Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію, що ті, хто вижив (випадково) після вакцинації  у 70-х -80-х, тепер оберігають своїх дітей від цього знущання. Якою дивною буває батьківська любов...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

*facepalm*

Ні, я таки відповім.

Роздувати проблему із хворобою на закарпатті - політика.

Одним вигідно щоб проблема існувала (купа мотивів, зокрема контрабанда!)

Іншим вигідно (та ж причина) - щоб проблеми не було.

 

Дим без вогню не завжди буває. І ті, кому вигідно замовчати проблему - будуть усілякими способами намагатися все замнути.

 

Але повторююся. Уже вкотре.

 

Не робіть вакцинації. Але тоді, у разі чого (не дай Бог) - не потрібно винуватити лікарів. Що не врятували чи ще щось.

Лікарі поганого не хочуть.

 

Все. я з теми йду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в темі буду залишатися, то що мені цікаво, що пишуть інші дописувачі. Цікаво почути думки інших, як противників вакцинації так і тих, хто її одобрює. 

 

Перший раз чую людину, яка каже, що лікарі поганого не хочуть..... Це ви про всіх лікарів??? Я в шоці...Немає слів.

 

А що хотіла моя дільнича, коли поставила помилковий діагноз моїй дитині та направила в стаціонар в інфекційну лікарню. Коли я перевірила цього самого дня цей діагноз в двох інших лікарів, то він виявився на 100% помилковий. І ніхто нікого не направляв в інфекційну. Це все сталось з 2-х річною дитиною.

 

А скільки випадків, про те як лікарі калічать долі, роблячи здорових людей інвалідами. 

 

Вірте лікарям, вірте їх діагнозам. Бо ці люди, бажають абсолютно всім "добра"! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Перший раз чую людину, яка каже, що лікарі поганого не хочуть..... Це ви про всіх лікарів??? Я в шоці...Немає слів.

 

"Трошки"  зацепило. Якщо маєте докази злодіянь лікарів - будь-ласка покажіть нам усім,  тоді звинувачуйте. А то ці узагальнення в когось десь-колись-покалічив-всізнають-всічули це...навіть не знаю як назвати.

Так, в медицині нашій є купа проблем, в тому числі питань фаховості, хабарництва, здирництва ну і тп. Яка країна, така і медицина.

Але ж скількох людей та дітей ті ж лікарі поставили на ноги та "витягли з того світу". Це не рахується? Думайте, що пишете на людський загал....

ЗІ, Сам не лікар, маю як позитивний так і негативний досвід звертання до лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Перший раз чую людину, яка каже, що лікарі поганого не хочуть..... Це ви про всіх лікарів??? Я в шоці...Немає слів.

 

"Трошки"  зацепило. Якщо маєте докази злодіянь лікарів - будь-ласка покажіть нам усім,  тоді звинувачуйте. А то ці узагальнення в когось десь-колись-покалічив-всізнають-всічули це...навіть не знаю як назвати.

Так, в медицині нашій є купа проблем, в тому числі питань фаховості, хабарництва, здирництва ну і тп. Яка країна, така і медицина.

Але ж скількох людей та дітей ті ж лікарі поставили на ноги та "витягли з того світу". Це не рахується? Думайте, що пишете на людський загал....

ЗІ, Сам не лікар, маю як позитивний так і негативний досвід звертання до лікарів.

 

 

Шановний, у вашій відповіді жодного слова про випадок, який стався з моєю дитиною. Все інше без коментарів. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Перший раз чую людину, яка каже, що лікарі поганого не хочуть..... Це ви про всіх лікарів??? Я в шоці...Немає слів.

 

"Трошки"  зацепило. Якщо маєте докази злодіянь лікарів - будь-ласка покажіть нам усім,  тоді звинувачуйте. А то ці узагальнення в когось десь-колись-покалічив-всізнають-всічули це...навіть не знаю як назвати.

Так, в медицині нашій є купа проблем, в тому числі питань фаховості, хабарництва, здирництва ну і тп. Яка країна, така і медицина.

Але ж скількох людей та дітей ті ж лікарі поставили на ноги та "витягли з того світу". Це не рахується? Думайте, що пишете на людський загал....

ЗІ, Сам не лікар, маю як позитивний так і негативний досвід звертання до лікарів.

