Перейти до змісту

CosmoPilot

Учасники
 • Кількість зміста

  545
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

123 Продвинутий

Про CosmoPilot

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Травень 1
 1. Вибираємо і"мя

  По особистим спостереженням, іноземців наші букви И, Є,.. "лякають". p.s. Назвали Ярославою - ніяких незручностей. Зате Міланок в нас в друзях...
 2. Волиньгаз обнаглів!

  @KotMatros, розкажіть детальніше, як ставили: платно чи безкоштовно; скільки споживачів газу в квартирі; чи правда, що ставлять менш "чесні" роторні лічильники, а мембранні не люблять?
 3. Для себе (185см), річ в тім, що комфортно почуваюсь на трохи завищеній рамі (наразі 21,5", колеса 26), тому й хотілось би проїхатись перед купівлею.
 4. Неспішно придивляюсь до велосипеда. Рама 19-22", колеса 28-29", бюджет 350-450$ Буду вдячним за пропозиції та поради.
 5. Спробуй завтра прогулятись в тих краях пішком по стороні школи - питання відпадуть.
 6. Ти або прикалуєшся, або абсолютно далекий. 2 моста не помічав там ніколи? В мене 90% однокласників жили на Ломоносова, Янки Купали і т.д. Для чого їм йти в 2-гу?
 7. І всього-навсього школа з дітворою з усього Красного.
 8. Минулого року прийшлось платити 250грн за терміновість. Тоді ще без прізвищ вроді як було. Зараз "рішал" суттєво побільшало.
 9. Може трохи не в тему, але як відключити послугу антени в будинку?
 10. Я не умею парковаться ;)

  Тим часом, детективна історія розвивається під вікнами управління поліції у Луцьку. Автоандон змінив прописку на закордонну впродовж дня і далі стоїть, порушуючи правила. Завтра з таким успіхом може і сепар якийсь з бомбою під'їхати і спокійно піти у своїх справах.
 11. На викладену мною новину інші форумчани відреагували своїм баченням причини такої ситуації. І тільки ти один вирішив піти легшим шляхом і просто викласти вакансію (натяк на зп, чи хтось не знає куди аплікуватись, може щось третє) на що справедливо отримав пораду жувати при наступних таких нападах. p.s. В розділі "політика" я вже давно, погано моніториш мою активність. На наступні твої офтопи реагуватиму виключно мінусами.
 12. На превеликий жаль, Женя на попередній сторінці правий. Є "стара" команда і "нова" (перша, імхо, дещо краща хоч і теж не безгрішна). І риторика усіляких цру-шників дуже залежить від того, в опозиції вони зараз чи в "кориті".
 13. О, гуру воркюа, почитай, що пише вище @jack74 і вгомонись трохи. Якщо людина тобі не відписує - задумайся, може хтось просто не хоче опускатись до твого рівня і розжовувати детально?
 14. Це такий гумор або просто недалекість вроджена? В любому разі краще жувати. Треба бути унікумом, щоб стільки мотивованих осіб (навіть дочка Ді не змогла попасти свого часу) розчарувати за такий короткий період часу.
 15. Різні питання

  В розділ "політика" усім без виключення новорегам зась чи залежить від того, що пишуть: за/проти влади?
×