Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, alexvvv сказал:

Я не зловживав, відкривав диспут всього три рази за весь період користування, цей третій, причому попередні два закрив сам, без претензій до продавця (так як все вирішилось)

:sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Після того як закінчився термін захисту, став доступним функціонал відкриття диспуту, диспут відкрив, гроші повернули без питань.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є питання

 

зареєструвався на аліекспрес, але в профілі не дає обрати Україну (фото в додатку).

як змінити на Україну чи це ні на що не впливає?

 

ali_800.jpgi.gif

Змінено користувачем Arden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався хто з помилкою доставки? КОли посилка через помилку укрпошти поїхала в інше місто?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

Стикався хто з помилкою доставки? КОли посилка через помилку укрпошти поїхала в інше місто?)

А з чого ви взяли що помилка  саме укр пошти, а не вам лівий трек дали? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Dima4s сказано:

Стикався хто з помилкою доставки? КОли посилка через помилку укрпошти поїхала в інше місто?)

Могли просто відправити на сортування в інше місто (хоча, як на мене, то тільки лишні транспортні затрати), наприклад в мене:

************
17.12.2019 19:11 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
18.12.2019 05:19 Надходження на сортувальний центр ЦЕХОП ЧЕРНІГІВ, 14399, Україна
19.12.2019 00:04 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
20.12.2019 07:44 Надходження на сортувальний центр ЦЕХОП ЛУЦЬК, 43399, Україна
************
19.12.2019 14:54 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
20.12.2019 00:52 Надходження на сортувальний центр ЦЕХОП ЧЕРКАСИ, 18399, Україна
22.12.2019 09:45 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
24.12.2019 06:40 Надходження на сортувальний центр ЦЕХОП ЛУЦЬК, 43399, Україна

************

23.12.2019 21:56 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
24.12.2019 12:56 Надходження на сортувальний центр ЦОП ХАРКІВ, 61399, Україна
25.12.2019 11:19 Надходження на сортувальний центр ДОПП КИЇВ, 03909, Україна
26.12.2019 07:01 Надходження на сортувальний центр ЦЕХОП ЛУЦЬК, 43399, Україна
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Dima4s сказал:

Стикався хто з помилкою доставки? КОли посилка через помилку укрпошти поїхала в інше місто?)

В мене також запитання: чому ти вирішив, що це помилка Укрпошти?image.png.84ea6bda8e75db245bbc7d19f025b5f6.png

Ось китаєць відправив посилку в Татарбунари, а мені пише, щоб я залишив гарний відгук. Сиджу, думаю куди його послати, хоча диспут на Алі виграв.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

H3qLNTKxSIiIvCrcTzM69Q.png

мою не знали куди відправити, блукала між містами.
мала приїхати на 43006, приїхала на 49006.
Про те що це помилка працівників укрпошти мені сказали на гарячій лінії самої укрпошти, бо по їх даних адреса доставки ЛУЦЬК 43006.
А трек не лівий, тому що смс мені прийшла "заберіть з відділення".
9 днів намагаюсь вернути посилку) це якийсь сюр, але за ці дні її так і не спромоглись відправити в луцьк.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було таке: на посилці (яка йшла в район) затерся індекс. вулиця одержувача була припустимо вул.Степова.

і тоді з сортувального центру ЦЕХОП ЛУЦЬК посилку просто відправили у відділення укрпошти, яке обслуговує вул.Степову, але в Луцьку

на гарячій лінії сказали писати звернення і т.д. Але я поїхав на те відділення, показав документи, дані отримувача співпали і мені віддали посилку.

Змінено користувачем Saddy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

в мене було таке: на посилці (яка йшла в район) затерся індекс. вулиця одержувача була припустимо вул.Степова.

і тоді з сортувального центру ЦЕХОП ЛУЦЬК посилку просто відправили у відділення укрпошти, яке обслуговує вул.Степову.

на гарячій лінії сказали писати звернення і т.д. Але я поїхав на те відділення, показав документи, дані отримувача співпали і мені віддали посилку.

Якби це було в межах сотні км я б і сам катнув, та Дніпро...

 

35 хвилин тому, nickel сказано:

Ось китаєць відправив посилку в Татарбунари, а мені пише, щоб я залишив гарний відгук. Сиджу, думаю куди його послати, хоча диспут на Алі виграв.

Тобто це лівий трек? раз посилку вручено
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Dima4s сказал:

Тобто це лівий трек? раз посилку вручено

Да, я нічого не отримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене цікавий "завіс" по диспуту :)  - прийшов товар, запакований просто в пупирчатий конверт, по дорозі поламали пластмасову "морду". Я відкрив диспут, продавець запропонував прислати нову "морду". Я погодився, диспут закрив. Ризику не було, так як можливість відкриття диспуту все-одно не зникає. Приїхала "морда" - але не така, а інша. Пишу продавцю, а той починає морозитись "треба перевірити з нашою логістичною службою", потім "скиньте фото упаковки" - а в мене вона, як назло, десь ділась. Пишу йому, що я ж фотки двох морд показую, що "не купував же я інший пристрій, щоб з нього морду взяти, шоб тебе дурити", а він і далі "нам потрібно фото наклейки упаковки". Ну я плюнув і знову відкрив диспут. Продавець там вказав, що було відправлено заміна, і вказав той новий трек. Так от тепер Алі мені відписує в диспуті раз в 10 днів "зачекайте доставки товара, можливо він затримався в дорозі". І пофіг на те, що я пишу пояснення, що товар давно в мене :) 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Dima4s said:

