Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

А ще дві посилки зі статусом доставлено в Україну на початку березня пропали, бо без відслідковування по Україні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 годин тому, case_l сказано:

Комусь приходять посилки?  Те, що купив на початку березня, ще до цих пір їздить по Китаю.

11-12 березня замовляв (6 ордерів, 4 посилки), прибули: 27.04 Міст-експрес кур'єр і Укрпошта безтрек, 10.04 Укрпошта, 03.04 Новапошта.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зараз є доставка з Алі експреса? Якщо так і хтось планує замовлення хочу впасти на хвіст :)  потрібно замовити клаву до ноута , а вже  з алі  не заказував років 6 . Якщо хтось буде не проти напишіть . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nikolas сказано:

Зараз є доставка з Алі експреса? Якщо так і хтось планує замовлення хочу впасти на хвіст :)  потрібно замовити клаву до ноута , а вже  з алі  не заказував років 6 . Якщо хтось буде не проти напишіть . 

звичайно є доставка, у мене з березня товар їде.

https://gdeposylka.ru/courier/china-post/tracking/RE030592205CN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nikolas сказано:

Зараз є доставка з Алі експреса? Якщо так і хтось планує замовлення хочу впасти на хвіст :)  потрібно замовити клаву до ноута , а вже  з алі  не заказував років 6 . Якщо хтось буде не проти напишіть . 

Можу замовити, пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
2 минуты назад, Saddy сказал:

кагбе ковід

Кагбе це не перше моє замовлення після початку епідемії, після відкриття в Китаї кордонів такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Що в китайців сталося?

 

все норм. у мене теж таке було. Посилка вже в нашому регіоні але ще досі не дійшла. В нас довше доходить ніж в Китайців відправляється. Хоча на день китайського холостяка і в Китаї можуть бути затримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

все норм.

Не норм. Інакше китайці мені це повідомлення не писали б.

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

у мене теж таке було.

Коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Коли?

 

Одне замовлення зробив 2 тижні назад, інше тиждень назад. Те, що 2 тижні назад вже в Литві. А те, що тиждень, ще досі в Китаї.

На перше замовлення такого повідомлення ніби не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

Що в китайців сталося?

18.09 оплатив, 19.09 дали трек-номер

17.09 оплатив, 18.09 дали трек-номер

25.08 оплатив, по 6-ти ордерах треки були 26-го, три - 27-го і останні два - 31.08. перші треки приїхали 12.09, ще три замовлення двома треками поки до мене не доїхали

тому думаю, що проблема в конкретно взятому продавану, який не дав тобі трек-номер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

18.09 оплатив, 19.09 дали трек-номер

17.09 оплатив, 18.09 дали трек-номер

25.08 оплатив, по 6-ти ордерах треки були 26-го, три - 27-го і останні два - 31.08. перші треки приїхали 12.09, ще три замовлення двома треками поки до мене не доїхали

тому думаю, що проблема в конкретно взятому продавану, який не дав тобі трек-номер

20,09 оплатив, 21,09 дали трек-номер.

Питання ж не в трек- номері було.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

20,09 оплатив, 21,09 дали трек-номер.

Питання ж не в трек- номері було.

можливо, ти - обраний? чи просто зловив черговий глюк алі.

мені алі не писало таких повідомлень в т.ч. по тих посилках, які були оплачені 25.08 а трек дали тільки 31.08

4 годин тому, rrid сказано:

25.08 оплатив, по 6-ти ордерах треки були 26-го, три - 27-го і останні два - 31.08. перші треки приїхали 12.09, ще три замовлення двома треками поки до мене не доїхали

upd. сьогодні забрав два ордера з НП - вони там, виявляється, з 15-го лежали, а третє - трекінг показав, що якась "світла голова" після доставки на моє відділення відправила чомусь на ВЗ-25, ще з 12.09 там лежить. діпіли, пля, смс-ки в них поламались...

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, rrid сказал:

"світла голова" після доставки на моє відділення відправила чомусь на ВЗ-25, ще з 12.09 там лежить. діпіли, пля, смс-ки в них поламались...

Якійсь світлій голові прийшла ідея переформатувати приналежність певних вулиць чи окремих будинків на них до інших відділень зв'язку. І тепер посилка спочатку йде на індекс, який вказаний на посилці, а потім (якщо вулицю чи будинок приліпили до іншого ВЗ), повертається на ЦОП, звідки уже йде на "нове" відділення. Смс при цьому не надсилаються, дані треба брати з сайту укрпошти. Найбільш свідомі відділення при переадресації такого відправлення повідомляють отримувача по телефону.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rrid сказал:

сьогодні забрав два ордера з НП - вони там, виявляється, з 15-го лежали

А звідки дізнався, що посилки там? Йде мені один безтрек, хз, може й нова пошта доставляє по Україні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Saddy сказал:

А звідки дізнався, що посилки там?

Заходиш на пошту і питаєш. Вчора так забрав 5 посилок, за 4 з них Алі вже повернув гроші. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Заходиш на пошту і питаєш

А на яке відділення нової пошти? Центральне чи найближче до тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Saddy сказал:

А на яке відділення нової пошти? Центральне чи найближче до тебе?

