Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Нікель

Це не виключення. Це цілком законне право відстрочити прививку від гепатиту. Мамі достатньо перед пологами зробити аналіз крові на гепатит.

Чомусь в нормальних країнах не вакцинують дітей в першу добу після народження.

Право для всіх? Ні, от тому це саме виключення з правил, яке дає "цілком законне право відстрочити прививку від гепатиту." Коли це стане можливим для всіх, от тоді це стане правилом.

Так, для всіх. Для всіх, хто не полінується попередньо зробити аналіз на гепатит. І про це повинні інформувати лікарі майбутніх мам.

Я не знаю, в якому році з'явилось таке право, коли ми народжували, нам про таке ніхто не сказав, на жаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 з мільйона? Ну-ну. За цією математикою в нашому невеликомі містечку скільки мало б бути таких діток? Я особисто знаю 5-х діток в нашому місті з поствакцинальними наслідками (температуру після прививки в розрахунок не беремо), в чотирьох з них це призвело до інвалідності. А я мала можливість поспілкуватись далеееееко не з всіма батьками діток-інвалідів, лише з мізерним їх відсотком. Яка реальна цифра? страшно навіть уявити. Може вже досить цієї локшини на вухах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це довга, болюча  тема,  Немає змісту тут її обговорювати, адже тут всі за колективну безпеку, а такі як у мене, це "допустимі відхилення", якими можна пожертвовати "во благо інших"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по Вашому, це велика проблема?? Мені здається, що збігати за бутилкою в магазин, можна і без наказу, а проводити всеукраїнску вакцинацію потрібно за наказом, чи не так???

Тобто здійснивши кримінальне чи адміністративне правопорушення, потрібно вимагати від судді тільки затверджену згідно прийнятої у державі процедури копію кодексу? інакше встал і ушол? Геніально! Як це ще не один урка і його адвокат досі до такого не додумались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

Я так думаю, що є хоч одна копія будь якого кодексу, завірена по всім правилам, а от завіреного наказу  про вакцинацію немає ніде, чи може Вам особисто його показували???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю, що є хоч одна копія будь якого кодексу, завірена по всім правилам

Звичайно є. Але ж не по копії у кожного судді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

Я вибачаюсь, та мова не про кодекс, а про конкретный наказ, який стосується майже національної безбеки (адже епідемія страшна йде), а нормально завіреного екзеапляру, ніхто в очі не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Хочу висловити свою думку. 

 

Я не проти вакцинації. Всі щеплення ми проходили згідно з графіком. Але я не розумію для чого робити позапланову вакцинацію. В такому випадку те щеплення яке ми робили згідно з графіком не зрозуміло для чого. Вона що не дієва?

 

Ця вся суматоха навколо цієї вакцини не всиляє в мене довіри до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

Я вибачаюсь, та мова не про кодекс, а про конкретный наказ, який стосується майже національної безбеки (адже епідемія страшна йде), а нормально завіреного екзеапляру, ніхто в очі не бачив

ОК, остання спроба: коли наступний раз будете купувати мило, вимагайте на нього сертифікат відповідності, а то раптом від нього буде алергія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

Я вибачаюсь, та мова не про кодекс, а про конкретный наказ, який стосується майже національної безбеки (адже епідемія страшна йде), а нормально завіреного екзеапляру, ніхто в очі не бачив

ОК, остання спроба: коли наступний раз будете купувати мило, вимагайте на нього сертифікат відповідності, а то раптом від нього буде алергія.

Ви порівнюєте речі, які не підлягають порівнянню...я не буду цитувати всім відому приказку. Хоча і на мило теж не завадить питати сертифікати відповідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth,

В принципі, це нормальна практика, що тут для Вас особисто дивного незрозуміло?? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

Я вибачаюсь, та мова не про кодекс, а про конкретный наказ, який стосується майже національної безбеки (адже епідемія страшна йде), а нормально завіреного екзеапляру, ніхто в очі не бачив

ОК, остання спроба: коли наступний раз будете купувати мило, вимагайте на нього сертифікат відповідності, а то раптом від нього буде алергія.
У вас в профілі вказаний справжній ваш вік? Бо подібні аналогії доросла людина наводити не стане. Якщо для вас щеплення власних дітей і покупка мила рівноцінні, то якось це, м'яко кажучи, сумно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо для вас щеплення власних дітей і покупка мила рівноцінні

Мова була про те, що ви без відповідно затвердженого наказу відмоляєтесь від щеплень. А якби вам такий наказ надали? Що змінилося б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth,

А якби мені надали наказ, то я написав би відмову, а так я просто їх культурно послав: нема наказу- нема від чого писати відмову 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви я бачу геть не розумієте. В мене вже є один (з Ваших 2 на 1 000 000). Ви мені пропонуєте спробувати ще раз????

