Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Декілька цитат з Вікі.

"Парадоксальним чином поліомієліт набув особливого поширення внаслідок загального покращення гігієни в кінці XIX століття, що призвело до посилення автоімунних реакцій організму. "

"Немає жодних доказів, що вакцини викликають аутизм, незважаючи на те що ЗМІ часто публікують статті про зв'язок між вакцинаціями та аутизмом"

"Через антивакцинаторський рух та проблеми системи охорони здоров'я в Румунії за осінь 2016 — зиму 2017 від кору померло 17 дітей та інфіковано тисячі. За період лютий 2016 — березень 2017 інфіковано на 3 400 осіб більше, ніж за аналогічний період попереднього року, коли захворіло лише 7 і не було жодної смерті. За словами місцевого міністра охорони здоров'я, Флоріна Богуда[ro], у країні першою вакциною щеплено лише 80 %, другою — лише 50 %."

"Спалах у релігійній спільноті і школах у Нідерландах ілюструє вплив кору на невакциноване населення. Населення в декількох провінціях де сталися спалахи мало високий рівень імунізації, за винятком одного з релігійних напрямків, яке традиційно не сприймає вакцинацію. Серед 2961 випадки кору було 3 смерті і 68 госпіталізацій. Це показує, що кір може бути тяжким зхворюванням і приводити до смерті навіть в індустріальних країнах."

"Україна є однією із 13 країн з «червоного» переліку, які мають високий ризик спалаху поліомієліту."

"За даними Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я, планова імунізація проти поліомієліту, правця, дифтерії, кашлюка, кору і епідемічного паротиту («свинки») щороку врятовує життя і здоров'я 3 мільйонам дітей у світі. А за допомогою нових вакцин, які буде розроблено в найближчих 5-10 років, можна буде запобігти загибелі ще 8 мільйонів дітей на рік."

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Ок, ок я за те щоб ті хто хоче - прививались. 

По поліомієліту була непогана епідемія замучена МОЗом, яка потім виявилась і не епідемією і не від поліомієліту і взагалі фіг знати чим. А написано було достатньо, що хоч зараз біжи і коли що попаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romaxa11 сказал:

Ок, ок я за те щоб ті хто хоче - прививались. 

По поліомієліту була непогана епідемія замучена МОЗом, яка потім виявилась і не епідемією і не від поліомієліту і взагалі фіг знати чим. А написано було достатньо, що хоч зараз біжи і коли що попаде.

Я також за те щоб податки платили лише ті хто хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте чому тема така завжди нервова. Бо якщо вже ти вколюєш вакцину, то гарантовано вводиш в кров немовляті формальдигідові розчини з фіг знати в якому стані вірусом. Бо він може і здохнути в процесі виробництва, перевезення, зберігання. І коли ти це розумієш, то почуваєшся дуже некомфортно і маєш для себе знайти якусь виправдальну базисну точку, яка полягає в власному переконанні, що ти робиш все правильно, а ті ідіоти ні.  Своїй старшій дитині я робив всі прививки, всі проби манту і іншу гадость. Потім стикнувся з рядом проблем і просто вникнув в предмет.  Це як ходиш в церкву без задніх думок, молишся з усіма, слухаєш Євангеліє, все почучуть і поверхнево, а потім чуть глибше почитаєш Біблію, втухаєш і вже якось стає досить некомфортно.

На чому спираюсь я - привики не уніфіковані, різної якості і різних виробників, жодних гарантій ніхто не дає, побічних ускладнень тьма, за них також ніхто відповідальності не несе. Якщо кожна країна дає різні підходи до проблеми, значить немає однозначності і є можливість для маневрів.

Ще один мій постулат - я недовіряю українському МОЗу, його статистиці і висновкам. Відкриті наглі дерибанщіки. Епідемія поліомієліту на Закарпатті недавно цікавий приклад їх роботи. Коліть прививки і хай вам щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формальдегид

Список токсичных свойств этого соединения, которое входит, в частности, в состав вакцины против коклюша, дифтерии и столбняка (АКДС), выглядит весьма устрашающе. Формальдегид плохо влияет на генетический материал и репродуктивные органы, оказывает токсичные эффекты на головной мозг, глаза, кожу, дыхательные пути. Кроме того, при длительном воздействии на организм он повышает риск рака. Почему же формальдегид до сих пор не запрещен, а дети в прививочных кабинетах продолжают получать дозы «яда»?

Напомним, что формальдегид вырабатывается в организме каждого здорового человека. В крови, в том числе и у детей, он присутствует в концентрации 2-3 мкг/мл, но не вызывает никаких проблем со здоровьем. Наше тело очень хорошо умеет обезвреживать это вещество и быстро избавляться от него. Конечно, все зависит от дозы. С большим количеством формальдегида организм справиться не сможет, и тогда проявятся все его ядовитые эффекты.

