Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Я хоч і за прививки, але здобувати інформацію через комікси - це для дітей, а не для дорослих

А як ще дорослим людям пояснити? Якщо до них не доходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Я хоч і за прививки, але здобувати інформацію через комікси - це для дітей, а не для дорослих

А як ще дорослим людям пояснити? Якщо до них не доходить.

Таки самий гарненький комікс можна намалювати і проти прививок - інформативність буде така саме і нічим не підкріплена. Тобто люди реагують на гарненьку картинку, а не на суть. А по суті - це думки лікарів і вчених. Але якщо для декого думка сусідки-домогосподарки("ці вакцини це ужас-ужас і пухлини, і аутизм і даунизм - я читала в якійсь газеті") вагоміша за думки багатьох професіоналів в своїй справі, то це вже такий спосіб мислення і нічого з ним не вдієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З сьогоднішніми новинами про масові щепленння від поліомієліту, тут варто добре подувати, а чи варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Ще сюди свої спостереження покладу:

 

 

Пропустив я повз себе пару бокалів пива :( і нагуглив трохи інфи про‪#‎поліомієліт‬

Режим "паніка" ON

1. МОЗ України стверджує що л̲і̲к̲і̲в̲ ̲в̲і̲д̲ ̲п̲о̲л̲і̲о̲м̲і̲є̲л̲і̲т̲у̲ ̲н̲е̲м̲а̲є̲. Пруф-лінк на інфографіку на сайті мозу -https://www.moz.gov.ua/ua/portal/mtpp_infographics/
2. На сайті МОЗУ в новині від 01.12.2015 пише що:
"В свою чергу, представник Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан зауважила: «Ми співчуваємо батькам, д̲і̲т̲и̲ ̲я̲к̲и̲х̲ ̲т̲е̲п̲е̲р̲ ̲м̲а̲ю̲т̲ь̲ ̲п̲а̲р̲а̲л̲і̲ч̲ ̲в̲н̲а̲с̲л̲і̲д̲о̲к̲ ̲п̲о̲л̲і̲о̲. Той факт, що цих двох дітей було діагнастовано у Закарпатській області, н̲е̲ ̲о̲з̲н̲а̲ч̲а̲є̲,̲ ̲щ̲о̲ ̲в̲і̲р̲у̲с̲ ̲н̲е̲ ̲п̲о̲ш̲и̲р̲и̲в̲с̲я̲ ̲н̲а̲ ̲і̲н̲ш̲і̲ ̲р̲е̲г̲і̲о̲н̲и̲ ̲У̲к̲р̲а̲ї̲н̲и̲. Наша команда експертів вже працює в Україні і ми готові надалі співпрацювати з Міністерством охорони здоров’я на національному та регіональному рівнях заради того, аби зупинити поширення вірусу та попередити нові випадки паралічу у дітей.
Зараз Україна готова до вакцинації всіх дітей на території країни згідно з планом. Ми надаємо необхідні консультації: від міністра та адміністрації до лабораторій та лікарів, які працюють на місцях, аби правильно і ефективно виконувати роботу по локалізації цієї проблеми»."
Пруф-лінк - https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150901_b.html
3. На сайті МОЗУ в новині від 21.10.2015 заступник Міністра каже:
"Ігор Перегінець зазначив, що поліомієліт надзвичайно часто викликає пожиттєвий параліч (в 1 з 200 випадків хвороби) і навіть може привести до гибелі дитини. Способів лікування цього захворювання не існує. "
Пруф-лінк - https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20151021_b.html
4. В Стрию/Львові 22/23.10.2015 цей же Перегінець заявив що:
"І зауважив, що імунізація не є обов’язковою: батьки самі вирішують, щепити дитину чи ні. "
Пруф-лінк: http://www.lvivpost.net/zdorovya/n/32748
5. На уніані пишуть що:
"2̲ ̲в̲е̲р̲е̲с̲н̲я̲ ̲з̲а̲к̲а̲р̲п̲а̲т̲с̲ь̲к̲і̲ ̲м̲е̲д̲и̲к̲и̲ ̲с̲п̲р̲о̲с̲т̲у̲в̲а̲л̲и̲ ̲і̲н̲ф̲о̲р̲м̲а̲ц̲і̲ю̲ ̲п̲р̲о̲ ̲д̲в̲а̲ ̲в̲и̲п̲а̲д̲к̲и̲ ̲з̲а̲х̲в̲о̲р̲ю̲в̲а̲н̲н̲я̲ ̲н̲а̲ ̲п̲о̲л̲і̲о̲м̲і̲є̲л̲і̲т̲ ̲в̲ ̲о̲б̲л̲а̲с̲т̲і̲.
3 вересня у МОЗ заявили, що сертифікована ВООЗ лабораторія підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті було викликано вірусом, похідним від вакцинного штаму, та підтверджено циркуляцію вірусу, що, відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил, прирівнюється до спалаху поліомієліту.
Пруфлінк: http://health.unian.ua/country/1121499-masova-imunizatsiya-ditey-proti-poliomielitu-rozpochnetsya-iz-zakarpattya-moz.html

