Перейти до змісту

Nana

Учасники
 • Кількість зміста

  194
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від Nana

 1. Підскажіть, де в Луцьку можна замінити батарейки в електронному термометрі?
 2. Дійсно, знялася... Як в тому віршику: если очень захотеть.)) Дякую за пораду.
 3. Підскажіть, де в Луцьку можна замінити батарейки в електронному термометрі?
 4. 1 кг - це скільки, приблизно, качанів?
 5. В новинах попереджають: грип лютує. Як захищаєтесь самі і як оберігаєте діток від інфекції? Нам (малому 2,5 р.) вакцинація протипоказана, н-д. Ясно, щодня п'ємо калину, імбир заварюю. Ківі щодня - добова потреба у віт. С. БАДи бронхолегеневого напрямку вживаємо. В кого які ще корисні поради?
 6. не додивилась.... Я про лікаря-чоловіка казала - Ігоря Миколайовича... Чи це просто помилка в тексті?
 7. Якось приперло, то просто звернулася в поліклініку по пр. Волі (вул. Чехова). Потрапила (в реєстратурі по телефону записали) до лікаря Бухарця І.М. Не шкодую - хороший і акуратний стоматолог. Адектнішої ціни в Луцьку, мабуть, немає.)
 8. Запізнилась.)) Прийдеться купувати.
 9. Скажіть, на цю суботу буде рибка? Мабуть, бажаючих багато.)
 10. Продам дитячий весняний комбінезон (ріст 74 см) в гарному стані. 120 грн. Тел. 098 893 5878
 11. Nana

  М'ясо кролика

  Не знала, де створити тему... Постійно купую малому кролів (порада лікарів щодо харчуваня). Останній місяць не можу знайти "пристойного" кроля і логічних пояснень теж не дають. З недомовок зрозуміла, що кролики проходять якісь сезонні лікувальні процедури. Це так? Значить, їх поки навіть не можна використовувати в їжу?
 12. Nana

  М'ясо кролика

  То можна буде звернутись?
 13. Nana

  М'ясо кролика

  Так не пропонує... поки.)
 14. Nana

  М'ясо кролика

  Можете порадити порядного нутріє- чи кроликовода? Я б постійно купувала...
 15. Nana

  М'ясо кролика

  Точно, дякую) Якби ще знати, де вони продаються... Може, хтось вирощує на продаж?
 16. Nana

  М'ясо кролика

  Тобто, дійсно в данний період не варто вживати їх в їжу? І тому свідомі господарі їх не реалізують?
 17. Усіх із наступаючим Новим роком! А в нас така оказія - у батька на руці розпочалася сумнозвісна "рожа". Сьогодні неділя і, зрозуміло, ніхто не візьметься допомогти. Скажіть, в межах Луцька, до кого можна звернутись по допомогу завтра? Колись давно на Гнідаві була Стрелючка. Кажуть, що вона померла... Можливо, хтось має координати подібних знаючих людей?
 18. Хтось може допомогти і оформити замовлення на Алі?
 19. Замовила штучну сосну маленьку, https://mirbuketov.com.ua/36-iskusstvennye-eli-i-sosny На днях приїхала. Ціна/якість - чудова. Взяла 90см + доставка Інтайм = 200 грн. Виглядає досить пристойно, на фото - фрагмент гілочки.
 20. Всім дякую. Завтра - понеділок, буду щось вирішувати. Хоча вибір провайдерів - на жаль, не дуже. КСтар - технічно неможливо, Воля - шило на мило... Добрі часи з Аербітом канули в Лету... Найбільше, що вражає в Укртелекомі - це ставлення до абонентів: ні дзвінка, ні пояснення щодо затримки в налагодженні. Мовчу про якісь вибачення з їх сторони. Чесно - люди з Одеси, Дніпра, Києва, з якими по роботі спілкуюсь, не вірять, що таке насьогодні може відбуватись)) Не зовсім на хуторі живемо.))
 21. З середи пропав Інтернет, 3 дні Київ кормив обіцянками. Сьогодні на 5 хв. з'явився, і все((. Добрі сусіди дали свій ВайФай. Вся робота стала, не знаю, коли розгребу. Шукати іншого провайдера?
×