Перейти до змісту

CosmoPilot

Учасники
 • Кількість зміста

  473
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

81 Байдужий

Про CosmoPilot

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження Травень 1
 1. @Serpent, без політики хоч тут можна?
 2. Нічогенький в них аванс на опалення - майже 1500грн. Було б пару сотень - не проблема б "допомогти". (мова про квартиру батьків і наявність субсидії)
 3. Він працює, я працюю (і далеко не на офісній посаді). Усі 3 заводи і усі погані? Може причина не в заводах, а в тому, що сказав Deemon? Але то оффтоп.
 4. Куплю 2-кімн. на ДПЗ

  Можлива 3-кімн, не перший/останній поверх і також лічильник тепла.
 5. Продам ADSL маршрутизатор HUAWEI HG530. Робочий, стан ок. Коробка, повинен бути ще сплітер, патчкорд. Самовивіз з центру. В нагрузку телефонний апарат (вроді Saturn). Усі фото по необхідності. Ціна - 80 грн
 6. Як власник 4х скажу, що лише камера залишає бажати кращого. А у всьому іншому - без претензій.
 7. Новий поворот у справі. (так-так, виборчий процес не за горами) Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою припинити практику незаконної зупинки автомобілів з іноземною реєстрацією. Відповідний документ з'явився на сторінці омбудсмена у соціальній мережі Facebook, - пише Обозреватель. На вирішення проблеми голові МВС дали один місяць. Лутковська розповіла, що з квітня по вересень 2017 року було проведено розслідування, під час якого встановлено факти збору правоохоронцями інформації про власників таких авто і формування спеціальних списків. "Зокрема, під час зупинки транспортних засобів з іноземною реєстрацією у їхніх власників вимагають, серед іншого, надати відомості про місце прописки, номер мобільного телефону і дату в'їзду на територію України", - зазначила омбудсмен. Лутковська наголосила, що єврономери не є причиною для зупинки автомобіля, а збір вище згаданої інформації не входить до повноважень поліції. "З огляду на зазначене, незаконне збирання органами Національної поліції інформації про власників (водіїв) транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які перебувають на території України, у межах проведення спільної спеціальної прикордонної операції "Кордон-2017" повинен бути припинений, а зібрана інформація - знищена як зібрана з порушенням вимог Закону України "Про захист персональних даних". Про вжиті заходи прошу поінформувати мене в місячний термін", - йдеться в зверненні.
 8. Цікавий провайдер: пів дня прочекав безрезультатно майстра для підключення інтернету. Напевно, дарма написав заяву на відключення утк.
 9. Приписка-виписка-військомат

  Як ситуація зараз? Скоро прийдеться перепрописуватись.
 10. Куплю 2-кімн. на ДПЗ

  Панельний та останній (без тех. поверху) поверх не розглядаються. Можливо, 3-кімн., але з лічильником тепла обовязково.
×