Мені Укрпошта доставила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Saddy сказано:

Якійсь світлій голові прийшла ідея переформатувати приналежність певних вулиць чи окремих будинків на них до інших відділень зв'язку. І тепер посилка спочатку йде на індекс, який вказаний на посилці, а потім (якщо вулицю чи будинок приліпили до іншого ВЗ), повертається на ЦОП, звідки уже йде на "нове" відділення. Смс при цьому не надсилаються, дані треба брати з сайту укрпошти. Найбільш свідомі відділення при переадресації такого відправлення повідомляють отримувача по телефону.

ні, в мене вірно вказаний індекс і не змінювалась "приналежність" вулиці. на сортуванні в Луцьку направили вірно, це "моє" відділення відреклось і направило на головпоштамп.

з телефоном взагалі треш - подивився той, що написали китайці - змінили дві цифри (як?! якщо вони з а алі беруть і друкують??? то ж не ручна робота? чи ручна???), а переклейка від Укрпошти-Експрес взагалі дико змінила той номер, що змінили китайці - в результаті, в номері з'явились цифри, яких там ніколи не було. не дивно, що смс не прийшла...

схожа лажа чомусь в НП міжнародної - також змінений номер телефону на переклейці.

можливо, при переклейці номер змінився через черговий баг алі - інакше поки не можу пояснити, чому і Укрпошта, і НП налажали одночасно - в номері просто рандомні цифри, типу 38042хх5687, 300хххххх

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Saddy сказано:

А звідки дізнався, що посилки там? Йде мені один безтрек, хз, може й нова пошта доставляє по Україні...

був цілий квест :)

коли дали трек - забив на трек24юру. ті написали щось типу "безтрек, посилка відстежується тільки по Китаю". більше туди не заглядав. заглядав як міняється статус посилки на алі. коли статус завис на тиждень типу "посилка в країні отримувача", вирішив ще раз глянути на трек24 - тама показало приблизно той же статус, що і на алі, але показало, що трек янвеня змінився на типу [цифри]npi, тобто показало що посилка потрапила на доставку Новою поштою інтернешнел, отриманий трек НПІ забив на сайті НП - в результаті 1) показало що розмитнено й доставлено на відділення і 2) отримав внутрішній "стандатрний" трек-номер НП, по якому показало номер відділення, в якому лежить посилка.

схожий алгоритм по Укрпошті - тільки там другий трек був в національному форматі Укрпошти, який забив на сайті Укрпошти і побачив, що посилка з мого відділення була відправлена на Головпоштамт.

якщо б не налажали з номером телефону, всі посилки, оплачені 25.08, міг би забрати 12, 14 і 15.09, а так замість 14 і 15 забрав 21-го - чекали мене майже тиждень.

всі посилки були замолені з одного аккаунта на алі, на одну адресу, з одним номером телефону - більшість через Алі Шипінг, і пару штук через янвень (або селлер шипінг метод), всі з безкоштовною доставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.05.2020 at 23:44, Такер сказано:

Що означає таке повідомлення? Раніше при замовленні не приходило

Screenshot_20200507_234246.jpg

Знайшли за що перейматися, у них вже з пів року так, на кожному замовленні, і доречі, це не повідомлення вам, якщо ви не помітили, це після підтвердження платежу до отримання трек номеру вісить час його очікування, тобто час продавцю на відправку. В зв'язку з ковідом його збільшили, як і загальні строки отримання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, NeoN сказал:

Знайшли за що перейматися, у них вже з пів року так, на кожному замовленні, і доречі, це не повідомлення вам, якщо ви не помітили, це після підтвердження платежу до отримання трек номеру вісить час його очікування, тобто час продавцю на відправку. В зв'язку з ковідом його збільшили, як і загальні строки отримання.

Я взагалі не переймаюся, лише спитав, бо роблю замовлення регулярно і такого не писало з тих часів, коли з Китаєм було закрито авіасполучення. Тому не треба мені розказувати, що вже півроку так.  Навпаки я, б сказав, що вже півроку НЕ так як було на пікові коронавірусу в Китаї. Останні замовлення робив менше місяця назад і такого повідомлення не було ні останні рази ні попередні, а от на днях з'явилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Я взагалі не переймаюся, лише спитав, бо роблю замовлення регулярно і такого не писало з тих часів, коли з Китаєм було закрито авіасполучення. Тому не треба мені розказувати, що вже півроку так.  Навпаки я, б сказав, що вже півроку НЕ так як було на пікові коронавірусу в Китаї. Останні замовлення робив менше місяця назад і такого повідомлення не було ні останні рази ні попередні, а от на днях з'явилося.

Не знаю як у вас, а у мене постійно на всіх таке пише, замовляю кожен тиждень мабуть. Ну, одним словом, це не важливо і ніякої додаткової інформації це сповіщення не несе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де знаходиться електронний чек товару, який можна було б роздрукувати? Чи такої функції немає? Бо вже з пів години шукаю і не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...