Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Ще раз повторюсь, що відмовлятись нема від чого, вакцинація незаконна, наказу НЕМАЄ!!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Історія узята з моєї родини.

Було двоє дітей-дівчаток, одній зробили щеплення від поліомієліту( і ще й найкраще, бо є родичі лікарі які пробивали ту вакцину по своїм каналам), а іншій не зробили. Захворіли на поліомієлітом обоє. Лікування проходили оперативно у різних санаторіях ( знову ті самі родичі-лікарі підключились). У результаті - та у якої було щеплення, перехворіла у ващій формі і має наслідки на все життя: проблеми з хребтом, кінцівками і по-жіночому( у неї не має власних дітей), а інша, та яка без щеплення, обійшлася без наслідків взагалі і у неї є ми з братом( це була моя мама). По суті щеплення ослабило імунітет нашої тітки і організм не зміг адекватно боротись з хворобою. Ото такє(.

Будьте обережні з тим, що колите дітям.

Аналогічна ситуація зі мною і моєю сестрою. Щеплення від кіру зробили тільки мені, бо сестра в той час хворіла простудою. У фіналі я хворіла кіром у дуже тяжкій формі (що і досі сліди залишились), а сестра, яка була весь час поряд, у дуже легкій формі.,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Щаслива Ризик ураження нервової системи від поліомієліту в ДНЗ чи в школі - один до тисячі, а випадок ускладнень від вакцинації - один на два з половиною мільйони. 

 

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

Так дякуючи щепленням і немає, коли ви вже нарешті зв'язок вакцинація-відсутність епідемій зрозумієте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

Так дякуючи щепленням і немає, коли ви вже нарешті зв'язок вакцинація-відсутність епідемій зрозумієте.

 

 

Якщо немає захворювань,навіщо вакцинація?  У всіх країнах,де кілька десятків років не спостерігалось епідемій на ту чи іншу хворобу,вакцинацію відмінили(США,Японія,Австралія тощо). Бо якщо єпідемії немає,то якраз вакцінація(а це зараження) може її спровокувати,я приводив приклади кількома сторінками тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає захворювань,навіщо вакцинація?  У всіх країнах,де кілька десятків років не спостерігалось епідемій на ту чи іншу хворобу,вакцинацію відмінили(США,Японія,Австралія тощо). Бо якщо єпідемії немає,то якраз вакцінація(а це зараження) може її спровокувати,я приводив приклади кількома сторінками тому.

Відсутність епідемій, не дорівнює відсутності вірусу. Віруси нікуди не поділися. Вводити вакцинацію, коли знову почнуться епідемії? Поздно пить боржоми, когда почки сели, чув таке?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, за вашою логікою, варто робити вакцинацію від усіх існуючих вірусів, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, за вашою логікою, варто робити вакцинацію від усіх існуючих вірусів, правильно?

Якщо все робити за моєю логікою, то декого прийдеться розстріляти (в уряді), тому залишаю це питання спеціалістам (лікарям-науковцям). Саме спеціалісти мають визначити варто вакцинуватися чи ні, від якої хвороби варто вакцинуватися. І не я маю назначати, і не ви відміняти. Але якщо вже визначили, то вакцинувати всіх (окрім випадків виключення, які також мають визначати спеціалісти, а не ми з вами).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув актуальний календар профілактичних щеплень. А там нічого не змінилось: 

"Вакцинацію проти гепатиту В обов’язково проводитимуть на 1-й день від народження з подальшою ревакцинацією у віці 1 та 6 міс."

В Німеччині будь-які прививки починають робити з 2х місяців, якщо дитина повністю здорова, а в іншому разі ще пізніше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув актуальний календар профілактичних щеплень. А там нічого не змінилось: 

"Вакцинацію проти гепатиту В обов’язково проводитимуть на 1-й день від народження з подальшою ревакцинацією у віці 1 та 6 міс."

В Німеччині будь-які прививки починають робити з 2х місяців, якщо дитина повністю здорова, а в іншому разі ще пізніше.

У мене як родився син(2 міс.назад) то до нас у роддомі на 2 чи 3день прийшла медсестра (років 40) дала бумажку заповнити на вакцинацію від гепатиту В...я глянув на неї, дивлюсь в очі і питаю, а скажіть будь ласка, тільки чесно, я не розбираюсь сильно у тих всіх щепленнях та прививках, скажіть чи потрібно обов'язково, цю (від гепатиту) робити!? Вона, витримала хвилинку, і сказала так: "Ну, якщо чесно, то я, своїм дітям, - її не робила б ніколи...ви уявляєте який це удар по печінці новонародженої дитини..!? Все, далі я вже й не вникав...цю прививочку ми не робили!

І я їй сильно вдячний, просто за правду, по людськи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нiхто нiкого не переконає, як завжди.

Але "вкину" таку iнфу: коли появилася перша партiя вакцини вiд полiомелiту то лiкарi дитячоï полiклiнiки своïх дiтей-внукiв i рiдню в першу чергу на прививками записували, щоб бува не бракнуло вакцини. А вони мабуть в цьому питаннi чуть краще розумiються за послiдовникiв iдеï винищення всiх дiтей за допомогою вакцин.

Або ж нi.

I всi вони зробили дурiсть, бо не розумiються що вакцина це зло

Вирiшувати вам. Кожен в цьому фактi побачить саме те, що йому хочеться чи вигiдно побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 Щаслива Ризик ураження нервової системи від поліомієліту в ДНЗ чи в школі - один до тисячі, а випадок ускладнень від вакцинації - один на два з половиною мільйони. 