Вероятность серьезных побочек у прививок в сотни раз ниже фатальных последствий самого заболевания.

А сколько формальдегида вводят ребенку во время прививки? В одной дозе АКДС его содержится не более 50 мкг. Это много или мало? Проведем некоторые расчеты.

В соответствии с Национальным календарем профилактических прививок России, первую вакцину АКДС ребенок получает в возрасте 3 месяцев. Объем крови у детей в этом возрасте – примерно 100 мл на каждый килограмм массы тела. Нормальный вес трехмесячных детей, по данным Всемирной организации здравоохранения, – от 4,5 до 8 кг. Для удобства возьмем 5 кг. Считаем, сколько примерно крови в организме такого ребенка: 5кг х 100мл/кг = 500 мл. А теперь посчитаем, сколько микрограммов формальдегида будет приходиться на каждый миллилитр крови после его введения с вакциной в количестве 50 мкг: 50 мкг ÷ 500 мл = 0,1 мкг/мл.

Естественная концентрация формальдегида в крови – 2-3 мкг/мл. Получается, доза во время вакцинации – это капля в море. Организм быстро избавляется от токсичного вещества и даже не замечает его, словно великан, нечаянно раздавивший букашку.

А теперь – о том, что реально вызывает опасения у специалистов. Формальдегид содержится в мебели из некачественной фанеры, ДВП, ДСП и может выделяться в повышенных количествах в воздух помещений. Если вы хотите защитить ребенка от яда – не пожалейте денег на качественную безопасную мебель в детскую. Кроме того, опасное вещество поступает в организм с табачным дымом, в том числе от электронных сигарет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть общеобязательные прививки которые делаются еще в детстве все остальное личное дело каждого, если Вы едите в южные страны типа Африка или Южной Америке то я бы не экспериментировал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2017 at 17:59, Nana сказал:

Бачила в Києві  на днях дівчинку 3,5 років. Не рухається самостійно, не говорить, сама не їсть. Ну ніби розуміє все, за словами мами... В 1,5 року - отримала капельки від поліомієліту... До того - була нормальна дитина, говорила, бігала. Мама відео показувала... Чула про такі випадки, але вперше сама побачила. І що медицина? Та лікар ніби звільнилась чи то перевелась, дитині дали інвалідність по неврології, тричі на рік направляють в Київ на лікування. Але прогресу поки ніякого. Мама, звичайно, надіється і чекає, От так( Я, звісно, не проти вакцинації. Просто страшно. Страшно її проходити, але страшно і без неї 

В таких випадках лікарі кажуть "професорами , наукою це не доказано" і все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.07.2017 at 17:56, Alex_33 сказал:

Есть общеобязательные прививки которые делаются еще в детстве все остальное личное дело каждого, если Вы едите в южные страны типа Африка или Южной Америке то я бы не экспериментировал)

 

Ага, треба зробити 10 прививок, як у Фіксиках "от укуса таракана, от мухи цеце, от укуса крокодила...."))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, sergkots сказал:

@lianyska А що пропонуєте ви? Яка ваша точка зору?

 

Моя думка, вакцинувати дитину чи ні мають вирішувати батьки, так як саме вони несуть відповідальність за здоров'я дитини. На жаль, наша державна медицина на сьогодні не дає жодних гарантій. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, lianyska сказано:

 

Моя думка, вакцинувати дитину чи ні мають вирішувати батьки, так як саме вони несуть відповідальність за здоров'я дитини. На жаль, наша державна медицина на сьогодні не дає жодних гарантій. 

Ви вважаєте, що всі батьки мають достатню медичну освіту, щоб вирішувати як захистити здоров'я дитини та як лікувати? А коли дії чи бездіяльність батьків загрожують здоров'ю інших дітей? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lianyska сказано:

... медицина на сьогодні не дає жодних гарантій. 

медицина... гарантії?! Хтось тут плутає людський організм з праскою чи черевиками, на які можна дати гарантію, і лікарів з  Богом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.07.2017 at 23:51, lianyska сказано:

Ага, треба зробити 10 прививок, як у Фіксиках "от укуса таракана, от мухи цеце, от укуса крокодила...."))

По Вашому це смішно?

На Одещині епідемія смертельної хвороби, якою уже майже ніде в світі не хворіють. Бо вакциновано майже 90% населення.

