Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

 

Тільки в цих частеньких поодиноких випадках,сім'я,яка принесла в жертву суспільству власну дитину,залишається з цим горем сам на сам,а суспільству(державі) це до лампочки.

Ми вже торгуємося? Ок. Що держава має зробити в разі смерті чиєїсь дитини, щоб ти завів власну на щеплення?

 

 

Прочитай всю тему,будь ласка.Я там десь вище писав,що в тих умовах "гри",які на сьогодні існують в країні я дитину під шприц не дам.

 Держава наводить порядок в цій галузі.Переатестовує лікарів.Держава ініціює вакцинацію-держава несе повну відповідальність за ризики і форс-мажори. І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel,

Принаймі, як мінімум,  визнати це....., а у нас отримують висновки про смерть від ГРВІ чи ОРЗ

Тут згоден. Але ж ця проблема не в вакцині, а в гнилій системі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцина є різна, і ця гнила система буде купувати вже нікому непотрібне "гівно" і видавти його за цукерочку. Так що вибачте, але з нашою державою, я вже раз зіграв в цю гру, більше не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитай всю тему,будь ласка.Я там десь вище писав,що в тих умовах "гри",які на сьогодні існують в країні я дитину під шприц не дам.

 Держава наводить порядок в цій галузі.Переатестовує лікарів.Держава ініціює вакцинацію-держава несе повну відповідальність за ризики і форс-мажори. І т.д.

Я читаю цю тему постійно. Проходить певний час, заходять нові користувачі і холівар йде по новому колу.

Я не поважаю батьків, які не щеплюють своїх дітей, як порушників закону. Бо щеплення я розумію як колективну відповідальність за здоров'я дітей і людей в цілому, де усі батьки роблять щеплення, ризикуючи здоров'ям власних дітей, задля безпеки чужих дітей (твоїх нещеплених в тому числі). Так от противників щеплень сприймаю як самих хітрозроблених (тут мало бути інше слово), які користуються безпекою, яку ми створили ризикуючи здоров'ям власних дітей, а самі при цьому частину своїх обов'язків не виконують. От як вас називати?

Не ходіть в садок, бо там діти заражені, під час прививок, смертельними хворобами, не ходіть в школу, бо там ті самі діти, ізолюйтеся від цивілізації привитих повністю і тоді в мене не буде до вас претензій. Прийшли в місто однооких, то закрийте одне око. Бо поки що схоже на "курим спочатку твої папіроси, а потім кожен свої".

Але ж ви не виїдете в гетто для нещеплених, бо ваші діти в безпеці лише серед щеплених дітей, а там можуть бути епідемії, а вакцинуватися тоді буде пізно. От така ваша правда.

п.с. Усі присутні, не сприймайте це все на свою адресу, це думка не про когось конкретно, а про категорію людей - противників щеплень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

nickel,

Принаймі, як мінімум,  визнати це....., а у нас отримують висновки про смерть від ГРВІ чи ОРЗ

Тут згоден. Але ж ця проблема не в вакцині, а в гнилій системі.

 

Не тільки всьому виною ситема, а вакцина, яка губить дитяче здоров"я. Ви тільки подумайте скільки дітей постраждало тільки від 1-го туру імунізації. Починаючи, від незначних наслідків - температура та симптоми застуди, до смертельних випадків. Не дай Бог нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задам питання ще й Вам особисто, Ви готові пожертвувати здоров"ям чи життям своєї дитини, чи внука (вибачте, не знаю Вас особисто) заради "спасіння людства"!!???

Дуже легко кидатись високими фразами про глобальне благополуччя, коли не маєш "жертв" його під боком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки всьому виною ситема, а вакцина, яка губить дитяче здоров"я. Ви тільки подумайте скільки дітей постраждало тільки від 1-го туру імунізації. Починаючи, від незначних наслідків - температура та симптоми застуди, до смертельних випадків. Не дай Бог нікому.

