Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, jack74 сказано:

... хіба що в тебе може що габаритне було?...

саме так. не помістилось в посилку.
 

 

1 година тому, St@S_ сказано:

скільки не замовляв - ніразу ОДНУ посилку з ЄДИНИМ трек номером не відправляли окремо, або ти щось не дописуєш, або китаєць обманув :sm128:

я не зовсім чітко виразився. напевно. замовлення одне. але посилок дві. і трека два.
от один трек прийшов. а другий ні.
За другу посилку мені вернули гроші.
і тепер в мене висить замовлення. в якому я не можу залишити відгук, поки не закрию. а закрити не хочу бо ж ніби десь та друга частина блукає... може ще і прийде...
взагалі не зрозуміло що робити з блукаючою посилкою... знову замовляти таку ж? а вдруг прийде ця..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

38 minutes ago, Dima4s said:

взагалі не зрозуміло що робити з блукаючою посилкою... знову замовляти таку ж? а вдруг прийде ця..)

 

Це та що в Дніпрі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

 

Це та що в Дніпрі?

ні.
Дніпро це окрема епопея
Укрпошта дзвонила вчора, їм не цікаво де моя посилка)) цікаво чому я негативні відгуки на операторів гарячої лінії залишаю) 
головна пошта країни не перестає дивувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Dima4s сказано:

ні.
Дніпро це окрема епопея
Укрпошта дзвонила вчора, їм не цікаво де моя посилка)) цікаво чому я негативні відгуки на операторів гарячої лінії залишаю) 
головна пошта країни не перестає дивувати..

А відгуки де залишали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Dima4s сказано:

саме так. не помістилось в посилку.
 

 

я не зовсім чітко виразився. напевно. замовлення одне. але посилок дві. і трека два.
от один трек прийшов. а другий ні.
За другу посилку мені вернули гроші.
і тепер в мене висить замовлення. в якому я не можу залишити відгук, поки не закрию. а закрити не хочу бо ж ніби десь та друга частина блукає... може ще і прийде...
взагалі не зрозуміло що робити з блукаючою посилкою... знову замовляти таку ж? а вдруг прийде ця..)

А тут цікаво, як вам гроші повернули? Зазвичай цього лиш через спір можна добитися, відповідно якщо є повернення, то спір виграний у вашу користь, і автоматично замовлення закривається, я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.02.2020 at 11:43, NeoN сказано:

А тут цікаво, як вам гроші повернули? Зазвичай цього лиш через спір можна добитися, відповідно якщо є повернення, то спір виграний у вашу користь, і автоматично замовлення закривається, я не правий?

як виявляється ні.
http://prntscr.com/qzvbzv
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2019 at 15:13, jack74 сказано:

бувало що і два місяця "мовчало"... А бувало, що навіть диспут "вигравав" (два місяця не доїжджало), а через пів-місяця після того посилка приїжджала (три штуки таких було)

гроші за посилку платив китайцям?
в мене трекнулась та по якій я виграв диспут, бо не приїхала за 60 днів.  не бачу по правилах... маю я вертати гроші китайцю за неї чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Dima4s said:

гроші за посилку платив китайцям?
в мене трекнулась та по якій я виграв диспут, бо не приїхала за 60 днів.  не бачу по правилах... маю я вертати гроші китайцю за неї чи ні.

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА

Мы вернём деньги, если полученный вами товар не соответствует описанию или не был доставлен в течение периода защиты покупателя.

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА

Мы вернём деньги, если полученный вами товар не соответствует описанию или не был доставлен в течение периода защиты покупателя.

Звідси

Ну да. це я читав. Але посилка фактично прийшла. Сума не в пару баксів. Чи не буде це рахуватись шахрайством з моєї сторони, забрати посилку за яку мені вернули кошти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

Чи не буде це рахуватись шахрайством з моєї сторони, забрати посилку за яку мені вернули кошти)

Це їх косяк, що таких мають партнерів з доставки :) Напиши їм і відправ гроші якщо це тебе так хвилює і спати спокійно не можеш :) Там в них стільки таких випадків... вау! Так що не хвилюйся! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі затримки відправлень зі сторони укрпошти, замовляв 4 відправлення  20-30 грудня, 3 прийшли в 10-20 числах січня, четверте ще в дорозі, оце тільки інфа прийшла, що приїхало в україну, хто тупив, хз. чи це контейнерами по морю везли і так довго, бо пройшло митницю в одесі, єдине, що певно можна сказати, що це не вина укрпошти)