6. На ракурс.юа пишуть:
"Українські фахівці стверджують, що «станом на 31 серпня нинішнього року хворих із діагнозом поліомієліт не зареєстровано». Губернатор Закарпаття наполягає на тому ж і повідомляє, що чотирирічна дитина одужала і відвідує дитячий садок. Про те, що здоров’я дитини повністю відновилося, сказав на одному з брифінгів і заступник міністра охорони здоров’я І. Перегінець."
пруфлінк: http://ua.racurs.ua/937-poliomiielit-v-ukrayini-vpershe-vyyavyla-laboratoriya-rosiyi
7. Закарпатська СЕС 02.09.2015 року дає офіційне роз'яснення:
"У відповідності до повідомлення Держсанепідслужби України та листа Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювання Міністерства охорони здоров’я України», на території Закарпатської області, як і України в цілому, у 2015 році, станом на 31.08.2015 р. циркуляції «диких» поліовірусів не визначено, х̲в̲о̲р̲и̲х̲ ̲з̲ ̲д̲і̲а̲г̲н̲о̲з̲о̲м̲:̲ ̲«̲ ̲П̲о̲л̲і̲о̲м̲і̲є̲л̲і̲т̲»̲ ̲н̲е̲ ̲з̲а̲р̲е̲є̲с̲т̲р̲о̲в̲а̲н̲о̲."
Пруфлінк: http://www.zakarpat-ses.gov.ua/aktualno/571-nformaczya-shhodo-situacz-z-polomltu-v-zakarpatskj-oblast
8. Те що, закарпатські діти видужали, пишуть і на Вголос.юа, цитуючи Перегінця з його пресконференції 22/23.10.2015:
"Д̲в̲о̲є̲ ̲д̲і̲т̲е̲й̲ ̲і̲з̲ ̲З̲а̲к̲а̲р̲п̲а̲т̲с̲ь̲к̲о̲ї̲ ̲о̲б̲л̲а̲с̲т̲і̲,̲ ̲в̲ ̲я̲к̲и̲х̲ ̲в̲и̲я̲в̲и̲л̲и̲ ̲п̲о̲л̲і̲о̲в̲і̲р̲у̲с̲ ̲c̲V̲D̲P̲V̲1̲ ̲п̲о̲в̲н̲і̲с̲т̲ю̲ ̲в̲і̲д̲н̲о̲в̲и̲л̲и̲ ̲с̲в̲о̲ї̲ ̲ф̲у̲н̲к̲ц̲і̲ї̲.̲
Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент «Вголосу»."
Пруфлінк: http://vgolos.com.ua/news/dity_iz_zakarpattya_yaki_zahvorily_na_poliomiielit_povnistyu_vyduzhaly__pereginets_196037.html
9. Про одуження дітей і характеристику їх захворювання наперебой пишуть місцеві закарпатські інетЗМІ - прозак.інфо, zakarpattya.net.ua.
10. До того ж, якщо говорити про "сертифіковану ВООЗом лабораторію", на ракурс.юа стверджують що:
"У Національній академії медичних наук і в Національній академії післядипломної медичної освіти підтвердили, що аналізи робили в Москві. Цю подію українські вчені обговорювали по телефону з керівництвом Інституту Чумакова. (Тут багато років випускають живу вакцину проти поліомієліту, якою робили щеплення дітям Радянського Союзу, а пізніше — СНД, зрозуміло, українським теж.)
Підтвердив інформацію і головний імунолог Києва Ф. Лапій, який високо оцінює науковий потенціал інституту і не бачить жодного конфлікту інтересів. З України начебто повинні відправляти аналізи в лабораторію ВООЗ у Фінляндію, але з огляду на обставини цю справу довірили москвичам.
У підсумку на питання, чи є спалах поліомієліту в Україні, країна отримала дві діаметрально протилежні відповіді від двох лабораторій, сертифікованих ВООЗ."
пруфлінк: http://ua.racurs.ua/937-poliomiielit-v-ukrayini-vpershe-vyyavyla-laboratoriya-rosiyi
Також цікавий аналіз з пруф-лінками (!) є тут -http://www.apteka.ua/article/343232