Про те що це помилка працівників укрпошти мені сказали на гарячій лінії самої укрпошти, бо по їх даних адреса доставки ЛУЦЬК 43006.
А трек не лівий, тому що смс мені прийшла "заберіть з відділення".
9 днів намагаюсь вернути посилку) це якийсь сюр, але за ці дні її так і не спромоглись відправити в луцьк.

Ти звернувся на гарячу лінію вже після того, як отримав смс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти звернувся на гарячу лінію вже після того, як отримав смс?

запідозрив я що щось не так, коли трекнулась посилка в хмельницьку, а потім поїхала чомусь в вінницю. Написав в фб укрпошті. мене запевнили що це нормально... свята..сортувальні центри і т.д... Зараз фб укрпошти мене тупо ігнорить) повідомлення читають а не відписують)
На гарячу лінію подзвонив після того як зрозумів що в фб мені не допоможуть... Смс в мене вже була два дні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Dima4s said:

запідозрив я що щось не так, коли трекнулась посилка в хмельницьку, а потім поїхала чомусь в вінницю. Написав в фб укрпошті. мене запевнили що це нормально... свята..сортувальні центри і т.д... Зараз фб укрпошти мене тупо ігнорить) повідомлення читають а не відписують)
На гарячу лінію подзвонив після того як зрозумів що в фб мені не допоможуть... Смс в мене вже була два дні

Зрозуміло.

В дружини схожа ситуація з відправленнями (поїхали з Києва не в Луцьк). Побачивши пост @ChB на попередній сторінці, вирішив перевірити, чи є зміни в рухові. Так от одна з двох посилок з'їздила в Запоріжжя через  Дніпро, вернулась в Київ і вже сьогодні потрапила на сортувальний в Луцьку. А от інша ще з 8 січня лежить на сортувальному у Львові (доїхала туди з Києва через Хмельницький). Що з нею робити - ХЗ. Ніби як на сортувальному - це ж не кінцеве відділення... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

А от інша ще з 8 січня лежить на сортувальному у Львові (доїхала туди з Києва через Хмельницький). Що з нею робити - ХЗ. Ніби як на сортувальному - це ж не кінцеве відділення... 

Дзвонив на гарячу лінію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Ні, я ж пишу ХЗ шо робить))

А зате директор Укрпошти яку зарплату отримує... :)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.01.2020 at 11:36, yu2007 сказано:

Ні, я ж пишу ХЗ шо робить))

прорвалась посилка в выддылення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dima4s said:

прорвалась посилка в выддылення?

О, а я якраз тебе хотів спитати, як успіхи в боротьбі з укрпоштою))

Ту, що подорожувала до Запоріжжя і поїхала потім в Луцьк, забрали. А інша так і лежить у Львові без руху. На гарячу ще не дзвонили, десь може на днях.

А твоя все в Дніпрі на відділенні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

О, а я якраз тебе хотів спитати, як успіхи в боротьбі з укрпоштою))

Ту, що подорожувала до Запоріжжя і поїхала потім в Луцьк, забрали. А інша так і лежить у Львові без руху. На гарячу ще не дзвонили, десь може на днях.

А твоя все в Дніпрі на відділенні?

Все стабільно.

Сьогодні дзвоню...
Дівчина, нічого не знає... повторює що заявка розглядається.. запит направлено... запит по заявці розглядається...
Ніяких термінів, ніяких висновків чи руху... каже чекайте...  на мої слова, що я з 14 числа чекаю, питає чи є в мене ще питання...

Заяву на імя директора накатав, додавши телефон відділення в Дніпрі) Думаю подзвонити їм швидше ніж відправляти поштового голуба з запитом по заявці))
Головна пошта країни то ппц.


 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас тоже посылка катается по Украине, таможня-Запорржье Днепр- в Киеве неделю, али правда уже и деньги вернул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, romanc сказано:

у нас тоже посылка катается по Украине, таможня-Запорржье Днепр- в Киеве неделю, али правда уже и деньги вернул.

Повернули гроші до того як попав товар на таможню, чи навіть при русі по Україні вам повернули кошти? Якщо останнє, то на що наголошували, що прострочені строки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, NeoN сказал:

Повернули гроші до того як попав товар на таможню, чи навіть при русі по Україні вам повернули кошти? Якщо останнє, то на що наголошували, що прострочені строки?

прошла таможню, было 60дней, открыл спор что товар не пришел, через неделю приговор -вернуть деньги.

на али сами через 60 дней закрывают заказ, что доставлен, а вы оспариваете.

у меня четверть посылок потерялась уже, но эта самая крупная.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...