Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, jack74 сказал:

в садочку  потрібен не папірець! Садочку потрібно захистити інших дітей! А ти збираєшся своїм обманом чужих дітей піддати ризику! Якщо не розумієш такого елементарного і не хочеш виконувати загальноприйнятих правил, котрі написані "кров'ю" (хворобами і смертями дітей від епідемій та пандемій), то віддай своїх дітей виховувати бабці! Чи сама сиди з ними.

Так як тему ти, бачу, не читала, процитую свій попередній пост спеціально для тебе

 

 

 

 А як щодо наслідків цих чудо вакцин? Про побічні ефекти? Якщо дитина алергічна? Чому в нас не роблять алергопроби та імунний аналіз перед щепленням? 

Коли прийшла робити прививку дитині в 7 міс, в дитини була алергія, на що мені сказали "якщо температкри нема, ідем колоти", я запитую "як колоти? В дитини алергія, треба взнати на що, пролікувати і тоді вирішувати", на що мені сказали "а на що алергія???" 

Сама виявила, в дитини була алергія на вміст цукру в суміші. Проявлялась ранами на ніжках.

 

Перед тим, як хотіли колоти вакцину, мені сунуть папірець, що лікар не несе відповідальність за наслідок вакцини "підпишіть". А хто несе відповідальність? Я не медик. А нести відповідальність за те, що не роблю?! 

 

Рахую, що здоров'я дитини залежить від імунітету. Хороше харчування, режим, закаляння, свіже повітря - набагато ефективніші, ніж просто вакцина. До того ж, одна вакцина є, іншої - нема, графік збивається, потім привозять вакцину, а лікарі самі не можуть сказати якісна вона чи ні. Вакцинація, як дослід. 

 

Моя дитина окрім садочка буде спілкуватись зі всіма дітьми поза межами, і якщо, то загроза має бути для моєї НЕвакцинованої...

 

На сьогодні, кожна 3-тя дитина без щеплень. І, чесно, різніці я не бачу. Часто коли ходить вірус, моя НЕвакцинована не хворіє, натомість вакцинована - місяць вилікуватись не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, lianyska сказано:

А як щодо наслідків цих чудо вакцин? Про побічні ефекти? Якщо дитина алергічна? Чому в нас не роблять алергопроби та імунний аналіз перед щепленням?

цим мають опікуватися батьки.

16 хвилин тому, lianyska сказано:

Коли прийшла робити прививку дитині в 7 міс, в дитини була алергія, на що мені сказали "якщо температкри нема, ідем колоти"

Лікарське недбальство.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, lianyska сказал:

 

 

 А як щодо наслідків цих чудо вакцин? Про побічні ефекти? Якщо дитина алергічна? Чому в нас не роблять алергопроби та імунний аналіз перед щепленням? 

Коли прийшла робити прививку дитині в 7 міс, в дитини була алергія, на що мені сказали "якщо температкри нема, ідем колоти", я запитую "як колоти? В дитини алергія, треба взнати на що, пролікувати і тоді вирішувати", на що мені сказали "а на що алергія???" 

Сама виявила, в дитини була алергія на вміст цукру в суміші. Проявлялась ранами на ніжках.

 

Перед тим, як хотіли колоти вакцину, мені сунуть папірець, що лікар не несе відповідальність за наслідок вакцини "підпишіть". А хто несе відповідальність? Я не медик. А нести відповідальність за те, що не роблю?! 

 

Рахую, що здоров'я дитини залежить від імунітету. Хороше харчування, режим, закаляння, свіже повітря - набагато ефективніші, ніж просто вакцина. До того ж, одна вакцина є, іншої - нема, графік збивається, потім привозять вакцину, а лікарі самі не можуть сказати якісна вона чи ні. Вакцинація, як дослід. 

 

Моя дитина окрім садочка буде спілкуватись зі всіма дітьми поза межами, і якщо, то загроза має бути для моєї НЕвакцинованої...