А скільки страждає при епідемії? Прочитайте мій пост над вашим, якщо не зрозумієте, то так тому і бути. Залишимося кожен при своїй думці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нiхто нiкого не переконає, як завжди. Але "вкину" таку iнфу: коли появилася перша партiя вакцини вiд полiомелiту то лiкарi дитячоï полiклiнiки своïх дiтей-внукiв i рiдню в першу чергу на прививками записували, щоб бува не бракнуло вакцини. А вони мабуть в цьому питаннi чуть краще розумiються за послiдовникiв iдеï винищення всiх дiтей за допомогою вакцин. Або ж нi. I всi вони зробили дурiсть, бо не розумiються що вакцина це зло Вирiшувати вам. Кожен в цьому фактi побачить саме те, що йому хочеться чи вигiдно побачити

З того часу як ми давали прививки старшому малому вже пройшло років 4-5, але тоді була така схема - прийшов до педіатра, оглянули, пішов на прививку. З яких пір прививки стали робити по запису?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення від гепатиту не є обов'язковим в Україні.

Наказ МОЗ України від 16.09.2011 р.№ 595

 

2 Вакцинації для профілактики гепатиту В підлягають усі новонароджені. Для вакцинації дітей проти гепатиту В використовується схема: 0 (перша доба)-1-6 місяців життя дитини.

Не все так однозначно, кажу тобі як кримчанка і дочка офіцера :)

НАКАЗ № 551 11.08.2014

"Якщо мати новонародженого HBsAg «-» (негативна), що документально підтверджено, вакцинацію дитини можливо розпочати протягом перших місяців життя або одночасно зі щепленням проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту. У разі поєднання імунізації зі щепленням проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту рекомендуються схеми: 2-4-6-18 місяців життя або 2-4-9 місяців життя."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніхто і дасть внятної відповіді на питання, чи правомірна вакцинація (запобігання епідемії), коли наказу ніхто не бачив????? А то споримо тут про те можна чи ні , варто чи ні, а тут реалії - заливають якусь гидоту дітям, реально, по дзвінку з Києва!!! Хоча б це мало насторожувати, але ж ні, держава і Комаровский сказали что надо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задам питання ще й Вам особисто, Ви готові пожертвувати здоров"ям чи життям своєї дитини, чи внука (вибачте, не знаю Вас особисто) заради "спасіння людства"!!???

Дуже легко кидатись високими фразами про глобальне благополуччя, коли не маєш "жертв" його під боком

Я вже це зробив, коли робили щеплення мені, і роблю, коли прищеплюю власну дитину. І усіх противників щеплень не поважаю, бо вони користуються безпекою (яку я створив), не роблячи свій вклад в колективну безпеку. На шару тобто. Як ви ставитеся до людей на колективній роботі, де всі вкалують по чорному, а один шариться, бо робити важко. От так і я до вас ставлюсь.

Не все так однозначно, кажу тобі як кримчанка і дочка офіцера :)

Виключення є в кожному правилі, і шо?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам про конкретне, а Вим мені знов про глобальне. Перефразую, якби ви знали, що після прививки будуть наслідки для вашої дитини, однієї з 100000 , ви б погодились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, про таких як ви я вже писала, змісту повторюватись немає, тому вам з вашою зневагою сюди

http://board.lutsk.ua/topic/138857-вакцинація-щеплення-дітей/?p=1053380337

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам про конкретне, а Вим мені знов про глобальне. Перефразую, якби ви знали, що після прививки будуть наслідки для вашої дитини, однієї з 100000 , ви б погодились?

Це якраз Ви про щось глобально-гіпотетичне, а я про конкретно-реальне. Ми усі можемо щось робити або ні. Я роблю, а Ви? Відповідь очевидна, то чому користуєтесь плодами моєї роботи?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє глобальне гіпотетичне, я бачу щоденно, а Ви готові до такого??? Видно, що поки ні.


Перемагати всіх і жертвувати всіма і собою легко, поки воно дійсне не затроне тебе особисто, а далі починаються дійсно реалії, а не ваше всеохоплююче благородство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Так ніхто і дасть внятної відповіді на питання, чи правомірна вакцинація (запобігання епідемії), коли наказу ніхто не бачив?????

