Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

ЗДОРОВА, всі прочитали? ЗДОРОВА! дитина НЕ МОЖЕ захворіти від профілактичного щеплення! Це має бути крапка і впринципі більше не обговорюватись. Якщо у когось раптом і є якісь там ускладнення то в першу чергу питайте в себе "Що пішло не так?"..... Якщо у Вас є сумніви на рахунок здоров"я станом на "сьогодні"  свого маленького чада, то сьогодні краще відмовитись від щеплення

Вибачте, але по вашим словам я, мама, маю бути як мінімум першокласним лікарем і робити щодня аналізи та огляд своїй дитині, щоб із такою точністю сказати, що моя дитина абсолютно здорова. Як другий варіант, коли мама просто бухгалтер, бібліотекар, вчитель, продавець...., ми ведемо до лікаря педіатра, щоб він оглянув дитину і визначив чи вона здорова і ми покладаємось на його висновок, і тут проблемка - не завжди його висновок є компетентним, а по вашим словам получається що в 30% як мінімум такі педіатри бездари. Бо ж як мінімум 30% дітей мають хоч якісь наслідки від щеплення (температура, млявість, сонливість, судороги і т.д.)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


чому батьки привитих діток бояться непривитих?

або ж перехворієте у легкій формі.


Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

 

 

ніхто не боїться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

чому батьки привитих діток бояться непривитих?

 

ніхто не боїться...

 

...просто жаба душить душа болить через "халявщиків" за колективну безпеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

 

Якби Ви щось елементарне почитали про прививки,а не формували думку від того що хтось-десь сказав,то знали б ,що вакцинація ефективна коли привито 100 % або біля того

А так як у нас справочки купуються,прививки не робляться - той маємо спалахи болячок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, чому ви одразу вирішили що ті, хто не дають прививки одразу попадають у категорію тих, хто про них нічого не читав? Та й питання Танічки полягало зовсім в іншому, вам так не здається?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

 

Якби Ви щось елементарне почитали про прививки,а не формували думку від того що хтось-десь сказав,то знали б ,що вакцинація ефективна коли привито 100 % або біля того

А так як у нас справочки купуються,прививки не робляться - той маємо спалахи болячок

Знову одне й те саме: загальні фрази і відсутність відповіді на конкретне питання. Вам не здається, що ви, борці за вакцинацію, якось ходите колами? Немає конкретної відповіді "чи готові свідомо пожертвувати своїм дитям заради спасіння 1000 чужих дітей?" або "Виженіть з садочка непривитих діток, бо моє привите", або ж, все таки "що саме, конкретно ви, батьки привитих, боїтеся, якщо ваша дитина привита? Ви ж їх захистили?" І не потрібно тут знову розсусольовати, що вам ніби шкода чужих діток. Дайте відповідь на конкретні питання. А то виникає двояке відчуття хто тут обізнаний і розуміє всю суть вакцинації.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Я прочитав останні 20 сторінок, можливо трішки менше-більше, не важливо. Тут зібрались, на мою думку, люди які праві, і які взагалі нульові. Нульові це такі, які не знають що для чого і куди, чув дзвін і не знаю звідки він і .т.д. Хтось там пише вакцина розморожена-заморожена-переморожена. Брєд. Хтось пише, що діти вмирають від прививок щеплень. Як писав Женя - повинна бути масовість , а її немає. Я можу довго подискутувати на тему відмов від щеплень, але тут писати не хочу. ЗДОРОВА, всі прочитали? ЗДОРОВА! дитина НЕ МОЖЕ захворіти від профілактичного щеплення! Це має бути крапка і впринципі більше не обговорюватись. Якщо у когось раптом і є якісь там ускладнення то в першу чергу питайте в себе "Що пішло не так?"..... Якщо у Вас є сумніви на рахунок здоров"я станом на "сьогодні"  свого маленького чада, то сьогодні краще відмовитись від щеплення, але зробити його іншим разом. Тепер фото. Найдіть на фото де пише шо вакцину від поліомієліту можна заморожувати?attachicon.gif555555.JPG

Не знайшли? Запитання до тих хто проти щеплення: хтось з Вас хоч бачив флакончик з вакциною? пломбою? датою виготовлення? Якщо ні - то і не триндіть. Я бачив, Термо-часо пломбу бачив.  Інструкцію тримаю перед собою. В чому я маю засумніватися?

