yumerpro

Учасники
 • Кількість зміста

  219
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

7 Байдужий

2 Підписників

Про yumerpro

 • Ранг
  Прописанный
 1. Робив дитині паспорт у травні минулого року в паспортному, що в центрі, то довідка була не потрібна. Наявність ідентифікафійного коду дитини була також доречна.
 2. Кожен судить по собі. А така ціна дійсно є! Обєм невеликий, біля 100л на місяць. Мені вистачає. А так для порівняння вог 95-й вчора було 40л. По 19грн.
 3. Я зараз беру пульс 95-й по 21 грн. Так що твоі ціни сам розумієш..... Удачі!
 4. дорого! майже на таку ціну можна самому вийти коли заправляєшся сам з фішкою до повного.
 5. Також стикався з такою проблемою - допоміг електронщик Стас, що на сто, на Дубнівській, 22 б. Біля консульства. Телефону не маю. За 1 хв. все запрацювало.
 6. Біля формули на вул. Кравчука також продається. Ціна + - 70грн.
 7. я на Рівненській вже декілька місяців принципово не заправляюся, після того як в бак 47л -15%=39,95л. причому що бак не був порожній, заправили 46літрів. заправляюся на Вишківському перехресті.
 8. з ПДВ по перерахунку працюєте?
 9. резерв. скиньте номер телефону.
 10. Дорога на Львів взагалі в жахливому стані. Поки доіхали до Горохова, то бачив 3 авто у кюветі. За Гороховом майже не чистять. А за Радеховом взагалі проіхати дуже важко, перемети. Вантажівки стояли і не рухалися.
 11. То купуй! Чому людям голову морочиш. Хочеш дешевше, звертайся відразу на завод! Мабуть треба уточнини, що ви хочете з пдв.