Перейти до змісту

Безкоштовне замовлення товарів на Aliexpress


nickel

Рекомендовані повідомлення

Замовлю будь-який товар на Aliexpress. Пропозиція для тих, хто не наважується зробити це сам.

Нічого складного: заходите на російськомовну версію сайту Aliexpress, в правому верхньому кутку обираєте "доставка в" - Україна, "валюта" - UAH (гривня) і обираєте товар. Яку ціну бачите на сайті, за таку ціну я вам доставлю в Україну, крім випадків, коли товар коштує більше еквіваленту 150 євро. Якщо більше, на ваші плечі ще ляже розмитнення товару. Якщо будуть саме такі пропозиції розпишу детальніше.

Гроші за товар беру з вас перед покупкою товару, бажано готівкою. Беру, щоб оплатити ваш вибір. Китайці висилають лише після повної оплати. При потребі підтверджу оплату скріншотами з Приват24 чи Аліекспресу.

В принципі можу робити замовлення і без передоплати, але вже не безкоштовно (домовимося) і лише ходові товари.

Можу замовляти як на вашу адресу так і на свою. Якщо це не якийсь дріб'язок, який пересилають безтрековою посилкою, то надам трек-номер, що ви могли бачити де знаходиться ваша посилка. Якщо в мене виникнуть підозри про чесність продавця, я про це вас попереджу, але кінцеве рішення робити все-одно вам. Якщо у вас виникнуть проблеми з вибором, допоможу зробити правильний вибір, в силу своїх знань. Беру на себе ведення диспуту, якщо посилка не доїхала, довго їде, чи товар не відповідає опису, чи пошкоджений. Не беру на себе відповідальність, що товар доїде у вказаний продавцем срок.

Всього не передбачиш, тому залишаю за собою право змінювати правила своєї теми і відмовляти в послузі взагалі.

 

Якщо є питання - питайте, є пропозиції - пропонуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товари до 5-10 дол тепер дешевше купувати на ебеї. бо алі ввів обов'язкові трек-номери на всі товари, і тепер вони дорожчі на 1-2 долари стали.

також лайфхак для тих хто купляє, якшо шукати (і купляти) товар через мобільний додаток алі, то можна знайти трохи більше пропозицій і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, laser said:

також лайфхак для тих хто купляє, якшо шукати (і купляти) товар через мобільний додаток алі, то можна знайти трохи більше пропозицій і дешевше.

 

не погоджуся. часто стикаюся з тим, що при пошуку через мобільний додаток товарів показує набагато менше ніж через браузерну версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут відразу постає питання а з якого то дива автору такою благодійністю займатись, тратити свій час і нерви, а в деяких випадках і на гроші попасти. Але ж виявляється насправді безкорисливих благодійників в цьому не існує бо є така бонус функція як кешбек, гугл по силці вам все розкаже і покаже, тому для тих хто планує щось купувати в інетмагазинах заробляйте на цьому самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dieselsmart навіщо палиш контору, сказано ж 

Цитата

Пропозиція для тих, хто не наважується зробити це сам

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

І тут відразу постає питання а з якого то дива автору такою благодійністю займатись, тратити свій час і нерви, а в деяких випадках і на гроші попасти. Але ж виявляється насправді безкорисливих благодійників в цьому не існує бо є така бонус функція як кешбек, гугл по силці вам все розкаже і покаже, тому для тих хто планує щось купувати в інетмагазинах заробляйте на цьому самі.

Ну а якщо людина не хоче на цьому заробляти, а просто щось хоче купити і не має часу займатись вивченням усіх тонкощів проведення покупки на Аліекспрес. У мене, наприклад виникали ситуації, коли хотіла щось замовити і навіть шукала людей, які часто купують там, для отримання допомоги, і була готова навіть заплатити якийсь невеличкий % за таку допомогу (СП так і організовуються, що організатор отримує якийсь %). Тема цікава і потрібна :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 ну вже геть на лоха розрахунок чи як, мілкувато.

@Gipokratik не плутайте а перечитайте уважно що пише автор. тобто ви самі заходите на алі вибираєте товар і автор такий спец ваш вибраний товар сам вам замовить через свій кешбек і доставить, хоча доставляє не він а служба на ваш адрес а автор лише забере лаве за те що він такий хороший. Я розумію тих то вкладається в товар замовляє його і торгує ним в інеті чи на ринках тоді зрозуміло за що заробіток, ну а ця історія аж занадто вже мілкувата.

