Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 881
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 510 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

12 805 перелядів профілю
 1. @Saddy Нажаль в мене не такі куски, є один 244х77см, і ще кілька малих які вам не підійдуть. Найкраще купіть цілу плиту а залишки ще на щось згодяться.
 2. роби на різних рівнях або маленькі уголки. завтра гляну відпишу. ще кількість кожної деталі треба.
 3. Раніше фірма "лена" продавала на КРЗ, зараз не вкурсі треба питатись. Ну або в мебельщиків залишки питати. В мене десь теж було кілька кусків напиши розміри подивлюсь чи підходять.
 4. @rl72 буває, ну хто захоче той знайде. Та й нема особого бажання тут писати для місцевих "капс-локів" і іже з ними( Cherman і тд. і тп......), так деколи щось цікавеньке закину.
 5. розетка трохи не адекватна зараз по цінах і асортименті, краще шукати через каталог інетмагазинів і порівнювати http://ek.ua/XIAOMI-REDMI-4X-16GB.htm
 6. Я там багато по цьому танку сам писав цікаво що мене самого на мої ж коменти відправляють почитати, дякую, я так трішки по техніці і озброєнню шось шурупаю.
 7. @alexvvv і для чого тут силка ця?
 8. @anatoli4 ось цей глянь Xiaomi Redmi 4 Pro 32GB або там же на сайті по сумі зроби пошук і вибирай моделі які сподобались.
 9. Прилетіла ракета по Т-55 МВ, екіпажу по ходу жопа
 10. Дуже достойні апарати Сяомі випускає як для такої ціни, як на мене виграє перед Мейзу і іншими китайськими брендами. Теж приглядаюсь до кількох апаратів Redmi Note 4X 64GB Mi-5s 64GB Redmi Pro 64GB Redmi 4 Pro 32GB
 11. А що це взагалі за комісія така, щось я такого не памямаю раніше. Це походу вартість доставки в нас не зросла але комісію ми приліпили.
 12. Взагалі то хто платить той заказує музику(які матеріали і фурнітура, колір, дизайн, якість робіт, хоча й до майстрів хороших теж слід прислухатись вони ж майстри і знають більше).