Перейти до змісту

slavcya

Учасники
 • Кількість зміста

  32
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

17 Байдужий

2 Підписників

Про slavcya

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 664 перелядів профілю
 1. Вдень заняття англійської мови, творчість, кулінарний гурток, спортивні та загальнотабірні ігри, командобудування, купання в озері, фото-, відеоконкурси, тематичні вечірки. Мета табору: оздоровити дітей на відкритому повітрі, освітня - покращити навички англійської мови, провести якісний час, розвинути якості лідера, просто подружитись.
 2. Іноземці на ДИТЯЧИЙ табір Джулі з Канади Девід з Шотландії Кім та Херб з США Емі з Північної Ірландії Сильвія з Польщі
 3. Міф про лідерство - що директор та президент це лідери. Руйнування міфу - що лідер у кожному з нас. Ми вчимось брати на себе відповідальність і вести. Міф про командну роботу - що команда це напр. футбольна, спортивна. Руйнування міфу - що сім"я, клас, колектив друзів, місто, країна - це команда і разом ми досягаємо більше. Міф про творчість - що вона потрібна лише в мистецтві. Руйнуванн міфу - креативність - це незвичайний погляд на звичні речі. І будемо вчитись це бачити і креативити. Міф про конфлікти - що конфлікти - це погано. Руйнування міфу - конфлікти можуть бути збудовуючими. Будемо вчитись ПРАВИЛЬНО вирішувати конфлікти. Якщо коротко.
 4. Ми Громадська Організація. Про особисте віросповідання кожного не вважаємо за потрібне вказувати. Це табір, а не запрошення до релігійної громади.
 5. Організатор ГО "Територія 2.2" Руйнують міфи про лідерство, командну роботу, дружбу, творчість, конфліктність та інші схожі теми.
 6. Зареєстровано вже 60 діток. Стільки і планували. 80 буде максимум цього року!
 7. Прикро. Чекаємо тоді її на наступні табори влітку, а може ще й взимку. Слідкуйте за нашою діяльністю в групі Територія 2.2 в фейсбуці Дякую!
 8. Попередні роки ми робили лише один виїзний табір на літо. Цього року два, щоб відділити наших же підлітків, які виросли і хочуть бути окремо. Сподіваюсь, що в наступні роки буде більше заїздів, але цього року, на жаль, лише два. Ми робимо табір дуууже інтенсивним. Вихователі віддають все до останньої краплини. Та й іноземців важко організувати на все літо. Ми їх запрошуємо дуже заздалегідь, щоб вони приготувались, взяли відпустки, купили квитки. Тому не можемо додавати вже зараз нові заїзди. Дякую
 9. Розумію, що в наш час це дорого. Але до ваших діток їде 10 іноземців! Лише на табори! В дитини буде кууупа вражень! Відгуки батьків і дітей за останні 3 роки просто неймовірні. Жоден відпочинок просто на березі моря не принесе стільки знайомств, практики з іноземної та фану. Ми як організатори щороку вчимось і вдосконалюємось в таборах за кордоном з 20-річним стажем. Ми їздимо щороку в Великобританію особисто запрошувати іноземців до нас в табори. Багато з них повертаються до нас вже не перший раз. Не пошкодуєте.
×
×
 • Create New...