1200грн) і попросив консультанта помогти з різницею між ними. Натомість дівчина впевнено (тут і спалилась, напевно) повела до абсолютно іншого виробника, де почала розхвалювати іншу модель (різниця несуттєва, на змішувачі цього виробника "знижка" не розповсюджувалась, ціна була в районі 1550грн). Пішов без покупки, купуватиму q-tap, скоріш за все (встановлюємо на квартиру для орендарів)
 6. Подивився відео (прошу вибачення, не вважайте за рекламу) і запалився ідеєю аналогічного апгрейду свого Трека. Сам не спец, на жаль, тому прохання надати контакти людей (або можливо хтось на форумі може таке провернути), які б виконали таку штуку. Дякую p.s. Можливий частковий апгрейд, але мінімум колеса хотів би змінити.
 7. CosmoPilot

  Куплю телефон

  Якщо не секрет: Що взяли і де? Можна в приват. (Цікавить лише андроїд)
 8. Дивлюсь на Рено, 4-5 тисяч, ставка до 50% вартості авто. Не дуже мотивує доплачувати.
 9. А по авто 2010-2013 р.в. як краще вчинити? І ще момент: заїжджати самому чи верблюдом?
 10. Працював точно, на перевірку 1 день. Телефон вибув, 50грн із самовивозом з центру.
 11. CosmoPilot

  Позитив України

  "Пагаваріть" тільки треба, а я ж то думав.. Повторюю, лише в тебе проблеми з розумінням тексту дошкільного рівня. А в нас 2 тижні і офіційно. Не думаю, що погано. О, відкривається сутність потрохи, з цього б і починав. Точно "не проживеш" сидячи тут і обговорюючи байки. А толкові люди мало не з кожним місяцем отримують більше.
 12. CosmoPilot

  Позитив України

  В такому разі, в мене для тебе погані новини, карамба. p.s. ЛРЗ "Мотор", приходь. На начальника не підеш, але роботу матимеш.
 13. CosmoPilot

  Позитив України

  Зварних не знайшов роботи за 7 тисяч? Чи може не дуже хотілось шукати після"купи грошви" за бугом? p.s. В травні взяли студента на 0,5 ставки (попросив), білих 5300грн.
×