 

На сьогодні, кожна 3-тя дитина без щеплень. І, чесно, різніці я не бачу. Часто коли ходить вірус, моя НЕвакцинована не хворіє, натомість вакцинована - місяць вилікуватись не може.

Звичайно, такі нюанси є - тому краще шукати європейські вакцини і не мати проблем - якщо є гроші, звичайно. Якщо ні - то вакцинувати однозначно, друге питання - вибирати оптимальний час для дитини - щоб не після хвороб і т.д. На рахунок аллергії - це все індивідуально. Ви можете звернутись в той самий Благомед, який проводить вакцинацію (зазвичай якщо в поліклініках є вакцина, то і в них є) - але зможете звернутись до кращого лікаря та зробити потрібні проби, якщо у Вас є якісь побоювання.

 

В любому випадку вихід є завжди - було б бажання. На рахунок третьої дитини без щеплень - нашого вакцинуємо євпропрививками - за півтора роки тільки один раз серйозно хворіли іто, тільки через зуби. З індійськими не знаю як, тому не можу сказати, але побочкі, звичайно є. Але навіть коли хворіє дорослий - лікар, наприклад, виписує антибіотики - які садять і печінку і вбивають хороші бактерії. Лікар знає, що якщо еффект від лікування буде, навіть якщо на деякі органи буде "побочка", то він все одно антибіотики пропише. Отут так само - по аналогії. Надіюсь, зрозуміли, про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

цим мають опікуватися батьки.

Лікарське недбальство.

 

Я приблизно за це і кажу - як варіант - звернутись в платну клініку, де дитину видивляться от і до.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, seolutsk сказано:

1. Це якщо дитина жива залишиться

2. Якщо щось серйозне буде - в Україні наврят чи будете лікувати, якщо захочете, щоб Ваша кровинушка залишилась жива - прийдеться за кордоном зі всіма витікаючими (продаж квартири, публікація в новинах про допомогу і т.д.)

 

До речі, якби Ви BanderaLutsk були б грамотними, то знали б - що дитину в поліклініці можна і європейськими прививками колоти, але при наявності відповідного сертифікату. Я чомусь не полінився і за пару днів всі аптеки в Луцьку обзвонив (порядка 80 аптек) і в одній мені сказали, що зі Львова можуть привезти в холодильнику (на той час на ринку не було препарату, тільки Індійський аналог з побічними діями, який я не хотів колоти дитині, але якби не знайшли б прививки - то кололи б точно) - і препарат потім в поліклініці вкололи з відповідним записом в карточку щеплень. Бо почитав, що Вам сказали, що не можна колоти європейські прививки (за відсутності відповідного сертифікату (кеп не дрємлєт)). Так що про Вашу освіту в мене питання до цих пір відкрите.

В мене таке враження, що розмовляю я з людьми з синдромом схожим на пгм, або тими, хто читає

по діагоналі. 

Освіта 3 класи церковно-приходської, радує що київського паханату.

Які докази, що при сучасному стані  охорони здоров'я у вакцинованих дітей не буде

контактів з невакцинованими поза садочком?

Відносно індійської вакцини для ревакцинації проти дифтерії - саме в той момент так сказала лікар і варіантів з її слів немає. Відклали ревакцинацію до прояснення ситуації і до відпустки дружини.

Зараз пересяду за комп, якщо він непідхопив петю, з планшета важко відпоавідати оперативно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, BanderaLutsk сказал:

В мене таке враження, що розмовляю я з людьми з синдромом схожим на пгм, або тими, хто читає

по діагоналі. 

Освіта 3 класи церковно-приходської, радує що київського паханату.

Які докази, що при сучасному стані  охорони здоров'я у вакцинованих дітей не буде

контактів з невакцинованими поза садочком?

Відносно індійської вакцини для ревакцинації проти дифтерії - саме в той момент так сказала лікар і варіантів з її слів немає. Відклали ревакцинацію до прояснення ситуації і до відпустки дружини.

