Перейти до змісту

Безкоштовне замовлення товарів на Aliexpress


nickel

Рекомендовані повідомлення

шукати в гуглі до свого кеш бек сервіса відповідно.

наприклад http://www.alideals.in.ua/?p=2180

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 2 тижня потому...
7 минут назад, host1303 сказал:

Яка орієнтовна ціна доставки з Китаю невеличкої посилки?

Нульова. :)

Якщо посилка з Алі, то зазвичай доставка безкоштовна (включена в ціну товару). Якщо в конкретного продавця, доставка платна, то завжди можна знайти аналогічний товар в іншого продавця з безкоштовною доставкою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, host1303 сказал:

Яка орієнтовна ціна доставки з Китаю невеличкої посилки?

 

7 минут назад, nickel сказал:

Якщо посилка з Алі, то зазвичай доставка безкоштовна (включена в ціну товару). Якщо в конкретного продавця, доставка платна, то завжди можна знайти аналогічний товар в іншого продавця з безкоштовною доставкою. 

враховуйте той факт, що по правилах Алі, в разі неотримання посилки з платною доставкою повертається лише вартість товару, вартість доставки не відшкодовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і варто додати що дрібні посилки до 5 уо. останнім часом дешевші на ебеї ніж на алі.

а якщо брати на алі, то шукайте і купуйте товар через мобільний додаток. там до 5-20% дешевше ніж в браузері на ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тема не актуальна, всі замовлення закриті. Пару днів хай повісить, щоб люди прочитали, може у кого претензії будуть, а далі видалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три посилки на 150 прийняли чи ні? будем тепер на бабусь і дудусів заказувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, laser сказал:

три посилки на 150 прийняли чи ні? 

Ще ніби ні, але йде до цього. І скоріше за все цього разу приймуть, зовсім слабенька реакція від громадськості була.

Це твоя метеостанція в інтернеті світиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. реакції щось не було взагалі я б сказав... не факт, що так швидко встановлять тотальний контроль над усіма посилками, але поживем - побачим.

ця http://w.denied.org.ua/myesp.html ? моя. правда проект зараз в замороженому стані в прямому і переносному значенні  =) датчик вітру несправний, буря повиривала чашечки. інші датчики до ума ще не довів...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, laser сказал:

так. реакції щось не було взагалі я б сказав... 

Так і я про це...

3 минуты назад, laser сказал:

Ця-ця. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

по ходу закон вступить в дію через рік. алі навіть кешбек чуть підняв наче.

можна ще заказувати всяку непотрібну китайську срань crazy.gif.dc8a6989af22ff587af8fd8ff6c3ccaf.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...