 

Докази? Ви чули, що хоча б  одного лікаря посадили за злочинну халатність? Правильно, ні, бо там існує кругова порука, хабарі і так далі, максимум це звільняють. А випадків злочинної халатності та бездіяльності дуже багато, слава Богу, що ви  тільки чули про ці узагальнення, що в когось десь-колись-покалічив, і ви не знаєте як це назвати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 сторінок оде і те ж. Тільки но старт вакцинової кампанії, чи смерть дитини, чи початок школи\садка, так активуються одні і ті ж дописувачі і починають заново впарювати доводити свою думку іншим. Я не буду. Своє бачення я викладав отут. Прошу, перед тим як щось писати, прочитайте попередні пости.

Тема вичерпала себе для мене. Сім відкланяюсь слід за Женею і Славком (як там у класика: "однажды в студённую зимнюю пору я из дому вышел...и сразу зашёл").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз чую людину, яка каже, що лікарі поганого не хочуть..... Це ви про всіх лікарів??? Я в шоці...Немає слів.

 

"Трошки"  зацепило. Якщо маєте докази злодіянь лікарів - будь-ласка покажіть нам усім,  тоді звинувачуйте. А то ці узагальнення в когось десь-колись-покалічив-всізнають-всічули це...навіть не знаю як назвати.

Так, в медицині нашій є купа проблем, в тому числі питань фаховості, хабарництва, здирництва ну і тп. Яка країна, така і медицина.

Але ж скількох людей та дітей ті ж лікарі поставили на ноги та "витягли з того світу". Це не рахується? Думайте, що пишете на людський загал....

ЗІ, Сам не лікар, маю як позитивний так і негативний досвід звертання до лікарів.

Мовчала, але уже не можу.

"Лікарі поганого не хочуть..." - та може навмисно і не хочуть, але чомусь часто так трапляється, адже лікарі зараз у нас навчаються як небудь і отак якнебудь лікують.

"Маєте докази злодіянь..." - та хоч цілу корзину! Мені особисто поставили діагноз ГРВІ, а насправді абсцес правої нирки який от-от лопнов би, якби не 6-те відчуття мами, що до дому йти не треба. Малий лоб розбив об качелю, а зашивати не хотіли, сказали так заживе. В іншій лікарні 3 шви наклали. Сусідці загіпсували здорову руку замість поламаної. Заплатила 300грн лікарю за те, щоб він сказав що то лишай після усіз аналізів(про що я йому сама сказала, але треба було визначити який), а який саме сказав "яка різниця". Малого привели на прививку, лікар оглянула і сказала що здоровий, вкололи - в результаті температура 40 5 днів і лікар пише ГРВІ, при у мові що ні соплів, ні кашлів, ні червоного горла не було. Це тільки те, що особисто стикнулась. І таких випадків нажаль багато.

До поки лікарі не будуть брати відповідальності за свої огляди, діагнози, дії - я та мої діти пыддослыдними кроликами не будемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен организм реагує по-своєму!!! є знайомі які постраждали від вакцин, а у моїх дітей протипоказань не було! я задоволений вакцинацією!

 

і на рахунок лікарів добавлю: ще не перевелися хороші спеціалісти своєї справи, хоча курьози бувають різні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щаслива, я переконаний, що хто - хто, а лікарі ні вам, ні вашій дитині нічого поганого не хочуть. Ваша зневага і такі слова про лікаря - самої благородної (і малооплачуваної професії в нашій країні) - вже склали про вас враження.  Сидіти в ларьку семкі продавати і лікувати, діагностувати величезну к-ть захворювань і в дітей і в дорослих  - це "трошки" різний пілотаж, розумієте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня історія. Так як ми не хочемо давати прививку від поліомієліту дитині, то медсестра попросила зайти написати відмову. Чоловік пішов, але попросив спершу показати наказ. Не полінувався, оббігав усі кабінети куди його посилали (чимало), і... наказу нема. Йому тицяли якогось папірця, але на ному навіть печатки немає. Кажуть, що нічого іншого у них нема.  Питання з відмовою відпало само собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щаслива, я переконаний, що хто - хто, а лікарі ні вам, ні вашій дитині нічого поганого не хочуть. Ваша зневага і такі слова про лікаря - самої благородної (і малооплачуваної професії в нашій країні) - вже склали про вас враження.  Сидіти в ларьку семкі продавати і лікувати, діагностувати величезну к-ть захворювань і в дітей і в дорослих  - це "трошки" різний пілотаж, розумієте?