Зараз пересяду за комп, якщо він непідхопив петю, з планшета важко відпоавідати оперативно.

 

 

При наявності українського сертифікату на вакцину і чеку на нього за сьогоднішній день та відповідного супроводу по транспортуванню (холодильник) - мають колоти вакцину. Можливо ще якийсь нюанс є, але здається все, давно вакцинували, вже непамятаю.

7 минут назад, BanderaLutsk сказал:

Які докази, що при сучасному стані  охорони здоров'я у вакцинованих дітей не буде

контактів з невакцинованими поза садочком?

Що значить які докази? Пишіть внятно, якщо хочете відповідь отримати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

в садочку  потрібен не папірець! Садочку потрібно захистити інших дітей! А ти збираєшся своїм обманом чужих дітей піддати ризику! Якщо не розумієш такого елементарного і не хочеш виконувати загальноприйнятих правил, котрі написані "кров'ю" (хворобами і смертями дітей від епідемій та пандемій), то віддай своїх дітей виховувати бабці! Чи сама сиди з ними.

Так як тему ти, бачу, не читала, процитую свій попередній пост спеціально для тебе

 

 

 

 А як щодо наслідків цих чудо вакцин? Про побічні ефекти? Якщо дитина алергічна? Чому в нас не роблять алергопроби та імунний аналіз перед щепленням? 

Коли прийшла робити прививку дитині в 7 міс, в дитини була алергія, на що мені сказали "якщо температкри нема, ідем колоти", я запитую "як колоти? В дитини алергія, треба взнати на що, пролікувати і тоді вирішувати", на що мені сказали "а на що алергія???" 

Сама виявила, в дитини була алергія на вміст цукру в суміші. Проявлялась ранами на ніжках.

 

Перед тим, як хотіли колоти вакцину, мені сунуть папірець, що лікар не несе відповідальність за наслідок вакцини "підпишіть". А хто несе відповідальність? Я не медик. А нести відповідальність за те, що не роблю?! 

 

Рахую, що здоров'я дитини залежить від імунітету. Хороше харчування, режим, закаляння, свіже повітря - набагато ефективніші, ніж просто вакцина. До того ж, одна вакцина є, іншої - нема, графік збивається, потім привозять вакцину, а лікарі самі не можуть сказати якісна вона чи ні. Вакцинація, як дослід. 

 

Моя дитина окрім садочка буде спілкуватись зі всіма дітьми поза межами, і якщо, то загроза має бути для моєї НЕвакцинованої...

 

На сьогодні, кожна 3-тя дитина без щеплень. І, чесно, різніці я не бачу. Часто коли ходить вірус, моя НЕвакцинована не хворіє, натомість вакцинована - місяць вилікуватись не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, seolutsk сказано:

Що значить які докази? Пишіть внятно, якщо хочете відповідь отримати тут.

 

А це і означає - чому прихильники обов'язкової вакцинації не враховують контакти

своїх вакцинованих дітей з не вакцинованими поза садочком.

Іншими словами якщо вакцина захищає, навіщо вимагати вакцинацію від інших?

Якщо ж вакцина не захищає - навіщо тоді обов'язкова загальна вакцинація?

Тільки не потрібно приводити ВООЗ як аргумент - вони ускладненнями конкретної дитини не

будуть перейматись.

А тим, хто так доказував що для інфікування потрібен близький контакт:

Поліомієліт, розділ Етіологія

Дифтерія, розділ Стійкість в зовнішному середовищі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я не проти вакцин, будь ласка. Особисто, не довіряю нашій медицині. Рахую, що це має бути вибір батьків, бо й відповідальність теж на них. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, lianyska сказано:

Я не проти вакцин

 

І я не проти вакцин, більше того - вакцинуємось.

Я просто не бачу жодного адекватного аргументу що до

загальної вакцинації в садочку, від батьків вакцинованих дітей.

