Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 804
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 538 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

12 734 перелядів профілю
 1. Ну наш Рома на все тобі дасть відповідь і пояснить будь що, діван там під тобою ще не поламався? Для гекспертів скажу що був такий Литвиненко набагато вищий і цінніший свідок якого охороняли західні спецслужби і всеодно кацапи знищили, Березовський теж не пєшка був і тєж знищили. Але якби взяли в кіровнікі Рому з Шерманом і Нікеля в придачу то все було б чотко.
 2. Ой ужас, угораю просто з цих всіх гекспертів мєсного бордовского розліва які знають відповіді і рішення будь-яких проблем в світі які були є і навіть будуть в майбутньому. Але ж біда в тому що їм не дають їх порішати, один діван лише страждає.
 3. @Holy А може виточити з алюмінію чи твердого пластику таку деталь можна. Бо навряд ви таке десь купите.
 4. @Oli лак вам нічо не склеїть, він для цього поганенький, буде всеодно розслоюватись, кришитись, ламатись, загалом дешево сердито і не на довго. Найкраще спеціальний клей для дерева, але все залежить від виробів які клеїте, доцільності і умов експлуатації.
 5. що почнеться? вже давно почалось, війна з кацапами ви не знали, і в цій війні вони будуть пакостити доки самі не здохнуть. спецслужби рф гуляють по всьому світі і смітять шаленими грошима але це не означає що можна порушувати закони і за це нічого не буде.
 6. Дружище про що ти кому тут доказуєш, вони навіть не зрозуміють коли це вдарить по їх кишенях, верещатимуть зрада...
 7. Ой та ну Кацапи всю борду посадили б на років 10
 8. "с госдепа" © обещали еще подкинуть є теми відповідні і можна рити і постити все що завгодно адже в нас не кацапія і цензури нема, за репост не саджають
 9. МАЛОИЗВЕСТНЫЕ ШТРИХИ К ПОРТРЕТУ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАИНЫ ВЛАДИМИРА ПАРАСЮКА П.С про що тут далі говорити, як то кажуть клініка плаче за пацієнтом... чим далі в ліс тим більше дров, ой а які ж неймовірні речі чекають нас ще попереду, "толи еще будет".
 10. Криша їде не спіша тихо щифером шурша то он звідки та неадекватність. Ну зара хейтери налетять... Вова не переживай скоро почнуть бити больно і все зрозумієш.
 11. ну загугліть подивіться торгувати собі в вигоду і ностальгувати за іх цінами то різні речі, нє? алеж обтєкатєлям парасюка і грішина досі совок в голові і хочеться халявки. я не казав що блокада це погано, я казав що блокада повинна бути на наших умовах, ми повинні диктувати свою волю, все потрібно робити з максимальною вигодою для себе і на основі закону щоб ніякі кацапи не мали навіть повода підняти вой про геноцид і т.д., а не сумашедших грішиних на редутах і відкатів парасюкам. Ще один дебілоїд в банку двері замуровав створив картинку на тв замість того щоб прийняти адекатний закон щоб витіснити без втрат кацапські банки так він устроїв цирк а обтекатєлі аж біснуються, він що всі сотні відділень теж заморує по всій країні, ясно що ні бо ж йому заплатили тільки за картинку. а тепер банк подасть в суд і відсудить збитки від таких їдіотів в держави, просто прийми закон і відповідні на те служби все зроблять без цирків по тихому і з вигодою для нас але ж навіщо за це йому ніхто не заплатить зате за цирк платять справно. Якщо не реально то оформляй субсидію, але ж я знаю купу людей якім це цілком реально але ж всеодно субсидію офорляють катаючись на дорогих машинах.
 12. Я щось не зрозумів тих хто там відмітився під постом, халявки захотілось мабуть? там ще кажуть кожен день на людину видають бутилку столичної за 2,20 та палку ковбаси. скажіть тільки коли переїжджаєте, я прийду пендаля відвішу для прискорення. На разі по електриці на скільки відомо то з Станиці постачають тільки на Луганськ в обмін на те що кацапи постачають на північ луганської обл., такий собі бартер тому що там ми просто не маємо магістралей щоб закрити потреби, так система була збудована. Все решта ордло забезпечує себе власними потужностями і постачається з кацапії. Борги склались на скільки відомо за 14-15рр. а в 16 їх остаточно відключили. Газ до речі вони також отримують повністю з кацапії.
 13. 10 млрд в бюджет пішли й успішно проїли, пенсії, зарплати бюджетників, фінансування армії, ті ж субсидії, наче на разі все справно платять, ні? Бруківка? ну запитайте у тих депутатів яких ви обрали навіщо вони прийняли таке рішення про бруківку, хоча питання спірне. Про розрахунок це по 16 році розрахували що й цього року мало б бути те саме приблизно, ну реально тож в інеті вас не забанили навчіться шукати.
 14. 1 він і так там є, військово цивільні адміністрації чули? 2 де взяти гроші на модернізацію якщо й цей мізер в 32 млрд вже бюджет цього року не отримає, а по цепочці всієї економіки і супутніх підприємств втрати будуть всі 50. Взагалі про економіку щось чули, бо дехто вважає що це банальна торгівля китайськими товарами з дівана. Так люди до економії по трохи йдуть але вдразу такого не було навіть в Європі, вони з їхніми то грошима йшли до цього десятиліттями а ви хочете тут і зараз. 3 все що могли диверсифікували, ви ж не замерзли взимку, ні, ну от. але є такі товари що природою обмежено і неможливо диверсифікувати, ну нема в нас під Луцьком антрациту в природі. 4 потрібно прийняти закон, чому і хто його не приймає думаю розказувати не потрібно. 5 відповідно закони. 6 а де взяти гроші, і так надрукували на аферу бені вже 150млрд, знову інфляція. 7 нема закону нема легалізації, знову хто має то все приймати і чи взагалі зараз це на часі. 8 згоден, мало того потрібно запрошувати світових виробників якісних авто будувати потужності у нас і робити ті ж машини тут, відповідно потрібні закони про приватну власність і інвестиції чомусь ніхто не приймає хто б мав приймати. парасюк щось бігав з тими ініціативами про машини на польських бляхах і заглох, ну звісно на тому нема в його заробітку а от за редут справно платять, вже шкоду стареньку поміняв на ждипака. 9-10-11-12 на все потрібен закон, чому їх не приймають.... Моя думка треба блокувати верховну раду, не пускати у буфет і в туалет до поки не почнуть приймати закони потрібні державі, згадайте як їх поджали в березні 14 то рішення штампувались, а зараз обросли жирком, облінились, розслабились, оборзіли і забили на все, а нащо працювати як гроші й без того капають ще й можна чудити що завгодно махаючи корочкою.
 15. Так нажаль таке трапляється і при гібридній і не при гібридній і навіть під час миру, он в Литві здається були випадки диверсій що вбивали і викрадали кацапи військових за кордону, то це як розцінювати?