На рахунок того щоб отримати консультацію по замовленню чи по товару то для цього ви не повірите але є купа тематичних і безкоштовних форумів. Ну а якщо вам нема часу цим займатись і готові заплатити навіть невеличкий процент за це то навіщо так паритись, сходіть до тих же продавців які тут на місці торгують тим самим товаром який уже в наявності і відразу купите а той % який ви готові заплатити і буде націнкою на товар за роботу і ризики продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дивно, 2017й рік надворі, інтернет в кожному електрочайнику, будь-який школяр, навіть жіночої статі і зі світлим волоссям, в змозі купити з мамкіної картки собі від чохлів на мобілу до самої мобіли, без жодних перешкод :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Deemon сказано:

...дивно, 2017й рік надворі, інтернет в кожному електрочайнику, будь-який школяр, навіть жіночої статі і зі світлим волоссям, в змозі купити з мамкіної картки собі від чохлів на мобілу до самої мобіли, без жодних перешкод :) 

Не в кожної жіночої статі зі світлим волоссям є школяр, що допоможе з картки зробити покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ейвон, оріфлейм, амвей... Спільні покупки... Кожен заробляє, як може. Як Ви всі такі розумні, то купуйте самі. На кожен товар є свій покупець. І на кожну послугу теж. Для чого тут це все писати? Не дати людині заробити? Ну Ви і жмоти! Не шкодуєте свого часу, щоб перебити людині клієнтів. Жлобство 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну причому тут жмоти і оріфлейми :)

мова про те, що потенційний гемор, на кшталт - два правих зелених тапки abibas yezzyuayu boost, задрачування "клієнтом" =а-щьо-щє-нема?= вже через три дні після покупки, пошкоджених, вкрадених товарів - не варте тих мізерних заробітків і гемора, а куди вистелена дорога благими намірами - знають усі ;)

ліпше самостійно, мінімально напружити мізки і дупу, хоч на базовому рівні вникнути і прийде просвітлення, що все насправді - більш ніж елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Gipokratik не плутайте котлети з мухами, схоже ви не зрозуміли взагалі що хоче автор.

4 часа назад, Deemon сказал:

ліпше самостійно, мінімально напружити мізки і дупу, хоч на базовому рівні вникнути і прийде просвітлення, що все насправді - більш ніж елементарно

повністю згоден, а хто не хоче напружуватись чи не розуміє той йде в відповідні магазини і купує товар по наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.03.2017 at 07:11, Dieselsmart сказал:

І тут відразу постає питання а з якого то дива автору такою благодійністю займатись, тратити свій час і нерви, а в деяких випадках і на гроші попасти. Але ж виявляється насправді безкорисливих благодійників в цьому не існує бо є така бонус функція як кешбек, гугл по силці вам все розкаже і покаже, тому для тих хто планує щось купувати в інетмагазинах заробляйте на цьому самі.

Міг би мене спочатку спитати про мій інтерес, заодно і на вшивість перевірив. Такий шанс втратив.

Але дійсно одна з причин такої "благодійності" - кешбек. Таємниці з цього не роблю, не треба бути детективом, щоб побачити, що останній мій пост, перед створенням цієї теми, був саме в темі "Кешбек-сервіси, або ще один спосіб зекономити на покупках в інтернеті". Я там лінк залишав на український сервіс, можу й тут залишити:

klubskidok.com.ua

cashalot.io

letyshops.ru

epn.bz

skidka.ru

Всі, крім останнього, реферальні. Користуюся першим і останнім.

 

Цитата

На рахунок того щоб отримати консультацію по замовленню чи по товару то для цього ви не повірите але є купа тематичних і безкоштовних форумів. 

100%. Навіть далеко ходити не треба, все є на Борді. І там бордовці, в тому числі і я, безкоштовно підкажемо що і як Я колись сам в Шкодера консультувався. Борда мене навчила купувати, тому відчуваю певний моральний борг, який по можливості віддаю.

 

В 07.03.2017 at 15:25, Deemon сказал:

мова про те, що потенційний гемор, на кшталт - два правих зелених тапки abibas yezzyuayu boost, задрачування "клієнтом" =а-щьо-щє-нема?= вже через три дні після покупки, пошкоджених, вкрадених товарів - не варте тих мізерних заробітків і гемора, а куди вистелена дорога благими намірами - знають усі ;)

Хлопці, ви вже якось визначтесь нарешті чи я барига, який на лохах мільйонні статки наживає ("лише забере лаве за те що він такий хороший") чи воно "не варте тих мізерних заробітків і гемора".

 

В 07.03.2017 at 13:50, Dieselsmart сказал:

Я розумію тих то вкладається в товар замовляє його і торгує ним в інеті чи на ринках тоді зрозуміло за що заробіток, ну а ця історія аж занадто вже мілкувата.