Якісь доводи про загальну хворобу в групі чи садочку - де в садочках були масові захворювання

на хвороби, проти яких вакцинують? Якщо ж вірус поширюєтся - до чого тут загальна вакцинація

від інших хвороб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцина не дає жодних гарантій щодо  менш складного перенесення хвороби, більше того, якщо імунна система дитини не настільки хороша, щоб боротись з бацилою яку вводять , що далі? Перед щепленням питають чи хворіла дитина, і коли, а якщо на даний момент імунітет ослабленний?... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, lianyska сказал:

Вакцина не дає жодних гарантій щодо  менш складного перенесення хвороби, більше того, якщо імунна система дитини не настільки хороша, щоб боротись з бацилою яку вводять , що далі? Перед щепленням питають чи хворіла дитина, і коли, а якщо на даний момент імунітет ослабленний?... 

Імунограму віра не дозволяє зробити чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, lianyska сказано:

 А як щодо наслідків цих чудо вакцин? ... Якщо дитина алергічна? Чому в нас не роблять алергопроби та імунний аналіз перед щепленням?

алергопроби на ЩО? На хворобу? Почитай, що таке щеплення. Бо поки схоже на протест селян проти вишки мобільного зв'язку з аргументом "в нас корови перестали доїтись", хоча вишку ще навіть не ввімкнули (але ж встановили).

Але як маєш бажання (і гроші, бо алергопроби не задарма) робити якісь алергопроби - йдеш, платиш і робиш які собі хочеш.,

 

1 година тому, lianyska сказано:

На сьогодні, кожна 3-тя дитина без щеплень. І, чесно, різніці я не бачу. Часто коли ходить вірус, моя НЕвакцинована не хворіє, натомість вакцинована - місяць вилікуватись не може.

Це допоки "грім не гряне". Коли, не дай Бог, станеться, буде вже пізно і залишиться лише рвати волося на ...

До речі, звідки статистика, можна пруф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, BanderaLutsk сказал:

 

А це і означає - чому прихильники обов'язкової вакцинації не враховують контакти

своїх вакцинованих дітей з не вакцинованими поза садочком.

Іншими словами якщо вакцина захищає, навіщо вимагати вакцинацію від інших?

Якщо ж вакцина не захищає - навіщо тоді обов'язкова загальна вакцинація?

Тільки не потрібно приводити ВООЗ як аргумент - вони ускладненнями конкретної дитини не

будуть перейматись.

А тим, хто так доказував що для інфікування потрібен близький контакт:

Поліомієліт, розділ Етіологія

Дифтерія, розділ Стійкість в зовнішному середовищі

Проти статистики не поспориш. Якщо є лишня квартира - можете не проводити вакцинацію, тільки потім не плачтесь тут на форумах.

Про посилання на педівікію - ви б ще на війну на Донбасі на російській мові дали посилання, там дуже багато чого "цікавого" пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, halcogen сказано:

Замітив такий нюанс з дітьми. Поки в нас не було дітей ніхто ніколи не хворів всякими ОРЗ і подібним. Після народження дитини і вихід її у світ, кожні 2-3 місяці хворіємо всякими простудати і іншими бяками з усіма їх наслідками. І саме цікаве, що це все приносить саме малий, все з нього починається. В садочок ще не ходимо, вакциновані всіма прививками. Підцеплює це все десь на вулиці.

А як це  стосується теми? В городі буряки, а в городі дядько... Імунітет і щеплення проти невиліковних і смертельних хвороб...:0027:

Чи може вакцинують проти ОРЗ і сопель? А чи може вже вакцинують для підвищення імунітету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, seolutsk сказано:

можете не проводити вакцинацію

Ти з бодуна, чи це жарт такий? Взагалі читав мої пости?

 

Крім педівікії є ще інші джерела - поклацаєш?