 

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

 

Ці "частенькі" одиничні випадки - це плата суспільства, щоб мільйони дітей врятувати! Ви, взагалі розумієте різницю, між одиничними випадками і мілйонами????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення від гепатиту не є обов'язковим в Україні.

Наказ МОЗ України від 16.09.2011 р.№ 595

 

2 Вакцинації для профілактики гепатиту В підлягають усі новонароджені. Для вакцинації дітей проти гепатиту В використовується схема: 0 (перша доба)-1-6 місяців життя дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

2 Щаслива Ризик ураження нервової системи від поліомієліту в ДНЗ чи в школі - один до тисячі, а випадок ускладнень від вакцинації - один на два з половиною мільйони. 

 

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

 

Ці "частенькі" одиничні випадки - це плата суспільства, щоб мільйони дітей врятувати! Ви, взагалі розумієте різницю, між одиничними випадками і мілйонами????

 

Ви згідні, щоб цей поодинокий випадок, була Ваша дитина, ну так би сказати, для спасіння мільйонів??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення від гепатиту не є обов'язковим в Україні.

По календарю щеплень, це щеплення присутнє. Але є один ньюанс, чи в садок чи в школу без цього щеплення обов"язково приймають. Від нього можна відмовлюватись і це нічому не загрожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і тема про дітей, але обов'язкові щеплення робляться не тільки дітям. Давайте і від них відмовимося? Як вам ідея? Отак поп'єте водички з крану і в лікарню, з'їли ковбаски і в лікарню, дали дитині шматочок хліба і всьо. Пишемо петицію?

Ці дорослі дяді і тьоті теж чиїсь діти. Давайте і їх пошкодуємо і не будемо ризикувати їхнім здоров'ям. Хто не в курсі, кому робляться щеплення, почитайте Наказ МОЗ України від 16.09.2011 р.№ 595

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, було це десь у 1996, я вже був далеко не маленькою лялькою (клас 7-8), подзвонили з поліклініки №2, та сказали що треба прийти на щеплення (проти чого вже не пам"ятаю). Так от, як "майже дорослий дядько" пішов я саменький та зробив те щеплення. Так ось, до пізнього вечора мене відкачували, а дільнича ще ммісяць день в день турбувалась про моє здоров"я. Від такої вакцинації, я б відмовився)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

2 Щаслива Ризик ураження нервової системи від поліомієліту в ДНЗ чи в школі - один до тисячі, а випадок ускладнень від вакцинації - один на два з половиною мільйони. 

 

Тільки чомусь випадків ураження нервової системи від поліомеліту в ДНЗ чи в школі вже немає кілька десятків років,а от ускладнення і смерті від вакцин частенько.Сувпеденіє?

 

Ці "частенькі" одиничні випадки - це плата суспільства, щоб мільйони дітей врятувати! Ви, взагалі розумієте різницю, між одиничними випадками і мілйонами????

 

 

Тільки в цих частеньких поодиноких випадках,сім'я,яка принесла в жертву суспільству власну дитину,залишається з цим горем сам на сам,а суспільству(державі) це до лампочки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2milana ви "перикручуєте" мої слова. Я хочу, щоб жодна дитина не пострадала. Але, для цього, треба щось робити! Вакцинація - це єдиний спосіб захисту, який придумало людство за всю свою історію існування. А, що, ви пропонуєте, заховатися в нору і очіквати, щоб все по тихому пройшло? Ваші діти, всерівно підуть в ДНЗ чи школу і шанс "зустріти" там вірус набагато вищий, чи ви своїх дітей заховаєте вдома і покривалом накриєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, Ви так гарно вмієте шукати накази в інтернеті, що може спробуєте знайти його ще й у нашій дитячій поліклініці?? Не відксерену бумажку з якоюсь каракулею, а справжній наказ МОЗ, з штампом і печаткою (це відносно ЕПіДЕМІЇ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в цих частеньких поодиноких випадках,сім'я,яка принесла в жертву суспільству власну дитину,залишається з цим горем сам на сам,а суспільству(державі) це до лампочки.

Ми вже торгуємося? Ок. Що держава має зробити в разі смерті чиєїсь дитини, щоб ти завів власну на щеплення?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil

Не знаю як ще можна зрозуміти слова про плату суспільства заради порятунку мільйонів????

Якщо вакцинація це така панацея від хвороб, то чому, коли всі покоління від бабусь до теперішнього часу отримують регулярно зчеплення від туберкульозу, ми маємо реальну епідемію його ж????? 

nickel,

Принаймі, як мінімум,  визнати це....., а у нас отримують висновки про смерть від ГРВІ чи ОРЗ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, за вашою логікою, варто робити вакцинацію від усіх існуючих вірусів, правильно?

Якщо все робити за моєю логікою, то декого прийдеться розстріляти (в уряді), тому залишаю це питання спеціалістам (лікарям-науковцям). Саме спеціалісти мають визначити варто вакцинуватися чи ні, від якої хвороби варто вакцинуватися. І не я маю назначати, і не ви відміняти. Але якщо вже визначили, то вакцинувати всіх (окрім випадків виключення, які також мають визначати спеціалісти, а не ми з вами).

А держава стверджує протилежне. Інакше не було б можливості написати відмову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...