 

Моє повідомлення стосувалась не всіх лікарів в цілому!  Але в основному дуже часто я зустрічаю в останній час не компетентних та з недбалим ставленням до своєї роботи. Звичайно, що є лікарі від Бога, але їх лодиниці і такого лікаря потрібно пошукати.

Сьогоднішня історія. Так як ми не хочемо давати прививку від поліомієліту дитині, то медсестра попросила зайти написати відмову. Чоловік пішов, але попросив спершу показати наказ. Не полінувався, оббігав усі кабінети куди його посилали (чимало), і... наказу нема. Йому тицяли якогось папірця, але на ному навіть печатки немає. Кажуть, що нічого іншого у них нема.  Питання з відмовою відпало само собою

Я теж була в дитячій сьогодні, але з приводу влаштування в садок. Я тільки на початку цього не простого шляху. 

 

Я написала відмову, там бланк, на якому все чітко прописано. Про сам наказ я не питала, знаю, що його не існіє, а це все на словах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про сам наказ я не питала, знаю, що його не існіє

 

 

а це все на словах

Таки напишу. На словах міністра охорони здоров'я.

 

І наказу № 671 від 09.10.2015 "Про затвердження плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік" - НЕ ІСНУЄ!

У разі  загрози  виникнення  особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби  на відповідних  територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові профілактичні  щеплення  проти   цієї   інфекційної   хвороби   за епідемічними показаннями. 
  Про захист населення від  інфекційних хвороб (чинний)

От тепер точно йду з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Таки напишу. На словах міністра охорони здоров'я.

 

І наказу № 671 від 09.10.2015 "Про затвердження плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік" - НЕ ІСНУЄ!

У разі  загрози  виникнення  особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби  на відповідних  територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові профілактичні  щеплення  проти   цієї   інфекційної   хвороби   за епідемічними показаннями. 
  Про захист населення від  інфекційних хвороб (чинний)

От тепер точно йду з теми.

 

 

Ви так бажаєте довести свою правоту, що просто немає слів. На кожну мою репліку чи питання, у вас завжди знайдеться відповідь. Але ця відповідь правильна тільки для вас, а не для мене.

 

Щодо наказу, його не існує в надрукованому варінті. Я це читала неодноразово і знаю 99%.

Його вам не покажуть в жодній установі. А такі накази мають бути з усіма печатками та підпісами у всіх мед.установах,

а тим більше державній і дитячій в обласному центрі. Кожна мати чи батько має право його побачити на власні очі (не в електронному вигляді)! Що далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А такі накази мають бути з усіма печатками та підпісами у всіх мед.установах,

конституція, якої всі дотримуються, закони! Усі вони надруковані і з печатками? Щоразу новий президент буде перепідписувати?

 

НЕ відповідайте. Ви просто шукаєте відмазки для себе. От і все. Шукайте далі. Але якщо Ви чи ваша дитина захворієте  поліомієлітом, не потрібно звинувачувати лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А такі накази мають бути з усіма печатками та підпісами у всіх мед.установах,

конституція, якої всі дотримуються, закони! Усі вони надруковані і з печатками? Щоразу новий президент буде перепідписувати?

 

НЕ відповідайте. Ви просто шукаєте відмазки для себе. От і все. Шукайте далі. Але якщо Ви чи ваша дитина захворієте  поліомієлітом, не потрібно звинувачувати лікарів.

 

Ви напевно мене непочули, ще раз. Покажіть цей наказ в надрукованому вигляді.

 

Я не шукаю ніяких відмазок. Питання щодо щеплення своїй дитині я вирішила давно, ще тоді, коли була вагітною. Ні я, ні моя дитина не захворіємо тією хворобою, якої в Україні не існує. Я вже писала про це. 

