Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

І так, розвели мову про те, що варто чи не варто робити прививки. Я не про те, рішення що НІ було вже давно. 

Я про те, як з садочком ще можна поступити? 

Я приходила й казала, що прививок нема, а мені сказали "Якщо нема прививок, то робіть як інші батьки роблять" питаю:-"Як інші батьки роблять?" у відповідь чую: -"Довідку робіть"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Як це не приходили?!

За таку хрень їх звільняти як мінімум повинні! Вони зарплату отримують за наші гроші. 

Хто у вас дільничий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Як це не приходили?!

За таку хрень їх звільняти як мінімум повинні! Вони зарплату отримують за наші гроші. 

Хто у вас дільничий?

Мусіна 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Як це не приходили?!

За таку хрень їх звільняти як мінімум повинні! Вони зарплату отримують за наші гроші. 

Хто у вас дільничий?

Ой, збрехав я. Наша за місяця два шла, на вулиці перестріла - спитала чи все добре і пішла дальше))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, seolutsk сказал:

Ой, збрехав я. Наша за місяця два шла, на вулиці перестріла - спитала чи все добре і пішла дальше))))

Значить в обличчя знає, вже похвально для неї :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, lianyska сказал:

Значить в обличчя знає, вже похвально для неї :)

Та ми ні разу не бачились) Просто так співпало, що з підїзду вийшли погуляти, і вона спитала, чи то не ми) Ну якщо загалом - претензій немає - є просто кращі і гірші лікарі, як фахово, так і морально. Таке життя, нікуди від цього не дінешся :) Таке скрізь, і не тільки в медицині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, lianyska сказал:

Не розумію даного правила з довідками ☹️ 

Не всім дано

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення

Стаття 5. Обов'язки громадян

Громадяни зобов'язані:

піклуватися про своє здоров'я та здоров'я і гігієнічне виховання своїх дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;

брати участь у проведенні санітарних і протиепідемічних заходів;

проходити обов'язкові медичні огляди та робити щеплення у передбачених законодавством випадках;

виконувати розпорядження та вказівки посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби при здійсненні ними державного санітарно-епідеміологічного нагляду;

виконувати інші обов'язки, передбачені законодавством про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, BanderaLutsk сказал:

Мене цікавить чому така жорстка вимога до вакцинації

саме від батьків вакцинованих дітей? 

Коли ти їздиш по правилам, а хтось ні, тебе це не обурює? Коли стоїш в черзі, а хтось проходить повз тебе без черги, тебе це не обурює? Ну от щось приблизно і в даному випадку, хітрозроблених ніхто не любить. Я раніше писав:

"Зашибісь бути не щепленим в щепленому середовищі: усі дурачки щеплюються, ризикуючи своїм здоров'ям, а я буду серед них в безпеці, бо в середовищі щеплених фактично не виникають епідемії. Але є одне "але", коли таких розумних стає критично багато, може виникнути епідемія і тоді ризик захворіти великий і в щеплених і не щеплених, бо тоді це вже контакт з живим вірусом, який мутує, видозмінюється, а не напівмертвим чи мертвим як у випадках з щепленням. І вина буде лежати на самих розумних - не щеплених.

Щеплення - це колективна безпека, задля виживання виду. Коли ризикуєш своїм здоров'ям, що не наражати на небезпеку інших." 

Правила і закони мають бути однаковими для всіх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

20 хвилин тому, nickel сказано:

Громадяни зобов'язані:

 

20 хвилин тому, nickel сказано:

робити щеплення у передбачених законодавством випадках;

 

та я думаю, що усі адекватні люди після цього повинні було б у чергу вистроїтися.

Бо волати про "закон" всі гаразд, а коли доходить до "не знання не звільняє від ...."  - в танк.

 

Чи закон створений для лохів? І для того, щоб його порушувати?

Тобто вбити людину забороняє закон і цього ніззя! А не прививати дитину можна, хоча це також законом заборонено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, nickel сказано:

"Зашибісь бути не щепленим в щепленому середовищі: усі дурачки щеплюються, ризикуючи своїм здоров'ям, а я буду серед них в безпеці, бо в середовищі щеплених фактично не виникають епідемії. Але є одне "але", коли таких розумних стає критично багато, може виникнути епідемія і тоді ризик захворіти великий і в щеплених і не щеплених, бо тоді це вже контакт з живим вірусом, який мутує, видозмінюється, а не напівмертвим чи мертвим як у випадках з щепленням. І вина буде лежати на самих розумних - не щеплених.