А вам смішно ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля понаписували всякої фігні, аж страшно вести малу на прививки перед садочком. Нада краплі ті давати і ще якусь комплексну....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zalepok44 сказано:

Нада краплі ті давати

Це поліоміеліт.

Казала лікарка чи то медсестра із дит. поліклініки (біля ЦУМ-а), що зараз там у них хороша французька вакцина.

Страсті, походу, поуляглися, думаю, що зараз все гаразд.

 

3 годин тому, Zalepok44 сказано:

ще якусь комплексну....

АКДС.  дифтерія, правець, коклюш  - цю обов'язково.

 

Головна умова- дитина повинна бути повністю здорова. Ні натяку на соплі, кашель і т.д..

І за 2-3 тижні до прививки має бути здоровою. Щоб не було хвороб ніяких, особливо температури чи антибіотиків.

Якось так.

Якщо є сумніви щодо вакцини  - то купити самому в аптеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/300083

"У Європі розповсюджується кір

28.03.2017 
НАйбільший рівень захворюваності у Румунії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, Швейцарії та Україні"
 

Саме цікаво, що цей кір на Одещину прийшов з Румунії (де зафіксовано багато летальних випадків).
Кляті європейці не вакцинуються своєю ж вакциною.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Natik сказано:

Кляті європейці не вакцинуються своєю ж вакциною

Ні. Просто там також є дебіли противники вакцинації, які вважають, що хай краще їхня дитина помре від кору і заразить ще інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Natik сказано:

НАйбільший рівень захворюваності у Румунії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, Швейцарії та Україні"

У інших країнах 500 випадків.

Цитувати

з понад п’ятисот захворювань у січні поточного року в європейському регіоні сталося в семи країнах. Окрім Румунії, це Франція, Німеччина, Італія, Польща, Швейцарія та Україна.

 

І інфа ще за зиму. Осінь на носі!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Natik сказал:

Саме цікаво, що цей кір на Одещину прийшов з Румунії (де зафіксовано багато летальних випадків).
Кляті європейці не вакцинуються своєю ж вакциною.

Кляті європейці - це цигани, вони і в нас не сильно щеплюються, але в нас вони і не кочують вже майже.

Вікі:

У Румунії відбулася епідемія, вогнище якої розповсюдилося за допомогою кочового населення, за осінь 2016 — зиму 2017 від кору померло 17 дітей та інфіковано тисячі[7][8]. За період лютий 2016 — березень 2017 інфіковано на 3 400 осіб більше, ніж за аналогічний період попереднього року, коли захворіло лише 7 і не було жодної смерті. За словами місцевого міністра охорони здоров'я, Флоріна Богуда[ro], у країні першою вакциною щеплено лише 80 %, другою — лише 50 %. Згідно з рекомендацією ВООЗ, вакцинація проти кору має покривати 95 % популяції[7].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут запитувалось про "який вихід?". Вихід в наукових розробках, вдосконаленні технологій. Відкритості і чесності. ВООЗ занадто корумпована структура, було багато скандалів з лобіюванням комерційних інтересів. Памятаєте Юлю, таміфлю і пандемію атипового грипу, при підтримці ВООЗ? Є втрата довіри до медичних структур чиї інтереси занадто монетизовані. Вакцинація одна з найпотужніших дійних корів бюджетів. Найгірше в тому всьому - невизнання провини, отже її невиправлення. Як от з дівчинкою скаліченою вакциною. У моєї знайомої після вакцини вмерла сестричка і це проблема, реальна а не софістична, хто кого переговорить. Поки діалогу з медициною немає, будуть ті хто проти. Хтось з вас візьме відповідальність за ускладення після вакцинації? Буде пожиттєво доглядати інваліда? То для чого звинувачення? Мій малий після бцж через тиждень лежав в лікарні через слиз в легенях, курс антибіотиків і незапущеність помогли, але на цьому ми тормознули з прививками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.07.2017 at 17:16, romaxa11 сказал:

Є втрата довіри до медичних структур чиї інтереси занадто монетизовані.

***

Мій малий після бцж через тиждень лежав в лікарні через слиз в легенях, курс антибіотиків і незапущеність помогли, але на цьому ми тормознули з прививками.

Рома, в тебе там шаблон не тріщить? Чому до бабок не звернувся з дитиною, якщо до медицини довіри немає?

 

Цитата

Коли до педіатра Деніела Саммерза з американського штату Массачусетс звертаються батьки нового маленького пацієнта, він обов’язково запитує їх про вакцинацію. Чи робили щеплення дитині? Чи збираються? Якщо відповідь – ні, лікар одразу чемно попереджає, що їм краще знайти інший медзаклад для своєї дитини. Бо тут лікарі не приймають пацієнтів, чиї батьки відмовляються від щеплень.

