Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Боїтесь своїх привитих дітей пускати до непривитих? Чому, якщо дійсно вірите у прививки? Ваша ж дитина захищена, так що вперед і з піснею, вам ніщо не має бути страшним.Чи тепер модно будь-яку хворобу непривитої дитини списувати на відсутність у неї прививок?

От власне головне питання!

П.С.: У мене 2 дітей, з усіма обов'язковими прививками (деякі навітіь купляли). Яку небезпеку для моїх дітей становлять діти без прививок????

П.П.С.: Деякі мої знайомі не роблять своїм дітям вакцин, і в одних і в других по 3є дітей, в одній сім'ї тато з вищою медичною освітю, практикуючий медик, я думаю у нього є аргументи, щоб не робити вакцин;

П.П.П.С: Знаю сім'ю в якої після вакцинації дитина втратила слух, особисто знаю, і вважаю, що їхня відмова від вакцинації після цього абсолютно правильное рішення....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Вакцини не ідеальні,але чогось кращого за них вчені ще не придумали

От логіка! Якщо немає чогось кращого, давайте будемо ставити експерименти на своїх дітях з того що є.

П....

Які експерименти ?

atkritka_1336516497_293.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в моїй манері писати матюки на форумі. Але то мабуть буде найбільш злий мій пост за весь час. Зараз просто переповнює ненависть до осіб, які пишуть, що батьки, які не дають прививок своїм дітям, то безмозглі тварини, що таких дітей не можна пускати в колектив і тому подібну хє*ню.

Так і хочеться плюнути в мордяку кожному з тих, хто так яскраво висловлював свою відразу до непривитих дітей і їх батьків.

Тож завітайте в реабілітаційний центр. А тим несміливим, ніжним істоткам, які не наважаться сходити в РЦ і побачити усі кошмари наслідків можу виписати путівку до себе у гості, велкам, вумніки

Підтримую кожне словечко. Величезна повага до таких людей. Розумію, що наболіле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто бризкає слиною на весь форум, розказуючи про безпечність і безальтернативність прививок, почитайте пост milana, задумайтесь і не несіть всіляку єресь!!! Кожен має право на свій вибір, який треба поважати!

ПиСи. Модераторам слід звертати увагу на користувачів, які відкрито пишуть про приналежність до ультраправих політичних напрямків...

Краще б milana, привела дані по тому, скільки привитих/непривитих, скільки з них постраждало від прививок і т. д.

також, заодно, що за прививки нам дають, де їх беруть, що змінилося з часів СССР, що і як прививають в СШП та ЄС, як в них з "вибором" по даному питанні і т. д.

Можливо я Вас здивую,але МОЗ категорично забороняє фіксувати негативні реакції і наслідки від щеплень.Ті випадкі,які зафіксованр,то результат надлюдських зусиль батьків.Такі кола пекла витримають не всі.Наважусь сказати,що зафіксовані негативні реакцію складають мабуть 1000 долю від незафіксованих.В мене сусідка хотіла зафіксувати негативну реакцію щеплення на дитину,то її послали дууже далеко і ще пригрозили,що влаштують їй "сладкую жизнь".На юристів потрібно багато грошей.

Держава ні на 1% не несе відповідальності за негативні наслідки зробленого нею ж щеплення.

Стосовно тих прививок,які нам дають, МОЗ також не дає інформації,а та що дається навряд чи правдива.

Чиновники в МОЗ сидять на грошових потоках,багатомільярдних,і відмовлятись від них не збираються.

Вже майже 2 роки пройшло від революції гідності,а у нас і далі роблять проби "Манту",які абсолютно не ефективні(близько 50% вірогідності визначення наявності туберкульозу) і небезпечні,тоді як існують альтернативні,ефективніші способи визначення наявності туберкульозу-проба Суслова та діаскін-тест.

МОЗ потрібно спочатку навести порядок в своїй галузі,зробити все прозоро,визначити юридичну відповідальність за всі процедури,які роблять в садочках,школах,поліклініках і лікарнях. А тоді вимагати від батьків дисципліни в планових щепленнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось Українська передача!

