Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

ще один випадок, вчора прививка сьогодні нема в школі...

 

що за прививка незнаю напевно планова, дитина 6р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, Oli сказано:

ще один випадок, вчора прививка сьогодні нема в школі...

Розумієш, наша екологія така, що навіть безпечна прививка викликає якісь негаразди.

А ще є індивідуальні особливості організму.

В мене в дитинстві організм не переносив антибіотиків. Прикинь!

В малої на Пробу Манту ЗАВЖДИ була температура.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MACCEN сказано:

Проблема в тому, що ті, хто відповідають за закупку, збереження та транспортування вакцин не несуть ніякої відповідальності за це, тому якось стрьомнос тало батькам, робити вакцианцію, або її не робити.

 

Особисто моя думка, якби була кримінальна відповідальність, а ще краще пожиттєва посадка за грати, якщо десь щось станеться не так як треба, а то (не буду стверджувати, але напевно є такі що на цьому наживаються) можуть закупити прострочених вакцин, або взагалі якісь експериментальні, задвінути цю всю "шнягу" нашиі лікарям, більшість які купили дипломи за сало що то крута вакцина, краще чим якась там інша в рази, комусь і позолотити лапу, а якщо щось не дай боже станеться, так пофігу це ж мафія лікарь лікаря ніколи не здасть.

......

У нашій країні винні одні, сідають інші (у таких галузях)

Там великі кошти крутяться - тому все купляється і продається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Itzamna сказано:

Було 7 вакцинацій, завтра 8

 який вік дитини,  може можна було обійтись АДС ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, MACCEN сказано:

Особисто моя думка, якби була кримінальна відповідальність, а ще краще пожиттєва посадка за грати, якщо десь щось станеться не так як треба

 

календар вакцинацій забороняє вакцину АКДС після 18місяців, дуже погано переноситься коклюш,  це та вакцина що була при радянському союзі і була вона у вигляді багатьох доз.

памятаєте можливо, як у школі нас кололи всіх підряд???(там баночка 10доз)

проблема в тому що наша влада знову її закупила, і закупила в Індії, серія здається закінчується на ...006(так у нас в Луцьку). 

 

після 18міс. віку мають застосовувати лише АДС, і йде вона вже у вигляді 1дози, коштує дорого!!!!  але як писав вище вакцину вони вже закупили у Індії...

 

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pmdec1.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Itzamna сказано:

вакцинація добровільно

 

вакцинація по календарю, вони його придержуються типу...    але щоб глянути, морозяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Itzamna сказано:

вакцинація добровільно, ніхто не примушував

 

трохи не по темі....  я перед новим роком порізав палець,

при зверненні відразу продивилися коли була остання вакцинація правця/стовбняк 13років тому (а має бути кожних 10р.)

 налякали добре, і лише слова зробим зробим... то вакцина не зарезервованна то ще щось.  зробив/добився сам!!!

 

тобто здоровя лише в наших руках,  в їхніх лише ГРОШІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Itzamna сказано:

і данія чи голандія

 

я дзвонив то була лише Індія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oli сказано:

тобто здоровя лише в наших руках,  в їхніх лише ГРОШІ!!!!!

ти хочеш, щоб при нашій  медицині, лікар, твій особистий, слідкував і казав, коли тобі на чергову вакцинацію, проф/мед огляд і т.д.?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

коли тобі на чергову вакцинацію

я в Луцьку живу біля 8років.   до дружини знаю дзвонили говорили за вакцинацію...

 

за**ало те що самі заставили знайти записи з вакцинаціями, а потім все спустили на тормозах, то нафіга ти питаєш якщо все-одно нічого небудеш робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Oli сказано:

я в Луцьку живу біля 8років.   до дружини знаю дзвонили говорили за вакцинацію...

а я все життя тут прожив, і гонився по поверхам недобудованої іще поліклініки на Чорновола. (в яку зараз ходимо)

Народився мій племінник, якому уже овер 20. І другий, трохи молодший, і моїх двоє дітей, вакцинували. Всіх. Телефонували додому" Вам час на прививку, прийдіть до педіатра на огляд, чи можна буде вам робити прививочку / щеплення.  Можна - робимо.  Не можна - медвідвід і т.д.

 

Може ми в різних Луцьках живемо? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що в кожного своя правда і ніхто нікого не почує. Скажу з свого досвіду. Я все дитинство був хворобливий (бронхіальна астма), ніяких прививок мені не давали. 