Особисто Вам, ні. Якби залежало від мене, то таким як Ви дозволив би офіційно не робити щеплень (Вашим дітям).

 

 

Хоч і тема про дітей, але обов'язкові щеплення робляться не тільки дітям. Давайте і від них відмовимося? Як вам ідея? Отак поп'єте водички з крану і в лікарню, з'їли ковбаски і в лікарню, дали дитині шматочок хліба і всьо. Пишемо петицію?

Ці дорослі дяді і тьоті теж чиїсь діти. Давайте і їх пошкодуємо і не будемо ризикувати їхнім здоров'ям. Хто не в курсі, кому робляться щеплення, почитайте Наказ МОЗ України від 16.09.2011 р.№ 595

Щось ніхто з противників не хоче коментувати...

 

 

 

 

Так, для всіх. Для всіх, хто не полінується попередньо зробити аналіз на гепатит. І про це повинні інформувати лікарі майбутніх мам.

І що, незалежно від результатів аналізу?

Це і є виключення, яке чітко розписано окремим наказом МОЗу, бо в основному наказі пише "усі".

 

 

2 з мільйона? Ну-ну. За цією математикою в нашому невеликомі містечку скільки мало б бути таких діток? Я особисто знаю 5-х діток в нашому місті з поствакцинальними наслідками (температуру після прививки в розрахунок не беремо), в чотирьох з них це призвело до інвалідності. А я мала можливість поспілкуватись далеееееко не з всіма батьками діток-інвалідів, лише з мізерним їх відсотком. Яка реальна цифра? страшно навіть уявити. Може вже досить цієї локшини на вухах?

За точність цифр я не ручаюсь, просто хтось вище їх написав, а я взяв за основу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За точність цифр я не ручаюсь, просто хтось вище їх написав, а я взяв за основу.

Тому свою відповідь я і не адресувала саме вам, бо знаю що ця цифра проскакувала вище, написана іншою людиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, для всіх. Для всіх, хто не полінується попередньо зробити аналіз на гепатит. І про це повинні інформувати лікарі майбутніх мам.

І що, незалежно від результатів аналізу?

Це і є виключення, яке чітко розписано окремим наказом МОЗу, бо в основному наказі пише "усі".

Ти неуважний :)

В "основному" наказі, на який ти послався (Наказ МОЗ України від 16.09.2011 р.№ 595), є аналогічне формулювання.

Можеш сам переконатися: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11

Тому раджу всім майбутнім батькам цілком законно відмовлятися від цієї прививки в перший день народження дитини (бо ніяке це не виключення, а право, яким можна скористатися при наявності "документального підтвердження"). Для цього лише потрібно, щоб мама попередньо зробила аналіз на гепатит і він виявився "негативним".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому раджу всім майбутнім батькам цілком законно відмовлятися від цієї прививки в перший день народження дитини (бо ніяке це не виключення, а право, яким можна скористатися при наявності "документального підтвердження"). Для цього лише потрібно, щоб мама попередньо зробила аналіз на гепатит і він виявився "негативним".

Не розумію, навіщо ти так підмінюєш поняття і прекручуєш суть мого твердження. Виключення це чи правило не має значення, це не заперечує того факту, що люди мають право і я цього не заперечую, а ти формулюєш речення "не виключення, а право", так ніби якщо це виключення, то в людей такого права немає.

Я напишу ще раз: усі новонароджені діти прививаються від гепатиту, за виключенням випадків, коли мама попередньо зробила аналіз на гепатит і він виявився "негативним". В такому разі батьки мають право розпочати вакцинацію дитини протягом перших місяців життя або одночасно зі щепленням проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту.

Тут є і моє "виключення" і твоє "мають право". Тепер в тебе немає претензій?

