Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 912
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 533 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

12 856 перелядів профілю
 1. Максим Кухар 18 мая в 11:03 · А кто вам сказал, что ваше будущее это ЕС и зарплата в 3 тыс. Евро? Это ваше далекое будущее. А ваше ближнее будущее, это танковая атака РФ на Харьков и Мариуполь. А может и на Киев и Ровно с территории Белоруссии. Через два дня после которой вас возле ларька с пивом примут нацгвардейцы. И через сутки вы окажетесь на окраине какого-то села в пятнистой шапке, кителе, берцах и спортивных штанах. Да, в спортивках — потому что на пункте комплектации хватит ума не взять штаны на два размера больше. И когда вы будете лежать в ямке называемой окопом и тревожно прислушиваться к гулу путинских танков за лесом, вам очень будет хотеться, чтобы экономика всей страны за вашей спиной не остановилась — заблокированная обвалом бухгалтерской С1 или антивируса Касперского. После обновления программы, пришедшего в день нападения. Вам будет хотеться, чтобы подконтрольные ФСБ Одноглазники и Вконтакте не настраивали против вас миллионы людей, которых вы защищаете. Вам очень будет хотеться, чтобы к вам пришло подкрепление. И чтобы оно не згорело еще за 10 км от фронта от артогня, потому что одно чучело не выключило телефон с Яндексом. И пока вы будете все это думать, вокруг вас будет ходить бабка с козой и рассказывать, что «оце понавикопували могил, ніде козу пасти”. Так вот не будьте сейчас похожи на эту бабку.
 2. відмовитись від .сру і буде вам щастя
 3. Формально так, але ж неформально всі прекрасно розуміють що господар один і той самий сидить в ФСБ.
 4. https://board.lutsk.ua/topic/211303-знову-вірус-шифрувальник-на-цей-раз-під-покровом-приватбанку/?do=findComment&comment=1053643154
 5. Отака срань лізе і починає чудити, я не крепкий гуру в цьому, але схоже на все перенаправляє трафік через кацапські сервера, зрозумів це по тому що коли заходиш на сайти заблоковані офіційно в кацапії(торент трекери і інші) зайти на них не можна хоча в нас вони працюють без проблем. Все удалив і вуаля політ нормальний. Ось така фігня малята.
 6. Аха, бачу я як ти среш що аж 26 сторінок надристав ну ну давай єсчо авось і пердак лусьне
 7. Представник такої структури як НАТО схвалив таку заборону, ну і від інших офіційних представників усього демократичного світу я не чув критики чи обурення таким діям, а отже це все відповідає демократичним нормам. Чебурашка нам не загрожує не нада вже геть обсиратись. мені нема бажання відчитуватись тим більше перед обтікатєльом.сру "в таких справах права рука не повинна знати що робить ліва".
 8. @AgentSmith13 Повністю згоден, Бити ту секту треба вже давно дуже больно і бажано ногами щоб швидше доходило.
 9. То й що закриється до бісової матері ще один філіал фсб на нашій території і слава богу, а сотня друга працівників якщо вони спеціалісти то без проблем знайдуть собі роботу в європейських компаніях. Ну якби внас кожного дня втрати економіки і хлопці гинуть, калічаться на фронті, але тобі ж яка різниця до того. Та да, смердить більше за очисні цукрозаводу, але то навіть добре, бо чим більше смороду і воні від адептів і обтікатєлєй .сру тим більше переконання що ми йдемо все таки правильним шляхом!
 10. Саме так і є, Ще як на початках їх створення може щось і було нормальне то тепер там нема а ні біта чистого коду, все працює на фсб під прикриттям ніби то офіційних вивісок. Той же Касперський це фсбшник, і антивірус його це тільки назва. Не далекий приклад Дуров, сам би ніколи не злив таку золоту мережу але ж від фсб не сховаєшся ніде. Досить цікава стаття по цьому приводу і навіщо влада все таки блоканула .сру, написана просто і буде зрозуміла усім, Сегодня самый лучший день в двох частинах, раджу почитати.
 11. Недавно почала зникати оперативка просто в ноль, знайшов з десяток всяких приколів з .сру сегменту, де взялись не зрозуміло бо по тому сегменті не буваю. Срань кацапська як чує швидкий кінець і лізе звідусіль.
 12. Та невже? а той писака звідкіля про це знає? А я знаю бо їзджу на постійній основі. Ну то таке.
 13. ну навіть дурням зрозуміло що фсб себе блокувати якось не комільфо, а вам досі ні. ну взагалі то Україна займала в .сру сегменті мінімум 25%. які там українці працювали що ти плетеш, ти в адекваті?
 14. І хто вам таке сказав? ах да, вище писали, ну писав писака -гавкав собака От як самі провірите тоді й розказувати будете що і як.
 15. Це тільки на початках така волна гівна від обтєкатєлей .сру, через місяць два все затихне, по трохи перейдуть на альтернативу і буде все гаразд, а між тим кацапи вже сьогодні зазнають від цього збитків і дуже серйозних. До всього представник НАТО позитивно оцінив такі блокування, чомусь думаю і захід піде по наших стопах зовсім скоро. от тільки як поламають німецьку виборчу систему восени. Хоча не виключаю що кацапи можуть навіть самі швидше залізний занавіс повісити для своїх перевівши все в чебурнет.