В мене є менший брат, на три роки. Йому давали всі прививки як положено. Хворіли? Я своїм як годиться, він своїми звичайно-підлітковими теж. Тобто, ніякими смертельними ХФоробами я не заффорів в той час.

Я виріс, одружився, з'явились свої діти. Одна мала була повністю здоровою, всі прививки робились, друга мала мала протипокази проти прививок, їй прививки обмежували, робили лише якісь вкрай необхідні. Хворіли однаково (але нічого, тьфу-тьфу-тьфу, важкого).

Зараз я живу в іншій родині, де так само дві дитини, так само дві різні, так само одній давали всі, а іншій обмежено...

 

До чого я?.. Страху в прививці нема! А от ризик отримати СМЕРТЕЛЬНУ хворобу без прививки - є. От і вирішуйте за свою дитину.

Я все життя кажу, краще взяти з собою "непотрібне", але щоб воно не згодилось, ніж коли треба буде, щоб того "потрбіного" не виявилось під рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зашибісь бути не щепленим в щепленому середовищі: усі дурачки щеплюються, ризикуючи своїм здоров'ям, а я буду серед них в безпеці, бо в середовищі щеплених фактично не виникають епідемії. Але є одне "але", коли таких розумних стає критично багато, може виникнути епідемія і тоді ризик захворіти великий і в щеплених і не щеплених, бо тоді це вже контакт з живим вірусом, який мутує, видозмінюється, а не напівмертвим чи мертвим як у випадках з щепленням. І вина буде лежати на самих розумних - не щеплених.

Щеплення - це колективна безпека, задля виживання виду. Коли ризикуєш своїм здоров'ям, що не наражати на небезпеку інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Щеплення - це колективна безпека, задля виживання виду.

людство почало вимирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

людство почало вимирати?

Навпаки, людство навчилось виживати, почитай про колишні епідемії. І коли стало більш-менш безпечно, дякуючи щепленням, появились "самі розумні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

ти хочеш, щоб при нашій  медицині, лікар, твій особистий, слідкував і казав, коли тобі на чергову вакцинацію, проф/мед огляд і т.д.?

 

 

а тепер пишеш

 

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Телефонували додому" Вам час на прививку,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Навпаки, людство навчилось виживати

 

+1   без прививок це буде повернення в минуле століття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Oli сказано:

 

 

а тепер пишеш

 

 

Не виривай фразу, в першому випадку йшлося саме про індивідуального лікаря і тебе. (Родинного сімейного і якого турбот буде максимум про 3-5-8 родин)

Педіатри знають своїх дітей на дільницях - слідкують. НАВІТЬ іногородніх. 

Двоюрідна сестра родила  в Луцьку, сама не місцева,  дитинку привезли до нас на кілька днів. На 2-й день медсестра з поліклініки ВЖЕ була в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@   незрозуміли трохи один одного.

 

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Двоюрідна сестра родила  в Луцьку, сама не місцева

 в пологовому напевно була вказана твоя адреса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Oli сказано:

в пологовому напевно була вказана твоя адреса

ну звісно. Бо забирали її в мене з квартири, але суть не в тому. Ніхто не морозився. Навіть до іногородньої дитини прийшли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ну звісно. Бо забирали її в мене з квартири, але суть не в тому. Ніхто не морозився. Навіть до іногородньої дитини прийшли!

напевно думали що прописка луцька, в них робота така...

 

трохи не по темі, а якщо прописка наприклад в Ковелі а тут знімаєш квартиру теж напевно поставлять на реєстр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

напевно думали що прописка луцька, в них робота така...

ніхто нічого не думав. Не придумуй.

 

В нас вільний вибір лікарів.  Лікуйся де завгодно.  Єдине, що можуть "благодійний внесок" попросити в муніципальну касу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Єдине, що можуть "благодійний внесок" попросити в муніципальну касу.

 в мене дружина акушеркою працює в пологовому, саме так, потрібно зробити благодійний внесок якщо прописка не луцька, колись було +-400грн. але видавався чек з терміналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
23 хвилин тому, halcogen сказано:

Знову закупили якусь неякісну вакцину.

а мені сказали що навпаки. Мала старша не має ще щеплення від  поліомієліту, то лікарка сказала, що на Волі в дитячій, завезли бельгійську вакцину. Якісну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...