Перейти до змісту

Nana

Учасники
 • Кількість зміста

  183
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

26 Байдужий

Про Nana

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 937 перелядів профілю
 1. Скажіть, на цю суботу буде рибка? Мабуть, бажаючих багато.)
 2. Продам дитячий весняний комбінезон (ріст 74 см) в гарному стані. 120 грн. Тел. 098 893 5878
 3. Nana

  М'ясо кролика

  То можна буде звернутись?
 4. Nana

  М'ясо кролика

  Так не пропонує... поки.)
 5. Nana

  М'ясо кролика

  Можете порадити порядного нутріє- чи кроликовода? Я б постійно купувала...
 6. Nana

  М'ясо кролика

  Точно, дякую) Якби ще знати, де вони продаються... Може, хтось вирощує на продаж?
 7. Nana

  М'ясо кролика

  Тобто, дійсно в данний період не варто вживати їх в їжу? І тому свідомі господарі їх не реалізують?
 8. Nana

  М'ясо кролика

  Не знала, де створити тему... Постійно купую малому кролів (порада лікарів щодо харчуваня). Останній місяць не можу знайти "пристойного" кроля і логічних пояснень теж не дають. З недомовок зрозуміла, що кролики проходять якісь сезонні лікувальні процедури. Це так? Значить, їх поки навіть не можна використовувати в їжу?
 9. Усіх із наступаючим Новим роком! А в нас така оказія - у батька на руці розпочалася сумнозвісна "рожа". Сьогодні неділя і, зрозуміло, ніхто не візьметься допомогти. Скажіть, в межах Луцька, до кого можна звернутись по допомогу завтра? Колись давно на Гнідаві була Стрелючка. Кажуть, що вона померла... Можливо, хтось має координати подібних знаючих людей?
 10. Хтось може допомогти і оформити замовлення на Алі?
 11. Замовила штучну сосну маленьку, https://mirbuketov.com.ua/36-iskusstvennye-eli-i-sosny На днях приїхала. Ціна/якість - чудова. Взяла 90см + доставка Інтайм = 200 грн. Виглядає досить пристойно, на фото - фрагмент гілочки.
 12. Всім дякую. Завтра - понеділок, буду щось вирішувати. Хоча вибір провайдерів - на жаль, не дуже. КСтар - технічно неможливо, Воля - шило на мило... Добрі часи з Аербітом канули в Лету... Найбільше, що вражає в Укртелекомі - це ставлення до абонентів: ні дзвінка, ні пояснення щодо затримки в налагодженні. Мовчу про якісь вибачення з їх сторони. Чесно - люди з Одеси, Дніпра, Києва, з якими по роботі спілкуюсь, не вірять, що таке насьогодні може відбуватись)) Не зовсім на хуторі живемо.))
 13. З середи пропав Інтернет, 3 дні Київ кормив обіцянками. Сьогодні на 5 хв. з'явився, і все((. Добрі сусіди дали свій ВайФай. Вся робота стала, не знаю, коли розгребу. Шукати іншого провайдера?
 14. Nana

  Урбеч

  Кам'яна ступа, ніби. І треба терти-перетирати... Немає часу, можливості і начиння, тому спробую підручними засобами. Хоча, є дуже багато нюансів, і пару слів від того, хто робив вже, не завадило б. Може, хтось підтягнеться сюди?..
×