Перейти до змісту

Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 928
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 547 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

13 370 перелядів профілю
 1. Dieselsmart

  Потрібно перешити навігатор на WinCE

  Підкажіть можливо хтось знає де це можна зробити?
 2. Замовлю послугу перешивки навігатора на ось WinCE 6.0 під навігацію IGO Primo. сам навігатор ось такий Про терміни і ціну пишіть сюди або в приват.
 3. Dieselsmart

  Як встановити ванну?

  Я планую замість деревяних рейок використати алюмінієвий уголок, дерево буде набирати вологу , викрчуватись, підгнивати. На рахунок зашивання гіпсокартоном і плиткою то для мене геморой і роботи купа, думаю простіше і дешевше буде закрити акриловим екраном.
 4. Dieselsmart

  Як встановити ванну?

  Акрилову ванну так обрізати не можна, втратиться ребро жосткості і скрутить. Як писали вище заглиблюєся в стіну навіть якщо плитка положена не проблема ріжеш і все, тут без варіантів.
 5. Dieselsmart

  Як встановити ванну?

  Загалом зрозуміло. Обкладати нічим не буду, буде простий акриловий борт і все.
 6. Dieselsmart

  Як встановити ванну?

  буду ставити додатково на два піноблоки, хоча можна і на цеглу. є але хліпенькі боюсь не витримають. ще цікавить таке питання щоб не перекидалась ванна коли сідати на зовнішній її край і не відходила від стіни? що тут можна зробити, можливо якісь додаткові опори по зовнішньому периметру за акриловим екраном?
 7. Dieselsmart

  Як встановити ванну?

  Вітаю. Зайнявся ремонтом, і встановлюю ванну акрилову. Підкажіть як краще зробити щоб стояла надійно і монолітно бо заводські ніжки не дуже надійні і є шатання біля стіни. Ну і під вагою теж буде просідати відходити від стіни і проселиконений зазор буде протікати. ванна 170х70см, дві сторони впираються в стіну а дві зовнішні сторони планую закрити акриловим екраном. Можливо якісь опори по краях зробити?, які? з чого?, як? Спеціалісти підкажіть найкращий варіант, буду дуже вдячний.
 8. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  @nickel для особливо обдарованих малось на увазі з дня підписання закону і початку блокування, але ж на те вони й особливі щоб колодки палити, ну то таке, переживемо, собаки брешуть а караван іде в напрямку РПЦ і віз. А всім решта адекватним людям не потрібно було законів і обмежень щоб ще в 14 році самостійно закрити акаунти в кацапських канторах.
 9. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  @jack74 по пятницях зазвичай не подаю, але якщо вам аж так кортить то пролистайте тему з перших сторінок і прозрієте.
 10. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  Біда в тому що мізки промиті зовсім і ніхто не знає історії
 11. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  Та й візовий режим не таке велике свято буде на фоні ліквідації РПЦшно - ФСБшної конторки в рясах з бородами.
 12. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  Ой як я ржу з цього хайпа, срача, обтіканія обтікатєлєй кантактіків, а між іншим сегмент українського фейсбуку за останні два тижні зріс на третину, та і сам бачу по друзях і знайомих всі активно ломанулись з контактіків в фейсбук і просяться в друзі. Будьте певні за рік про цю заборону вже й ніхто не згадає.
 13. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  ну да віддав усе і пообіцяв тримати язика за зубами в обмін на те що його з родиною відпустять і потім не будуть мститись, і кожен на його місці зробив би те саме. Повірте як тільки кацапія загнеться випливе стільки інформації що світ буде шокований більше ніж від фашистів.
 14. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  Подивись інтервю Дурова про його співпрацю з ФСБ, він там досить в загальному без подробиць розказав про досвід співпраці з цією конторою і чим все це закінчилось. І знаючи їх можливості і прецеденти для Дурова все закінчилось ой як добре.
 15. Dieselsmart

  Вийди з рос.соц.мереж.

  а от хто дурний .... так от через це багато хто з них загинув в 14 році під обстрілами, і навіть тепер цих дурнів залишилось ой як багато ось тому для них і заблокували. для дурнів вже втомились повторяти а вони все про своє втирають...
×