 

Ви мали йти з цієї теми, але знову мені щось доказуєте. Не потрібно. В мене зовсім інше бачення на цю проблему. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Щаслива Ризик ураження нервової системи від поліомієліту в ДНЗ чи в школі - один до тисячі, а випадок ускладнень від вакцинації - один на два з половиною мільйони. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну люди ви мене дивуєте. Якщо в медустанові немає нормального наказу, то згідно чого ви робите ті прививки? І не треба говорити про закони. Навіть якщо вам на роботі на малеееенькому підприємстві видадуть 50 грн премії згідно наказу, то на ньому будуть печатка і штамп. А тут наказ на всю країну, а медустанови, які роблять ці самі прививки, згідно наказу, цього самого наказу не мають. Завтра з того сайту зітруть той наказ, а з печатками ви його не знайдете, і, не дай бог, в разі чого зможете просто підтертись тим папірцем.

Блін, і це дорослі люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну люди ви мене дивуєте. Якщо в медустанові немає нормального наказу, то згідно чого ви робите ті прививки? І не треба говорити про закони. Навіть якщо вам на роботі на малеееенькому підприємстві видадуть 50 грн премії згідно наказу, то на ньому будуть печатка і штамп. А тут наказ на всю країну, а медустанови, які роблять ці самі прививки, згідно наказу, цього самого наказу не мають. Завтра з того сайту зітруть той наказ, а з печатками ви його не знайдете, і, не дай бог, в разі чого зможете просто підтертись тим папірцем.

Блін, і це дорослі люди

Сучасне покоління батьків в Україні не знає, що таке поліомієліт, оскільки всі вони в дитинстві пройшли через обов’язкові щеплення. Наприкінці 50-х років, коли тисячі дітей щороку залишалися інвалідами через поліомієліт, батьки боролися за щеплення. Завдяки цьому виросли покоління, які нічого не знають про це захворювання й тепер, і через необізнаність(а я б сказав через ТВ) відмовляються від щеплень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені медсестра вчора в садочку на питання "А чи пускаєте в садочок дітей, які мають усі прививки, але від оцих ІПВ/ОПВ позапланових відмовились?" відповіла: "Так! Пускаємо!" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Завдяки цьому виросли покоління, які нічого не знають про це захворювання й тепер, і через необізнаність(а я б сказав через ТВ) відмовляються від щеплень.

 

Так, про це ми мало знаємо. Але як багато ви знаєте діток, які мають негативні наслідки після прививок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про кінець 50-их і щеплення. Історія узята з моєї родини.

Було двоє дітей-дівчаток, одній зробили щеплення від поліомієліту( і ще й найкраще, бо є родичі лікарі які пробивали ту вакцину по своїм каналам), а іншій не зробили. Захворіли на поліомієлітом обоє. Лікування проходили оперативно у різних санаторіях ( знову ті самі родичі-лікарі підключились). У результаті - та у якої було щеплення, перехворіла у ващій формі і має наслідки на все життя: проблеми з хребтом, кінцівками і по-жіночому( у неї не має власних дітей), а інша, та яка без щеплення, обійшлася без наслідків взагалі і у неї є ми з братом( це була моя мама). По суті щеплення ослабило імунітет нашої тітки і організм не зміг адекватно боротись з хворобою. Ото такє(.

Будьте обережні з тим, що колите дітям. І навряд чи саме вакцинація, а не покращення умов життя посприяло подоланню деяких важких хвороб.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що Ви взагалі ведете спір???? Яка епідемія???? ДЕ????? Двоє циганят в закарпатті захворіли чимось СХОЖИМ на поліомієліт і все -  всеукраїнська вакцинація!!!!!  Дали вказівку по " телефону" і вперед... Не хочу переконувати всіх у чомусь, але можна, хоча б заради своїх дітей, поцікавитись, а чи є законні підстави для проведення вакцинації??? Скільки пройшло часу з моменту оголошення епідемії , та скільки є людей які були заражені????? Сам виробник не гарантує, що ваша дитина не захворіє від самої прививки, то де більше шансів підчепити цю заразу, від вигаданої епідемії чи отримавши рятівну дозу вакцини???? Чи, можливо, тим хто вже зробив вакцинацію, важко визнати, що трохи поспішили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружині медсестра розказала, що вакцини здається від поліомієліту, доставляються з Канади чи десь там, і приїхали розмороженими, і наші тут вже заморожують. Я не великий спеціаліст в фармацептиці, але ми поки від прививки відмовились. За достовірність даних не ручаюcь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...