Тепер далі. Наведу правильний приклад. Якщо ми Європейці поїдемо в Африку чи якусь іншу екзотичну країну, то що з нами буде? Правильно ***опа. І то велика, якщо повезе.. Ми там не маємо жодного захисту від іхніх шкідників, хвороб і т.д. Тому перед поїздкою  ми що робимо? Щеплення..., щоб не здохнути раптом на чужині, і родичам не треба було шукати грошики на переправку коробочки..... http://www.dec.gov.ua/index.php/ua/zakonodavstvo-ukrajini-pro-derzhavnu-formulyarnu-sistemu/340-farmakonaglyad/imunoprofilaktika/585-rekomendatsiji-shchodo-vaktsinatsiji-mandrivnikiv

Зараз знайдуться мінусовщикі, не згідні і т.д, тому всі посидіть, почитайте теорію медичну -  що таке імунітет, клітина, вірус, вакцина, антитіло і. т.д. Складіть все докупи, і можливо второпаєте.

 

Не читав всі двацять сторінок. Але я так розумію, що інструкція, яку Ви тут навели відноситься до інактивованої вакцини для підшкірного введення (яка вважається цілком безпечною у всьому світі і яку ніхто не збирається забороняти в деяких кранах з 2016 р.). Але в Україні в даний час проводиться вакцинація так званою живою вакциною, при чому ніхто навіть не дивиться на календар вакцинації затверджений МООЗ. Дітям її дають до п'яти разів підряд (з інтервалом 2 тижні).    

В нас спалах поліомієліту чи хтось серйозно тупанув і замітає сліди? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше чекаєм епідемії, спровокованої масовою відмовою від вакцинації і робим ставки, хто буде винний у тому, що померло невакциноване дитя: злі лікарі, влада, госдеп, виробники вакцин в таємній змові чи ще хтось. І судячи з усього чекати лишилось зовсім небагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робимо ставки???? У Вас це викликає азарт??? Зрозуміло тепер, чому до декого не доходять очевидні речі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

 

Вернёмся с Египта :-)  моя дочь погрызет кубик - твоя дочь погрызет тот же самый кубик... 

Кто будет переживать и боятся?  :-) :-) :-) 

Алексей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робимо ставки???? У Вас це викликає азарт??? Зрозуміло тепер, чому до декого не доходять очевидні речі.....

Це не азарт. це іронія напередодні катастрофи, яку, на жаль, через те що "до декого не доходять очевидні речі" уже не минути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте з початку. Де епідемія?  Скільки діток вже постраждало від неї з початку " катастрофи" ?  Чи можна заразитись від самої прививки? Чи є законні підстави для проведення позапланової вакцинації? Дайте відповіді на ці прості питання , а потім будете розсусолювати по поводу катастрофи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про те що зараз, а про те що буде.

якщо мислити вашим методом, то смисл говорити про екологічні проблеми, зараз їх же нема?

а ви спробуйте подумати не про те, що зараз, а про те що буде через 10 років з такою тенденцією відмов від вакцин

Що нас очікує найближчим часом, якщо більшість дітей буде непривита?  

дайте відповідь на питання, як ви бачите розвиток подій за 10-20 років у випадку масової відмови від вакцинації?

чи далі ніж сьогодні для вас трішки заскладно подумати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви спробуйте подумати не про те, що зараз, а про те що буде через 10 років

Вам би в тему з бурштином.. Люди в себе біля будинку сруть собі на голову вбивають екологію під ноль і навіть око не засіпає, а думаєте хтось буде думати про майбутнє у безвакцинованого суспільства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich,

Якщо говорити про те що буде (в контексті епідемії), то чому саме вирішили провести позапланову вакцинацію від поліомієліту?  Можливо, завтра проведуть ще якусь вакцинацію термінову, бо на складах буде валятись кимось закуплена вакцина, адже можливо через 10 років буде ще якась епідемія??? То давайте якийсь козел, буде заробляти на вакцинах шалені гроші, а Ви будете заливати все без розбору у свою дитину, бо колись.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вампірич, змушений вас розчарувати, але жодної епідемії поліомієліту в Україні не буде, скільки б про це не волали ВООЗ, МОЗ. Я розумію що колосальна відмова від щеплень забирає в ВООЗ один з найбільших дуже дешевих дослідних майданчиків у світі. Виглядало вроді нормально і логічно - країна третього світу, населення з відповідним рівнем освіти і IQ. Але це всіма перегране населення вже потрошки почало роздуплятися в природі речей і що в цьому світі не так багато речей залишилось для сприймання на віру. Епідемія, пандемія, срака-мотика. Ці всі фігні виникають там де того хоче ВООЗ і коли воно того хоче. Ми вже пережили одну "пандемію" за Юлясічки, коли всі в масках бігали і чекали смерті. Запустили епідемія, пандемія з смертельними ускладеннями, а насправді скосили декілька ярдів бабла, отравили якоюсь фігньою десяток невинних дітей (так пішла на той світ прекрасна донька знайомих моєї сестри. Мій брат анастезіолог був під час вскриття грудної - легеней не було, було желе, такого він ще не бачив. Шансу врятувати не було впринципі). Так от пішло в сраку ВООЗ, МОЗ з своїми пандеміями поліємієліту. Співчуття тим, хто чекає на цю штуку. Хоча ставки високі, на кону остання довіра до вакцинації, то ж ці гади можуть потруїти якихось діточок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

 

Вернёмся с Египта :-)  моя дочь погрызет кубик - твоя дочь погрызет тот же самый кубик... 

