Перейти до змісту

Dieselsmart

Power users
 • Кількість зміста

  5 926
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  13

Dieselsmart last won the day on Квітень 21 2015

Dieselsmart had the most liked content!

Репутація громади

1 547 Гуру

3 Підписників

Про Dieselsmart

 • Ранг
  Лед тронулся, господа, присяжные заседатели.

Останні відвідувачі профілю

13 282 перелядів профілю
 1. Як встановити ванну?

  Я планую замість деревяних рейок використати алюмінієвий уголок, дерево буде набирати вологу , викрчуватись, підгнивати. На рахунок зашивання гіпсокартоном і плиткою то для мене геморой і роботи купа, думаю простіше і дешевше буде закрити акриловим екраном.
 2. Як встановити ванну?

  Акрилову ванну так обрізати не можна, втратиться ребро жосткості і скрутить. Як писали вище заглиблюєся в стіну навіть якщо плитка положена не проблема ріжеш і все, тут без варіантів.
 3. Як встановити ванну?

  Загалом зрозуміло. Обкладати нічим не буду, буде простий акриловий борт і все.
 4. Як встановити ванну?

  буду ставити додатково на два піноблоки, хоча можна і на цеглу. є але хліпенькі боюсь не витримають. ще цікавить таке питання щоб не перекидалась ванна коли сідати на зовнішній її край і не відходила від стіни? що тут можна зробити, можливо якісь додаткові опори по зовнішньому периметру за акриловим екраном?
 5. Як встановити ванну?

  Вітаю. Зайнявся ремонтом, і встановлюю ванну акрилову. Підкажіть як краще зробити щоб стояла надійно і монолітно бо заводські ніжки не дуже надійні і є шатання біля стіни. Ну і під вагою теж буде просідати відходити від стіни і проселиконений зазор буде протікати. ванна 170х70см, дві сторони впираються в стіну а дві зовнішні сторони планую закрити акриловим екраном. Можливо якісь опори по краях зробити?, які? з чого?, як? Спеціалісти підкажіть найкращий варіант, буду дуже вдячний.
 6. Вийди з рос.соц.мереж.

  @nickel для особливо обдарованих малось на увазі з дня підписання закону і початку блокування, але ж на те вони й особливі щоб колодки палити, ну то таке, переживемо, собаки брешуть а караван іде в напрямку РПЦ і віз. А всім решта адекватним людям не потрібно було законів і обмежень щоб ще в 14 році самостійно закрити акаунти в кацапських канторах.
 7. Вийди з рос.соц.мереж.

  @jack74 по пятницях зазвичай не подаю, але якщо вам аж так кортить то пролистайте тему з перших сторінок і прозрієте.
 8. Вийди з рос.соц.мереж.

  Біда в тому що мізки промиті зовсім і ніхто не знає історії
 9. Вийди з рос.соц.мереж.

  Та й візовий режим не таке велике свято буде на фоні ліквідації РПЦшно - ФСБшної конторки в рясах з бородами.
 10. Вийди з рос.соц.мереж.

  Ой як я ржу з цього хайпа, срача, обтіканія обтікатєлєй кантактіків, а між іншим сегмент українського фейсбуку за останні два тижні зріс на третину, та і сам бачу по друзях і знайомих всі активно ломанулись з контактіків в фейсбук і просяться в друзі. Будьте певні за рік про цю заборону вже й ніхто не згадає.
 11. Вийди з рос.соц.мереж.

  ну да віддав усе і пообіцяв тримати язика за зубами в обмін на те що його з родиною відпустять і потім не будуть мститись, і кожен на його місці зробив би те саме. Повірте як тільки кацапія загнеться випливе стільки інформації що світ буде шокований більше ніж від фашистів.
 12. Вийди з рос.соц.мереж.

  Подивись інтервю Дурова про його співпрацю з ФСБ, він там досить в загальному без подробиць розказав про досвід співпраці з цією конторою і чим все це закінчилось. І знаючи їх можливості і прецеденти для Дурова все закінчилось ой як добре.
 13. Вийди з рос.соц.мереж.

  а от хто дурний .... так от через це багато хто з них загинув в 14 році під обстрілами, і навіть тепер цих дурнів залишилось ой як багато ось тому для них і заблокували. для дурнів вже втомились повторяти а вони все про своє втирають...
 14. Вийди з рос.соц.мереж.

  Справді? ну торенти ще ніхто не відміняв, качайте цілими альбомами чи збірками.
 15. Вийди з рос.соц.мереж.

  Максим Кухар 18 мая в 11:03 · А кто вам сказал, что ваше будущее это ЕС и зарплата в 3 тыс. Евро? Это ваше далекое будущее. А ваше ближнее будущее, это танковая атака РФ на Харьков и Мариуполь. А может и на Киев и Ровно с территории Белоруссии. Через два дня после которой вас возле ларька с пивом примут нацгвардейцы. И через сутки вы окажетесь на окраине какого-то села в пятнистой шапке, кителе, берцах и спортивных штанах. Да, в спортивках — потому что на пункте комплектации хватит ума не взять штаны на два размера больше. И когда вы будете лежать в ямке называемой окопом и тревожно прислушиваться к гулу путинских танков за лесом, вам очень будет хотеться, чтобы экономика всей страны за вашей спиной не остановилась — заблокированная обвалом бухгалтерской С1 или антивируса Касперского. После обновления программы, пришедшего в день нападения. Вам будет хотеться, чтобы подконтрольные ФСБ Одноглазники и Вконтакте не настраивали против вас миллионы людей, которых вы защищаете. Вам очень будет хотеться, чтобы к вам пришло подкрепление. И чтобы оно не згорело еще за 10 км от фронта от артогня, потому что одно чучело не выключило телефон с Яндексом. И пока вы будете все это думать, вокруг вас будет ходить бабка с козой и рассказывать, что «оце понавикопували могил, ніде козу пасти”. Так вот не будьте сейчас похожи на эту бабку.
×