Перейти до змісту

CosmoPilot

Учасники
 • Кількість зміста

  512
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

98 Байдужий

Про CosmoPilot

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Травень 1
 1. Актуально 60грн - модем з комплектом і телефон (без шнура)
 2. ремонт металопластикових вікон

  Один раз звертався за послугами до @Revsil (регулювання вікон) - залишився задоволений. Попередньо домовились про ще одну послугу. Розмова завжди коротка і по суті.
 3. Хто скільки заробляє?

  Добре, читаємо Може цим вона просто не хоче підставляти керівництво школи? Чи десь є додаток, де написано, що за 4 тисячі молодий вчитель буде з радістю писати ночами плани і конспекти уроків. Бо так вимагає недолуга система освіти. А перспективи розвитку - це засвітитись на ТВ один раз? Та в будь якій іншій країні, яка турбується про вчителів/медиків/etc - до цієї людини б черга стояла! Вона б могла проводити майстер-класи по школам, а не думати, як прокормити сім'ю.
 4. Хто скільки заробляє?

  Штрафи - слово недоречне. Працівник просто втрачає частину премії. Чи не найбільший відсоток премії становить "лояльність". Якщо ти хочеш працювати 40год в тиждень і рідко (а бажано - ніколи) не хворіти (тобто все по ТК) - будь готовий бути в числі "нелояльних". А їхня зп була озвучена вже раніше в темі. Луцьк - місто невелике, тому обявки в маршрутках з чотирма нулями виглядали реалістичними лише тобі (:
 5. Знову в продажі (причина вище). Можливо, комусь потрібно на благодійність - пишіть (+ досить пристойні телефони)
 6. Клуб YouTube'рів

  Ніби йти на завод - це якесь приниження. Звісно, за станком не так весело, як флудити в тему зарплат
 7. http://ru.golos.ua/politika/saakashvili_sjeg_arendovannyiy_dom_1711 Схожу риторику я вже чув в новинах волиньньюз про Лапіна
 8. Жаль, що толкові пости з обох боків тонуть в переливанню з пустого в порожнє. Можна ждати ще декілька років, коли держава зглянеться і зменшить податок на порожньому місці. Або не спростить ніколи. А от якби купити лаха, зате як і інші, заплатити космічну ціну за розмитнення - тоді я буду молодець і інші учасники дорожнього руху будуть привітливо махати мені рукою в хмарах диму з моєї машини.
 9. Хто скільки заробляє?

  Хіба що з недавнього часу і то дуже сумніваюсь. У вересні особисто пробував працевлаштуватись. Сам стояв на рампі, приймав товар і своїм підписом підтверджував, що товар приїхав без дефектів. Роклою віз на склад (там, щоправда, електронавантажувачем завантажував більш кваліфікований працівник). Вивозив в зал і збирав для покупця теж особисто. Відділ можу назвати в приват. Так що хтось балабол
 10. Переведіть на мій аккаунт
 11. Ні, хлопці, так не піде. Ви ж якось дійдіть спільної думки. То чи не кожен бляхар - порушник пдр. А ж раптом виясняється, що справа таки у водію, а не на яких номерах авто.
 12. Це натяк на те, що капосний поляк скрутив пробіг, а на авто.ріа чесний продавець завжди підтримував чудовий стан авто? Розчарую, зараз в мене диво китайської думки під назвою Great Wall (хоча, відверто кажучи, якість його на порядок вища за той самий Chery з якого в нас клепають відра) - за 2 роки майже дотягнув до позначки в 25 000км. апд. Так-так, почались відмазки"Прокладки", ще щось...
×