А якщо повернутися до початку цієї суперечки, то ти тільки підтверджуєш мої слова про обов'язковість вакцинації від гепатиту, просто в окремих випадках її починають пізніше. Про що сперечаємось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення від гепатиту є обов'язковим як в нас, так і в Європі. От тільки в Європі його, як і інші прививки, роблять з віку 2 місяців, а в нас в першу добу після народження. І саме цей факт я вважаю надзвичайно небезпечним для здоров'я малюка.

Наразі діє наказ, згідно якого батькам можна відтермінувати це щеплення. Тому я, маючи гіркий власний досвід, раджу всім користуватися такою можливістю. Це все. Щось комусь доводити не маю ніякого бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Я прочитав останні 20 сторінок, можливо трішки менше-більше, не важливо. Тут зібрались, на мою думку, люди які праві, і які взагалі нульові. Нульові це такі, які не знають що для чого і куди, чув дзвін і не знаю звідки він і .т.д. Хтось там пише вакцина розморожена-заморожена-переморожена. Брєд. Хтось пише, що діти вмирають від прививок щеплень. Як писав Женя - повинна бути масовість , а її немає. Я можу довго подискутувати на тему відмов від щеплень, але тут писати не хочу. ЗДОРОВА, всі прочитали? ЗДОРОВА! дитина НЕ МОЖЕ захворіти від профілактичного щеплення! Це має бути крапка і впринципі більше не обговорюватись. Якщо у когось раптом і є якісь там ускладнення то в першу чергу питайте в себе "Що пішло не так?"..... Якщо у Вас є сумніви на рахунок здоров"я станом на "сьогодні"  свого маленького чада, то сьогодні краще відмовитись від щеплення, але зробити його іншим разом. Тепер фото. Найдіть на фото де пише шо вакцину від поліомієліту можна заморожувати?post-6190-0-69906800-1449929751_thumb.jp

Не знайшли? Запитання до тих хто проти щеплення: хтось з Вас хоч бачив флакончик з вакциною? пломбою? датою виготовлення? Якщо ні - то і не триндіть. Я бачив, Термо-часо пломбу бачив.  Інструкцію тримаю перед собою. В чому я маю засумніватися?

Тепер далі. Наведу правильний приклад. Якщо ми Європейці поїдемо в Африку чи якусь іншу екзотичну країну, то що з нами буде? Правильно ***опа. І то велика, якщо повезе.. Ми там не маємо жодного захисту від іхніх шкідників, хвороб і т.д. Тому перед поїздкою  ми що робимо? Щеплення..., щоб не здохнути раптом на чужині, і родичам не треба було шукати грошики на переправку коробочки..... http://www.dec.gov.ua/index.php/ua/zakonodavstvo-ukrajini-pro-derzhavnu-formulyarnu-sistemu/340-farmakonaglyad/imunoprofilaktika/585-rekomendatsiji-shchodo-vaktsinatsiji-mandrivnikiv

Зараз знайдуться мінусовщикі, не згідні і т.д, тому всі посидіть, почитайте теорію медичну -  що таке імунітет, клітина, вірус, вакцина, антитіло і. т.д. Складіть все докупи, і можливо второпаєте.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗДОРОВА, всі прочитали? ЗДОРОВА! дитина НЕ МОЖЕ захворіти від профілактичного щеплення! Це має бути крапка і впринципі більше не обговорюватись. Якщо у когось раптом і є якісь там ускладнення то в першу чергу питайте в себе "Що пішло не так?".

А можна поцікавтися, звідки у вас така безапеляційна впевненість?

Ви дитячий лікар з багатодесятирічним стажем? Науковець, який працює над виготовленням вакцин? Чи може професор, який написав кілька наукових робіт на тему впливу щеплень на організм дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

myhajlyk

Цікаво, Ви самі можете визначити, чи ослаблений організм Вашої дитини на момент прививки чи ні, якщо  зовнішніх ознак поки немає, але дитина вже чимось заражена, ну, наприклад, вітрянкою???? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, я не прошу всіх не робити прививки, у свй час, я також був дуже далекий від теми про негативні наслідки від вакцинації, ніхто з лікарів, яким же треба довіряти (ібо вони не нульові) мені навіть не натякав. Ну треба, то треба, всі роблять і я зроблю....Та потім все змінилось, і якщо б у мене були ті знання тоді, то я б засунув би ті вакцини їм дуже далеко. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...