Отже, мій висновок:
не факт що був саме полівірус в дітей на Закарпатті. Про те, що там був поліовірус говорить "Сертифікована ВООЗ лабораторія", і ніде немає уточнення що це за лабораторія, ракурс.юа стверджує що це московська лабораторія! Також підливає сумнівів твердження МОЗУ що "ліків проти поліомієліту не існує" і потім інформація про те що діти вилікувались!
Оце все мені дуже нагадую істерику, коли йуля власноруч розвантажувала таміфлю в борисполі.
Тому враховуючи вище написане і невпевненість у 100% здоров'ї сина, я поки що (!) вакцинувати його неактивною, тим більше і активною вакциною, не буду.
У мене поки що все. Цьом-цьом, не хворійте. :)

Режим "паніка" OFF

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


О! Ще сюди свої спостереження покладу:

Варто ще історичну довідку про саме захворювання додати, крім сухих фактів та статистики (там числа не такі й великі) є ще й фото.

А ось відео:

http://www.youtube.com/watch?v=gE4ef0yQZRU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Підкажіть, а в школу щеплення не обов'язкові чи також вимагають?

Обов'язково. Вимагають. Якщо у вас медвідвід - тоді ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, а в школу щеплення не обов'язкові чи також вимагають?

Ні, в школу щеплення необов"язкові. Це вже за бажанням батьків. А от із садочком інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, а в школу щеплення не обов'язкові чи також вимагають?

Обов"язкові, без них вам не підпишуть медкарту
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Підкажіть, а в школу щеплення не обов'язкові чи також вимагають?

Обов"язкові, без них вам не підпишуть медкарту

 

Тобто ви вважаєте, що непідписавши медкарту, це законно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ви вважаєте, що непідписавши медкарту, це законно?

Що ви хотіли своїм постом сказати?

Є закон. Який забороняє брати в школу дітей без щеплень. ШОнеясно?

 

Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб":

  • Ст.12      Профілактичні щеплення   проти   дифтерії,   кашлюка,   кору, поліомієліту,  правця,  туберкульозу є обов'язковими і включаються до календаря щеплень.

Закон України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":

  • Ст.27      Профілактичні щеплення з метою запобігання  захворюванням  на туберкульоз, поліомієліт,  дифтерію,  кашлюк,  правець  та  кір  в Україні є обов'язковими.

Є вийнятки, як і скрізь.

 

Як видно, щеплення від гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи і паротиту не являються обов'язковими, хоч вони і входять до календаря щеплень. На жаль, про цей факт, як і про багато іншого, невідомо більшості батьків, яким в лікарнях продовжують вселяти про „обов'язковість" всіх включених в календар щеплень. За те про протизаконність включення цих щеплень до календаря, вочевидь, відмінно відомо в МОЗ і ВР України: гарною ілюстрацією цього являється спроба в червні 2007 р. „протягнути" законопроект про додавання до списку обов'язкових - щеплень від гепатиту В, гемофільної інфекції та сказу.

Все просто.

 

 

Або приватна школа. Або щеплення!

Ось вам стаття. (Вона звісно вся цілковито ПРОТИ щеплень) але багато чого там є правильного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ви вважаєте, що непідписавши медкарту, це законно?

Що ви хотіли своїм постом сказати?

Є закон. Який забороняє брати в школу дітей без щеплень. ШОнеясно?

Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб":

  • Ст.12      Профілактичні щеплення   проти   дифтерії,   кашлюка,   кору, поліомієліту,  правця,  туберкульозу є обов'язковими і включаються до календаря щеплень.
Закон України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":
  • Ст.27      Профілактичні щеплення з метою запобігання  захворюванням  на туберкульоз, поліомієліт,  дифтерію,  кашлюк,  правець  та  кір  в Україні є обов'язковими.

