Перейти до змісту

yumerpro

Учасники
 • Кількість зміста

  227
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

20 Байдужий

2 Підписників

Про yumerpro

 • Ранг
  Прописанный
 1. 2 тижні назад іхав Бібрка-Бурштин-Івано-Франківськ, дорога супер.
 2. Приємна новина! Гіпермаркет Меркурій зняв обмеження щодо розрахунку по терміналу картками Приватбанку. Я з свого боку подавав скаргу в Приватбанк, не знаю, чи це приват постарався чи просто так співпало.
 3. Плачу зараз 30 євро за 2-х кімнатний номер (вид на море) з 2-ма кондиціонерами для 2- х дорослих і дитина 6 років. Минулого року бронював через букінг, а тепер напряму домовився з хазяйкою. до моря метрів 400. Пляж - пісок.
 4. Я зараз в Болгаріі. Дорога Луцьк-Львів-Чернівці-Бухарест-Русе-Варна-Святий Влас. Митниця в Чернівцях майже 2год. В Болгаріі -1год. По всюди можна розрахуватися карточкою, окрім випадку вище. На Болгарській митниці курс 1$ =1.6 лева, у Власі 1.64. Ровіньєтка в Румуніі 7 євро на місяць. Віньєтка в Болгіріі 18 євро на 2 тижні. Плюч 3 євро оплата за міст в Русе.
 5. Привіт всім хто планує відпочивати в м. Святий Влас! Так от - є там супермаркет Меркурій, де розрахунок по терміналу карточкою Приватбанку неможливий, на дверях вісить застереження. Бо після приватовських карток у них глючить система. По інших закладах і заправках все ок.
 6. Попередженя для тих хто подорожує до Болгаріі на авто, - з цього року в Румуніі , по населених пунктах побільшало поліцейських на цивільних авто, що ловлять на перевищенні швидкості. Інфа достовірна.
 7. Цього року планую поіздку на авто в Болгарію, у Святий Влас, був там минулого року. Можливо хтось планує туда десь на другу половину липня? Разом було б веселіше!
 8. Робив дитині паспорт у травні минулого року в паспортному, що в центрі, то довідка була не потрібна. Наявність ідентифікафійного коду дитини була також доречна.
 9. Кожен судить по собі. А така ціна дійсно є! Обєм невеликий, біля 100л на місяць. Мені вистачає. А так для порівняння вог 95-й вчора було 40л. По 19грн.
 10. Я зараз беру пульс 95-й по 21 грн. Так що твоі ціни сам розумієш..... Удачі!
 11. дорого! майже на таку ціну можна самому вийти коли заправляєшся сам з фішкою до повного.
×