Кто будет переживать и боятся?  :-) :-) :-) 

Алексей.

Ви взагалі адекватна людина? Складється враження що ні, тому що вам про одне, а ви зовсім про інше. І лишній раз доказуєте, що щеплення, які ви зробили вашій дитині - зовсім вас не захищають. Ви як бик, який дивиться на червоне полотно, де бик - це батьки привитих діток, які не знають для чого і від чого їх прививають (бо так сказали вище), а червона тряпка - це не привиті діти, яких ви панічно боїтеся і навіть не знаєте чого.

Все потрібно вирішувати по мірі настання. Буде спалах дійсно епідемії - будемо прививатись, буде реальна загроза певній хворобі - будемо діяти. Але давати, колоти усе підряд, що пропонує нам гнила система охорони здоров"я, яка давно стала бізнесом - не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, халепа в тому що не тільки поліомелітом єдиним. 

відмовляються від щеплень, купують справки по всьому 

p.s. якщо це тільки накручування моз - то чому в інших країнах таки роблять ці вакцини? наш моз порішав?

 



Буде спалах дійсно епідемії - будемо прививатись

для декого буде пізно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув що в інших країнах дуже ліберальна вакцинація і чогось обовязкового, ще й під примусом там немає - занадто велика відповідальність і ризики. У людей є вибір. У нас його немає, тотальний примус, що в поєднані з корупцією яка там панує, викликає лише відразу. А пам'ятаєте що кричав ВООЗ тоді за пандемії, коли Юлічка нікому непотрібну труйку - таміфлю за ярди купувала. А я пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув що в інших країнах дуже ліберальна вакцинація і чогось обовязкового, ще й під примусом там немає - занадто велика відповідальність і ризики. У людей є вибір. У нас його немає, тотальний примус, що в поєднані з корупцією яка там панує, викликає лише відразу. А пам'ятаєте що кричав ВООЗ тоді за пандемії, коли Юлічка нікому непотрібну труйку - таміфлю за ярди купувала. А я пам'ятаю.

Просто залишу тут.

Власти Калифорнии обязали всех родителей прививать своих детей

В последнее время во многих странах (включая и страны СНГ) все более активно проявляется движение, выступающее против прививок детей. Родители по разным причинам (религиозным, медицинским, философским) отказываются делать своему ребенку жизненно важные прививки. Причем для отказа нужно просто сообщить об этом соответствующим органам.

В Калифорнии это движение также набирает обороты, но власти штата пытаются решить проблему. Так, губернатор Калифорнии Джерри Браун подписал закон SB277, в котором указывается очень небольшое число причин, по которым от прививок можно отказаться. При этом из закона убраны религиозные убеждения или личное нежелание. Если же родители будут настаивать, им придется обучать ребенка на дому — в школу его просто не пустят.

Закон SB277 был представлен после того, как около 100 человек заразились корью (казалось бы, корь давно забыта) в Диснейленде.

Сейчас большое количество людей отказываются прививать своих детишек по религиозным убеждениям. Кроме того, некоторые считают, что прививка может привести к аутизму ребенка. Теперь же закон SB277 решает проблему, обязывая всех родителей делать прививки своим детям. Как и говорилось выше, в законе указывается очень ограниченное количество причин, в основном, это медицинские противопоказания, позволяющие ребенку избежать прививок.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте розберемось як відбуваються пандемії-епідемії. В більшості випадків, окрім одного вже описаного разу, це все інформаційні шуми покликані навіяти паніку. Десь в Китаї новий штам вірусу, дві леталки, бігом вакцинуватись і т.д. Я поки ніразу не вакцинувався і вроді пережив. Я не виключаю що можуть запутити таку фігню що дасть капітальні ускладнення на якісь органи, але тут вже питання не в вакцинації, а в біотероризмі до якого в світі на диво дуже толерантне ставлення. Я з носа супер вірус не виковиряю, потрібне дуже коштовне і складне обладнання. Фіг знати чи вони на рівні днк щось міняють, може глибше. Таких центрів пару на всю планету і вони прекрасно собі працюють. Під час нашої пандемії виявилось що у нас прекрасно працює собі спільне україно французьке пдприємство  Baxter International. От ті хлопчики раз пробанули свою працю разом з нашим урядом і ВООЗом. Шуганули неслабо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, ніхто не спорить що в нас все робиться через жопу, з відкатами і неправильно

Веду до того, що якщо не робити нічого вазагалі (в даному масова відмова від вакцин) - буде велика халепа. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...