Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 724
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 576 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

12 501 перелядів профілю
 1. Скажу так, дешево не завжди добре і якісно, можна кілька днів колупатись над 20 отворами а можна за пів години зробити ту ж роботу і забутись.
 2. спосіб до ужаса геморойний і якщо є час і бажання то можна поколупатись з одною диркою но 20 то занадто. Та й сверла по бетону треба що б нові були і дрелька не перекошена бо плитку побєш аж бігом і вся економія буде до одного місця. найкраще сверла для плитки ось такі, сверлять і для підлоги і для стін Загалом сверлити плитку для стіни не велика проблема, плитка глиняна мягенька і легко піддається. А от для підлоги тут коронка буде найкращий варіант або ж болгарка.
 3. так то й не тільки за той період а й раніше хвиля була не слаба і по районах області, в одному з районів будинок начальника поліції(тоді ще міліція була якраз перед тою перейменовкою) обнесли, а зараз затихло.
 4. "да он сук?н сын, но он свой сук?н сын"
 5. Для себе теж коронкою робив отвори після того як побачив скільки плитки знайомий переламав таким циркулем, можливо він був якийсь поганий не знаю але собі робив все коронками і все ідеально.
 6. Та нічо там не горить, ясно що через погодні умови склалась ситуація коли повітря не циркулюється а всі вихлопи і дим стелиться. В Англії через подібні умови здається в 60-х роках через удушення димом загинуло багато людей(тисячі, не памятаю точно як називали цю трагедію) і все через те що палили вугіллям, згодом навіть вугіллям забороняли палити. Поміняється погода і все зозвіється.
 7. Информация о фильме Название: Под покровом ночи Оригинальное название: Nocturnal Animals Год выхода: 2016 Жанр: триллер, драма Режиссер: Том Форд В ролях: Эми Адамс, Джейк Джилленхол, Майкл Шеннон, Аарон Тейлор-Джонсон, Айла Фишер, Элли Бамбер, Арми Хаммер, Карл Глусман, Роберт Арамайо, Лора Линни О фильме: У Сьюзен роскошная жизнь в Лос-Анджелесе, прекрасный муж и собственная галерея. Но однажды она получает неожиданную посылку от бывшего супруга — он хотел бы встретиться, но сначала просит прочитать его новый роман. Сьюзен не подозревает, что как только она откроет рукопись, она вернется в прошлое, которое считала надежно укрытым под покровом ночи. Выпущено: США / Fade to Black Productions, Focus Features, Universal Pictures Продолжительность: 01:52:55 Озвучивание: Дублированное [Line] ПРИМЕЧАНИЕ: Вшитые китайские субтитры. Файл Формат: AVI (XviD) Качество: WEBRip Видео: 1645 kb/s, 720x304 Аудио: AC3, 192 kb/s (2 ch)
 8. Ну що, поїхали! Информация о фильме Название: Джек Ричер 2: Никогда не возвращайся Оригинальное название: Jack Reacher: Never Go Back Год выхода: 2016 Жанр: боевик, триллер, криминал, детектив, приключения Режиссер: Эдвард Цвик В ролях: Том Круз, Коби Смолдерс, Роберт Неппер, Даника Ярош, Нинджа Н. Деву, Элдис Ходж, Холт МакКэллани, Мэдалин Хорчер, Чейз Савой, Сью-Линн Ансари О фильме: Экс-военный Джек Ричер приезжает в Вашингтон, чтобы впервые встретиться с майором Сьюзен Тернер, которая возглавила его бывшее подразделение и не раз выручала его в непростых ситуациях. По странному стечению обстоятельств буквально накануне его визита майора арестовывают по обвинению в измене… Ричеру, уверенному в невиновности Сьюзен, предстоит освободить ее и раскрыть заговор, ниточки которого тянутся на самый верх. Стремясь докопаться до правды, он также делает поразительное открытие, способное раз и навсегда изменить его жизнь… Выпущено: Китай, США Продолжительность: 01:58:34 Озвучивание: Дублированное [Line] ПРИМЕЧАНИЕ: Вшитые китайские субтитры. Файл Формат: AVI (XviD) Качество: WEBRip Видео: 1447 kb/s, 720x304 Звук: AC3, 192 kb/s (2 ch)
 9. @veter Шановний, а от срати в лічку повторно це ваш почерк мабуть, скулити тут і в лічку за мінуса...мда... З дурнями дискусій не веду бо не бачу в такому сенсу, а з тобою так тим більше... Маму згадувати мою.... А завтра кого вже згадаєш.... Ти якісь мінус по життю чи що тобі бракує....
 10. Ага і тобі не хворать! Але мушку все таки спиляй, побачиш потім подякуїш.(це я образно а то може ти не зрозумієш, державне майно псувати не можна)
 11. А що за гадості в лічку посипались? Скоро погроз чекати? бо ж у тебе зброя є а у нас лохів нема...ну все капец нам. Знаєш що я кажу таким борзим власникам зброї? "друзяко скористайся дружньою порадою і вже спиляй мушку, опісля тільки дякуватимеш" але нажаль чомусь не всі розуміють бо не бачать логіки, але то вже їх проблеми.
 12. Да обідка там капец-капец яка, що аж в лічку почав писати.