Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Ось цікавеньке про Бакстер.

 

Я не знаю наскільки масова відмова від вакцинації. Думаю кожен собі йде своїм шляхом. Я свій шлях оприділив жосткою практикою, коли після прививок в дитини почався атиповий кашель, який зупинили через півтора року. От тоді, набігавшись по педіатрах, лорах, алергологах, імунологах, я почав вникати і робити висновки. Якщо у вас все "славабогу", ну то я вас не переконаю і не збираюсь, це ваш вибір. Насправді він зводиться до такого: вколоти фігню і переживати чи не вгробив здоров'я, чи не колоти фігню і переживати чи все правильно зробив. Тільки коли вколов то назад вже не вернеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Чесно, навіть не знаю. Кололи в садочку, кололи деколи щомісяця, деколи щотижня - згідно планів. Ніхто на імунітет, стан дитини не дивився, виконувався план. Нас фактично тільки повідомляли що буде прививка. То вже потім я вник, а так був як всі. Роблять значить потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що в багатьох настрій передсвятковий, завтра свято Св. Миколая і т.д. Але нажаль наслідки вакцинації від поліомієліту знову плачевні.

В Маріуполі померла 4-х місячна дитинка, після вакцинації від поліомієліту. Дивитись з 53 секунди.

 

http://www.mariupolskoe.tv/news/news-day/mariupol-skaya-sluzhba-novostej-75/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що в багатьох настрій передсвятковий, завтра свято Св. Миколая і т.д. Але нажаль наслідки вакцинації від поліомієліту знову плачевні.

В Маріуполі померла 4-х місячна дитинка, після вакцинації від поліомієліту. Дивитись з 53 секунди.

 

http://www.mariupolskoe.tv/news/news-day/mariupol-skaya-sluzhba-novostej-75/

Де висновок незалежної комісії? Чи журналісти стали великими експертами? 

Малим дітям спершу дають ІПВ (укол) і лише повторна йде ОПВ (крапельки). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В Маріуполі померла 4-х місячна дитинка, після вакцинації від поліомієліту. 

Де висновок незалежної комісії? Чи журналісти стали великими експертами? 

+1

 

 

Жоден з батьків не сказав, що дитині стало зле. СРДС ще, на жаль, ніхто не відміняв і пік її припадає якраз на 1-4 місяці. А прививка могла бути як збіг обставин. Я теж не експерт, це просто роздуми на задану тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден з батьків не сказав, що дитині стало зле. СРДС ще, на жаль, ніхто не відміняв і пік її припадає якраз на 1-4 місяці. А прививка могла бути як збіг обставин. Я теж не експерт, це просто роздуми на задану тему.

Я ні в якому разі не веду агітації проти вакцинації, і мої діти повністю привиті. Але, ви справді думаєте, що 3 смерті після ОПВ це просто співпадіння? На рахунок СРСН: наскільки я знаю,цей синдром пов’язаний з диханням, а в сюжеті було сказано, що за попередніми висновками експертів, смерть дитини наступила від набряку мозку нез’ясованої етіології.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що в багатьох настрій передсвятковий, завтра свято Св. Миколая і т.д. Але нажаль наслідки вакцинації від поліомієліту знову плачевні.

В Маріуполі померла 4-х місячна дитинка, після вакцинації від поліомієліту. Дивитись з 53 секунди.

 

http://www.mariupolskoe.tv/news/news-day/mariupol-skaya-sluzhba-novostej-75/

Перших дві вакцинації робляться виключно інактивованою вакциною - неживою тобто. Каплі не мали права капати 4 місячній дитині. Не можна капати навіть дорослішим дітям, якщо є в сімї ще маленька дитина.

 

А по темі. Робити чи не робити  - справа кожного. Особисто в нас зроплені всі планові, але навіть третю, яка має бути в каплях ми купували в уколі. Бо давати дитині живу вакцину, яка з 1 січня в Європі заборонена - трошки нерозумно. А тим більше з такою рекламою вакцинації - явно хтось конкретно на цьому заробляє. Якось ніколи ще не чув рекламу вакцинації по всіх радіостанціях - а тут прям на рівні з алкоголем по кількості аудіороликів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оці докази, скільки брехні, фальшу вони внесли в діалог суспільства і МОЗ. Згідно статистики МОЗ в Україні не було жодної смерті від прививки і це трагедія насправді. Бо коли йдуть недомовки, фальшування, викривляння фактів в хід йдуть слухи, страхи, недовіра. Скільки вже чув була здорова живенька дитинка, зробили прививку і раптова смерть. Відразу з'являються адвокати, які говорять що це все що тільки можна тільки не прививка. Це ведмежа послуга насправді хлопці. Ви побічну дію вакцини читали хоч колись? Офіційну побічну дію що може статись коли її ввести вашій дитині? Читали? Прочитайте і не говоріть дурні про безпечність вакцини. Мова може йти лише про рівень шкоди що може нанести відсутність вакцини, бо шкода від вакцини апріорна, це чітко вказано в описі вакцини. Якщо загроза від відсутності вакцини перемагає, то слід вакцинуватись, якщо ні, ще слід добре подумати. Але читати застереження обовязково.