Щеплення - це колективна безпека, задля виживання виду. Коли ризикуєш своїм здоров'ям, що не наражати на небезпеку інших." 

Правила і закони мають бути однаковими для всіх. 

 

Це перша адекватна і аргументована відповідь на моє запитання.

Проте посилання на закон можливе, коли і держава(генератор законів)

виконує свої зобов'язання перед дітьми - якісне і безкоштовне медичне

обслуговування, яке в свою чергу включає і якісні вакцини.

Тому вважаю, що саме тут держава відіграла основну роль в збільшенні

"відмовників" - спекуляція навколо вакцин і , основне, вакцини досить сумнівної якості.

А в цих умовах вже грає роль більше світогляду і віри - хтось вірить в медицину і колективну

безпеку, хтось не вірить. А при можливості купити довідку іншими, чому ризикувати саме своєю

дитиною? Мова ж не йде про чергу...

В Україні мало не епідемія туберкульозу і від нього немає щеплення - проте це все якось

не дуже вентилюється, може тому, що обов'язкове щеплення не продати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, BanderaLutsk сказано:

Тому вважаю, що саме тут держава відіграла основну роль в збільшенні

"відмовників" - спекуляція навколо вакцин і , основне, вакцини досить сумнівної якості.

не менш важливий фактор і самі батьки і лікарі. Є й противники вакцинації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Є й противники вакцинації.

 

Саме ідеологічних мало, а от тих, хто сумнівається папєрєднікі-перепапєреднікі

своїми шахермахер з вакцинами таки знатно залякали, а зважаючи на загальний рівень медобслуговування скоро вони

перейдуть в ідеологічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, BanderaLutsk сказал:

 

Саме ідеологічних мало, а от тих, хто сумнівається папєрєднікі-перепапєреднікі

своїми шахермахер з вакцинами таки знатно залякали, а зважаючи на загальний рівень медобслуговування скоро вони

перейдуть в ідеологічні.

Насправді усі "отказнікі" ідеологічні, тільки їх важко виявити, бо вони кивають на якість нашої медицини, яка дійсно кульгає. Але вони паляться такими постами:

 

19 часов назад, lianyska сказал:

Рахую, що здоров'я дитини залежить від імунітету. Хороше харчування, режим, закаляння, свіже повітря - набагато ефективніші, ніж просто вакцина.

 

Цитата

В Україні мало не епідемія туберкульозу і від нього немає щеплення - проте це все якось

не дуже вентилюється, може тому, що обов'язкове щеплення не продати?

І в нас таки епідемія туберкульозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

Насправді усі "отказнікі" ідеологічні, тільки їх важко виявити, бо вони кивають на якість нашої медицини, яка дійсно кульгає. Але вони паляться такими постами:

 

 

І в нас таки епідемія туберкульозу.

Розвели бардак. 

Моє питання було зовсім інше. Як робити батькам, діти яких без щеплень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, lianyska сказал:

Розвели бардак. 

Моє питання було зовсім інше. Як робити батькам, діти яких без щеплень?

Так як і всі законослухняні громадяни - прищепити дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, nickel сказал:

Так як і всі законослухняні громадяни - прищепити дітей.

 

Дякую за рекомендацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lianyska сказано:

Як робити батькам, діти яких без щеплень?

насправді 2 варіанта:

1) Сидіти дома з дитиною до 18 років

2) Зробити щеплення.

Бо:

1)  щеплення потрібні і в садок і в школу. і впродовж до 14 років включно .

2) Завести ЗДОРОВУ дитину, яка не хворіла щонайменше 3 тижні (навіть соплі / нежить) і зробити усі прививки.

Є сумніви по вакцинам? Брати з лікаря розписку ,про  те, що він відповідає за наслідки після вакцинації. І купувати завідомо якісні вакцини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Ну в школу мусять взяти і без прививок. Інакше порушуються конституційні права дитини на освіту. Скарга в прокуратуру.