 

 
Spoiler

 

Надходження міжнародного відправлення в установу обміну країни призначення

65888 м..Одеса Україна

10.02.2020 13:40:00

 
Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі

CNBJSA ТЕРМIНАЛ КИТАЙ

04.01.2020 02:59:00

 

 

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Revolver сказано:

По темі затримки відправлень зі сторони укрпошти, замовляв 4 відправлення  20-30 грудня, 3 прийшли в 10-20 числах січня, четверте ще в дорозі, оце тільки інфа прийшла, що приїхало в україну, хто тупив, хз. чи це контейнерами по морю везли і так довго, бо пройшло митницю в одесі, єдине, що певно можна сказати, що це не вина укрпошти)

 

 
  Показати прихований контент

 

Надходження міжнародного відправлення в установу обміну країни призначення

65888 м..Одеса Україна

10.02.2020 13:40:00

 
Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі

CNBJSA ТЕРМIНАЛ КИТАЙ

04.01.2020 02:59:00

 

 

яка доставка?
До речі помітив що всякі маленькі дрібниці приходять набагато швидше.
 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s China Post Registered Air Mail - пише

термодатчик - термостат 2-3 бакса - 2 тижіні -укрпошта

паяльний фен - 25 уе - 3 тижні нова пошта

батарея до планшету 12 уе - 3 тижні нова пошта

бінокль - 20 уе - півтора місяці тільки зайшов в країну

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за фігня з фільтром "безкоштовна доставка"? Обираю товари з безкоштовною доставкою, при замовленні обираєш модель чи колір і з'являється ціна за доставку. Як з тим фільтром працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Що за фігня з фільтром "безкоштовна доставка"? Обираю товари з безкоштовною доставкою, при замовленні обираєш модель чи колір і з'являється ціна за доставку. Як з тим фільтром працювати?

Баг.

Хтось пише, що само пропадає, хтось - що треба розлогінитись і повторно залогінитись, хтось - що треба ще й куки почистити, хтось - каже, що само проходить.

Якщо, звісно, ти не сплутав з хитро*опими китайцями, які безкоштовно відправляють тільки зі складу в США чи РФ, але в твою країну доставки з цих складів немає, а при виборі доставки зі складу в Чайні - доставка платна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rrid сказал:

Якщо, звісно, ти не сплутав з хитро*опими китайцями, які безкоштовно відправляють тільки зі складу в США чи РФ, але в твою країну доставки з цих складів немає, а при виборі доставки зі складу в Чайні - доставка платна.

Це точно хитрожопі. Бо відфільтровує нормально, але в перемішку з хитрожопими. Тільки в мене платна доставка вилазить не при виборі складу (склад один), а при виборі моделі або кольору. Приходиться вручну перебирати і дивитися платна доставка чи ні. Капєц як бісить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Що за фігня з фільтром "безкоштовна доставка"? Обираю товари з безкоштовною доставкою, при замовленні обираєш модель чи колір і з'являється ціна за доставку. Як з тим фільтром працювати?

вже давно так в мене.Але я не так багато і часто там купую, щоб розібратись, чому так.

 

До речі, випадково виявився такий "прикол" в деяких товарах, що на компі показує дорогу доставку (от саме ту, яка "народжується" з "безкоштовної" після вибору конкретної моделі товару), а коли захожу на той самий лот з смарт-версії - доставка дійсно безкоштовна лишається... Не у всіх, здається, але було точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забрав 2 замовлення на Укрпошті - 75(!) днів в дорозі (але я вірив :) ), завтра жду ще одне - 25 днів в дорозі (я після листопаду вже відвик, що замовлення з Алі приходять Укрпоштою за 3 тижні)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ChB сказал:

- 75(!) днів в дорозі

Боусом до такого часто є ще й повернення коштів і халява ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я побачив по доставці всіх своїх замовлень, що в грудні-січні вийшла така велика затримка, то вже здогадувася, що й це прийде і диспути не відкривав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

До речі, випадково виявився такий "прикол" в деяких товарах, що на компі показує дорогу доставку (от саме ту, яка "народжується" з "безкоштовної" після вибору конкретної моделі товару), а коли захожу на той самий лот з смарт-версії - доставка дійсно безкоштовна лишається... Не у всіх, здається, але було точно.