 

АКДП, АДП

Місцева реакція – гіперемія шкірних покривів, інфільтрат.
Сильна реакція –  набряк м'яких тканин більший 5 см діаметром, інфільтрат більший 2 см.
Загальна реакція: підвищення температури без вираженого порушення загального стану дитини.
Сильна реакція: підвищення температури вище 38,60С. Перші дві доби.
Алергічні ускладнення: набряк типу Квітка, сип типу кропивниці, загострення алергічних захворювань (до 10 днів). В окремих випадках реакції типу анафілактичного шоку (до 24 год.).
Колаптоїдний стан – зниження м'язового тонусу, різке збліднення, запаморочення, сонливість, серцево-судинна чи дихальна недостатність (7 днів).
Енцефалопатія – порушення мозкових функцій, підвищення внутрішньочерепного тиску (у дітей безперервний пронизливий крик), порушення свідомості, судоми, паталогічні рефлекси, парези кінцівок. В окремих випадках енцефаліт (до 7 днів).
Резидуальний стан – виникнення судом при температурі меньше 390С, гострий нефрит, гострий міокардит, серозний менінгіт (до 30 діб).
Жива поліомієліт на вакцина
Реакція – кишкова дисфункція протягом не більше 2-3 днів.
Ускладнення -  кволий парез кінцівок (частіше нижніх) (7- 30 днів), висип, набряк квінке (до 10 днів).
Вакцинація проти краснухи

Місцева реакція  - гіперемія (1-3 дні)
Загальна реакція – підвищення температури, висип, збільшення лімфатичних вузлів (7 – 14 днів, тривалість не більше 1-2 днів).
Ускладнення:

Висип типу кропивниці (10 днів) анафілактичний шок (24 год.).
Енцефалопатія: судоми пов'язані з підвищенням температури. Артралгія гостра, поліартрит гострий (на 14-30 днів), транзиторна поліневропатія (14-30 днів).
Вакцина проти гепатиту В.

Місцева: біль, гіперемія, припухлість, сверблячка, почервоніння, затвердіння на місці введення (1-4  дні).
Загальна: короткочасне погіршення самопочуття, субфебрильна температура (1-3 дні).
Ускладнення: Набряк типу Квінке, реакція типу сироваткової хвороби з розвитком артриту та шкірних проявів (еритема, екхімози, вузлувата еритема (до 30 діб). Анафілактичні реакції (24 год.). В окремих випадках міалгія, периферична нейропатія, параліч лицьового нерва, синдром Гієна-Баре, неврит очного нерва (до 30 діб).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, те, що ти написав є. Але який відсоток ускладнень? І які ліки не мають таких попереджень про ускладнення? Курс прийому антибіотиків завдає значно більшої шкоди. Коли не має протипоказань краще отримати вакцину ніж проходити курс лікування.

От визначити чи має дитина протипоказання - головна проблема з нашою медициною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно статистики МОЗ в Україні не було жодної смерті від прививки і це трагедія насправді. Бо коли йдуть недомовки, фальшування, викривляння фактів в хід йдуть слухи, страхи, недовіра. Скільки вже чув була здорова живенька дитинка, зробили прививку і раптова смерть. Відразу з'являються адвокати, які говорять що це все що тільки можна тільки не прививка. Це ведмежа послуга насправді хлопці. Ви побічну дію вакцини читали хоч колись? Офіційну побічну дію що може статись коли її ввести вашій дитині? Читали? Прочитайте і не говоріть дурні про безпечність вакцини. Мова може йти лише про рівень шкоди що може нанести відсутність вакцини, бо шкода від вакцини апріорна, це чітко вказано в описі вакцини. Якщо загроза від відсутності вакцини перемагає, то слід вакцинуватись, якщо ні, ще слід добре подумати. Але читати застереження обовязково.

