Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

В нас ще довідки нема, заяви нема в садочоку, а сьогодні вже дзвонила вихователька, сказала по 500 грн на ремонт здати :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, lianyska сказано:

В нас ще довідки нема, заяви нема в садочоку, а сьогодні вже дзвонила вихователька, сказала по 500 грн на ремонт здати :blink:

да.

а потім ще 360 на канцелярію.

120+150 на групу.

250-300 на садочок.

І це тільки початок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

тоді пункт №1

Дякую, свідомий та правовий громадянин нашої найкращої демократичної держави! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та жінка казала, що в їхньому районі (Київська область) в той же період сталось таких 3 випадки. І їм тоді було геть не до "розбору польотів" - кидались по Києву по спеціалістах - на очах активна дитина стала рослинкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lianyska сказано:

Дякую, свідомий та правовий громадянин нашої найкращої демократичної держави!

так.

мої вакциновані.

старша 9-й закінчила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, halcogen сказано:

Вже на останок скажу і більше нити в топіку не буду))).

Ви кажете що треба щоб була правова держава, чесні суди і відповідальні лікарі. Їх не має і в найближчій перспективі не буде. А в цей час діти ростуть, І нам пересічним тоді що робити - вакцинуватися на свій страх і ризик чи без вакцин, але з гемором в подальшому в садиках і школах? Що ж все таки робити???

Ми своїх дітей прививаємо. Читаємо про вакцини, відгуки, запитуємо спеціалістів. Якщо безкоштовні погані - купуємо за власні гроші кращі. Зараз взагалі проблема із вакцинами - їх більше нема ніж вони є. Для себе вирішив, що привезу з Польщі коли не буде потрібної вакцини у нас, але дітей захищу на майбутнє. Переконаний, що потім вони мені ще дякую скажуть. Ризикувати їх життям та здоров'ям не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

так.

мої вакциновані.

старша 9-й закінчила.

Хай ростуть здорові діти і ваші вакциновані і моя невакцинована) За останні 4 роки медицина, а саме вакцинація, змінилась не в кращу сторону. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lianyska сказано:

За останні 4 роки медицина, а саме вакцинація, змінилась не в кращу сторону. 

ні.

Ситуація навколо цього змінилася.  Медики стали бізнесменами, що прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nana сказано:

від кіру померла 4-річна дівчинка...

тобто від кіру, а не від вакцини від кіру? (АКДС)

Я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, halcogen сказано:

Ну в школу мусять взяти і без прививок. Інакше порушуються конституційні права дитини на освіту. Скарга в прокуратуру.

в школу - мусять (там і не вимагають), а мова про садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

в школу - мусять (там і не вимагають)

вимагають.

навіть в табір вимагають (старша в Ровеснику була 1-й заїзд) - не хтіли брати, бо не було зроблено останню поліомієліт.  Був мед-відвід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тобто від кіру, а не від вакцини від кіру? (АКДС)

Я правильно зрозумів?

Так, там зараз епідемія((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в табір - так, а коли беруть в школу - ні. Вірніше запитують, але це не є причиною відмови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nana сказано:

там зараз епідемія((((((

далі, я вважаю, всі коментарі будуть зайві....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А й дійсно, і нахєра ті прививки! "Тармаза прідумалі ТРУСИ!"

 

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАХВОРІЛИ НА КІР СОТНІ ЛЮДЕЙ: ДВОЄ ДІТЕЙ ПОМЕРЛИ ВІД УСКЛАДНЕНЬ ЗАХВОРЮВАННЯ

Цитувати

11:49, 30 червня 2017

В Одеській області станом на 29 червня зареєстровано 367 хворих на кір. Про це повідомляє облуправління охорони здоров'я.

"Під час спалаху від ускладнень кору (пневмонії) в Одеській обласній дитячій лікарні померло двоє дітей двох і трьох років", - йдеться в повідомленні.
Діти також становлять більшість хворих — 245. Найбільше пацієнтів зареєстровано в Одесі (65,9%), також є випадки в Ізмаїлі, Чорноморську, Южному і дев'яти районах області.
"Кір — високозаразне інфекційне захворювання, при контакті нещеплених осіб з хворим вісім з десяти людей захворіють", — підкреслює керівник облуправління охорони здоров'я В'ячеслав Полясний.
Ситуація зі щепленнями в регіоні — невтішна. Наприклад, серед дітей у віці 1-6 років у минулому році її зробили лише 28%.
"Це дуже низький показник, при тому, що Одеська область повністю забезпечена вакцинами. Це бельгійський препарат, наявний у всіх медичних установах області", — додали в облуправлінні охорони здоров'я.
Симптомами хвороби, нагадаємо, є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювота і пронос.
Часто кір ускладнюється пневмонією або ураженням головного мозку. При цьому специфічного лікування від інфекції не існує. Єдиним ефективним методом захисту від кору є щеплення.
Оглядач "Думської " Сергій Дібров, який писав про нинішній спалах кору, ще півтора року тому прогнозує погіршення ситуації.
"Епідемічний підйом кору зазвичай триває приблизно півтора року. Пік захворюваності припадає на осінньо-зимовий період. А це означає, що нинішні сотні хворих — прелюдія. Ближче до зими, коли діти підуть до школи, а студенти в гуртожитки й аудиторії, рахунок піде на тисячі. Так бувало під час всіх спалахів останніх десятиліть: 13 тисяч у 2012 році, 43 тисячі в 2006-му, 17 тисяч у 2001-му, 15 тисяч у 1996-97, 37 тисяч у 1992-93", - зазначає Дібров.
Як повідомлялося, в Одеській та Івано-Франківській областях значно збільшилася кількість хворих на кір.