Ви хочете щоб МОЗ розіслало в усі лікарні, поліклініки, амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти свій наказ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до противникiв вакцинацiï: якщо у школi/садочку де навчаються вашi дiти виявлять випадок захворювання на щось таке, вiд чого ваша дитина не привита, що робитимете? Надiятиметесь що пронесе, бо прививка небезпечнiша за хворобу? Проблема в тому, що невакцинованих дiтей щораз бiльше, бо однi купують справки, iншi вiдмовляються вiд вакцин, i щодалi то масовi епiдемiï стають реальнiшими. Тiльки от шанс що щось буде не так пiд час прививки невеликий, а шанс епiдемiï загрозливий з такою кiлькiстю непривитих дiтей вкупi з антисанiтарiєю яка у нас кругом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє глобальне гіпотетичне, я бачу щоденно, а Ви готові до такого??? Видно, що поки ні.

Перемагати всіх і жертвувати всіма і собою легко, поки воно дійсне не затроне тебе особисто, а далі починаються дійсно реалії, а не ваше всеохоплююче благородство

Благородство Ви всунули в своє питання, а не я у свою відповідь. Давайте дивитися правді у вічі. Ніколи так не стоїть питання під час прививки, як Ви його подали. Правда ж? Тут скоріше лотерея, де шанси програти 2 на 1 000 000. За точність цифр я не ручаюсь, просто хтось вище їх написав, а я взяв за основу. Так от по правді без пафосу і благородства Ваше ж питання мало б звучати так: чи готовий я ризикнути життям власної дитини, заради "спасіння людства", якщо ризик її загибелі 2/1 000 000?

На таке питаня я дам відповідь. Якщо усі будуть тягнути цю лотерею в обов'язковому порядку, то "ТАК". Більше того, я вже це зробив, навіть знаючи про хітрозроблених і можливість зашаритися самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по Вашому, це велика проблема?? Мені здається, що збігати за бутилкою в магазин, можна і без наказу, а проводити всеукраїнску вакцинацію потрібно за наказом, чи не так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по Вашому, це велика проблема?? Мені здається, що збігати за бутилкою в магазин, можна і без наказу, а проводити всеукраїнску вакцинацію потрібно за наказом, чи не так???

Оффтоп: користуйтеся цитатами, якщо відповідаєте на конкретний пост. Бо пост без цитати рахується як відповідь на останній, а по тексту видно, що це не так. Натискайте кнопку "Ответить" в пості на який відповідаєте і його цитату автоматично вставить в Ваш текст. Тут зараз гаряче, пости вилітають занадто швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Нікель

Це не виключення. Це цілком законне право відстрочити прививку від гепатиту. Мамі достатньо перед пологами зробити аналіз крові на гепатит.

Чомусь в нормальних країнах не вакцинують дітей в першу добу після народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Нікель

Це не виключення. Це цілком законне право відстрочити прививку від гепатиту. Мамі достатньо перед пологами зробити аналіз крові на гепатит.

Чомусь в нормальних країнах не вакцинують дітей в першу добу після народження.

Право для всіх? Ні, от тому це саме виключення з правил, яке дає "цілком законне право відстрочити прививку від гепатиту." Коли це стане можливим для всіх, от тоді це стане правилом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,

Ви я бачу геть не розумієте. В мене вже є один (з Ваших 2 на 1 000 000). Ви мені пропонуєте спробувати ще раз????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам про конкретне, а Вим мені знов про глобальне. Перефразую, якби ви знали, що після прививки будуть наслідки для вашої дитини, однієї з 100000 , ви б погодились?

Що ж тут глобального? Перестануть прививатися діти, пропаде будь який мінімальний захист від віруса. І, будь яка, мінімальна вспишка, може покосити кучу дітей. Це те саме, що піднести сірник до сухої скирти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil

і Вам персонально відповім, одну мою дитину  держава вже захистила, а потім сказала, що я не я і хата не моя. Другу дитину я вже якось сам буду захищати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...