А що зміниться, якщо офіційно признають смерть від прививки, навіть якщо це буде одна смерть на 1-2 мільйони. От уявіть собі, що офіційно оприлюднюють таку інформацію. Після цього всі перестануть прививатися і прививати своїх дітей. Причому ніхто не буде розбиратися, від чого була прививка, якого виробництва вакцина. Чи дитина була на той момент здорова чи ні. Просто інститут вакцинації стане непотрібним.

згідна із sergkots - навіть найпростіші ліки можуть мати побічну дію, як і вакцини. То тепер що всіма ліками не користуватися? Бо тут багато людей всі прививки гребуть під одну гребінку.

П.С. Кожного разу після прививки дитині хвилююся. Один раз була побічна реакція, але ще більше я переживаю, якщо вакцин вчасно нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дай бог, але якщо ця одна смерть буде у Вашій родині, у Вас і надалі буде таке відношення до цього? А крім смертей, скалічені долі це вже не враховуються, це так "побічній ефект з інструкції", особливо коли це десь у інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що моя дитина ризикує разом з усіма іншими. Але я також розумію, що маю її прививати, незважаючи на ризик.

Ми кожен раз ризикуємо підчепити якусь заразу, коли здаємо банальні аналізи, лікуємо зуби чи проводимо косметичні процедури в салоні. Завжди існує хоча б маленька, але ймовірність, захворіти чи померти від цього. То за цієї логікою ці процедури робити не треба?

Щиро співчуваю батькам, діти яких, можливо, постраждали саме від прививок, але для себе я вибір зробила. І увесь ризик розумію і несу відповідальність за це рішення теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз кажу, дуже гарні слова про глобальне благо і самопожертву, коли це не стосується особисто Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дай бог, але якщо ця одна смерть буде у Вашій родині, у Вас і надалі буде таке відношення до цього? А крім смертей, скалічені долі це вже не враховуються, це так "побічній ефект з інструкції", особливо коли це десь у інших...

Якби не дай Бог ця смерть була в моїй родині, то швидше всього відношення змінилось би. Але от з фразою

 

коли це не стосується особисто Вас.

Ви перегинаєте. Це стосується кожного, хто робить вакцинацію, тому що вони аналогічно наражають дитину на небезпеку/негативні наслідки вакцинації і т.д, але йдуть на це свідомо.

 

Я роблю своїй дитині вакцинацію чітко усвідомлюючи, до яких наслідків це може призвести, свідомо йду на ризик і розумію, що можу попасти в мілівідсоток летальних випадків . Але я бачив наслідки хвороби, тому свідомо йду на такий ризик, мінімізуючи можливі негативні наслідки(детально перевіряю вакцину, сертифікацію, роблячи все згідно встановленого календаря щеплень і т.д. Останню вакцину самостійно купували, причому не в нас, а в Польщі і везли в спец холодильнику, бо в нас їх не було, а графік порушувати не хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ці прививки від поліомієліту такі необхідні, тоді чому при відмові батьків дитину пускають в садочок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ці прививки від поліомієліту такі необхідні, тоді чому при відмові батьків дитину пускають в садочок? :)

Може, тому, що вона не входить в запланований графік щеплень.

Ми малій давали вакцину від поліомієліту тільки тому, що вона співпала з графіком. А так, зайвої я б теж не давала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ці прививки від поліомієліту такі необхідні, тоді чому при відмові батьків дитину пускають в садочок? :)

 

Блін, про що ми говорим, про прививки взагалі чи про конкретно цю від поліомієліту(каплі, про які реклама крутиться скрізь де тільки можна)

Якщо конкретно про цю - то особисто з нами - хай ідуть лісом.

По перше - вакцина в каплях(тобто жива), а живі з 1 січня в Європі заборонені - от Європа і злила нам щоб добро не пропадало.

По друге, якщо дитина провакцинована згідно календаря щеплень - нахіба давати додаткову живу вакцину

А по третє - но що це блін за вакцинація, яку крутять як комерційну рекламу по всіх радіостанціях і майже в кожному випуску новин. Це ніщо інше як комерційний проект.

Я за вакцинацію, але за розумну, обдуману і т.д, а не просто тому, що хтось так вирішив.

Я спецільно купував інактивовану вакцину на третє щеплення(бо держава інактивованими забезпечує тільки на перші два), а тепер буду давати каплі, причому додатково - ага, спішу аж спотикаюсь

 

П.С. Дитину пускають, бо ця вакцинація не включена в календар щеплень - читай позапланова, тобто необовязкова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо ці прививки від поліомієліту такі необхідні, тоді чому при відмові батьків дитину пускають в садочок? :)

Може, тому, що вона не входить в запланований графік щеплень.