Перечитай тему, я такий варіант також запропонував. І в іншій моїй темі товар є в наявності. Вкласти гроші не проблема. Я й раніше торгував телефонами, планшетами, тв-тюнерами, в тому числі на Борді . Після 2-річної перерви помітив, що тепер цим торгують усі інтернет-магазини. І скласти їм конкуренцію стало важкувато, у них репутація, гарантії, чеки і т.д. Так от основна мета цієї теми - своєрідне маркетинг-дослідження, що ще цікавить людей в китайських магазинах і не так широко представлене в наших магазинах. Нішу я шукаю, а не лоха, якщо грубо.

 

В 07.03.2017 at 20:03, Dieselsmart сказал:

повністю згоден, а хто не хоче напружуватись чи не розуміє той йде в відповідні магазини і купує товар по наявності.

Хто так вирішив? Чому мій варіант поганий? В "відповідних магазинах" товар буде по такій же ціні як в Китаї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.03.2017 at 13:50, Dieselsmart сказал:

@vaz75 ну вже геть на лоха розрахунок чи як, мілкувато.

@Gipokratik не плутайте а перечитайте уважно що пише автор. тобто ви самі заходите на алі вибираєте товар і автор такий спец ваш вибраний товар сам вам замовить через свій кешбек і доставить, хоча доставляє не він а служба на ваш адрес а автор лише забере лаве за те що він такий хороший. Я розумію тих то вкладається в товар замовляє його і торгує ним в інеті чи на ринках тоді зрозуміло за що заробіток, ну а ця історія аж занадто вже мілкувата.

На рахунок того щоб отримати консультацію по замовленню чи по товару то для цього ви не повірите але є купа тематичних і безкоштовних форумів. Ну а якщо вам нема часу цим займатись і готові заплатити навіть невеличкий процент за це то навіщо так паритись, сходіть до тих же продавців які тут на місці торгують тим самим товаром який уже в наявності і відразу купите а той % який ви готові заплатити і буде націнкою на товар за роботу і ризики продавця.

не плутайте продавців на базарі які націнюють в 3-4 рази, із кешбеком в 5-10 процентів

але про те що кожен школьник швидше розбереться як купувати на алі, згоден!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Sashapetrash сказано:

не плутайте продавців на базарі які націнюють в 3-4 рази, із кешбеком в 5-10 процентів

але про те що кожен школьник швидше розбереться як купувати на алі, згоден!

ви не повірите, але понад 75% активного населення (від 18 до 45років) саме по причині не впевненості і обізнаності на Алі нічого ніколи не купували ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 08.03.2017 at 22:14, nickel сказал:

Не думав, що буду апати цю тему - клієнтів отримав мало, тобто сама по собі послуга не актуальна, але вчора вивів більше 400 гривень з Клубу скідок, в основному реферальні. Отримав там де й не очікував. Користуйтеся кешбеком - це вигідно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позрізав алі кешбек. якщо раніше можна було вижати більше 20% то зараз з натяжкою 8%... а після впровадженя обов'язкових трекномерів ціни зросли помітно. зараз уже частіше дешевше купувати на ебеї без кешбека.

минули золоті часи, коли можна було загрібати на цьому великі бабки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, laser сказал:

позрізав алі кешбек. якщо раніше можна було вижати більше 20% то зараз з натяжкою 8%... а після впровадженя обов'язкових трекномерів ціни зросли помітно. зараз уже частіше дешевше купувати на ебеї без кешбека.

минули золоті часи, коли можна було загрібати на цьому великі бабки

Не все коту масленица. :)

Ну але чому купувати на ебеї і без кешбека? Кешбек є ж і на ебеї, не такий великий як на Алі, але є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
1 хвилина тому, Saddy сказано:

до 4,5%

Ну так.. І ніхто як завжди не попереджає навіть(

Може на даний час є де кращі умови? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NeoN сказал:

Може на даний час є де кращі умови? 

Скідка.ру - 5,5% (на телефони 2,5%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора позавчора розсилали листи з попередженням про зменшення кешбеку з сьогоднішнього дня.

вже вкотре.

епн наприклад

Кэшбэк на покупки из категории “Мобильные телефоны” составит — 2,5%, на все остальные категории мы постараемся как можно дольше сохранить ставку 5,5% для РФ и стран СНГ. Изменения коснутся всех кэшбэк сервисов и начнут действовать 10 августа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, laser сказано:

маєте шанс найближчим часом ще ввести кілька промокодів на 6-8% і все

А де їх брати ще підскажіть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...