от мені цікаво ,а чому тоді в Європі ,в яку ви всі так дружно біжите, роблять щеплення ?

а в США?

якщо це таке зло ?

а ця українська передача - суцільний негатив

колись мала нагоду подивитися 1 випуск - і тепер ні-ні

не знаю,на кого така жахлива передача розрахована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, я вожу дітей до сповіді та до причастя,

І в церкву замість лікарні? Вам хвороби відмолюють? Чи в лікарні лікують?

не знаю,на кого така жахлива передача розрахована

Відвернути увагу від реалій життя, а привернути до зомбоящика. Все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво ,а чому тоді в Європі ,в яку ви всі так дружно біжите, роблять щеплення ?

а в США?

якщо це таке зло ?

Бо в Європі,якщо буде щось не так після вакцини,то компенсацію держава буде виплачувати сотні тисяч єврів.В штатах так само.Тому там все на високому рівні.Вони слідкують за якістю вакцин.Багато вакцин потребують спецдоставки і спецзберігання. Я не впевнений,що наші медсестри(лікарі) і фармацевти це забезпечують і контролюють. Воно їм не тра,бо вони не несуть НІЯКОЇ відповідальності за це.

Сам,при потребі і можливості,стараюсь ліки зараз купувати в Польщі або Білорусі,бо куплені у нас не діють(пустишкі).Та й в Польщі ліки значно дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, я вожу дітей до сповіді та до причастя,

І в церкву замість лікарні? Вам хвороби відмолюють? Чи в лікарні лікують?

не знаю,на кого така жахлива передача розрахована

Відвернути увагу від реалій життя, а привернути до зомбоящика. Все просто.

Будьте виховані і не виривайте слова із речення. Десь було сказаноу моєму пості, що замість лікарні я дітей лікую в церкві? Я набожна людина і єдине що я прививаю своїм дітям - це віра в Бога.

Бог вам суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво ,а чому тоді в Європі ,в яку ви всі так дружно біжите, роблять щеплення ?

а в США?

якщо це таке зло ?

Бо в Європі,якщо буде щось не так після вакцини,то компенсацію держава буде виплачувати сотні тисяч єврів.В штатах так само.Тому там все на високому рівні.Вони слідкують за якістю вакцин.Багато вакцин потребують спецдоставки і спецзберігання. Я не впевнений,що наші медсестри(лікарі) і фармацевти це забезпечують і контролюють. Воно їм не тра,бо вони не несуть НІЯКОЇ відповідальності за це.

Сам,при потребі і можливості,стараюсь ліки зараз купувати в Польщі або Білорусі,бо куплені у нас не діють(пустишкі).Та й в Польщі ліки значно дешевші.

то ви так і кажіть : держава не може забезпечити якісне і безпечне вакцинування діток

а не називаєте прививки злом !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво ,а чому тоді в Європі ,в яку ви всі так дружно біжите, роблять щеплення ?

а в США?

якщо це таке зло ?

прививки не зло, зло - по*уїстичне ставлення МОЗ взагалі й конкретних лікарів в часності, до них. Я цілком усвідомлюю (як ветеринар за освітою) всю корисність прививок й гіпотетичну можливість настання епідемії в разі повної відмови від деяких видів прививок. Але тим не меньше в ЄС чи США люди точно знають, що їм вводять ЯКІСНІ прививки, й навіть коли настане нещасний випадок, то відсуджених мільйонів в фармацевтичної компанії вистачить для того, щоб максимально нівелювати негативні наслідки в кращих клініках світу. А в нас всім на все по*єр, бо ніхто відповідальності не несе, ну подумаєш, в десяти дітей зі ста проблеми, не вмерли, ну і слава Богу, а вмре хтось, то начальник з замом поміняются посадами, в кращому випадку й далі все буде так само. Наше життя й так лотерея, а прививки то ще гірша вимушена лотерея, коли зробив, чи не буде негативного впливу, який може зламати дитині все життя, а не зробив - чи не захворіє дитина цією хворобою в особливо важкій формі й наразі достеменно не відомо, які проценти настання обох варіантів розвитку подій, бо все це дуже добре скриваєтся й замовчуєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво ,а чому тоді в Європі ,в яку ви всі так дружно біжите, роблять щеплення ?