Є вийнятки, як і скрізь.

Як видно, щеплення від гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи і паротиту не являються обов'язковими, хоч вони і входять до календаря щеплень. На жаль, про цей факт, як і про багато іншого, невідомо більшості батьків, яким в лікарнях продовжують вселяти про „обов'язковість" всіх включених в календар щеплень. За те про протизаконність включення цих щеплень до календаря, вочевидь, відмінно відомо в МОЗ і ВР України: гарною ілюстрацією цього являється спроба в червні 2007 р. „протягнути" законопроект про додавання до списку обов'язкових - щеплень від гепатиту В, гемофільної інфекції та сказу.

Все просто.

 

 

Або приватна школа. Або щеплення!

Ось вам стаття. (Вона звісно вся цілковито ПРОТИ щеплень) але багато чого там є правильного.Женя, покажи мені закон, в якому написано дослівно, що дітям без щеплень ЗАБОРОНЕНО відвідувати навчальні заклади.

А в противагу я наведу статтю 3 Закону України "Про освіту":

Стаття 3. Право громадян України на освіту

1. Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


1. Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від ...стану здоров'я,...

Все вірно. Але зовсім не це мається на увазі.

Моя сестра - вчителька. І у неї є кілька учнів-надомників. Згідно закону вони отримують право на освіту - їх вчать на дому. Що не так?

 

ось

 

 

Питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією (для зарахування до загальноосвітнього навчального закладу з залученням епідеміолога).

Керівник навчального закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка, а для дітей у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково подається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад.

 

Якщо лікарсько-консультативна комісія приймає рішення щодо заборони відвідування дитиною, у якої відсутні профілактичні щеплення, навчального закладу (при складній епідеміологічній ситуації та (або) індивідуальних показниках), то питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішується місцевими органами управління освітою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не так?

Що не так? Я скажу, що не так, наша держава не несе ніякої відповідальності перед людьми! Завозять вакцину, колять дітям- якщо все добре, то добре, а якщо не дай Бог щось сталось - це ГРВІ і ви самі винні. Ще раз повторюсь - ніякої відповідальності! В мене є знайомі, серед яких і лікарі, діти яких успішно вчаться в школах і ходять в садочки, і не треба тикати законами, які забороняють це робити, в нас в країні 90% законів ігноруються....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді чому моя дитина повинна вчитися із іншими дітьми ,які входять в групу ризику?

І це моє законне право!

 

Не хочете як всі - приватна школа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Що не так? Я скажу, що не так, наша держава не несе ніякої відповідальності перед людьми!

І ніколи не несла і нести не буде. таке життя!


Завозять вакцину, колять дітям- якщо все добре, то добре, а якщо не дай Бог щось сталось - це ГРВІ і ви самі винні.

Бо в 99% випадків - так і є. Чомусь коли колють вакцину дітям, із 100% вакцинованих - 1-2% щось не так. Якби проблема у вакцині - то це мало б масових характер. 55-75% із 100!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не так?

Завозять вакцину, колять дітям
Так не коліть все підряд що вам пропонує держава, це ваше право як батьків дитини. Або знаходьте інші методи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді чому моя дитина повинна вчитися із іншими дітьми ,які входять в групу ризику?

І це моє законне право!

Уточніть в якому законі таке написано

Не хочете як всі - приватна школа.

По-вашому закони на приватні школи не розповсюджуються?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточніть в якому законі таке написано

У тому ж, про освіту, де сказано що має право на освіту не залежно від стану здоров'я. Точно так само має праву на освіту безпечну. А не серед хворих дітей.

 

 

По-вашому закони на приватні школи не розповсюджуються?

На них багато чого не розповсюджується. Он ВІЕМ без ЗНО бере - патаму шо  бабло рулить. А в той самий момент інші вузи без ЗНО навіть кандидатуру не розглядають.

 

Приватні садочки і школи їм, вибачте, насрати! Аби вчасно проплачували в касу. От тільки потім в разі чого, якщо вся група непривитих дітей захворіє чимось "екстравагантним" - крайніх ви не знайдете! Тільки кричатимете першою - чому дітей не прививали!

