Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 921
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 544 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

12 970 перелядів профілю
 1. @nickel для особливо обдарованих малось на увазі з дня підписання закону і початку блокування, але ж на те вони й особливі щоб колодки палити, ну то таке, переживемо, собаки брешуть а караван іде в напрямку РПЦ і віз. А всім решта адекватним людям не потрібно було законів і обмежень щоб ще в 14 році самостійно закрити акаунти в кацапських канторах.
 2. @jack74 по пятницях зазвичай не подаю, але якщо вам аж так кортить то пролистайте тему з перших сторінок і прозрієте.
 3. Біда в тому що мізки промиті зовсім і ніхто не знає історії
 4. Та й візовий режим не таке велике свято буде на фоні ліквідації РПЦшно - ФСБшної конторки в рясах з бородами.
 5. Ой як я ржу з цього хайпа, срача, обтіканія обтікатєлєй кантактіків, а між іншим сегмент українського фейсбуку за останні два тижні зріс на третину, та і сам бачу по друзях і знайомих всі активно ломанулись з контактіків в фейсбук і просяться в друзі. Будьте певні за рік про цю заборону вже й ніхто не згадає.
 6. ну да віддав усе і пообіцяв тримати язика за зубами в обмін на те що його з родиною відпустять і потім не будуть мститись, і кожен на його місці зробив би те саме. Повірте як тільки кацапія загнеться випливе стільки інформації що світ буде шокований більше ніж від фашистів.
 7. Подивись інтервю Дурова про його співпрацю з ФСБ, він там досить в загальному без подробиць розказав про досвід співпраці з цією конторою і чим все це закінчилось. І знаючи їх можливості і прецеденти для Дурова все закінчилось ой як добре.
 8. а от хто дурний .... так от через це багато хто з них загинув в 14 році під обстрілами, і навіть тепер цих дурнів залишилось ой як багато ось тому для них і заблокували. для дурнів вже втомились повторяти а вони все про своє втирають...
 9. Справді? ну торенти ще ніхто не відміняв, качайте цілими альбомами чи збірками.
 10. Максим Кухар 18 мая в 11:03 · А кто вам сказал, что ваше будущее это ЕС и зарплата в 3 тыс. Евро? Это ваше далекое будущее. А ваше ближнее будущее, это танковая атака РФ на Харьков и Мариуполь. А может и на Киев и Ровно с территории Белоруссии. Через два дня после которой вас возле ларька с пивом примут нацгвардейцы. И через сутки вы окажетесь на окраине какого-то села в пятнистой шапке, кителе, берцах и спортивных штанах. Да, в спортивках — потому что на пункте комплектации хватит ума не взять штаны на два размера больше. И когда вы будете лежать в ямке называемой окопом и тревожно прислушиваться к гулу путинских танков за лесом, вам очень будет хотеться, чтобы экономика всей страны за вашей спиной не остановилась — заблокированная обвалом бухгалтерской С1 или антивируса Касперского. После обновления программы, пришедшего в день нападения. Вам будет хотеться, чтобы подконтрольные ФСБ Одноглазники и Вконтакте не настраивали против вас миллионы людей, которых вы защищаете. Вам очень будет хотеться, чтобы к вам пришло подкрепление. И чтобы оно не згорело еще за 10 км от фронта от артогня, потому что одно чучело не выключило телефон с Яндексом. И пока вы будете все это думать, вокруг вас будет ходить бабка с козой и рассказывать, что «оце понавикопували могил, ніде козу пасти”. Так вот не будьте сейчас похожи на эту бабку.
 11. відмовитись від .сру і буде вам щастя
 12. Формально так, але ж неформально всі прекрасно розуміють що господар один і той самий сидить в ФСБ.
 13. https://board.lutsk.ua/topic/211303-знову-вірус-шифрувальник-на-цей-раз-під-покровом-приватбанку/?do=findComment&comment=1053643154
 14. Отака срань лізе і починає чудити, я не крепкий гуру в цьому, але схоже на все перенаправляє трафік через кацапські сервера, зрозумів це по тому що коли заходиш на сайти заблоковані офіційно в кацапії(торент трекери і інші) зайти на них не можна хоча в нас вони працюють без проблем. Все удалив і вуаля політ нормальний. Ось така фігня малята.
 15. Аха, бачу я як ти среш що аж 26 сторінок надристав ну ну давай єсчо авось і пердак лусьне