 

 

...а це лише одна з хвороб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

А й дійсно, і нахєра ті прививки!

100%!

Хай люди  / діти вмирають! А чё!  Природний добір йопт!  Виживуть лише найсильніші! Спарта!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Під час спалаху від ускладнень кору (пневмонії) в Одеській обласній дитячій лікарні померло двоє дітей двох і трьох років

Зате їх тупуваті мамашки-овуляшки тепер можуть гордитися собою, вони все ж відстояли свої переконання в тому, що вакцинація шкідлива. А те, що дитина помре від кору, або стане інвалідом від поліомієліту... Дуже шкода, що деяким особам Бог свого розуму не дав, а чужим вони користуватися не хочуть.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, halcogen сказано:

п.с. тепер ми в це адське місце на ногою! Нехай самі такими методами лікують свої дітей та внуків.

звичайно! Ви ж тепер

6 хвилин тому, halcogen сказано:

доліковуватися в дома "бабушкиними" методами.

Хто ж буде сперечатись! Звичайно ж дифтерію, скарлатину, стрептококові інфекції і купу інших інфекційних захворювань тільки вдома і "бабушкіними методами"! (рукаліцо)

 

11 хвилин тому, halcogen сказано:

Останній наш похід в обласну інфенційну зі звичайним лоренгітом більше змахував на лікарський експеримент над дітиною в стилі СС-гестапо. Лікувати звичайний лоренгіт трьома антибіотика це був сверх проффесіаналізм зі сторони медперсоналу. 

Тут, взагалі-то, тема про вакцинацію, а не про професіоналіізм чи компетентність лікаря в провінціній лікарні (Луцьк саме і є провінцією). Лікар, котрий трапився вам, міг бути просто неуком, наприклад, і вакцини (її якості, напр) і питання потрібності вакцинації це аж ніяк не торкається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяк це не відноситься до вакцинування. Вакцинування - це медсестра відкрила ампулу вакцини, відкрила одноразовий шприц, і зробила укольчик. А щоб слідкувати, щоб вона це все відкривала на ваших очах, для того є у вас голова, розум, очі, язик!

І за дитиною потім УВАЖНО слідкувати, щоб вчасно помітити найменші зміни - це теж обов'язок батьків! 

Лікар - не Бог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Лікувати звичайний лАрИнгіт трьома антибіотика це був сверх проффесіаналізм зі сторони медперсоналу.

так для чого йшли в лікарню, якщо ви все самі краще знаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Saddy сказал:

так для чого йшли в лікарню, якщо ви все самі краще знаєте?

Перестань задавати провокативні питання!!11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, seolutsk сказал:

Перестань задавати провокативні питання!!11

перестань судити всіх на основі декількох окремих працівників та згадай Прокрустове ложе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже декого занесло трошки. Насправді країнам ЄС байдуже чи є у нас прививки, бо ще ніразу ніхто в мене не перевіряв їх наявність, чи вимагавв якихось підтверджень. Тобто оцей безвіз дозволили без жодних обмежень по вакцинації, якщо когось через невакцинованість не пропустили  закордон, будь-ласка факти. Календарі вакцинації відрізняються в усіх країнах. (екселівська табличка за посиланням). Тобто дехто робить одне, дехто інше. Україна фігашить найбільше, бо очевидно корумповане медичне лоббі було в цьому прямо зацікавлено. Якщо б вакцинаціія була панацеєю, то фігашили б уніфіковано всім а також вимагали такої ж поведінки від мігрантів. Але не вимагають, і більше того, нормально сприймають відмову, обмеження можуть бути відносно деяких медичних професій. Сама вакцина також не є уніфікована, як і виробники. Якість її може відрізнятись від одного до другого. Крім того хворих дітей не вакцинують - тобто за вашою логікою віддають на поталу страшним хворобам?

То чого у нас тут хресний похід за вакцинацію, а ЄС до дупи то все? Можливо ваші переконання і логічні структури не такі вже абсолютні як ви думаєте? Може не все однозначно саме в цьому питанні. Давайте без ярликів і культу карго.

Похвально що ви цікавитесь вакцинацією і здоров'ям власних дітей, а не клали болт як більшість. Ті що проти, також цікавляться здоров'ям власних дітей і у них є неменш серйозні підстави для відмови.

Я схиляюсь до думки що епідемії, які добряче покромсали людство відійшли не так через вакцинацію, як через теплу воду з милом в кожній квартирі, широкий раціон з різноманітними поживними речовинами, теплий комфортний одяг і житло, сучасні засоби діагностики і медичні препарати.

Історія вакцинації далеко не однозначна. У нас та й всюди в ЄС не можна заразитись поліомієлітом не вакцинувавшись. Цю вакцину замутили для освоєння бюджету США в часи В'єтнаму і від неї померло і стало каліками купа здорових пацанів. Кололи бо в джунглях мало бути щось ефимерне від чого негайна смерть. срср також вирішив не відставати. Мене зараз непокоїть дитячий аутизм і можливий розвиток його через вакцинацію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...