а в США?

якщо це таке зло ?

Бо в Європі,якщо буде щось не так після вакцини,то компенсацію держава буде виплачувати сотні тисяч єврів.В штатах так само.Тому там все на високому рівні.Вони слідкують за якістю вакцин.Багато вакцин потребують спецдоставки і спецзберігання. Я не впевнений,що наші медсестри(лікарі) і фармацевти це забезпечують і контролюють. Воно їм не тра,бо вони не несуть НІЯКОЇ відповідальності за це.

Сам,при потребі і можливості,стараюсь ліки зараз купувати в Польщі або Білорусі,бо куплені у нас не діють(пустишкі).Та й в Польщі ліки значно дешевші.

то ви так і кажіть : держава не може забезпечити якісне і безпечне вакцинування діток

а не називаєте прививки злом !

Так ми і обговорюємо вакцинацію в Україні.Хіба нє? А вакцинація в Україні і є злом.От ми це й обговорюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прививки не зло, зло - по*уїстичне ставлення МОЗ взагалі й конкретних лікарів в часності, до них.

Ну хоч тут я з тобою солідарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дитина буде здоровішою перш за все через те, що я її люблю

І так, я вожу дітей до сповіді та до причастя

то Ви освітня людина чи віруюча? бо одне з одним не в'яжеться

і там було не про "логіку", а просто, констатація факту...

всі інші батьки не люблять своїх дітей і не оберігають...

ну і я темний, як в петлюри коні, тому і прошу дати сцилку хоча б, бо послати в інтернет сам можу

і я не казав що маю щось проти дітей без вакцини чи їх батьків, і всадочку чи в школі я не буду бігати і вимагати список хто без вакцини

своїй дитині зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дитина буде здоровішою перш за все через те, що я її люблю

І так, я вожу дітей до сповіді та до причастя

то Ви освітня людина чи віруюча? бо одне з одним не в'яжеться

Вибачте, перепрошую... я незнала, що не можна одночасно бути віруючою та освітньою людиною :0162::_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5% знають, 95% - как обычно

у Вас ПГМ наліцо, а вакцини нема, тільки самоосвіта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Ви освітня людина чи віруюча? бо одне з одним не в'яжеться

Так смішно це читати. Дивно,як же ж це звязалося у Ньютона,Лейбніца,Ломоносова,Толстого,Джоуля,Кельвіна,Пастера і тисяч інших наукових світил? І вчені і віруючі.Парадокс.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вчені і віруючі.Парадокс.))))

вірити і хворіти на ПГМ - трошки різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішно, то ж добре, плакати не будемо, з прикладу - більше половини - євреї, а чого в приклад не привів вєруючого полковніка КГБ?

експерименти..

а, долар вверх гривня вниз?

а тарифи за все вверх а ЗП на місці?

а війна на сході? це Вам не експерименти? ще невідомо хто від чого здохне

так, що zaHARE сам написав як воно є, то хто ми такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вчені і віруючі.Парадокс.))))

вірити і хворіти на ПГМ - трошки різні речі.

Ото в нас Луцька борда - навіть діагнози заочно поставити можуть! Браво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото в нас Луцька борда - навіть діагнози заочно поставити можуть! Браво!

А ви що думали? Це Інтернет, тут ще й послати можуть ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут по ходу не хвилює хто що думає, особливо коли думки і переконання не збігаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема перетворилася в суцільний СРАЧ!!!

І так давайте ПО-СУТІ.

1. Які щеплення, яку небезпеку несуть?

2. Чи є щеплення без яких взагалі неможна обійтись?

3. Цікавить тема щеплення від поліомієліту, роздули зараз кіпіш. Моїй дитині 7 міс, його варто робити, чи є великі ризикі?

П.С. Я не сторонник відмови від щеплень, але начитавшись цієї теми вже помалу задумуюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...