А позбавити батьків "ухилянтів" батьківських прав чого б ні? 150 стаття СК України - "2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.". Ну і Верховний Суд України в постанові Пленуму від 30.03.2007 № 3 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ  про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» зазначає, що ухилення батьків від виконання своїх обов’язків має місце, коли вони:

 

  • не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання;

При хорошому адвокаті таких батьків можна позбавити батьківських прав, хоча практика таких випадків ще не бачила, а варто було б..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, halcogen сказано:

А тому, що насправді стаття 150 не порушується - в будь-який момент відповідна медична комісія може підтвердити, що стан і здоровя дитини в задовільному стані.

медична довідка без карти прививок - ніц не діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, halcogen сказал:

Правильно ви зазначили, на практиці таких випаднів не існує. А чому? А тому, що насправді стаття 150 не порушується - в будь-який момент відповідна медична комісія може підтвердити, що стан і здоровя дитини в задовільному стані. Всі аналізи будуть в нормі. Тоді на підставі чого лишати батьків їх батьківського права на виховання??? Будь який середньостатистичний напористий адвокад зможе виграти цю справу. )))

Карту прививок намалюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.06.2017 at 12:05, BanderaLutsk сказано:

Ще одне - якщо ускладнення після вакцинації будуть серйозними - безкоштовна медицина допоможе?

Бачила в Києві  на днях дівчинку 3,5 років. Не рухається самостійно, не говорить, сама не їсть. Ну ніби розуміє все, за словами мами... В 1,5 року - отримала капельки від поліомієліту... До того - була нормальна дитина, говорила, бігала. Мама відео показувала... Чула про такі випадки, але вперше сама побачила. І що медицина? Та лікар ніби звільнилась чи то перевелась, дитині дали інвалідність по неврології, тричі на рік направляють в Київ на лікування. Але прогресу поки ніякого. Мама, звичайно, надіється і чекає, От так( Я, звісно, не проти вакцинації. Просто страшно. Страшно її проходити, але страшно і без неї 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nana сказано:

Бачила в Києві  на днях дівчинку 3,5 років. Не рухається самостійно, не говорить, сама не їсть. Ну ніби розуміє все, за словами мами... В 1,5 року - отримала капельки від поліомеліту... До того - була нормальна дитина, говорила, бігала. Мама відео показувала... Чула про такі випадки, але вперше сама побачила. І що медицина? Та лікар ніби звільнилась чи то перевелась, дитині дали інвалідність по неврології, тричі на рік направляють в Київ на лікування. Але прогресу поки ніякого. Мама, звичайно, надіється і чекає, От так( Я, звісно, не проти вакцинації. Просто страшно. Страшно її проходити, але страшно і без неї 

Потрібно кожен конкретний випадок розглядати окремо - не можна все під одну лінійку рівняти. Яка вакцина, що було з дитиною перед цим, які прививки були перед цим. Не лише на лікарю все - батьки мусять за дитиною слідкувати, особливо з нашою медициною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Ну і скільки таких індивідуальних випадків назбирається по Україні, реальних, а не по статистиці мініст.ерства охорони здоровя. І хто все ж таки має відповідати за всі ці косяки? За чий кошт в подальшому має відбуватися лікування  дитини?

Повертаємось до того, що потрібно щоб була правова держава. Щоб були суди які будуть судити чесно, незалежно хто перед ними, хто телефонує, хто просить чи платить. Буде чесний суд - посадять кілька безтолкових двієчників за такі речі, інші почнуть думати як лікувати та які ліки виписувати.

А зараз за власний кошт - безкоштовна медицина лише на папері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nana сказал:

Бачила в Києві  на днях дівчинку 3,5 років. Не рухається самостійно, не говорить, сама не їсть. Ну ніби розуміє все, за словами мами... В 1,5 року - отримала капельки від поліомієліту... До того - була нормальна дитина, говорила, бігала. Мама відео показувала... Чула про такі випадки, але вперше сама побачила. І що медицина? Та лікар ніби звільнилась чи то перевелась, дитині дали інвалідність по неврології, тричі на рік направляють в Київ на лікування. Але прогресу поки ніякого. Мама, звичайно, надіється і чекає, От так( Я, звісно, не проти вакцинації. Просто страшно. Страшно її проходити, але страшно і без неї 

В моєму колі знайомих таких 2 випадки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lianyska сказано:

В моєму колі знайомих таких 2 випадки. 

тоді пункт №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...