Ми малій давали вакцину від поліомієліту тільки тому, що вона співпала з графіком. А так, зайвої я б теж не давала.

 

+1

Також зробили першу, бо вона якраз через місяць по плану. А там ще дві додаткових мало бути. На другу ревакцинацію написала відмову, з третьою буде те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трохи про вакцинацію у світі:

 

Билл Гейтс составил очередной список самых важных новостей года, которые многие могли пропустить. Ниже — некоторые из отмеченных им историй. 

1. Африка отметила первый год без полиомиелита
24 июля 2015 года Нигерия отметила первый год без полиомиелита, крайне неприятного и порой смертельного заболевания. Нигерия стала последней страной в Африке, прекратившей распространение болезни. Пройденный этап можно назвать победой — некоторые эксперты боялись, что этого никогда не произойдёт. Несколько раз в год в Африку доставляют вакцину от полиомиелита, специалисты работают с сотнями лидеров общин, иногда в районах, подконтрольных экстремистским группировкам.

Глобальная кампания по борьбе с полиомиелитом стартовала в 1988 году, когда болезнь поражала людей в 125 странах. Теперь в списке остались только Афганистан и Пакистан. 

...............


5. Америка победила краснуху
В апреле 2015 года было официально объявлено о том, что США — первый регион, в котором побеждена эндемия краснухи. Это произошло благодаря пятнадцати годам вакцинации во всём полушарии. 

Краснуха — эндемическое вирусное заболевание. В основном им болеют непривитые дети 2-9 лет. Но оно может спровоцировать серьёзные врождённые пороки, если женщина заражается им в первые три месяца беременности. Следующей целью станет корь, гораздо более опасное заболевание. Прививки от краснухи и кори часто даются в комбинации. 
©

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я ніяк не можу второпати, чому батьки привитих діток бояться непривитих? Ви ж отримали усі щеплення і повинні бути впевнені, що ваша дитина або не захворіє цими хворобами, або ж перехворієте у легкій формі. Чи ви не впевнені у цьому? Тоді чому давати ці щеплення? Чи ви так переживаєте за непривитих малюків, що вони хворітимуть? Це ж проблема батьків непривитих діток а не ваша. Чому ви боїтеся сусідства своїх захищених привитих діток від непривитих?

Вернёмся с Египта :-) моя дочь погрызет кубик - твоя дочь погрызет тот же самый кубик...

Кто будет переживать и боятся? :-) :-) :-)

Алексей.

Ви взагалі адекватна людина? Складється враження що ні, тому що вам про одне, а ви зовсім про інше. І лишній раз доказуєте, що щеплення, які ви зробили вашій дитині - зовсім вас не захищають. Ви як бик, який дивиться на червоне полотно, де бик - це батьки привитих діток, які не знають для чого і від чого їх прививають (бо так сказали вище), а червона тряпка - це не привиті діти, яких ви панічно боїтеся і навіть не знаєте чого.

Все потрібно вирішувати по мірі настання. Буде спалах дійсно епідемії - будемо прививатись, буде реальна загроза певній хворобі - будемо діяти. Але давати, колоти усе підряд, що пропонує нам гнила система охорони здоров"я, яка давно стала бізнесом - не буду.

Если ваше мышление не позволяет осознать очевидного. Скажу прямым текстом.

Мне глубоко похрен привит ваш ребенок или не привит. Моя дочь играет со всеми детьми. Идет на руки ко всем взрослым и в свои без малого год. Побывала там. Где многие за всю сознательную жизнь не смогли побывать.

Всех с новым 2016.

Алексей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чомусь коли стаються не дай Бог летальні випадки , то стає причиною "недолікована дитина"...яка можливо й відхворіла за півроку до вакцинації. Дивно хіба ні? Плюс по графіку щеплень від поліо перших 2 щеплення мають бути ІПВ (в уколі) в третя жива вакцина в ОПВ..чого ж нам пропонують а) вакцину від якої цивілізований світ відмовися? б) вакцину яка не відповідає тому графіку? МОЗ сам склав той графік, сам і порушує....Власне я від щеплення не відмовляюсь, а він 2ї поліо відмовилась лиш з причини недовіри якості тої ОПВ...ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де взяти третю вакцину "правильну"? ми  перехворіли недавно ОРЗ чи може й грипом, і прививатись підозрілою вакциною ну геть не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...