Свою позицію доктор Саммерз обстоює у колонці для рубрики «Каже лікар» на сайті The Daily Beast.

Коли батьки починають сперечатися з лікарем щодо щеплень – це вже питання не лише стандартів турботи про дитину, а й довіри до лікаря, пише Саммерз. Якщо ви не довіряєте педіатру в питанні вакцинації, як ви зможете довіритись йому в інших – складніших – питаннях?

Уся стаття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У мене жахлива новина: 5-річну Юлечку, що захворіла на правець на Сумщині, врятувати не вдалося. Вона просто гралася на подвір`ї та поранила ніжку. Це трапляється сотні разів з кожним з дітлахів. І уявіть собі, сьогодні кожна ДРУГА дитина - під час такого травмування ризикує підчепити смертельну інфекцію. Бо - не вакцінована. А сироватки, щоб вилікуватись немає - в нашій країні про це давно не турбуються. Чиновники від медицини запевняють, вакцина в медзакладах є, але чи це правда? Будь ласка, напишіть, якщо вам відмовили в поліклініці зробити щеплення, з якої причини, чи справді є вакцина? Чи батьки самі ризикують життям своїх крихіток через якісь переконання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Станом на 30.10.2017 року в області три випадки кору. Двоє захворілих проти кору не прищеплені. Третій випадок зареєстрований в учениці 2 класу загальноосвітньої школи №3 м. Луцька. Існує загроза поширення інфекції серед школярів, оскільки 50% учнів цього класу та 30% учнів школи — не прищеплені проти кору згідно віку, а 55 осіб не мають жодного щеплення проти кору.


 

Спойлер

 

У луцькій школі - спалах кору

 

За пройдений період року в 13 регіонах України зареєстровано більше 1600 випадків кору, з них понад 1100 серед дітей, двоє дітей в Одеській області померли.

На Волині черговий епідемічний підйом кору прогнозувався на 2017 рік. В зв’язку з низьким рівнем охоплення щепленнями цей підйом може бути непередбачуваним, - інформує Волинський лабораторний центр.

Станом на 30.10.2017 року в області три випадки кору. Двоє захворілих проти кору не прищеплені. Третій випадок зареєстрований в учениці 2 класу загальноосвітньої школи №3 м. Луцька. Існує загроза поширення інфекції серед школярів, оскільки 50% учнів цього класу та 30% учнів школи — не прищеплені проти кору згідно віку, а 55 осіб не мають жодного щеплення проти кору.

Незважаючи на те, що кір традиційно вважають так званою «дитячою» хворобою, їй піддаються і дорослі люди, більш того, кір у дорослих протікає набагато важче. Переважно хворіють ті, хто не був вакцинований проти кору.

Дана недуга належить до розряду гострих інфекційних хвороб і викликається специфічним видом вірусу. Для поширення захворювання необхідні три умови: хворий на кір (джерело інфекції), повітряно-крапельний механізм передачі вірусу і сприйнятливий до захворювання організм. Хвора людина є заразною не лише тоді, коли вже є ознаки захворювання, але і за кілька днів до їх виникнення.

Починається захворювання зі слабкості та млявості, порушення сну і апетиту, різкого підвищується температура до 39-40˚С і вище. Сухий кашель, червоні повіки, сльозотеча, гнійний кон’юнктивіт, далі з’являється рясний яскраво-червоний висип, котрий характеризується послідовністю зверху вниз – на обличчі, за вушною раковиною, на волосистій частині голови, шиї, тілі, кінцівках. Висип має тенденцію до злиття й утворення більших плям, що виступають над поверхнею шкіри. З появою таких симптомів, необхідно не зволікаючи звернутись до лікаря.

У невакцинованих осіб можливі тяжкі ускладнення з ураженням бронхів, легень, головного мозку.

Єдиним шляхом профілактики кору та запобігання ускладнень від нього лишається проведення дітям профілактичних щеплень, внаслідок чого і виробляється імунітет до хвороби.

Вакцинацію проти кору проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинацію — у 6 років.

Закликаємо батьків вакцинувати дітей, щоб вберегти їх від цього небезпечного захворювання. Щеплення проводяться в кабінетах щеплень територіальних дитячих поліклінік та центрів первинної медико-санітарної допомоги. Тривалентна вакцина проти кору, епідпаротиту та краснухи в даний час є в наявності, очікується чергове централізоване поступлення в регіон.

http://www.volynpost.com/news/100329-u-luckij-shkoli-spalah-koru

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марні старання. 

У раз чогось (не дай Бог) все одно будуть винні всі, тільки не батьки дитини! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...