Я дещо замовляв знайомому, коли сортували вибрали фільтр з безкоштовною доставкою, але коли обрали конкретну модель вспливла ціна доставки. Його вона влаштувала, він мені дав гроші, щоб я замовив і пішов. А при оплаті доставка знову стала безкоштовною. Все з комп'ютера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rrid сказал:

Баг.

Хтось пише, що само пропадає, хтось - що треба розлогінитись і повторно залогінитись, хтось - що треба ще й куки почистити, хтось - каже, що само проходить.

Якщо, звісно, ти не сплутав з хитро*опими китайцями, які безкоштовно відправляють тільки зі складу в США чи РФ, але в твою країну доставки з цих складів немає, а при виборі доставки зі складу в Чайні - доставка платна.

А от зараз схоже на баг.

Результати пошуку:

- сортування по замовчуванню стоїть "кращий вибір" - 6520, з фільтром "безкоштовна доставка" - 2238, що цілком логічно. 

- якщо сортую по "замовленням" чи "новинкам" чи "ціні", результатів - 8, з фільтром "безкоштовна доставка" - всього 2. Де діваються решта 6518?

Складається враження, що Алі дозволяє продавцям випадати з списка у разі сортування, напевно за гроші. Бо те сортування сильно псує їм продажі, варто мені відсортувати по ціні і 6519 продавців йдуть лєсом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

А от зараз схоже на баг.

Результати пошуку:

- сортування по замовчуванню стоїть "кращий вибір" - 6520, з фільтром "безкоштовна доставка" - 2238, що цілком логічно. 

- якщо сортую по "замовленням" чи "новинкам" чи "ціні", результатів - 8, з фільтром "безкоштовна доставка" - всього 2. Де діваються решта 6518?

Складається враження, що Алі дозволяє продавцям випадати з списка у разі сортування, напевно за гроші. Бо те сортування сильно псує їм продажі, варто мені відсортувати по ціні і 6519 продавців йдуть лєсом.

 

Це старезний баг алі.

В мене проходив такий варіант "лікування".

Коли в результаті фільтрування кількість результатів пошуку зменшується, зазвичай з'являється таке повідомлення:

Some search results have been omitted that may be unrelated to your keywords. If you want to view all results, click here

клікаєш там на "клік хере", і справді стає "більше" )

 

є ще одна фішка, з цим пов'язана. з результатів пошуку відкриваєш сторінку, яка підходить тобі по характеристиках, але відчуваєш, що алі підсунув тобі промоцію з не найнижчою ціною. внизу сторінки будуть лоти від цього ж продавця, а ще нижче - схожі товари від інших продавців, і якраз там часто бувають цікавіші пропозиції (аналогічно при додаванні товару в корзину алі показує схожі пропозиції, і якщо товар вже в корзині, то внизу сторінки корзини є пропозиції). але тут вже не працює фільтр "безкоштовна доставка" (хоча був період, коли я доплачував надцять центів, щоб отримати трекову посилку замість безтреку).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rrid сказал:

Це старезний баг алі.

В мене проходив такий варіант "лікування".

Коли в результаті фільтрування кількість результатів пошуку зменшується, зазвичай з'являється таке повідомлення:


Some search results have been omitted that may be unrelated to your keywords. If you want to view all results, click here

клікаєш там на "клік хере", і справді стає "більше" )

 

є ще одна фішка, з цим пов'язана. з результатів пошуку відкриваєш сторінку, яка підходить тобі по характеристиках, але відчуваєш, що алі підсунув тобі промоцію з не найнижчою ціною. внизу сторінки будуть лоти від цього ж продавця, а ще нижче - схожі товари від інших продавців, і якраз там часто бувають цікавіші пропозиції (аналогічно при додаванні товару в корзину алі показує схожі пропозиції, і якщо товар вже в корзині, то внизу сторінки корзини є пропозиції). але тут вже не працює фільтр "безкоштовна доставка" (хоча був період, коли я доплачував надцять центів, щоб отримати трекову посилку замість безтреку).

Та це все відомо, після клік хере стало 3 пропозиції замість 2. І кажу ж кумарить длубатися вручну, бо фільтр не працює так як раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрав опцію типу "самовивіз", але відправка всеодно з Китаю. Ніхто з таким не стикався, де в Буратіно забирати?

 

Untitled.jpg

Змінено користувачем turbo
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...