Перейти до змісту

Nana

Учасники
 • Кількість зміста

  201
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

29 Байдужий

Про Nana

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

2 039 перелядів профілю
 1. Підскажіть, де в Луцьку можна купити лецитин у 300-грамових банках італійського виробництва. У магазинах з італійськими продуктами його не буває. Нам раніше привозили його з Італіі, де він продається в кожному супермаркеті. Можливо, десь він продається і у нас... Дякую.Чомусь не завантажується фото(
 2. Продається жіноча натуральна дублянка в дуже хорошому стані (дуже мало носилася). Розмір М. Деталі - в ПП. Ціна - 1900 грн.
 3. Надзвичайно оперативне обслуговування. Приємно мати справу з професіоналами. Дякую)
 4. Років, 20 тому, як росла моя дочка, була в нас диво-педіатр - старша жінка, яка пішла з офіційної медицини (працювала на Волі в дит. поліклініці). В будь=яку хвилину дня і ночі їй подзвониш - вона через 15-20 хвилин вже у вас. Досвідченний, дуже грамотний і мудрий педіатр. Але вже пройшло багато років... Я думала, вже з'явилася гідна зміна.
 5. Можливо, в когось є контакти толкового платного дитячого педіатра, який зможе приїхати по виклику і оглянути малюка. Хлопчику 3 тижні, дільниий збиває трубку, для швидкої 100% мало підстав для виклику. Незалежно від часу доби. І приблизний тариф. При бажанні - пишіть в приват.
 6. Те ж саме "Здоров'ячко", тільки на Північці - точно бачила.
 7. Nana

  Логопед

  Мабуть, це складно - знайти на вечірній час. Попит на їхні послуги значно перевищує існуючу пропозицію...
 8. Nana

  Логопед

  Це треба звертатись в приватні дитячі розвиваючі центри на зразок "Розмовляйко", "Балакучий лис"... В мене десь колись був..., але погугліть - має бути теж. Якщо не знайдете - нагадайте, я пошукаю.
 9. Дійсно, знялася... Як в тому віршику: если очень захотеть.)) Дякую за пораду.
 10. Підскажіть, де в Луцьку можна замінити батарейки в електронному термометрі?
 11. Підскажіть, де в Луцьку можна замінити батарейки в електронному термометрі?
×