А відповіді аргументовані саме на мої запитання маєш, чи головним аргументом буде війна на Сході?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BanderaLutsk

смисл розводити тут срач на рахунок вакцинації, якщо ти її проводиш? скучно жити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@seolutsk

 

Який з моїх постів такий провокативний, що почав срач? Може хоч тут аргументуєш...

Чи відписувати мені в темі - а хто ти в біса такий, щоб вирішувати, скучно жити?

І поясню саме про мої питання по темі( може з десятого разу таки прочитаєш) - які доведені

факти в людей, які проводять вакцинацію своїх дітей, що контакт з не вакцинованими ризикований.

І як вони захищають своїх дітей від не вакцинованих людей поза садочком? @seolutsk якщо не хочеш

відповідати на мох запитання - не відповідай, тебе ніхто не насварить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, seolutsk сказал:

Імунограму віра не дозволяє зробити чи що?

Так це лікар має рекомендувати, а не я в інтернеті вичитувати. Я - не лікар. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, lianyska сказал:

Так це лікар має рекомендувати, а не я в інтернеті вичитувати. Я - не лікар. 

Ну то Вам тоді варто взагалі нашою "безкоштовною" медициною не користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

алергопроби на ЩО? На хворобу? Почитай, що таке щеплення. Бо поки схоже на протест селян проти вишки мобільного зв'язку з аргументом "в нас корови перестали доїтись", хоча вишку ще навіть не ввімкнули (але ж встановили).

Але як маєш бажання (і гроші, бо алергопроби не задарма) робити якісь алергопроби - йдеш, платиш і робиш які собі хочеш.,

 

Це допоки "грім не гряне". Коли, не дай Бог, станеться, буде вже пізно і залишиться лише рвати волося на ...

До речі, звідки статистика, можна пруф?

А ви звідки знаєте робила алергопроби чи ні? 

 

Мова йшла про те, що лікар і медсестра знаючи і бачучи, що в дитини алергія направили на щеплення. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, seolutsk сказал:

Ну то Вам тоді варто взагалі нашою "безкоштовною" медициною не користуватись.

 

Так і робимо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, seolutsk сказал:

Ну то Вам тоді варто взагалі нашою "безкоштовною" медициною не користуватись.

 

 

Пригадую, після пологів...спілкуюсь з знайомими, які вже теж стали мамою, вони в мене запитують, як мені наш педіатр, що приходить? 

....а педіатр не приходить) місяць не приходить... Я сама прийшла, запитала хто в нас педіатр, у відповідь почула "а що у вас є якісь проблеми, щоб я приходила?" кажу: " проблем нема, а ви хіба не маєте до всіх прийти, перевірити як новонародженні?".. у відповідь почула  "я не встигаю до всіх" і написала номер невідкладної на папірці... 

 

щодо безкоштовної медицини :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, lianyska сказал:

 

 

Пригадую, після пологів...спілкуюсь з знайомими, які вже теж стали мамою, вони в мене запитують, як мені наш педіатр, що приходить? 

....а педіатр не приходить) місяць не приходить... Я сама прийшла, запитала хто в нас педіатр, у відповідь почула "а що у вас є якісь проблеми, щоб я приходила?" кажу: " проблем нема, а ви хіба не маєте до всіх прийти, перевірити як новонародженні?".. у відповідь почула  "я не встигаю до всіх" і написала номер невідкладної на папірці... 

 

щодо безкоштовної медицини :ok:

До нас також не приходив, ходили в парацельс (не реклама) - все ок, до невропатолога також. Ну короче, відповідальність за життя і здоров'я дітей лежить на батьках, хто б що не говорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, seolutsk сказал:

До нас також не приходив, ходили в парацельс (не реклама) - все ок, до невропатолога також. Ну короче, відповідальність за життя і здоров'я дітей лежить на батьках, хто б що не говорив.

Звичайно, тут мови нема. 

Ми або в Благомед або до Суліма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...