Перейти до змісту

yumerpro

Учасники
 • Кількість зміста

  238
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

24 Байдужий

2 Підписників

Про yumerpro

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Привіт! до вокзалу далеко. я паркуюсь тут https://www.google.com/maps/place/49°50'27.0"N+24°02'22.6"E/@49.840832,24.0374113,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d49.840832!4d24.0396?hl=uk доба 30 грн.
 2. Я два роки підряд їздив маршрутом Луцьк- Львів- Чернівці -Бухарест - Русе- Варна- Святий Влас. Без новчівлі. час в догозі приблизно 21 година. їхав весь час за кермом сам. по Румунії треба бути обережним, бо дуже багато поліції на цивільних машинах. чек про оплату ровіньєтки не викидайте, його можуть перевіряти при виїзді з Румунії. по дорозі назад рекомендував би повертатися через трасу Трансфагараш, там є на що подивитися. Хоча якщо погана погода, то дорога закрита.
 3. по дорозі на Болгарію можу проконсультувати. Їздив туди 2 останні роки.
 4. 2 роки назад привозив собі з Польщі нову газову четвертого покоління і встановлював на Газавтосервіс (провулок Дорожній). цілком задоволений. міняю тільки фільтра там раз на 10 тис.км і буваю після кожного регулювання клапанів (кожні 20 тим км. пробігу.)
 5. Привіт. Нагадай завтра. Скину тобі телефон. Там все роблять.
 6. Добрий день! Цікавить послуга оцифровки vhs to dvd. Чи Ви таким займаєтесь? Ціна?
 7. 2 тижні назад іхав Бібрка-Бурштин-Івано-Франківськ, дорога супер.
 8. Приємна новина! Гіпермаркет Меркурій зняв обмеження щодо розрахунку по терміналу картками Приватбанку. Я з свого боку подавав скаргу в Приватбанк, не знаю, чи це приват постарався чи просто так співпало.
 9. Плачу зараз 30 євро за 2-х кімнатний номер (вид на море) з 2-ма кондиціонерами для 2- х дорослих і дитина 6 років. Минулого року бронював через букінг, а тепер напряму домовився з хазяйкою. до моря метрів 400. Пляж - пісок.
 10. Я зараз в Болгаріі. Дорога Луцьк-Львів-Чернівці-Бухарест-Русе-Варна-Святий Влас. Митниця в Чернівцях майже 2год. В Болгаріі -1год. По всюди можна розрахуватися карточкою, окрім випадку вище. На Болгарській митниці курс 1$ =1.6 лева, у Власі 1.64. Ровіньєтка в Румуніі 7 євро на місяць. Віньєтка в Болгіріі 18 євро на 2 тижні. Плюч 3 євро оплата за міст в Русе.
 11. Привіт всім хто планує відпочивати в м. Святий Влас! Так от - є там супермаркет Меркурій, де розрахунок по терміналу карточкою Приватбанку неможливий, на дверях вісить застереження. Бо після приватовських карток у них глючить система. По інших закладах і заправках все ок.
 12. Попередженя для тих хто подорожує до Болгаріі на авто, - з цього року в Румуніі , по населених пунктах побільшало поліцейських на цивільних авто, що ловлять на перевищенні швидкості. Інфа достовірна.
 13. Цього року планую поіздку на авто в Болгарію, у Святий Влас, був там минулого року. Можливо хтось планує туда десь на другу половину липня? Разом було б веселіше!
×
×
 • Create New...