 

В статтях ставлять в приклад Європу. Де не роблять вакцинації від більшості тих хвороб, які роблять у нас. Але чомусь забувають при цьому сказати, що перед тим, років 30-40-50 тому, вакцинували всіх поголовно .Хочеш чи не хочеш! І через те, у них тепер більшості хвороб (від яких вакцинують) просто немає! І потреби у вакцинації - також немає!

На відміну від нас. Де в забитих селах діти полуголі полубосі, а машина швидкої допомоги - не доїде.. 

Я повторюся, що є добрий 10-к хвороб, які просто зникли завдяки поголовній вакцинації.

 

Так важливий чинник держава. В нас думають про "нажитися" там думають про населення.

Але і батьківську відповідальність ніхто не відмінив!  Не подобається "державна" вакцина - купуйте в аптеці аналоги.

 

Коли дитина тиждень тому лежала з температурою 38-39. А сьогодні дільничний педіатр призначає пропущену планову прививку, то у разі чого, винні будуть обоє. І лікар і батьки. Бо лікар мала б задумати, що має пройти як мінімум тижнів 3. І батьки так само, мають звернути увагу, з якого це переляку, не пройшло 3 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді чому моя дитина повинна вчитися із іншими дітьми ,які входять в групу ризику?

І це моє законне право!

 

Не хочете як всі - приватна школа.

Ні, ви помилились. Якраз, щеплені діти - це група ризику для нещеплених.  Тому, що в щеплених в організмі знаходиться живий вірус в тій чи іншій формі.

Більсть хвороб, від яких щеплюють, в Україні не існують.

 

Кожна дитина має право на освіту в будь якому закладі. В мене є не один приклад дітей без щеплень, які успішно відвідуть садки тп школи без щеплень. І не приватні, а державні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ні, ви помилились. Якраз, щеплені діти - це група ризику для нещеплених. Тому, що в щеплених в організмі знаходиться живий вірус в тій чи іншій формі.

Типове зомбування!

Надивилися роликів на ютубі про "живий вірус" ??  А тепер видихайте!  Виключайте Комаровського. І включайте мозок!

 


Більсть хвороб, від яких щеплюють, в Україні не існують.

Ще буквально 2-3 місяці тому так само казали про поліомієліт! І шо? 

 

Просто потім не потрібно звинувачувати, (не да Бог) в разі чого, нашу медицину і державу. Виніть себе!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Підкажіть, а в школу щеплення не обов'язкові чи також вимагають?

Обов'язково. Вимагають. Якщо у вас медвідвід - тоді ні.

 

Вас послухати, так якщо нема зчеплень тоді в школу і в садок можна не рипатись. Нафіга ота ваша демагогія, хочете робіть зчеплення діло ваше... для чого комусь щось доказувати??? Я читав багато, що в школу не проблема без щеплень, хотів тут почути як у Луцьку. Ходимо в садок з одним щепленням другий рік питань нема, цікавить як з школою буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Вас послухати, так якщо нема зчеплень тоді в школу і в садок можна не рипатись.

рипайтеся - хто боронить!


Нафіга ота ваша демагогія,

Як і ваша!


цікавить як з школою буде.

Все залежатиме від директора - схоче взяти візьме - не захоче - 1 млн і 200 00 причин знайде.

 

спочатку - щеплення, зло, а не дай Бог щось - винна держава! Винні лікарі!

 

Не робіть! То зло! То все від нечистого!

Ні в якому разі!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Типове зомбування!

Надивилися роликів на ютубі про "живий вірус" ??  А тепер видихайте!  Виключайте Комаровського. І включайте мозок!

 

 

Ще буквально 2-3 місяці тому так само казали про поліомієліт! І шо? 

 

Просто потім не потрібно звинувачувати, (не да Бог) в разі чого, нашу медицину і державу. Виніть себе!

 

 

Не потрібно переходити на особистості, про відоо в ютубі - не дивлюсь, особливо про щеплення. Для цього існує медична література. Шоумена Комаровсього не дивлюсь, раніше читала, зараз такого бажання не виникає. Якраз Комаровський дуже активно агітує батьків, щеплювати своїх дітей.

 

Звідки ви взяли інформацію, що в Україні існує полімієліт? Де хоча б один зареєстрований випадок?

 

Якраз не роблячи своїй дитині щеплень, я її оберігаю від негативних наслідків. І звичайно, що в цьому випадку вся відповідальність на мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...